Tutulma Ayı: Ocak 2019 Burç Yorumunuz

24 Haziran Haftası Burç Yorumları

Tutulma Ayı: Ocak 2019 Burç YorumunuzYÜKSELEN BURCUNU VE GÜNEŞ BURCUNU OKU.

NOT: Ay burcuyla yorum yazılmaz, yapılmaz. Bu yanlış bilgiye artık inanmayın.

KOÇ: Perşembe günü çok dikkatli olmalısınız. Ay’ın sert açısı hızın ve düşüncesizce atılmanın vereceği zararlara işaret ediyor. Venüs, Neptün, Jüpiter sert açısı uzun yolculuklarda sorun yaşama, yakınların sağlığı için endişelenme, yakın çevrenin desteğini değil kösteğini kazanma gibi olumsuzluklar yaratırken, mücadele gücü geliştirmeyi de sağlayacak. Evle ilgili yenilikler planlanmalı.

BOĞA: Dikkatiniz çevre değişikliğinde olsun zira karşınıza red edilemez bir fırsat çıkabilir. Yeni bir çevre yaratabilirsiniz.  Yeni bir tanıtımla adınızı duyurabilirsiniz. Venüs yönetici gezegeniniz ve bu hafta boyunca da mali konularda fırsatlar yaratacak. Arkadaşlarla para ilişkisine girmemeli, kredi almamalı, sadece kendi kazancınıza odaklanmalısınız.

İKİZLER: Burcunuzda yol alan Venüs hem aşkta özel bir fırsatlar sunmayı sürdürüyor, hem güzellik, çekicilik kazandırıyor. Tarzınıza daha zarif bir ifade eklenmeye başladı. Güneş tutulması yeni gelirleri hanenize aktaracak ve bu hafta görüşmeleri hızlandırmanız gerekiyor. Özgüveniniz yükselirken içsel mutluluğunuz da artacak. Öte yandan kariyer ve ortaklıklar risk altında. Sevimsiz davranışlarınız düş kırıklığına uğramanıza neden olabilir aman dikkat! Sevecen olmak için kendinizi zorlamalısınız.

YENGEÇ: Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşecek. Baştan ayağa yenilenmek için bundan iyi bir fırsat olamaz. Bilinçaltınız hareketleniyor. Rüyalar yol gösterici. Ancak yakınların sağlık sorunları için çıkılacak yolculuklar tehdit içeriyor çok dikkatli olmalısınız. Tanınmakla ilgili çabalar tam tersine bir etki yaratabilir. Ruhunuzla ilgilenmek en doğrusu.

ASLAN: Kişisel gelişim hayatınızda hiç olmadığı kadar önem kazanabilir ve yeni bir ruhsal gelişim tekniği ile tanışabilirsiniz. Bu haftanın sert etkisi çocuklar, aşk, ekstra gelirler ve arkadaşlıklar alanınızı kapsıyor. En sevdikleriniz şaşırtabilir. Çocuklarla ilgili harcamalar artabilir. Sonucu seveceğiniz bir mücadele evresindesiniz. Manevi gücünüzü korursanız, olaylara pozitif bakarsanız kazanan taraf siz olursunuz.

BAŞAK: Tutulma hayatınıza yeni arkadaşlar getirecek ve ekip çalışmaları hayatınızı şenlendirecek. Öte yandan ortaklıklar, yakınlarla ilişkiler, düşmanlar ve ev arasındaki sert bağlantı kariyerinize yansıyacak düş kırıklıklarını da beraberinde getiriyor. Genel olarak destekleyici açılar bol olduğu için hafta boyunca düşmanlıklara değil, yeni arkadaşlara ve gruplara önem vermelisiniz. Bu bir çeşit kazanma haftanız.

TERAZİ: Kariyerinizle ilgili muhteşem dönem başlıyor. Karşınıza çıkacak tüm fırsatlara sıcak bakmalı, değerlendirmelisiniz. Onun dışında dikkat etmeniz gereken birkaç konu var. Sağlığınız, tanıtımlar, yolculuklar ve inanışlarınız bu hafta risk altında. Venüs’ün tuzaklarına dikkat etmelisiniz. Uzaklardan gelen güzel haberler gönülçelmek için bir tuzak da olabilir.

AKREP: Yeniden eğitim hayatına dönmek, yeniden bir ülkeye daha yol almak, Dünya görüşünü yenilemek tutulmanın hediyeleri olacak. Çocuklar, mali konular, iş yaşamı risk içeren alanlar. Sağlığınıza son derece dikkat etmelisiniz. Yaratıcı projeleriniz şanssızlıklara kurban gidebilir. Yatırım zannettiğiniz paralar elinizden gidebilir, düş kırıklığı yaratabilir. Dikkatli olursanız zarar görmeden kurtulabilirsiniz.

YAY: Ekstra gelirler kazanmak, yeni bir duyguyu ve derinliklerini keşfetmek, görünenin ardındakini bulmak, ameliyatları planlamak daha sağlıklı bir yaşama kucak açmak Güneş tutulmasının getirileri ve iyi değerlendirilmeli. Ancak ev, aile, görünüş, şansa aşırı güven, özdeğerini aşırı abartmak, partnerle ilişkide şımarmak gibi konularda dikkati elden bırakmamalı. Haftanın en sert açısı en vurucu atışı yapmaya hazırlanıyor. Biraz dikkatle durumu avantaja çevirebilirsiniz.

OĞLAK: Evlenmek veya ortaklık kurmak için iyi bir haftadasınız. Hazırlıklarınız sürüyorsa ne mutlu ama ben zaten evliyim ve memurum diyorsanız yakınlarınızla ilişkilerinizin yenileneceği, daha huzurlu ve baskılardan uzak olursanız daha mutlu olacak bir evredesiniz. Yakın çevreniz iç dünyanızı sarsacak haberler verebilir, düş kırıklığı yaratabilir. Sağlık sorunlarınız nüksedebilir. Yine de şansınıza ve çevrenize güvenmeden hareket etmek tekrar sağlıklı günlere dönmenizi sağlayacak.

KOVA: İş ve sağlık yaşamınızdaki gelişmeler mutluluk vaat ediyor zira Güneş tutulması hem iş hayatınıza yenilik hem sağlık yaşamınıza iyilik getirecek. Tabii iyi değerlendirirseniz. Aşk alanınızda kaos yaşanabilir bu hafta. Mali konularda arkadaşlarla birlikte hareket etmek yanlış kararlara, yanlış adımlara ve düş kırıklıklarına neden olabilir. Kendi başınıza hareket etmekse kurtarıcı.

BALIK: Aşk kapıyı çalıyor. Aşıksanız bu bir evcil hayvan, yeni bir proje veya çocuğunuz da olabilir. Tutulmanın size birden fazla hediyesi var. Kariyer alanında dikkatli olmalısınız başkalarını hayal kırıklığına uğratmanız olası. Evle ilgili dekorasyon çalışmalarınızda istediğiniz gibi gitmeyebilir. Aile ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir. Dikkatli yönetmeniz gereken bir haftadasınız.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.