Başak burcunda dolunay haftasında gökyüzü

Başak burcunda dolunay haftasında gökyüzü

SU KARAKUŞ

Instagram: sukarakus

Youtube: su karakuş

Canlı yayınlarda buluşmak için takibe al.

19 Şubat Başak dolunayı Dünyaya en yakın konumda gerçekleşeceği için hayli etkili ve duygusal karmaşa, uykusuzluk, takıntı, öfke yaratma eğiliminde. Yorgunluk ve uyuşukluk olağan sonuçlar.

PAZARTESİ: Gökyüzünde güç birliği yapıyor gezegenler. Venüs, Satürn’le kucaklaştı. Venüs daha ciddi olması ve engelleri yenme konusunda kararlı davranması için bir uyarı aldı. Merkür, Neptün’le kucaklaştı ve hayallere daldı. Düşünceler, iletişim ve etkileşimler hayallere sürükledi aklı başında Merkür’ü. Gökte ne varsa yerde de o var unutma dedi Mars. Birinciliği Uranüs aldı, artık Güneş’le iyi bir ilişkisi var ve ortamı biraz canlandırmak, neşelendirmek istiyor. Özetle iyi bir gün değerlendirebilene.

SALI: Dolunay zamanı. Bütün bir haftayı etkileyecek. Ay, Jüpiter arasındaki mutlu açı hepimiz için ayrı bir alanda şansı davet ediyor. Duygular iyimserlikle harmanlanırken, şans da sezgilerle bulunacak bir hazine. Egonu sev, kendi gücüne inan ve yeşili koru. Sabah Ay Aslan burcunda. Akşam üstü Ay Başak burcunda. Dolunay yardımlaşmak, günlük işler veya sağlıkla ilgili net bir karar almanız, işe yaramak beslenme ve tedavi yöntemlerinden uzaklaşmanı sağlayabilir. Aradığın elemanı bulmak, işi bulmak, tedaviyi bulmak da en güzel ihtimaller. Değerlendir.

ÇARŞAMBA: Merkür iletişim dilini geliştirme şansı buluyor. Empati yapabilmek, akılcı düşünebilmek, hayallere dalabilmek ve birçok şeyi bir arada ama sırayla yapabilmek. Birbirine karışmayan konular aklı da karıştırmayacak.

PERŞEMBE: Şanssızlıklar olabilir ama güç sende! Bir He-Man olamasan da bugün kendine güvenindeki artış ve kararlı tutumlar, sorunları kısa sürede çözmene yardım edebilir. Güçlü kişilerle tanış, yardım iste, etkileyici olmaya çalış. Gün hepsine uygun.

CUMA: Herşey yolunda görünse de şımarmamakta fayda var. Yanlış anlatmaya açık bir gün. Merkür, Jüpiter’le sert bir ilişki içinde. Pozitif değil negatif düşünce eğilimi aşırı yorabilir. Oysa sorgulamalar tuzaklarla dolu. Talihsiz söylemler bütün bir kariyer yıllarına mal olabilir. Şaka kakaya dönmesin.

CUMARTESİ: Duyguların çok değişken ve sarsılmaya hazır olduğu bir gün. Ay bir çok gezegenle açı kuruyor. Ay düğümleriyle de sert bir ilişkisi var. Duyguların yönetimine izin vermek büyük hata olur. Köklü değişikliklere duygusal tepki göstermek yerine değişimi kabullenmeli, güce boyun eğmeli. Naif duyguların ve duygulara dayalı tepkilerine kazanması mümkün değil.  İlişkiler sarsılıyorsa ve ayrılık çanları çalıyorsa gülerek vedalaşmalı. Bu acı geçici de olabilir.

PAZAR: Güneş, Mars ve Ay arasında arabulucu, canlandırıcı bir etkiye sahip. Romantizm, merhamet, yardım, şefkat ve ilham perisini iyi değerlendirmek için harika bir hafta sonu. Ruhunu dinlendir, hırslarını hatırla, varlıklarını korumaya al ve duyguların derinliklerinde dolaş. Hayat budur!