7-13 Ekim Astrolojisi

7-14 Ekim Burç Yorumları

www.sukarakus.com

Instagram/ Youtube: Su Karakus

Tutulma Ayı: Ocak 2019 Burç YorumunuzPazartesi: Günün ilk saatlerinde, Ay, Uranüs, Merkür arasında TKare oluşuyor. Gerginlikler gece boyunca sürebilir ve nihayet sabah saatlerinde Güneş-Ay arasındaki uyum içimi aydınlatan bir mod yaratarak, her kötülükten bir iyilik çıkarımı yapmamızı sağlayacak.  Yine de Güneş-Satürn sert açısı havayı ve ilişkilerin havasını soğutacak nitelikte.

Salı: Merkür’den sonra Venüs de Akrep burcuna yerleşerek ilişkilerde gizemli konular, tutkulu aşklar ve duygusal derinlikleri öne çıkaracak. Sevgi ve kuşku iç içe.

Çarşamba: Jüpiter-Ay-Güneş arasında mutlu bir bağlantı var. Bu şanslı bir gün demek. Özel işleri Çarşambaya bırakmakta fayda var. Özgürlük, neşe en büyük ihtiyaçlar olacak.

Perşembe: Duyguları açığa çıkartmak için harika bir gün: Ay-Venüs arasında şahane bir bağlantı var. Sezgiler yüksek, duygularla bağlantı kurmak çok kolay olacak.  Dolunayın etkisi başlıyor.

Cuma: Ay-Neptün kavuşumu romantizmin ve düşlere dalmanın zeminini hazırlıyor. Dolunayın etkisi başlamışken, düşleri gerçekleştirmek için biraz çaba yeterli.

Cumartesi: Geleceği çizmek mümkün: Merkür-Kuzey ay düğümü arasındaki mutlu açı fikirlerin geleceğe dönük ve gerçekleştirilebilir olacağını müjdeliyor. Ancak Ay ve Ay’ın karanlık yüzü arasındaki kavuşup duyguları kör noktada kalacağını yan sezgisel tahminlerde yanılma payının büyük olduğunu hatırlatacak. Mantık ve kuşku kurtarıcı olabilir.

Pazar: Dolunay öncesi gökyüzü sertleşmeye başlıyor. Venüs-Uranüs karşıtlığı şaşırtıcı ayrılıklara ve şok eden aşklara işaret ediyor. Merkür-Satürn sert açısı gizli bilgilerin açığa çıkmasıyla engellerin sertleşeceğini bildiriyor. Ay Koç burcundan geçişinde durdurulamayan bir fırtınaya dönüşebilir. Haftayı öncülük ettiğimiz konularda, liderlik ve bireyliğimizi ifade ettiğimiz alanlarda bir çeşit sonlanma, veda planlayarak kapatabiliriz.

Her hakkı saklıdır