5-12 Ağustos Haftası Burç Yorumları( aşk ve bereket haftası)

5-12 Ağustos Haftası Burç Yorumları

7 Ağustos da Güneş-Jüpiter, 9 Ağustos da Venüs-Jüpiter olumlu açısı hem aşk, hem para, hem de eğitim, medya, akademik çalışmalar ve yaratıcı projeler alanında şans dağıtacak. 10 Ağustos çok özel bir gün. y-Jüpiter yay burcunda kavuşacak ve Aslan burcunda Güneş-Venüs kavuşumuna olumlu açıyla bağlanacak. Bu bağlılık gerçek yaşamda duygusal zenginlikler kadar maddi zenginlikleri de var edecek. Bu özel günü basit bir tılsım çalışmasıyla değil Jüpiter kozmik sihiri yaparak ( detaylar için astrolojikulubu@gmail.com) veya Magic f Love&Marriage ile değerlendirmelisiniz.

INSTAGRAM: Su Karakuş

YOUTUBE: Su Karakuş

KOÇ: Aşk alanınız parlıyor. Romantizmi doya doya yaşayacak, aşk tazeleyecek veya yalnızsanız yeniden aşık olacaksınız. Bu aşkı bir seyahatte, eğitim alanında veya medya çalışmalarınız sırasında bulabilirsiniz. Yılın en özel dönemlerinden birindesiniz mali konularda da hayli şanslısınız. Yaratıcılığınız yüksek.

BOĞA: Ev ve yuvanızda Güneş, Venüs el ele ışıldıyor. Bu mutluluğu ekstra gelirlerinizin artışı ile kutlayacaksınız. Huzurlu, uyumlu kutlamaların bol olacağı bu hafta keyfiniz yerinde. Yeni gelirler elde etmeniz mümkün ve tabii operasyonlarınız başarılı geçebilir. Yalnızsanız yuva kuracağınız kişiyle tanışabilirsiniz. Aşk duygusunu yükseletecek etkiler altıdasınız.

İKİZLER: Yakın çevrenizle aranızdaki bağ sevindirecek. Veya kendi çevrenizden bir insanla aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Her koşulda maddi, manevi tatmin alacağınız bir haftadasınız iyi değerlendirmelisiniz. Evlilik kararı almanızda veya evlenmenizde çok mümkün. Çalışmıyorsanız ve evliyseniz eşinizin kaynakları artabilir ve daha rahat edebilirsiniz.

YENGEÇ: Mali konularda haftanın en şanslı burcusunuz. Sabit bir geliriniz varsa özgüveninizi yükseltecek olaylar yaşayacak, iş yaşamınızda takdir alacaksınız. Gelirleriniz değişkense, hafta biterken keyfiniz yerine gelmiş olacak. Evlilik kararı almak için doğru bir haftadasınız. Sağlıkla ilgili sorunlarınız varsa çözüm bulacak ve endişelerinizden, korkularınızdan uzaklaşacaksınız.

ASLAN: Burcunuzda buluşan Güneş ve Venüs hem iyimser, hem canlı ve neşeli görünmenizi sağlarken hayranlarınız artacak. Öte yandan aşk yaşamınızda büyük bir hareketlenme var. Bu hafta yeni bir aşka başlarsanız size şans getirecek ve mutlu edecek bir aşk olacağı kesin. Bir ilişkiniz varsa bebek sahibi olabilir veya birlikte yeni bir projeye başlayabilirsiniz.

BAŞAK: İç dünyanız da mutluk duygusu yükseliyor. Kaygılar azalırken, sorun çözme yeteneğiniz gelişiyor. Evinizle ilgili gelişmeler sevindirecek. Yuva kurmak, mülk almak, daha huzurlu bir yere taşınmak gibi dileklerinizle ilgili gelişmeler bu hafta hız kazanabilir. Emlak, terapi, danışmanlık, ev tekstili, medya gibi işler yapıyorsanız gelirlerinizin artışı sevindirecek.

TERAZİ: Sevecen dostlarla bir araya gelmek, sosyalleşmek hafta boyunca mutluluk kaynağınız olacak. Çevrenizi genişletecek ve tanışmalardan mutluluk duyacaksınız. Bir arkadaşla yakınlaşmak da çok mümkün. Romantik ama güvenin ve dostluğun, eğlencenin ve maceranın ön planda olduğu bir haftadasınız. Bol bol seyahat edecek, eğleneceksiniz.

AKREP: Kariyer yaşamınızda geçtiğimiz haftalarda başlayan sorunlar bu hafta çözüme dönüşecek ve arzularınız gerçekleşecek. Mali gelişmelerde bolluk, bereket vaad ediyor. Para veya çeşitli hediyeler elinize geçebilir ve varsıllaştığınızı, bereketinizin arttığını fark edeceksiniz.

YAY: Jüpiter ve güzel açıları hayatınızın her alanında mutluluk yaratacak. Özellikle 10 Ağustos da kendinizi ifade etmekte zorlanmayacak ve ne kadar şanslı olduğunuzu fark edeceksiniz. Seyahat veya eğitim fırsatları bulacak, yolculuklarda aşka rastlayacaksınız. Bir ilişkiniz varsa birlikte yolculuk yapmanız da çok mümkün. Medya, eğitim, seyahat alanlarında çalışıyorsanız bereketli günler yaşayabilirsiniz

OĞLAK: Pozitif bir ruh hali sarıp sarmalayacak. Karamsarlık yerini akışa bırakmaya terk ederken hayattan keyif almaya başlayacaksınız. Bu tutum hem mutluluğunuzu arttıracak, hem bereketinizi. Sezgilerinizin çok yükseleceği ve bu nedenle sizi şaşırtacağı bir haftadasınız. Kalbinizin sesini dinleyerek hareket etmek kazandıracak.

KOVA: Arkadaşlık, evlilik, ortaklık, danışmanlarınızla ilişkiler, ekip çalışmaları haftanın en mutlu edecek alanları. Yeni dostlar, eğlenceli ortamlar keyfinizi yükseltecek ve size aşk ve para sağlayacak. Yeni tanışmalara sıcak bakmalısınız. Bolluk bereketin artacağı bu evrede evlilik veya iş ortaklığı kararı almanız mümkün.

BALIK: İş ve kariyer alanında bir yıldız gibi parlayacaksınız ve çalışmalarınız takdir edilecek. İş yaşamınızdan biriyle yakınlaşmanız yalnızlığınıza son vermenizi sağlayacak. Otoritelerle ilişkilerini iyileşiyor. Yardım ve destek alacaksınız. Sağlıkla ilgili sorunlara bu hafta çözüm bulunabilir. İyileşmek ve takdir edilmek mutluluğunuzu artıracak.

HER HAKKI SAKLIDIR