22 Nisan Haftası Burç Yorumları (Bayram Haftası)

22 Nisan Haftası Burç Yorumları (Bayram Haftası)

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Sürprizlere başlayan hafta, gerilimle sürecek ve haftanın son günü mutluluk vaad ediyor. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın. Instagram canlı yayınları izlemek için Su Karakuş hesabını takip edin. Youtube videolarımız için Su Karakuş youtube kanalımıza abone olmalısınız.

Mutlu haftalar…

PAZARTESİ: Güney ay düğümü, Satürn kavuşumu güne ve günlere damgasını vuracak. Geçmişten getirdiklerin, deneyimler ve dostlar bugünlerinde yararlı olacak. Geçmişte yapılan hataların bedelleri de ödenecek elbette. Sabır, dürüstlük ve disiplin anahtar kelimelerimiz. Ve tabii iyi insan olma çabası da!

SALI: 23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk Bayramımız kutlu olsun. İçinizdeki çocukla barıştığınız bir gün olsun. Güneş-Uranüs kavuştu. Boğalar, başaklar ve oğlaklar açısından sürprizlerle dolu bir hafta. Ektiklerimizi biçme haftası diyebiliriz. Kötü sürprizler yaşamamak için umarım geçtiğimiz ayları iyi değerlendirmişsindir. Güneş olayları ve dileklerin gerçekleşme hızını tetikleyecek. Enerjini özellikle zihinsel enerjini yükseltecek. Yenilik yapma zamanı. Ve tabii iyilik de! Bir çocuğu mutlu etmeye ne dersin?

ÇARŞAMBA: Haberler iç karartsa da, Güneş, Ay uyumu hayata pozitif bakmanı sağlayacak. İç dünyan ve dış dünyan arasındaki uyum başkalarını hoş görmeyi getirebilir. Ve bir gülümsemenin geri dönüşü tahmininden de güzel olabilir. Gülümse, şükret. Zor günler çok yakında geçecek. Plüton retrograde harekete başlıyor. Baskı kalkıyor. Yerini iyilik ve şifacılık almalı. Aksi halde Plüton doğru harekete geçtiğinde sert vuruşlar yapabilir.

PERŞEMBE: Düşünce hataları veya yanlış anlamalar şanssızlık getirebilir. İyi beslen, beynini rahatlatacak bir motivasyon bul ve inadına dikkatli, düşünceli ol. Kaderini belirleyeceğin bir gündesin. İyilik yapmak hem mutluluk verir, hem koruyucudur. Üşenme bir iyilik yap ve olayları akışına bırak.

CUMA: Mars, Neptün arasında sert bir açı oluşuyor epeydir. Artık etkisi zirve yapmaya başladı. Mars tartışmaya, Neptün ağlamaya teşvik eder. Toplumsal boyutta savaş, sel baskınları, suyla ilgili sorunlar ve öfkenin durdurulamaması gibi sonuçları olabilir. Duygusal tepkilerin yüksek olacağı bu gün mücadele ve yaratıcılığı kullanmak anahtar kelimeler olmalı. Ağlayana yardım etmek kendi gözyaşlarını dindirebilir!

CUMARTESİ: Sert bir haftasonu. Mutluluk hayalleri kurmak yerine biraz önlem almak yararlı olabilir. Mars, Neptün sert açısı, Satürn, güney ay düğümü kavuşumu ve Güneş, Ay karesi mutsuz, gergin ve sertleşmeye hazır bir ruh hali verebilir. Başarı için mücadele ama başkasının sırtına basmadan yükselme çabası, geçmiş deneyimlerden dersleri hatırlamak, mutsuz olmak yerine duyguları yönetip inadına her andan mutlu olmaya çalışmak doğru yaklaşımlar. Ve tabii iyilik yapmak!

PAZAR: Nefis bir Pazar günün tadını çıkar. Ay Kova burcunda! Hem Mars’la uyumlu yani mücadele taktiğini artık belirlersin, rahatlarsın. Ay, Merkür ve Jüpiter’le de uyumlu. Düşüncelerde şimşek çakar, çözüm bulunur, şansı gören gözler gelişir ve mutlu son yaşanır. Geçtiğimiz günlerde neler yaptığına bağlı tabii. Ay evrensel değerlere saygıyı istiyor bugün.  Kendine saygıyı ve başkalarına saygıyı ihmal etmeden..

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos