Burcum Ne?

31 Ağustos-6 Eylül Haftası Burç Yorumları

31 Ağustos-6 Eylül BURÇ YORUMLARI

Uzman astrolog Su Karakuş

Instagram: @sukarakus

YouTube: Su Karakuş

Pazartesi: Merkür Başak burcundan geçişi sırasında pratik düşünceye odaklanmamızı  ve köklü değişiklikler yapmamızı sağlayacak. Düşünsel disiplin geliştirmek, zorlu işlerin altından kalkmak mümkün olacak.

Salı: Duygu dünyamızda küçük sarsıntılar ve kararsızlıklar görülebilir. Venüs’ün yengeç burcundaki yolculuğunda sona yaklaşırken, Plüton ve Satürn’e karşıt açıyla bağlanması ve sübjektif görüşleri öne çıkartması ayrılıklara neden olabilir. Anlaşılma ihtiyacı yükselecek.

Çarşamba: Sürprizlerle ve güzelliklerle gelen bu dolunay tüm hafta etkili. Uranüs’ün hem Güneş’e, hem Ay’a tatlı bir açı yapmasıyla sevindirici haberleri ard arda alacağız ve ruh sağlığımız, dinginliğimiz adına güzel gelişmeler yaşayacağız.

Perşembe: Ay balık burcunda ilerlemeye devam edecek. Neptün’le kucaklaşacak ve Plüton, Satürn ikilisine yumuşak bir açıyla bağlanacak. Düşleri gerçekleştirecek gelişmeler aynı zamanda dalgınlık nedeni de olabilir. Ve bu nedenler köklü değişiklik getirecek facialara da sebep olabilir. Her koşulda dikkatli olmak yararlı.

Cuma: Ay’ın Koç burcuna girişi enerjiyi yükseltse de bir boşluk hissi yaratacak. İlerlemek için önemli değişikliklere ihtiyaç duyduğumuzu kavrayacağız.

Cumartesi: Gökyüzünde yeni bir TKare. Ay/ Venüs ve Plüton, Satürn, Jüpiter arasında. Tüm geceden sabaha kadar ve ertesi güne taşacak bir açı bu. Yangınlar, kazalar, toplu ölümler ve yeni patlamalar için zemin uygun. Ne yazık ki hafta sonu çok dikkatli olmak gerekiyor.

Pazar: Ay ve Mars kavuşuyor ve gökyüzünde bir önceki günden kalan TKare devam ediyor. Savaş için düğmeye basılmış veya beklenmedik bir fırtınanın ortasında kalınmış olabilir. Felaketler öfkeyle gelebileceği gibi, düşüncesiz davranışlar, gereksiz kendine güven, sonun başlangıcını getirebilir.

 

KOÇ: Dolunay kişisel gelişimle ilgili ihtiyaçlarınıza eğilmenizi sağlayacak ve daha çok kazanmanız mümkün olacak. Tek ihtiyacınız olan biraz daha dingin ve sağduyulu davranmak. Tahammül sınırlarınız zorlanıyor ama dinlendikçe daha sağlıklı hissedeceksiniz. Öfke kontrolüne önem vermelisiniz.

BOĞA: Arkadaşlarla yolları ayırmak gerekebilir. Ya da iyi bir dosta yeniden rastlamak hem de onu ararken bulabilirsiniz. Sürprizleriniz başkalarını çok mutlu edecek. Aşk yaşamınızda ışıltılı bir hafta yaşanabilir. Kendini suçlama ve kendine kızma eğilimine dikkat etmelisiniz.

İKİZLER: Kariyerinizde yeni bir sona geldiniz. İşlevini kaybetmiş ne varsa atın hayatınızdan. Çünkü bu size içsel dinginlik ve inançlarınızı değiştirme fırsatı verecek. Öte yandan evdeki mutluluğunuz yükselişte. Dikkat etmeniz gereken konuysa ekip çalışmaları ve arkadaşlıklar. Başkalarının öfkesini çekmemeye çalışın.

