Dolunay, aşk ve başrolde Merkür ( Haftanın Burç Yorumu)

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

Haftanın Açıları

Dolunay: 5 gün boyunca etkili ve Plüton sert tetikleyici.

Venüs-Uranüs karşıtlığı : ilişkilerde çabuk yorulmayı getirebilir. Mali konularda ani kayıplar yaratabilir. İlerleme ve yenilenme çabaları takdir görecek.

Ay-Uranüs kavuşumu: Boğa burcunda gerçekleşen bu kavuşum mali konularda ve benimsediğimiz kişilerle ilişkimizde büyük sürprizler yaratabilir.  Bu kavuşumun Venüs’e kaşıt açı yapıyor olması duyguların büyük bir çelişkiyle sarsılması, akıl ve duyguların çatışması anlamına geliyor.

Ay- Mars ve Ay- Güneş olumlu açısı: Hafta sonunda Ay’ın ikizler burcundan geçişi sırasında neşeli ve eğlenceli hissedeceğiz. Bilgiye doyacak, öğrendiklerimizle mutlu hissedeceğiz.

Merkür-Plüton olumlu açısı: Akrep, oğlak burçları arasında tatlı bir açı oluşurken, gizli bilgilere ulaşmak köklü değişiklikleri kolaylaştıracak.

 

KOÇ: Dolunay kariyer ve otoriter kişilerle ilişkinizi gözden geçirmenizi istiyor. Görünüşünüzü ve stilinizi artık yenilemelisiniz. Mali konularda beklenmedik ödemeler çıkabilir. Gelirleriniz iyi olsa da yetmeyebilir. Dengeyi gelecek hafta kuracaksınız. Kariyerinizle ilgili sorunları çözmek hafta sonunda mümkün. Hafta sonunda gelirlerinizi yükseltmenin bir yolunu bulacaksınız.

BOĞA: İç Dünyanız, inançlarınız, özgürlük anlayışınız ve ruhsal hastalıklarını masaya yatırılmalı ve üstünde ciddi şekilde düşünmelisiniz. Dolunay desteğe hazır. Görünüşünüzde daha sevecen ve doğal bir dokunuşa ihtiyaç var ancak yakın çevrenizin tepkileri modunuzu düşürebilir. Partnerinizle seyahatler, eğitimler ve medya çalışmaları alanında haftasonunda uzlaşacaksınız. Yeni projeler üretmek iyi gelecek.

İKİZLER: Ekip çalışmalarınız sona eriyor ve arkadaşlarınızla ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Dostluk üstünde düşünülmesi gereken bir kavram. Sağlığınızı ve ruh sağlığınızı korumanız gereken bir haftadasınız. Çok aniden gelişen hastalıklar ruhunuzda da yara açabilir. Motivasyonunuz yüksek olmalı.

YENGEÇ: Dolunay kariyerinizle ilgili sert bir sonlanma yaratabilir ama bu daha iyi bir yerden başlamanız için uyarı. Hedeflerinizi tekrar gözden geçirin. Arkadaşlar ve aşk arasındaki dengeyi kurmanız bu hafta biraz zor olabilir. Başkalarından etkilenerek ilişkilerinizi yönetmemelisiniz.  Aşkı seçerseniz ilişkiniz bir yaşam ortaklığına dönüşebilir. En doğru seçim dönemi hafta sonu.

ASLAN: İş alanınız değişebilir, daha uzun bir yolculuğu veya daha çok şey öğrenmeyi göze almalısınız. Kariyer ve yuvanız arasında seçim yapmaya zorlanabilir, zamanı planlayamayabilirsiniz. yapmanız gereken kariyerinize öncelik vermek.

BAŞAK: Ekstra ödemeler ve ekstra gelirler konusunda düşünmeli, yenilenmeli ve köklü harcama değişiklikleri yapmalısınız. Derin duygularla bağ kurmalı ve daha sağlıklı olmak üzere ameliyatları göze almalısınız. Yakın ve uzak çevrenizle bağınız değişmeli. daha sıkı veya daha gevşek olmasına hafta ortasında karar vereceksiniz. Seyahatlerde dikkat.

TERAZİ: Dolunay evlenmeye veya evliliğiniz hakkında yeniden düşünmeye davet ediyor. Yuvanızda gerçekleşen büyük değişimi kabul etmelisiniz. Mali konularda zor bir hafta olabilir. Beklenmedik harcamalar üzebilir. Bu kısa zor dönemde harcama eğilimlerinizi değiştirmelisiniz.

AKREP: İş alanınızda ve yakın çevrenizde köklü değişiklikler gerçekleşmeli. Konfor ve huzur ancak bu şekilde mümkün. Ani ayrılıkların yoracağı bir haftadasınız. Sevecenliğiniz karşılık bulmayabilir ancak kine kapılmamalısınız çünkü gelecek hafta her şey değişmiş olacak. Anlayışınızla test edilirken, aşırı tepki vermeyin. Ev ve iş arasındaki dengeyi hafta sonunda kuracaksınız. Acele etmemenin ödülünü alacaksınız.

YAY: Aşk yaşamınızda bir başlangıç veya sonlanma heyecanı yükseltecek. Özgüven konusunda daha çok düşünmelisiniz. Hastalıklar ve iş yaşamınızdaki ani değişimler sizin kadar yakınlarınızı da etkileyebilir. Kısa sürede iyileşecek durumlar için kendinizi aşırı üzmemelisiniz. Mali konularda sezgilerinize güvenirseniz hafta sonunda en doğru adımı atarsınız. Alternatif tıp yöntemleri son derece iyileştirici olacak.

OĞLAK: Evde veya aile içinde büyük değişiklikler sizi bekliyor. Otoritenizi korurken başkalarını aciz duruma düşürmediğinize emin olun. Dostluk ilişkileriniz çocuklar veya partneriniz tarafında onay görmeyebilir. Durumu anlamak ve anlaşılmak için bu haftayı sabırla geçirmelisiniz. Arkadaşlarınız, ekibiniz üstünde iyileştirici bir etkiniz var ve bu yararlılık hafta sonunda karşılık bulacak. Gökyüzü hafta sonundan itibaren sizin ve çevrenizin yararına çalışacak.

KOVA: Yakın çevrenizi ve iletişim, ulaşım araçlarınızı değiştirmelisiniz. Daha kolay ve yeni bir yaşam için gerçekten buna ihtiyacınız var. Kariyer yaşamınızda her şey yolunda gibi görünse de evde aynı huzuru bulamayabilirsiniz. Yenilik planlarınızı şimdilik erteleyin.  Kariyerinizle ilgili gelişmelerin zaman zaman inançlarınıza ve içsel gücünüze bağlı olduğunu hafta sonunda anlayacaksınız. Pozitif düşüncenin ve deneyimlerinizin yararını göreceksiniz.

BALIK: Gelirleriniz değişmeli. İyi dostların fikirleri önem kazanıyor ve daha çok gelir elde etmek üzere köklü değişiklikler yapmalısınız. Kısa yolculuklarda dikkatli olun ve iletişim araçlarınızı yenilemekle değil araştırmakla ilgilenin. Merkür retrosu öncesinde doğru bir evrede değilsiniz. Uzaklardaki arkadaşlar beklenmedik şekilde hayatınıza dokunabilir. Bu haftasonu eski dostlarla yeniden bağ kurmak için kararlı olmalısınız.

HER HAKKI SAKLIDIR.