23-30 Eylül Haftasında Gökyüzü ( Terazi Yeniayı; evlilik ve aşka davet)

23-30 Eylül’de Gökyüzü Etkileri

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

Her hakkı saklıdır.

Pazartesi: Güneş Terazi burcuna yerleşerek Merkür ve Venüs’le birlikte güçlü bir Terazi etkisi yaymaya başlayacak. Bizi canlandıran konular, ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve yakınlarla bağlantılarımız ile yasal konular olacak. Mars-Plüton arasındaki güçlü bağ, kararlı ve iradeli adımlar atılmasına yardım edecek. Merkür-Satürn/Güney Ay düğümü arasında sert bir açı var. Susmanın ve sözcükleri en sona saklamanın değerini hatırlatan bir açı bu. Engeller karşısında düşünmek ve eyleme geçmek yerine garantici bir tutum sergilemek doğru adımlar olacaktır. Geçmiş deneyimler hatırlanırsa sonucu tahmin etmek hiç de zor gelmeyecek.

Salı: Jüpiter, Neptün karesi düşler, abartı ve gerçekler, doğal olan arasındaki farkı netleştirecek. Duygusal zorluklar gözyaşlarına dönüşebilir. Hayal kırıklıklarına tepkiler abartılabilir.

Çarşamba: Ay-Uranüs karesi bir önceki zaman diliminden kalan öfkenin, şaşkınlığın, şok eden haberlerin güne yayılmasına neden olabilir. Günü toparlayıcı kılmak için Terazi burcuna henüz yerleşen Güneş yardım edebilir. İlişkiler ve yakınların desteği canlandırıcı olabilir.

Perşembe: Ay-Merkür bağlantısı duyguları yatıştıran, egoyu yenide yücelten bir kurtarıcı rolü üstleniyor.  Düşüncelerin objektif olması bir avantaj sunacak.

Cuma: Merkür-Plüton arasında sert bir açı oluşuyor. Alttan almak, ılımlı olmak bugün değişmesi gereken tutumlar. Diplomasi tarzınızı yeniden yaratmanız gerekebilir. Köklü bir dönüşüm güç kazandıracak.

Cumartesi: Ay, Mars yakınlaşması yardım ve bakım için gereken azmi sağlayacak. Bu ikilin Plüton’dan alacağı destek hiç de küçümsenmeyecek formda. Otoritelerin katkısıyla küçük işler büyük adımlara dönüşebilir.

Pazar: Terazi burcunda doğan yeniay ilişkilere yenilik veya hayatınıza yeni ilişkiler katacak. Yılın en güzel yeniaylarından biri. Terazi burcuna özgü, aşk, evlilik, ortaklık, yakınlarla yeniden diyalog gibi konularda yeni başlangıçlar mutlu edecek.