YENGEÇ: Yolculukları bitirip yuvaya dönme zamanı geldi. Aradığınız bilgilere ulaşabilir ve yeni bir içsel yolculuk başlatabilirsiniz. Bu hafta en büyük sürpriz arkadaşlarınızdan gelecek. Şaşıracak ve sevineceksiniz. Öte yandan yakın çevrenizle aranızdaki ilişki iyileşiyor. Sevinciniz başkalarına yansıyacak. Ancak yöneticilerinizle ilişkilerinizde tahammülünüz yüksek olmalı.

ASLAN: Borçları ödemek, tamamlamak veya yeni bir kredi yükünü üstlenmek istiyorsanız bu hafta büyük bir sürpriz gerçekleşebilir. Büyük ödülü kazanabilirsiniz. Otoritelerden maddi ve manevi destek göreceksiniz. Mali yatırımlarınızı çok iyi bir şekilde yönetecek, özgüveninizi yükselteceksiniz. Uzun yolculuklarda dikkatli olun.

BAŞAK: Evlilik veya ortaklık ya da yakınlarla ortak bir yaşama geçiş için doğru zamandasınız. Güneş burcunuzdan geçiyor ve başkalarının yaşamını aydınlatmanıza yardım ediyor. Ekstra harcamalar ve sağlığınız konusunda dikkatli olun. Beklenmedik ödemeler can sıkıcı olabilir.

TERAZİ: İş ve sağlık yaşamınızda önemli bir dönemci aşmak üzeresiniz. Ameliyatlar iyileştirici, ekstra gelirler hayat kurtarıcı olacak ve her şey beklenmedik bir biçimde gelişecek. Bütün bunlar pozitif düşünce konusundaki düşüncelerinizi doğru çıkaracak. Yakınlarla ilişkilerde sorunlu bir evredesiniz dikkatli olun.

AKREP: Aşk yaşamınızda sürprizli bir haftadasınız. Ayrılık ya da evlilik hangisini bekliyor ve umuyorsanız o olabilir. Akış tam tersi yönde gelişirse arkadaşlarınızdan destek istemelisiniz. İş alanınız ve sağlığınız öfke rüzgarlarının etkisinde. Başkalarını kışkırtmadığınıza, tansiyonunuzu yükseltmediğinize emin olmalısınız.

YAY: Ev yaşamınızla ilgili eksiklerinizi tamamlayabilir, mülk alıp, satabilirsiniz.  Çalışıyorsanız evde özel bir alan yaratacak daha özgür hissedeceksiniz. Yöneticilerinizin ekstra desteği ile gururlanacaksınız. Ancak aşk alanınızda bazı şeyler ters gidebilir. Tartışmalardan uzak kalın.

OĞLAK: Yakın çevrenizden kopmak ve yeni bir çevreye açılmak bu haftanızın konusu. Aşk yalnızlar için sürpriz bir şekilde gelecek. Veya bebek sahibi olmayı planlayacak ya da projeleriniz onay alacak. Her koşulda hayat size beklenmeyeni getirecek hem de sevindirici bir şekilde.

KOVA: Mali konularda özel gelişmelerin yaşanacağı bir haftadasınız. Dolunay yeni gelir kaynakları elde etmenizi sağlayacak. Ailenizin varlığından yararlanmanız veya mülk sahibi olmanız da olası. Ekstra gelir kazanmak açısından da verimli bir haftadasınız. Çevreyle ilişkilerinizde dikkatli olun.

BALIK: Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor. Görünüşünüzü yenileyecek veya bir yaşam ortağına evet diyeceksiniz. Yakın çevreniz sürpriz bir şekilde değişebilir. Farklı insanlarla tanışabilirsiniz ve dahası çevrenizden insanlar sizi ruh eşinizle tanıştırabilir. Bu sürprizli haftada esnek ve her yeni başlangıca hazır olmalısınız.