bana tilsim yapmayi ogret

3-9 Ağustos Burç Yorumları-Ne kadar Sağlamdasın?

 

Doğum Haritasında Mesleğinizin İşaretleri - Subay (Bordo Bereli)KOÇ

Haftanın ilk gününden itibaren mali konular, özgüven ve aşk yaşamınız dikkat çeken temalar. Bu alanlarda gerçekleşen sarsıntılar yaşamınızda neyin stabil ve sağlam konumda olduğunu anlamanıza yardım edecek. Mali gelirlerinizin iniş çıkış göstermesi veya sabit gelirle çalışıyorsanız özgüveninizin beklenmedik şekilde zaman zaman kaybolması şaşırtacak. Gelirlerinizle ilgili sorunlar ay ortasından itibaren arttığında yeni kazanım yolları arayacaksınız ki bu durum yenilenmeniz için iyi gelecek. Dolunay yüklerinizden kurtaracak.

 

BOĞA

Kariyeriniz ve aileniz arasında kalmış, iki yöne de yetişememiş hissedeceksiniz. Hafta boyunca Ayın uzun yolculuklar, uzaklardaki dostlar ve eğitim hayatınızda zeminin kaygan olduğunu fark edeceksiniz. Kendinizi garanti altına almanız neredeyse mümkün olmayacak. Belki de güvenlik anlayışınızı değiştirmek, aslında hiçbir yerin güvenli olmadığını kabullenmek gerekecek. Burcunuzda yol alan Uranüs dolunaya sert bir açıyla bağlanıyor. Bu da demektir ki başkalarını hiç beklenmedik şekilde şaşırtacak, sürprizler yapacaksınız.

 

İKİZLER

Kendi ruhsal derinliğinize yaptığınız yolculuğu tamamlayıp yüzeye çıkmak veya ülkelerarası bir yolculuktan sonra eve dönmek, Bu hafta dolunayın getirileri olacak. Bu sert bir dolunay ve getirisi kadar götürüsü de olacak. Fakat sertliği en az, getiriyi en fazla yaşayacak burçlardan birisiniz. Yakınlarınızın sağlığıyla ilgili endişelerinizin artması elbette olağan olacak. Yolculuklarda dikkatli olmanız gerektiğiniz özellikle hatırlatmak isterim. Zira iletişim araçları şaşırtıcı arızalara neden olabilir.

 

YENGEÇ

Hafta başında duygu dünyanızda hızlı bir yükseliş yaşanırken, parayla ilgili her türlü çözüme dönük adımlar atacaksınız. Dolunay kredi başvurularınızla veya ekstra gelirlerinizle ilgilenecek. İhtiyacınız olan tüm bilgiler iyi dostlarınızdan gelirken, kimi arkadaşlarınızla ilgili kötü haberlerde üzücü olacak. Ameliyatlar ve yüzleşmelerde haftaya renk katan konular. Ekipler ve arkadaşlarla ilgili değişiklikler her koşulda şok olmanıza neden.

 

ASLAN

Evlilik ve ortaklık alanınızda çılgın gelişmelerin olacağı bir haftaya  hoşgeldiniz. Kariyerinizde yenilikler yapmalı hatta düşünülmeyeni düşünerek bir adım öne geçmelisiniz. Orjinal olan her girişimin puan kazandıracağı dolunay, işlevini kaybeden ilişkileri de sonlandırmanızı sağlayacak. Bu sonlanmayla birlikte egonuzu öne çıkartmanız gerekecek ki en iyi olduğunuz alan. Kariyerinizle ilgili sarsıcı gelişmeler olursa hemen paniğe kapılmayın ve yeni yolların yeni yılla birlikte önünüzde açılacağını hatırlayın.

 

BAŞAK

Sağlık çok önemli. Ve tabii iş hayatı da. Öyleyse haftanın ilk yarısında dolunay hem daha sağlıklı olmaya, hem iş yaşamınızı düzenlemeye zorlarken biraz daha araştırmanız ve bilgeliğinizi dehayla birleştirmeniz gerekecek. Akıl ve beden sağlığının bir bütün olduğunu tekrar hatırlayacaksınız. Bir başka deyişle bir çok hastalığın kaynağının yaşanılan travmalar, üzüntüler olduğunu. Dolunay sırasında kendinizle ve başkalarıyla yüzleşmek, hakkınızı savunmak veya saldırmak zorunda kalacaksınız. Çocuklarınız için mücadele etmek, güçlü ya da aciz hissetmek veya aşk için her şeyi göze almak gibi yaşamsal tercihleriniz olacak. Bu mücadele sürerken, hayatta kalmak için sağlıklı olmaya ve çalışma zorunluluğuna  ikna olacaksınız.

