Ay Tutulması Haftası Burç Yorumları

16-22 Aralik Haftasi Astroloji Özeti ( Aci-tatli günler)

16-22 ARALİK HAFTASİNDA GÖKYÜZÜ

Pazartesi: Ay ve Mars arasinda son derece sert bir açi var. Öfkenin yükselişinde ana neden ego ve biriktirilmiş kin, üstü örtülen çözülmemiş sorunlar olabilir.

Sali: Ay-Jüpiter-Uranüs arasindaki üçgen açi haftaya damgasini vurabilir. Bol sürprizli bir gün yaşanacak. Yeni teklifler, şanslar, sevindiren firsatlar güne anlam katacak.

Çarşamba: Ay-Satürn-Mars arasinda destekleyici bir açi oluşuyor. Hedef odakli davranmak, duygulari kontrol etmek, kararli ve sonuca ulaştiran tavirlar, sezgileri ve akli buluşturmak günün getirileri olacak.

Perşembe: Ay Terazi burcundan geçerken adalet arayişi da kuvvetlenecek ancak Jüpiter’le arasindaki sert bağlanti hiçbir şeyin sanildiği kadar kolay olmayacağini hatirlatiyor. Şansa güvenmemek gereken bir gün.

Cuma: Olaylar üstümüze gelirken kirilgan, adalette yoksun birakilmiş, kabaliklara maruz kalmiş hissedebiliriz zira Ay’in Satürn ve Plüton’la sert bir bağlantisi var. Yine de Yay burcundan transit geçen Merkür’den destek alacaği için, akil, bilgelik, bilgi, araştirma ve sağduyu kazanacak. Kabaliğa kabalikla değil, sağduyu ile yanit vermeli.

Cumartesi: Ay Uranüs karşitliği bir yanda olumsuz sürprizleri getirirken, Mars-Plüton ve Mars Satürn arasindaki güçlü işbirliği kararli, kendinden emin ve dürüst adimlarla olaylarin üstüne gidebileceğimizi anlatiyor.

Pazar: Güneş Oğlak burcunda. Çalişkan, displinli ve düzene merakli, kariyer odakli bir evre daha başliyor. Dürüstlerin ve çalişkanlarin kazanacaği 30 günlük süreçte, acimasizlik tuzağina düşmemek, sayginliği korumak, başkalariyla dengeli ve uyumluilişkiler kurmak konusunda özen göstereceğimiz kesin. Kariyer hedefleri canlandiran konularin başinda gelecek.