4-10 Mart Haftası Astroloji Önerileri

23-30 Eylül Haftası Burç Yorumları

Mayıs 2019 Burç YorumlarıUzman astrolog Su Karakuş

Instagram: Su karakuş

Youtube: Su Karakuş

Her hakkı saklıdır.

 

KOÇ: Haftabaşından itibaren evlilik ve ortaklık alanında bir canlanma yaşanacak. Hafta sonuna dek yenilik fikirleri önünüze dizilecek, hafta sonunda istediğinizi başarmış olacaksınız. Evlenebilir veya evlilik kararı alabilirsiniz. Ya da yakınlarınızla birlikte yaşamaya başlayabilirsiniz. Öte yandan partnerinizin düşünceleri kariyer yaşamınıza verimlilik sağlamayabilir. İş ve özel yaşamı ayırmalısınız.

BOĞA: İş yaşamınızda başarı grafiğinizi arttırmak üzere yenilikler düşünmeniz gereken bir haftadasınız. Hafta başında kararlı bir şekilde köklü değişiklikler yapacak, yaratıcı yönünüzü ortaya koyacaksınız. Duygusal yaşamınız aşkı, tutkuyu ve romantizmi davet ediyor. Birlikte yurt dışı seyahatler planlamak keyifli olacak. Hafta sonuna doğru iş arkadaşlarınızın yaklaşımları yanlış karar verdiğinizi düşündürebilir. Haftabaşında aldığınız kararlardan vazgeçmeyin.

İKİZLER: Aşk yaşamınız yılın bu mevsiminde hareketlenir, yalnızsanız yeni başlangıç yapma şansı bulursunuz. Hafta başından itibaren aşka, romantizme veya yeni bir ilişkiye hazır hissedeceksiniz. Varsa çocuklarınızla daha yakından ilgileneceksiniz. Ailenizin desteği hafta başından itibaren sizinle olacak. Ancak aşırı harcama yapmak zorunda kalacağınız bir haftadasınız sınırınızı aşmamalısınız. Ödeme güçlüğü yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ: Ev ve yuva alanınız canlanıyor. Evinizle, ailenizle daha çok ilgilenecek, durağan ilişkileri canlandıracaksınız. Yakın çevrenizin büyük desteği sizinle olacak. Birlikte yapılan kısa yolculuklar haftaya renk katacak. Eşinizle veya iş ortağınızla sorunlarınız varsa yakın çevrenizin katkılarıyla sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Öte yandan aile bireylerinden biri hayata bakış açını köklü şekilde değiştirebilir, ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmenizi de sağlayabilir.

ASLAN: Haftabaşından itibaren yakın çevrenizi biraz daha tanıyacak, güven duygunuzu pekiştireceksiniz. Nezaket haftanın anahtar kelimesi. Mali konularda şanslı bir haftadasınız, emeklerinizin karşılığını almanız mümkün. Yakın evrenizden birinin iş yaşamınıza müdahil olmasına izin vermemelisiniz, köklü değişiklikler iyi niyetli bir iletişim arzusun sonucu olabilir.

BAŞAK: Mars burcunuzda ilerliyor ve hafta boyunca aşk, çocuklarla ilişkiler, yaratıcılık ve sahnede olmak konusunda desteğini esirgemiyor. Öte yandan mali konularda sözler ve yazılanlar kayıplara neden olabilir. Bu hafta çocuklarınız ve aşkınız için kazanacak yine onlar için harcayacaksınız ancak, yazılı ve sözel iletişimde dikkatli olmalısınız. Yanlış bir uyum sağlama arzusu kayıplara neden olabilir. Öncelik uzlaşma veya kendine güven değil, başkalarına yardım etmek olmalı.

TERAZİ: Güneş hafta başında burcunuza yerleşiyor, yeniay hafta sonunda burcunuzu şenlendiriyor. Hem görünüşünüzü, hem sosyal duruşunu yenilemenin zamanı geldi. Aile bireyleriyle aranızda büyük görüş ayrılıkları olduğunu fark edecek, iletişim biçiminizi köklü şekilde değiştireceksiniz. İç dünyanızda büyük bir mücadele ve arınma dürtüsü gelişti. Çocukluk travmalarınızdan kurtulabilir, hayata yeniden başlayabilirsiniz.

AKREP: Mutsuzluk göbek adınızsa, artık hayata biraz daha pozitif bakmanın vakti geldi. Güneşin bilinçaltınızı aydınlatacağı bir haftadasınız. Mutluluğun hiç de zor bir duygu olmadığını, başkalarıyla uyumlu bir yaşam sürmenin keyifli yanlarını keşfedeceksiniz. Arkadaşlıklar, yakın çevre ilişkileri ve sosyalleşmek sevindirirken, yanlış düşünme eğiliminize dikkat etmelisiniz. Köklü değişiklikleri kaynağı siz olacaksınız.

YAY: Sosyalleşme ve arkadaşlarla bir araya gelmek için mükemmel bir hafta ancak birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekecek. Mali harcamalarınızı abartırsanız zor durumda kalabilirsiniz. Harcamaya değil kazanmaya odaklanmalı ama kazanırken dostlarınızın size yararı olacağını düşünmemelisiniz. Yeni arkadaşlar yaşamınıza hafta sonunda katılmış olacak. Hedefiniz yararlılık değil dostluk olmalı.

OĞLAK: Plüton bu hafta karanlık yüzünü gösterebilir ve siz yinede şifacı yanınızı öne çıkartmalı, pozitif kalmalısınız. Sözleriyle, yazdıklarıyla üstünüze gelenler olabilir. Sakinliğinizi korumalı, iyileştirme dışında amaç gütmemelisini. Bu hafta gücünüzü ortaya koymak için eren sizi sınayacak. Aciz olanın karşısında güçlü olmak değil, manevi güç kazandıracak bunu unutmayın.

KOVA: Seyahatler, eğitim olanakları, medya çalışmaları hafta boyunca keyfinizi yerine getirecek, aşkı yaşamınıza davet edecek. İyi değerlendirmeni gereken bir haftadasınız. Öte yandan ekstra gelirlerini arttırmanız da mümkün. Derin duygularda yüzmek, ödeme dengenizi oluşturmak hafta boyunca yapacaklarınızın bir bölümü. Öte yandan hafta boyunca birçok sorunu çözerken, yorgunluk da hissedeceksiniz. Bilinçaltınızla ve stres kaynaklarınızla ekstra ilgilenmelisiniz.

BALIK: Arkadaşlıklar, ortaklıklar, eşinizle ilişkiniz bu hafta mutluluk alanlarınız. Sosyalleşecek, destek alacak, aile yaşamınızın verdiği keyifle gelir ve gider kaynaklarınızı yenileyeceksiniz. Öte yandan arkadaşlarla ortak işler, alışverişler, ortak para yönetimi riskli alanlarınız. Para kaybetme ihtimaliniz yüksek. Harcamadan önce iyice düşünmeli, araştırmalısınız. Kendi fikirlerinizi uygulamak da bir çözüm olabilir. Başkasının etkisi altında kalmamalısınız.