 

TERAZİ

Aşk yaşamınız nasıl? Yılın en iyi dönemlerinden birini değerlendirmeye hazır mısınız? Öyleyse birkaç tiyoyu dikkatle okuyun. Dolunay ayın hemen başlarında aşk alanında doğuyor. Ancak bu hiç de beklemediğiniz sürpriz bir tanışma veya karşılaşma olabilir. En hazırlıksız oluğunuz anda ve yerde erosun oku kalbinize saplanabilir. Bir başka ihtimal de yolunda gitmeyen aşk yaşamınızı bir anlık kararla bitirmeniz olabilir. Arkadaşlarınız ve sizi sevenler bu kararın karşısında olsalar da, özgürleşmek için bu adımı attığınızdan emin olacaksınız. Olgunlaşmanın bedelini ödemeye de hazır olmalısınız.

 

AKREP

Evde ve aile içinde yeni bir düzen oluşturmalısınız. Minimal yaşama yönelmeli, tüm fazlalıklardan kurtulmalısınız. Eski heyecanınızı kazanmanın başka yolu yok. Bunu fark ettiğinizde partnerinizin yapacağı sürprizlere fazlasıyla cevap vereceksiniz. Dolunayın sizden beklentisi evdeki düzenin yeniden sağlanması. Aile içi ilişkilerin, eşyaların enerjisinin yeniden gözden geçirilmesi. Enerji temizliği tekniklerini öğrenmekle başlayabilirsiniz. Arınmak size iyi gelecek. Kontrolüde bir miktar başkalarına bıraktığınızda hafifleyeceksiniz. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma getirirler. Elbette bir ilişkiyi sonlandırmak da olasılıklardan fakat bu dolunay size özgürlük vaad ediyor.

 

 

YAY

Özel ve zor bir dolunayın etkisindesiniz ama zorluk sizin göbek adınız. O nedenle eğer çözüm çevre değişikliği ise bunu son derece kolaylıkla yapacaksınız. İş değişikliği ihtimali belki başlarda hoşunuza gitmeyebilir. Ama ne olursa olsun Dünyanın geniş bir yer olduğunu, gidilecek görülecek çok şey, girilecek, çıkılacak pek çok çevre olduğunu biliyorsunuz. Öyleyse uçuşa hazır olun. Dolunay aşk için çaba harcamanızı, çocuklarınız için mücadele vermenizi, paranın yokluğunda kendinizi aciz hissetmeden dimdik ayakta durmanızı istiyor. Değerinizi asla parayla belirlemeden, özgüveninizden zerre kaybetmeden olayların üstüne gitmelisiniz. Giderken birkaç kişiyi birkaç parça eşyayı geride bırakın ki hafifleyin.

 

OĞLAK

İş arayanlara müjde: dolunay bir iş ihtimali sunacak ve bu tamamen sürpriz olacak. İşi olanlara müjde yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Fakat Yaratıcılığınızı yeniden gözden geçirin. Çünkü o kaynaklar beklemediğiniz ürünlerden gelecek. Bu ürün bir fikirde olabilir. Tamamen size ait orijinal fikirler kazandıracak. Burcunuzda yolculuk yapan ve Retro konumdaki Plüton gücünüzü fütursuzca kullanmanıza veya iyi bir şifacı olmanıza yardım edecek. Seçim sizin. Ne ekerseniz O’nu biçeceğinizi hatırlatmalıyım. Özellikle konu yuvanız ve ailenizse, güç gösterileri yerine iyileştirici gücünüzü göstermelisiniz. Köklü değişiklikler yaşamınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirecek.

 

KOVA

Siz, görünüşünüz, kişisel tarzınız, aileniz, yuvanız, yuvadaki ani değişimler, partnerinizin egosu. Bunlar ana temalarınız. Dolunayla birlikte görünüşünüzdeki istediğiniz değişikliği yaratacaksınız. Bu harika. Ve yöneticiniz Uranüs dolunay boyunca aktif bir şekilde şaşırtmayı, şok etmeyi başaracak. Kimse kötü sürprizlerden hoşlanmaz. İyi olayları yaratmak için yuvanıza ve ailenize yatırım yapmalı, gözünüzü kulağınızı dört açmalısınız. Uranüs öngörülemez olaylar yaratır tehlikenin nerden geleceğini tahmin edemezsiniz bu nedenle her olasılığı aklınızdan geçirmelisiniz.

 

BALIK:

Kişisel gelişim ve özgürlük duygusunu yeniden yaşamak için dolunayı dinlemelisiniz. Şöyle fısıldayacak: ruhunu dinlendir, çalışmak için enerji topla ama tüm sürprizlere hazır ol. “İyi mi bu sürpriz kötü mü?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Alışkanlıklarınıza bağlıysanız kötü gelebilir, esnekseniz ve her yenilik heyecan veriyorsa iyi gelebilir.Dolunay tamamen sizin bakış açınıza göre hediyeler verecek. Esneklere iyilik ve mutluluk örneğin. Her koşulda sağlıklı kalmak için ekstra çaba sarf etmelisiniz.