4-10 Mart Haftası Astroloji Önerileri

4-10 Mart Haftası Astroloji Önerileri

Merkür retrosuna rağmen olumlu ve umut veren bir hafta bizi bekliyor. İyiliğin kazanacağı Balık burcu hareketinin yoğun olduğu haftanın önerileri işte burada.

SU KARAKUŞ

Her hakkı saklıdır.

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

4-10 Mart Haftası Astroloji Önerileri

PAZARTESİ: Mutlu bir Pazartesi olabilir. Kendiliğinden bu olabilir, Ay-Jüpiter arasındaki mutlu bağlantı düşlere dokunabilir ve her şey iyileşebilir. İyileşmek demişken, her gün bir iyilik yapmak seni kalıcı şekilde iyileştirir.

SALI: Merkür retrosu başlıyor. Balık burcu  doğum haritanda hangi alanda ise o alanda sorun yaşanabilir. Mutlu bir Salı olması için aksiliklere değil, eskide kalan değerlere odaklan. Etrafına çeki düzen ver. Anılarda dolaş. Mutluluğu bulacaksın. Birde mutlaka iyilik yap.

ÇARŞAMBA: Uranüs Boğa burcuna girdi heyyo! 7 yıllık özel süreç başladı. Mutlu Çarşamba için en önemli nedenin bu olsun. Alışkanlıklarını bir kenara bırak, değişime ve yeniliğe hazır ol. Spontan tekliflere açık ol. Her yenilik iyiliğe götürecek. İyilik yapmaya da alış artık.

PERŞEMBE: Yeniay Balık burcunda doğdu, Merkür retrosu Balık burcunda oldu. Ne yapayım şimdi dersen dön tekrar haftalık burç yorumunu oku. www.sukarakus.com da. Birde Merkür retrosu videosu izle. O da youtube da. Şimdi hepsini harmanla. Yeniay için bir tılsım hazırladım. O da Instagramda yayında. Ben bu kadar iyilik yaptım sana sende Perşembeye özel bir iyilik yap kendine.

CUMA: Mutlu bir Cuma yaşamak çok kolay, düşleri gerçekleştiren Neptün-Güneş kavuşumu gökyüzünde. Mars ve Satürn de destekliyor. Ne yaparsan kalıcı ve hevesini doyuracak bir şekilde olacak. Bari birde iyilik yap tüm iyilikleri hak ettiğini kanıtla. Dünya Kadınlar Gününü kutla. Birine karanfil veremesen de gülümse.

CUMARTESİ: Mutlu bir hafta sonu beklerken rüzgar tersine döndü ve Satürn duygularına engel koymaya başladı. Bugün her şey ağır gelebilir. Sabrın sınanabilir. Hayallerini hatırla ve gülümse. Herşeye rağmen gerçekleşebilir.

PAZAR: Sürprizi bol bir Pazar. İyilik de gelebilir, şok eden sorunlar da. Hangi pencereden baktığına bağlı. İyilik penceresinde yaşıyorsan şunu hatırla: Kuzey ay düğümü seni geleceğe taşıyacak ve o karanlıktan büyük bir aydınlık çıkacak.

HER HAKKI SAKLIDIR.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Telefon: 0 (505) 010 70 59

Astroloji Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/
Tarot Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-tarot-danismanligi-alabilirim/