Doğum Haritamı Çıkarttım Ama Yorumlayamıyorum! Yanlış Harita (video)

17-23 AĞUSTOS HAFTASI BURÇ YORUMLARI ( MUTLU AŞKLAR HAFTASI)

Uzman astrolog Su Karakuş

Ay Burcunla Aşık Olursun-Burç uyumları (video)Instagram: Su Karakus

Youtube: Su Karakuş

Doğum haritası, tek soruluk danışmanlık, tarot eğitimleri, shamballa , regresyon terapi hakkında detaylar için astrolojikulubu@gmail.com

 

Geçen haftalarda da var olan patlama, yangın, savaş etkisi bu haftada sürecek. Hırçın Mars, güçlü gezegenler Satürn ve Plüton’a kafa tutmaya devam edecek.

Öte yandan Güneş’in hafta başında Merkür’le kavuşumu algıyı ve zekayı açarken, sözleşme imzalamak için uygun zemini de yaratacak.

Uranüs, Venüs arasındaki mutlu açı ani başlayan aşklara, mutluluk duygusunun gelişmesine, beğeneceğimiz materyallerin ve gereksinimlerin aniden karşımıza çıkmasına yardım edecek.

Jüpiter, Neptün arasındaki bağlantı yüz güldürmeye, dilekleri oldurmaya devam ediyor. Her iki gezegen de retro. Geçmişte yarım kalan dilekler, üstü örtülen arzular yeniden gündeme gelecek.

Hafta ortasında gerçekleşen yeniay, Merkür’den ve Mars’dan destek alacağı için hedeflere odaklanarak yenilik yapmak, zekayı kullanarak yeniliklere sözleri, yazılı anlaşmaları eklemek çok mümkün. Ancak Mars’ın Plüton ve Satürn’le kavgası umutla çıkılan yolda karşılaşılabilecek travmalara işaret ediyor. Engeller ve köklü dönüşüm getirecek olaylar hoşumuza gitmese de, yeni hedefler belirleyip yola çıkmamızı sağlayacak. Eğlence, aşk, cömertlik, şöhret ve sahne sanatları açısından yapılacak yeniliklere açık olmalıyız.

20 Ağustos’da Merkür Başak burcuna yerleşerek, daha akıcı ve detaycı bir düşünce biçiminde rahat etmemizi sağlayacak. Günlük işlere ve sağlığımıza odaklanmak daha çok iş yaşamından bahsetmek gelecek haftalara da yansıyacak temalar.

22 Ağustos da Güneş de başak burcuna yerleşerek ektiğimiz ürünleri toplamaya, hasada odaklanmamızı sağlayacak. Bizi canlandıran konular bu kez de işler, sağlık, rutin yapılan eylemler, evcil hayvanlarımızın sorumlulukları olacak.

 

KOÇ: Yeniay aşk ve çocuklar alanınızda doğuyor. Yeni bir aşk veya bebek sahibi olma ihtimaliniz kadar yaratıcı projelerde yer alamaya başlamanız çok olası. Sözleşmelerde avantajı elde edeceksiniz. Öfke kontrolünde başarılısınız ancak kariyer alanınızdaki engellere dikkat etmelisiniz.

BOĞA: Evde yenilik yapmak için yılın en uygun dönemindesiniz. Hislerinize güvenmeli, yolculuklarda kaza riskini unutmamalısınız. Ev almak, satmak, kiralamak ve tüm sözleşmeler açısından hedefe odaklı kalmalısınız zira avantaj elinizde olacak. Hafta sonuna doğru dikkatinizi tamamen aşka ve eğlenceye yönelteceksiniz.

İKİZLER: Çevre değişikliği hafta boyunca spontan şekilde gerçekleşecek merak ve eğlence duygunuzu tatmin edecek.  Eski arkadaşlarınızdan büyük destek alacaksınız. Özellikle alacak-verecek konularında uzlaşarak çözüm aramalı, gereğinden fazla harcamamalısınız. Hafta sonundan itibaren yuvanız odağınız olacak.

YENGEÇ: Yeni gelirler kazanacağınız özel bir haftadasınız tabii çabalarsanız. Yöneticileriniz oyunu sizden yana kullanacak. Ancak en yakınlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Köklü değişiklikler ilişkileriniz açısından sarsıcı olabilir. Hafta sonunda yakın çevrenize yapacağınız seyahatler bir hayli dinlendirici olacak.

ASLAN: Görünüşünüzü ve kişisel stilinizi yenilemeye hafta başında başlıyorsunuz. Uzak yollardan gelen destekle özgüveniniz yükselecek ancak iş ve sağlık yaşamınız açısından kritik gelişmeler yaşam biçiminizi köklü şekilde değiştirmenize neden olabilir. Hafta sonundan itibaren mali konular öne çıkıyor.

BAŞAK: Kişisel gelişiminizde eksik olan aşk, cömertlik, özgüven her ne ise bu hafta tamamlanacak. Hisleriniz doğru anda doğru yerde olmanızı sağlayacak ve partnerinizi adeta hipnotize edeceksiniz. Yine de çocuklarınız ve partnerinizin hayatındaki köklü değişikliklerden etkilenebilirsiniz dikkatli olun. Hafta sonundan itibaren enerjiniz yükseliyor.

TERAZİ: Yeni arkadaşlar yaşamınıza katılıyor ve onlardan biriyle yakınlaşmanız an meselesi. İş ortaklığı veya evlilik düşünebilirsiniz. Ancak ailenizin yaşadığı sorunlar engelleyici veya evle ilgili köklü değişiklikler süreci uzatacak nitelikte olabilir. Hafta sonundan itibaren içe dönmek ve dinlenmek önceliğiniz olacak.

AKREP: Kariyer planlarınıza bir yenisi ekleniyor. Özel bir teklifi değerlendirip sağlık sektöründe çalışmaya başlamanız veya işle ilgili hedeflerinize ulaşmanız haftayı başarılarla süsleyecek. Ancak yakın çevrenizin yaratacağı engellerle de mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Sosyalleşmeniz ise haftasonundan itibaren mümkün. Analizci ve detaycı yaklaşımlarınız beğeni toplayacak.

YAY: Yeni maceralar ve yolculuklar sizi bekliyor. Partneriniz ve çocuklarınız sizie eşlik edecek veya destek verecek. Ancak mali konulardaki beklenmedik engeller can sıkıcı olmaya devam ediyor. Haftasonundan itibaren yöneticilerinizin övgüsünü alacak ve çalışkanlığınızla takdir toplayacaksınız.

OĞLAK: Yeni gelirler bulmak, kredi almak gibi ihtimaller bu hafta yaşamınıza renk katacak. Ailenizle birlikte alacağınız kararlar güzel sonuçlar doğuracak. Öte yandan başkalarına zarar vermemek ve engel olmamak konusunda kararlı olmalısınız. Hafta sonundan itibaren seyahatler, eğitimler  canlandırıcı bir etki yaratacak.

KOVA: Evlilik veya iş ortaklığı kurmak için fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yakınlarla ilişkilerinizi yenileyeceksiniz. Bu konuda yakın çevrenizin kararlı tutumu çok etkili olacak. Ancak iç dünyanızda her şeye rağmen genel bir karamsarlık ve sıkıntı hali hakim olabilir. Yaşlı yakınlarınızın sağlığından endişe duyabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren sağlık öne çıkan konunuz olacak.

BALIK: İş ve sağlık alanlarında yenilik yapacağınız özel bir haftadasınız. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Mali konularda azimli ve kararlı davranışlar kazanmanızı sağlayacak. Arkadaşlık ilişkileriniz istemediğiniz noktalara gidebilir. İlişkilerde ve ekip çalışmalarında dikkatli olmalısınız. Haftasonundan itibaren yakınlarla ilişkilerinizi canlandıracaksınız.

17-23 Ağustos Haftası Burç Yorumları