8 Nisan Haftası Astrolojisi-Jüpiter Retro

8 Nisan Haftası Astrolojisi-Jüpiter Retro

8 Nisan Haftası Astrolojisi-Jüpiter RetroJüpiter retro ama etkisi çoktan başladı. Ayın başından beri aslında şansımızın olmadığınızı veya şansı görmenin zorlaştığını fark ediyoruz. Buna rağmen üzülmeye değil, kendimizi motive etmeye odaklanmalıyız.

Instagram: sukarakus

Youtube: sukarakus

PAZARTESİ: Mutlu bir gün geçirmek kolay, Ay, Plüton’la uyumlu, Merkür, Satürn’le dans ediyor. Geçmişin deneyimlerini kararlı adımlarla buluşturmak, düşünce gücünü yapabilirliğe dönüştürmek çok kolay. En zoru iyilik yapmak, iyi insan olmak. Oysa mutluluğun yolu iyilik yapmaktan geçiyor. Mutlu haftalar

SALI: Ay ve Mars İkizler burcunda, ergen bir öfkeye dönüşmeye hazır, duygusal tepkileri koyvermekte ustaca kavuşuyor. Tehlikeli bir gün. Öfkelenmek kolay ancak B.M yani Ay’ın karanlık yüzü öfkelendiren bir sırrın açığa çıkışıyla çileden çıkışı tetikliyor. Duyguları öfkeye değil mücadele gücüne dönüştürürsek, önce belge ve bilgi toplamayı akıl edersek huzur yanımızda olacak.

ÇARŞAMBA: Jüpiter retro ve Ağustosun 2. yarısına kadar bu böyle. Ne gam. Şans yoksa kendimizi motive etmeyi öğrenmiş olmalıyız. Ay, Merkür, Satürn arasındaki mutlu bağlantı, bilgiye kolayca ulaşmayı, disiplinli davranmayı, düşüncelere sezgileri eklemeyi kolaylaştırıyor. Çok çalışmak veya pozitif düşünmek de bugün çok kolay, iyilik yapmak da. Mutlu olsun Çarşamba.

PERŞEMBE: Evinle, yuvanla, vatanınla ilgili sürprizlere hazır ol. Ay, Uranüs bağlantısı öngörülemez bir gelişmeyi tetikliyor. Sevimsizde olabilir, sevimli de. Bu geçtiğimiz günlerde ne yapıp ettiğine bağlı. Yaptığın iyilikleri şimdi hatırla!

CUMA: Güneş ve Ay düğümleri arasında oldukça sert bir açı var. Ve Ay’da tetikleyen. Yeniayda yapılan yeniliğin ilk pişmanlığı bugün yaşanabilir. Benzeri bir acı bugün ortaya çıkabilir. Deneyimlisin artık unutma. Duyguların zayıf düşse de, her acının geçici olduğunu hatırla.

CUMARTESİ: Uranüs, Ay karesi günün sert ve şok edici haberlerle geçmesine neden olacak. Dünden yaralı ve yorgunsan bugünle baş etmek hiç kolay olmayacak. Ama unutma tüm güçlükler seni güçlendirmek için var. Bu sarsıntıdan da sağlam çıkacaksın ve iyiliklere devam edeceksin. Egonun zarar görmesine ancak bu şekilde engel olabileceksin.

PAZAR: Şansın nerde saklandığını bilemezsin. Köklü dönüşümlere isteksiz olsan da, üzülsen de, Jüpiter-Güneş bağlantısı inadına iyimser ve pozitif durmanı sağlayabilir. Yüzünü karanlığa değil aydınlığa çevir. Akışa bırak yani olaylar seni nereye sürüklerse oraya git. Göreceksin daha büyük bir aydınlık seni bekleyecek.

HER HAKKI SAKLIDIR.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos