Başak burcu dolunayı burç yorumları

Başak Burcu Dolunayı Burç Yorumları

Başak burcu dolunayı burç yorumları
Cute woman, female reading book, moonlight sky night skyline, night skyline clouds background. Dreamy, nature landscape screen saver, artistic illustration. Elements of this image furnished by NASA.

BAŞAK BURCU DOLUNAYI BURÇ YORUMLARI

19 Şubat da Başak burcunun 0.derecesinde gerçekleşen dolunay,  Dünyaya oldukça yakın bir konumda oluşacağı için temizlik, iş yaşamı, sağlık alanlarında son noktayı koyacağınız, zarar veren alışkanlıkları ayıklayıp kurtulacağınız bir destekle gelecek. Mars’la ilişkisi Güneş’e ve dolunaya iyi gelirken, hedefe ulaşmak konusunda medyanın, basın yayın organlarının, yurt dışı ilişkilerin kullanımına olanak sağlayacak.

KOÇ: Mali konulardaki cesaretiniz, risk alma hevesiniz bu kez işe yarayabilir. İş ve sağlık alanında başarınızı kanıtlayabilirsiniz. Ruh sağlığınızı ve uyku sorunlarınızı yeniden çözümsüz bir noktaya getirecek rahatsızlıklar yaşanabilir. Diyete başlamak rahatlatacak. İş arayışınız varsa pazarlıklarda kazanan taraf olacaksınız.

BOĞA: Burcunuzdan geçiş yapan Mars, biraz öfke, çokça hırs ve az miktarda koruma dürtüsü yükleyecek. Aşk yaşamınızda aradığınızı bulabilir veya çocuklarınızla ilişkinizi geliştirmek için bir adım atabilirsiniz. Arkadaşlarınız kararlarınızın karşısında yer alsa da, avantajınızı en iyi kendiniz gözeteceksiniz.

İKİZLER: Dolunayın sert etkileyeceği burçlardansınız. Evinizi yenilemek, değiştirmek, dekorasyon işlerini tamamlamak için uğraşırken bir hayli yorulacak ve gerileceksiniz. Olasılıklar sizi yeni bir mekana ve konfora görürken, yardım da alacaksınız. Kariyerinizi parlatmak için harika bir hafta değil.

YENGEÇ: Dolunay çevre değişikliği getiriyor. Arkadaşlarınızın sizi harekete geçirmesine, aktivist olmaya izin verin. Sunum yapmak, reklam işlerinizi başlatmak, kitap yazmak veya elektronik iletişim araçlarınızı değiştirmek de ihtimallerden. Yurt dışı veya medyadan gelen teklifler bu hafta beklemede kalmalı.

ASLAN: Mali konularda daha kararlı adımlar atabileceksiniz zira aradığınız işi bulmak, daha yüksek maaş almak gibi hedefleriniz varsa dolunay destekleyici. Üstelik kariyeriniz hakkında da hedefleriniz var. Ulaşabileceğinizi Mars gösterecek. Zayıf olduğunuz alan ödemeleriniz.

BAŞAK: Burcunuzda gerçekleşen dolunay stilinizde yapacağınız değişiklikleri tamamlamanızı sağlayacak. Önce kişiliğinizi gözden geçirecek, sivri ya da çekingen yönlerinizi törpüleyeceksiniz. Ekstra gelirler veya borçları ödemek konusunda dikkatli olun. Yakınlarınız aşırı harcama yapma nedeniniz olabilir.

TERAZİ: Kişisel gelişiminiz adına önemli bir adım atabilirsiniz. Partnerinizle aranızda gerilim varsa sezgilerinize güvenebileceğinizi anlayacaksınız. Önce kendinizle ilgili sorunlu kısmı kesip atacak, sonra düşünce biçiminizi değiştireceksiniz. Hedef kazanmaksa bu da mümkün. Aşırı harcama yapmaktan kaçının.

AKREP: Arkadaşlarınızdan bir kısmı günlük yaşamınızdan ayrılıyor ve belki çok uzaklara gidiyor. Belki de sadece kalbinizin kapıları kapanıyor. Bütün bu olanlar sizi yalnız hissettirmeyecek. Tam tersine işinize daha kolay odaklanacak, dikkatinizi dağıtmayacaksınız. Yakınlarınız veya eşiniz en büyük destekçiniz olabilir.

YAY: Kariyer hedeflerinizi gözden geçirip, yenilenmeniz gerekiyor ve dolunay eski yanlış hedeflerinizi hayatınızdan çıkartmanız için iteleyici bir güç oluşturacak. Sevimsiz olaylar, sevimli  sonuçlara evrilecek. İş arkadaşlarınızdan biriyle yakınlaşmanız söz konusu ise açıklayabilirsiniz ya da ortak hedefler geliştirebilirsiniz.

OĞLAK: Medya çalışmalarında istediğiniz sonucu elde etmek, sertifika programlarınızı tamamlayıp sevinmek, önemli bir seyahati tamamlayıp eve dönmek için harika bir evredesiniz. Dolunay aşk yaşamınızı da olumlu etkileyecek. Sakinlik ve uzlaşma hedefinize ulaşacaksınız.

KOVA: Ekstra gelirlerinizi ya da borçlarınızı tamamlamak, sonlandırmak, daha huzurlu bir yaşama geçip hatta yeni gelirler kazanmaya odaklanmak bu haftanın konuları. Yakın .evrenizle aileniz arasındaki bağlantıyı kurabilir, daha güvenli ve eğlenceli bir ortam oluşturabilirsiniz.

BALIK: Evlilik veya ortaklık ya da danışmanlarla ilişkilerinizi gözden geçirecek, kendi bireyliğinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Mali konularda dikkatli olun. Kazanma hırsınız tatmin olurken, aşırı harcamaktan kaçınmalısınız. Yakın çevrenizin desteğini alacağınız ve bundan mutluluk duyacağınız bir dönemdesiniz.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.