Güneş Tutulmasının Etkisi Başladı. Evi yenilemeli.

Uzman Astrolog Su karakuş

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

Bu hafta genel olarak olumlu bir hava var gökyüzünde. Neptün-Jüpiter-Venüs TKaresi hem mali konularda sorun yaratma eğiliminde hem duygusal ilişkilerde ama yine de Neptün’ün destekleyici açıları düşleri, yaratıcı projeleri, merhameti ve şefkati destekleyecek, olumsuzluklar da kalbin sesi dinlenirse, Merkür’ün de güzel açıları sayesinde konuşarak anlaşmak mümkün olacak.

Gelecek hafta başında gerçekleşecek Güneş Tutulmasının etkisi başladı. Yenilikleri hızla planlamalı ve çıkacak fırsatları değerlendirmeliyiz. Ancak hızlanmakla acele etmek arasında bir nüans var ve bu nüans kazaları davet ediyor. Çok dikkatle yeniliklere çokça zaman ayırmak en doğrusu.

Mutlu bir hafta dilerim.

Pazartesi: Neptün-KAD arasındaki mutlu bağlantıya Ay’da dahil oluyor. Düşler geleceğe emin adımlarla ilerlerken, gerçekleşmek için zemin oluşurken JüpiterRX yani şanssızlıklar yola çıkan engel olabilir. Yine de hayallerin ve sanatsal yeteneklerin değerlendirilmesi gereken bir gün.

Salı: Ay-Merkür arasında nefis bir bağlantı var. Özellikle sabah saatlerinde sözleşme, iletişim kurmak, açıklamak, sunum yapmak ya da  elektronik alışverişlerin gerçekleştirilmesi yararlı.

Çarşamba: Yeniay Güneş tutulması yaklaşırken hevesler, arzular ve hedefler de öne çıkacak. Düşüncesizce adım atmaktan aceleden kaçınmalı. Duygusal ilişkilerde kararsızlıklar olağan. Venüs-Neptün-Jüpiter arasındaki sert açı etkili.

Perşembe: Ay-Plüton sert açısı kazaların, ölümlerin bol olacağı birkaç güne işaret ediyor. Dikkatsizlik ve acele, kavgalar ve restleşmeler sonu getirebilir. Oysa Neptün’ün Satürn’le arasındaki olumlu açısı disiplinin, yaratıcılığın, düşlerin iyi bir gelecek çizeceğinden emin. Günlük olaylarla değil büyük hedeflerle ilgilenmek gerekir.

Cuma: Ay-Uranüs kavuşumu sürprizler getirecek. Özellikle benimsediğimiz kişiler, özgüven ve mali konularda şaşırtıcı güzellikte olaylar gelişebilir. Öngörülemeyen bu olayların canlandırıcı bir etkisi de olacak zira Güneş de bu kavuşuma güzel ışıklarını gönderecek.

Cumartesi: Ay’ın Boğa burcundan geçişi hem KAD ı hem GAD ı destekliyor. Ev, maddi  konular, özgüven ne varsa hepsi geçmişin deneyimi ile yükselişe geçecek ve geleceğin sağlam temelleri atılacak. Yeniliğin konfor getireceğini hatırlatmalıyım.

Pazar: Ay-Merkür arasında bir kez daha güzel bir bağlantı kuruluyor. İletişim, elektronik almak/satmak toplantılar, sunumlar açısından harika birkaç gün. Öte yandan Venüs B.M bağlantısı da partnerinizle ilgili soru işaretlerini çözmenin mutluluğunu getirecek. Konuşarak anlaşmanın keyfine varılacak.