Bereket ve Aşk Şifası: Shamballa

16-22 Aralik Haftasi Burç Yorumlari (Hoşgeldin, sadakat, güven ve çaba))

İnstagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

KOÇ: Hafta başinda öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz ama korkusuzluğunuzun bir nedeni var: yenilmeyeceğinizi biliyor olmak. Çarşamba ve Cumartesi günleri ekstra kazanimlarla köklü değişiklikler yapabileceksiniz. Hafta biterken artik, seyahatler, eğitimler, başkalarini tanima hevesini bir kenara birakacak kariyerinie odaklanacaksiniz. Çalişkanliğiniz konuşulacak.

BOĞA: Duygu dünyanizda köklü değişiklikler yarattiğiniz, gitgide güçlendiğiniz günleri geride birakiyorsunuz. Sali sizin gününüz. Her alanda sürprizler ve firsatlar yaşayabilirsiniz. eğişim, yenilik, huzur getirecek. Pazar gününde itibaren Güneş dostunu Oğlak burcuna yerleştiğinde, seyahatler, medya çalişmalari, yurt dişi ticaret gibi alanlarda güvenilir stratejik ortaklar bulabileceksiniz. Kendinizi garantiye aliyorsunuz.

İKİZLER: Perşembe aşk yaşaminiz açisindan ümitlerinizin ve beklentilerinizin yükseleceği bir gün. Ancak gerçekçilik sinirini aşarsaniz ayni hizla düşüş yaşarsiniz. İlişkilerde iyi ve kötü günlerin, yorgunluklarin ve öfke yansitmalarinin olabileceğini unutmamali. Cuma sertlikler sürse de akil ve hedef odakli davranişlarinizla kazanan taraf olacaksiniz. Bu hafta ilişkileri sinavdan geçiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Zekanizle kolayca çözüm bulacak, hafta sonundan itibaren ekstra gelir kazanmaya odaklanacaksiniz.

YENGEÇ: Haftayi oldukça değişken yaşayacaksiniz çünkü Ay bu hafta çok duyarli. Hafta başinda öfkenizi kontrol etmek zor olabilir. Sali günü ani sevinçlere hazir olun. İyi dostlariniz sizin için bir sürpriz hazirlayacak. Perşembe aile sorunlariniz dikkat çekerken, Cumadan itibaren başkalarina yardim etmek üzere harekete geçecek, kendi dertlerinizi unutacaksiniz. Pazarda itibaren evlilik ve ortaklik konularini canlandirmaya başlayabilirsiniz. Sorunlar yerini çözüme birakacak.

ASLAN: Hafta başinda ani öfke krizleri hem sağliğinizi, hem imajinizi tehdit edebilir. Salidan itibaren iş ve para konunda daha çok emek harcayacak, daha çok zaman ayiracaksiniz. Ödülünüzü beklediğinizden daha kisa sürede almaniz mümkün. Hafta sonunda biraz dikkatli olmalisiniz. Sevimsiz kişilere ve durumlara evet demek zorunda kalabilirsiniz. Pazardan itibaren tamamen iş yaşaminiza odaklanacaksiniz.

BAŞAK: Pazartesi içe dönmek ve kendinize özeleştiri yapmak için aşiri bir dürtü hissedeceksiniz. Sali haftanin en şansli günü. Aşk yaşaminizda ve çocuklarinizla ilişkinizde beklentiniz yüksek olsun. Yeniliğin, değişimin ve kendinizi olduğunuz gibi ortaya koymanin tadini çikarmalisiniz. Perşembe mali konularda şansiniza güvenmeyin. Cumadan itibaren odaklanmaniz gereken tek şey aşk olsun. Özellikle Pazar gününden itibaren aşk yaşaminizi canlandirmak üzere ekstra çaba sarfedeceksiniz. Yeni duygular keşfedecek, varsa çocuklarinizla ilgili güzel haberler alacaksiniz.

TERAZİ: Hafta başindan itibaren aile ve evle ilgili sorunlar yükselişe geçebilir. Öfke krizleriyle baş etmek zorunda kalabilir veya eviniz için daha fazla çaba sarfedip, dekorasyon değişikliğine gidebilirsiniz. Hiçbir şey kolay olmayacak ancak Pazar günüden itibaren huzuru yaşayacaksiniz. Mali konularda dikkatiniz zaten yüksek. Küçük parasal kayiplara hazir olmalisiniz.

AKREP: Haftanin ilk gününden itibaren çözülmesi gereken orunlar sizi bekliyor ve gerilimin dozu yüksek. Mali konular Sali günü, kişisel ilişkiler Çarşamba günü sevindirecek. Perşembe günü içe dönüş ve kendini suçlama eğilimine veya kin biriktirmeye dikkat! Cumartesi başlama düğmesine basacaksiniz ve hizla sorunlari çözeceksiniz. Pazar gününden itibaren yakin çevreniz ve kardeşlerinizle ilişkiler konusunda daha uyumlu olmayi tercih ediyorsunuz.

YAY: İçe dönüş, kendinle hesaplaşma, kendini suçlama, suçlamalara karşilik verme gibi dertler hafta başinda epey caninizi sikabilir. Sali günü mali konularda güzel gelişmeler, Çarşamba hafta başindaki sorunlarin çözümü ile birlikte sevinçli bir durum yaşamaya başlayacaksiniz.  Perşembe arkadaşliklar, Cuma mali konularda dikkatli olun. Aklinizi  kullanma yeteneğiniz sayesinde olaylara hakim olacak ve sağduyunuzu koruyacaksiniz. Pazardan itibaren finansal konularda bir güneş gibi parlayacaksiniz.

OĞLAK: Bu hafta boyunca içinize dönüp kendi iç güzelliklerinizi keşfetmeniz, daha çok okumaniz ve dinlenmeniz gerekiyor. Pazardan itibaren diş dünyaya açilacak, aktif ve enerjik bir biçimde yaşama katilacaksiniz. Çarşamba son derece kararli davranarak puan toplayacak, Cuma olaylar çiğirindan çikarken duruma hakim olarak yönetimi ele alacaksiniz. Güçlü, sakin, dürüst ve kontrolcü duruşunuz kazandiracak.

KOVA: Hafta başinda nedensiz yere gergin hisedebilirsiniz. Sali günü sürpriz ve sevimsiz olaylarin içindeki aydinliği, size sunulan şansi hizla fark edeceksiniz ve olumlu değerlendireceksiniz. Perşembe, Cuma aşk konusunda  haksizca suçlanmak/ suçlamak sinir bozucu olacak. İyi bir dostun önerisi ve olaylara objektif yaklaşimi sayesinde ateşe körükle gitmek yerine ortami sakinleştirecek puan kazanacaksiniz. Pazardan itibaren yalniz kalmayi ve sipritüel çalişmalarla dinginleşmeyi tercih edeceksiniz.

BALİK: Hafta sizin açinizdan büyük bir gerilim taşimiyor. Çarşamba güzel gelişmeler kimsen mutlu da edebilir. Düşleri gerçekleştirmek için bir firsati değerlendireceksiniz. Her koşulda beklentiyi düşük tutmakta fayda var. İyi sandiğiniz şeyler düşlediğiniz kadar sorunsuz olmayabilir. Sorunlar karşisinda kendinizi yalniz hissetme eğilimindesiniz. Başkalarinin önerileri sayesinde büyük dertleri başlamadan bitireceksiniz. Pazardan itibaren dostluklari pekiştirecek güzel gelişmelerle yeniden güven duymayi hatirlayacaksiniz.

HER HAKKİ SAKLİDİR.