Jüpiter Retrosunu Hangi Burç Nasıl değerlendirmeli

16-21 Eylül Haftası Burç Yorumları

Uzman astrolog Su Karakuş

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

Twitter: Su Karakuş

KOÇ: Bu haftanın ana temaları öne çıkmak, yeni başlangıçlar yapmak, mali durumu kontrol altına almak, yakın çevreyle temas kurmak ve nihayet hafta biterken evle ilgilenmek. Yöneticini Marsın muhteşem açısı kariyer ve iş alanında bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacak. Yinede ev-kariyer dengesini kurarken engel çıkarabilecek o karşı tetikte olmalısınız.

BOĞA: Kişisel gelişim ve içe dönmek hafta başında yapmanız gereken. Yalnızlığın tadını çıkaracak ve hafta ortasında artık atağa geçmiş olacaksınız. Estetik açıdan gereksinimleriniz ve işle ilgili dekorasyon çalışmalarınız hem eğlenceli hem can sıkıcı olabilir. Hafta biterken yakın çevrenizle veya kardeşlerle ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Gerçek destek partnerinizden ve uzaktaki dostlarınızdan gelecek.

İKİZLER: Hafta başında tahmin etmediğiniz kadar sosyal, hafta ortasında içe dönmüş, yeniden okumaya ilgi duyan bir ruh hali saracak. Hafta sonu yaklaşırken kendinizi ifade etmenin yeni ve güzel bir yolunu keşfedeceksiniz.  Mali konularda aniden sorun yaşama ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Gelir gider dengeni bozulabilir.  Yine de ailenizin mali desteğini alabilirsiniz.

YENGEÇ: Kariyer planlarınızı hafta başında uygulamaya koyabilirsiniz. Hafta içi sosyalleşmek ve ekip çalışmalarından keyif almak için uygun. Hafta sonunda uzun bir yolculuk hem enerjinizi atmanıza yardım edecek, hem de sorun çözme yeteneğinizi geliştirecek problemlerle karşılaşacaksınız. Yakınlarınızın engelleyici tutumuyla baş etmek zorundasınız. Öte yandan aile büyüklerinden biri tamamen destekleyici ve kardeşleriniz de kararlı davranmanıza yardım edecek.

ASLAN: Yurt dışı seyahatler, uzun yolculuklar, dünyayı tanımak üzere entelektüel bilgilere ulaşmak, eğitim yaşamınıza odaklanmak, medya çalışmaları yapmak hafta başının temaları. Bütün bu bilgiler kariyeriniz için işinize yarayacak, özümsemeye çalışmalısınız. Hafta sonu yaklaşırken sosyal ortamlarda hayatın tadını çıkaracak, hafta biterken iç dünyanızla iş yaşamınız arasındaki bağın rahatsız eden yanlarını sorgulayacaksınız. Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat edin. Mali açıdan bl kazançlı bir hafta olabilir.

BAŞAK: Gelirlerinizden daha fazlasını harcadıysanız hafta başında kendinizi yeni mali kararlar alırken görebilirsiniz ancak uygulama konusunda ne denli başarılı olacağınız iradenize bağlı. Hafta ortasında uzun bir seyahat iyi gelebilir. Kariyeriniz adına epey yol alabilirsiniz. Yinede dış dünyadan gelen eleştiri ve kışkırtmalara karşı dikkatli olun tuzağa düşmemelisiniz. Hafta sonunda yalnız olmayacaksınız fakat başkalarının samimiyetsiz ya da size ihtiyaç duyan tutumları da rahatsız edebilir. Uzun sürecek bir aşka başlamak için hazırsanız bu hafta şanslı kişi karşınıza çıkabilir.

TERAZİ: Evlilik ve ortaklık ilişkiniz için yeni kararlar almak, uygulamak hafta başında odaklandığınız konu olacak. Bunun yanısıra ödemeler, harcamalar ve borçlar da haftanızın çözümlenmesi gereken sorunları. Uzun bir yolculuğa çıkmak veya medya desteği aramak yeni bir bakış açısı getirebilir. Hafta biterken kariyerinizle ilgili sorunlara odaklanacaksınız. