Burcu Esmersoy, Nihat Dik ve Su Karakuş (Yaşam Ne Güzel-Lifetime)

Güzel bir bahar haftası, neşeleneceksin! ( 9-16 Mart Haftası Burç Yorumları)

GÜZEL BİR BAHAR HAFTASI NEŞEMİZ ARTIYOR.  (9-16 MART HAFTASI BURÇ YORUMLARI)

www.sukarakus.com

www.instagram.com/sukarakus

Su Karakuş'la Haftanın Burç Burç Astroloji Yorumu (19 - 25 Şubat 2018)www.youtube/sukarakus

www.facebook.com/astrologsukarakus

 

Hoş geldin Dolunay. Başak burcunun 19.derecesinden bize gülümseyen dolunayın etki süresi elbette 1 gün değil tam 10 gün. 4-14 Mart boyunca aldığımız tüm kararları etkiledi, etkilemeye devam edecek. Sağlıkla ve iş yaşamımızla ilgili rutinlere son noktayı koyacak. Ya iyileştirmeye ya daha iyisine doğru yol almaya karar verilecek.

Bu güzel bir dolunay. Bir yandan Güneş, Neptün kavuşumu hafif düş kırıklıkları yaratırken beklentilerimizi azaltmayı öğreneceğiz. Öte yanda Dolunaya gülümseyen Jüpiter, şansı, yararlıyla yararsız olanı ayırt ederek bulmamızı sağlayacak. Dolunaydan bağımsız bir de Uranüs-Venüs kavuşumu var ki yine toprak burcunda olduğu için mali konularda sürpriz olaylarla yüz güldürecek. Dolunayın asıl verimini Salı günü doyasıya hissedeceğiz. Çünkü Ay, Jüpiter, Plüton ve Satürn’e olumlu bir açıyla bağlanacak ve direnmenin, çalışmanın, sabrın olumlu sonuçların gözlemleyeceğiz.

Yine aynı gün kova burcunun son derecelerinde durağanlaşan Satürn arkadaşlıkları gözden geçirmek, evrensel değerlerimizle yanlış kurduğumuz bağları düzeltmek, hayat amacımızdan emin olmak üzere durağanlaşıp sonra ilerleyecek. Merkür retrosu bittikten sonraki 15 gün boyunca şakaların sertleştiriyor ve daha büyük arıza ve anlaşmazlıklara neden oluyor. Bu nedenle özellikle bu hafta yeni elektronikler almaktan, seyahatlerden, büyük masraflardan kaçınmalı, arkadaşlıkları gözden geçirirken yanlış düşünme ihtimalini akılda tutmalıyız. Bu sırada Güneş, Jüpiter olumlu bağlantısı zirve yapacak. Çok özel ve şanslı bu bağlantı günümüzü, haftamız mutlu kılacak.

14 Mart Cumartesi günü Ay Akrep burcunda ilerlerken, Jüpiter ve Güneş’le güçlü sevecen ve çok etkileyici ir bağlantı kuracak. Hafta sonu hepimiz açısından mutluluk verici. Duygusal ama güçlü, duyarlı ve empatik, sezgisel ve şanslı hissedeceğimiz bir hafta sonu geçireceğiz. Romantik buluşmalar için gayet uygun.

 

KOÇ: Dolunay sağlık ve iş alanınızı şenlendirecek. Ruhsal anlamda bir takım ayal kırıklıklarıyla uğraşmak istemezseniz, kendinizden beklentinizi düşürün, gizli düşmanlarınız olabileceğini kabul edin. Mali konularda hafta başında sürprizler yaşanabilir. Gelirleriniz bu hafta memnun edecek. Merkür durağanlaşması arkadaşlarınızla aranızda gerilimi yükseltebilir. Birbirinizi anlamamak, yanlış anlamak konusunda dikkatli olun. Eski dostlarla bir araya gelmek mutluluk verecek. Hafta sonunda kariyer, para ve yakınların sağlığıyla ilgili gelişmeler bir hayli sevindirecek.

BOĞA: Aşk yaşamınız için güzel seçeneklerin ve gelişmelerin ortaya çıktığı bir haftaya başlıyorsunuz. Bebek sahibi olabilir veya duygusal ilişkinizi gözde geçirip daha iyiye ulaştıracak iletişim sorunlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız düş kırıklığı yaratabilir ancak bu sizin haklı olduğunuzu göstermez. Beklentiyi düşürün ve değişin.  Değişiminiz ne kadar hızlı olursa, eğitim, dostluk ve ortaklık alanlarındaki şanslı gelişimlerde o kadar hızlı olacak. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir haftadasınız.

İKİZLER: Ev, yuva ve aile alanınızda gerçekleşen dolunay tadilatları bitirmeyi ve ev düzenini değiştirmeyi ve kontrolü ele almanızı sağlayacak. Öte yandan kariyerinizle ilgili düşler gerçekleşme yolunda. Yinede her iki alanı dengede tutmalısınız. İç dünyanızda beklenmedik bir aydınlanma yaşayabilir, aşırı sevecen ve evrenle birleşmiş, rahatlamış hissedebilirsiniz. Merkür gerilemesi seyahat, eğitim ve inanışlarınızla ilgili düşünce hatalarınızı gündeme getirecek. Sezgiler, iş ve kariyer haftanın en şanslı olduğunuz alanları. Bu şansları değerlendirmek için kalbinizin sesini dinleyerek hareket etmelisiniz.

YENGEÇ: Dolunay yakın çevrenizle bağlantınızı değiştirecek. Yardımlaşma artarken, kısa yolculuklarda sıklaşacak. Uzak yollardan gelen güzel haberler hafta boyunca mutluluğunuz olurken, farklı arkadaş gruplarına dahil olma şansı bulacaksınız. Merkür retrosu ekstra gelirler alanınızda kriz yaratabilir. Özellikle durağanlaşma zamanda unutulan ödemeler baş belası sorunlar yaratabilir. Fatura kontrollerinizi unutmayın. Güzel hafta sonunun şanslı alanı, evlilik, aşk ve seyahatler. Uzu yolculuklarda aşka rastlayabilir ve kısa sürede evlilik karar alabilirsiniz.

ASLAN: Mali konularda önemli getirileri olan bir dolunay yaşayacaksınız. Vazgeçmeniz gereken paralar olabileceği gibi, gelirlerinizi arttırmanın bir yolunu da bulabilirsiniz. Kariyer alanınız bu hafta sürprizlerle dolu. Beklenmedik olaylara hazır olmalısınız. Öte yandan Merkür durağanlaşması evlilik ve ortaklık ilişkinizde rüzgarın tersten esmesine neden olacak. Hatalarınızın sorumluluğunu üstlenmek durumunda kalacaksınız. İş, ev ve ekstra gelir alanlarında mutluluk yaşanabilir. Köklü değişiklikler iyilik getirebilir.

BAŞAK: Burcunuzda gerçekleşen dolunay görünüşünüzü ve kişisel tarzınızı değiştirecek. Hayatın sizi olgunlaştıracağı özel bir dönem daha yaşayacaksınız. Eşiniz veya yakınlarınızla ilgili düş kırıklıklarına  hazır olacağınız gibi, düşlerinizi gerçekleştirecek gelişmelere de hazır olmalısınız. Sürprizler uzak yollardan gelecek ve medya bağlantılarınızı doğru şekilde kuracaksınız. İş ve sağlık alanda gerileye Merkür nihayet durağanlaşıp doğru yoluna dönecek. Ancak iş hataları, sağlık konusundaki yanlış kararlara karşı 15 gün daha dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizle ilişkiler, aşk ve evlilik haftanın en şanslı olduğunuz alanları. Değerlendirin.

TERAZİ: Kişisel gelişim için bir basamak daha ilerlemek isterseniz dolunay destekleyecek. İş alanınızdaysa beklentilerinizi karşılayacak gelişmelerin yansıra düş kırıklıkları yaşanacak. Öte yandan ekstra gelirler sürpriz bir şekilde hayatınızı değiştirebilir. Merkür retrosunun son bir kaç günü aşk alanızda devam etmişti. Retro bitiyor ve aşkla ilgili pişmanlıklarınızı telafi etme fırsatı bulacaksınız. Şanlı olduğunu alanlar: ev, yuva, para ve sağlık yaşamınız.  Hafta sonu fırsatları değerlendirmelisiniz.

AKREP: Arkadaşlıkları ve hayat amacınızı doğru değerlendirmek üzere bol bol kararlar alacağınız bir haftadasınız. Ayrılıklar kadar kayıp eşyalarınıza kavuşacağınız da bir dönemdesiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili beklentilerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Gerçek sürpriz eşinizden ve yakınlarınızdan size ulaşacak. Merkür durağanlaştıktan sonra evle ilgili değişiklikler için acele etmeyin. 15 gün kadar ağırdan alarak araştırma yapın. Şansı yakın çevreniz, aşk yaşamınız, çocuklarınız ve kendi tarzınızla bulacaksınız. Bir başka deyişle başkaları içinde bir şans olacaksınız.

YAY: Kariyer alanında zorlanıyorsanız artık bir şeyleri değiştirmenin zaman gelmiş demektir. Bu dolunay yumuşacık ama siz bir miktar sert hissedebilirsiniz. Yöneticilerinizle aranızda gelişen olaylar aile yaşamınızı da etkileyebilir. Oysa evle ilgili düşlerinizi gerçekleştireceğiniz önemli olaylarda yaşanacak. İş ve sağlık yaşamınızda güzel sürprizler bekleyin. Yakın çevreniz, elektronik araçlarınız, evraklar ve pasaportunuz gibi kayıplar, ilişki bozuklukları gelecek 15 gün boyuna düzeltilmeyi bekleyecek. Mali konularda ve iç sesinizi dinlemekte şanslısınız. Gizli düşmanlar hemen fark etmekte de.

OĞLAK: Uzun yolculuklar tamamlayıp eve dönme zamanı geldi yada belki bu yolculuk içinize doğruydu. Yeni kararlar almanızı sağladı. Yakın çevrenizi değiştirmek biraz tatil iyi gelecek. Aşk yaşamınızda sürprizler beklemelisiniz. Merkür retrosu mali konularda hata yapmanıza neden olduysa hataları düzeltmeye başlayabilirsiniz. Jüpiter burcunuzda hemen her konuda şans veriyor. Arkadaşlıklar, yakın çevrenizden size neşe akışı ve iyimserliğiniz haftanın size hediye vereceği alanlar.

KOVA: Ekstra gelirlerden vazgeçmek, yüzleşmeler veya kazançların arttırılması sorunsalı üstüne epeyce düşündünüz veya düşünmelisiniz. Dolunay çeşitli fırsatlar karşınıza çıkaracak değerlendirirseniz ödemeleri tamamlar, yeni gelirler kazanırsınız. Gelirlerinizi arttırmak için sezgilerinizden yararlanmalısınız. Evinizle ilgili sürprizler güzel ve gelişmenizi sağlayacak. Merkür retrosu burcunuzda sona erecek ve düşünce hatalarınızı düzelteceksiniz. Kişisel gelişim ve yeniden pozitif düşünmek, kariyer ve gelirleriniz şanslı olduğunuz alanlar. Doğru düşünceye geçiş yapın kendinizi daha fazla üzmeyin.

BALIK: Evlilik ve ortaklık konularında dolunay gözlem yapmanızı, kararlar almanızı sağlayacak. Bir teklif aldıysanız değerlendirmek uzun sürecek. Hayallerinizi gerçekleştirmenin çok kolay olduğu bir haftadasınız hatta başkalarının düşlerine dokunacak, yardım edeceksiniz. Merkür retrosu geçmiş, düşmanlar ve kişisel gelişim alanızda sona erecek. Yakınlarınızın sağlığı ile ilgili mutlu gelişmeler başlayabilir. Arkadaşlarınız bu hafta epeyce destekleyici. Uzak yerlerden gelen haberler sevindirici. Canlandıran ve neşe veren yapınızla hem kendinizi motive edecek hem başkalarına ilham olacaksınız.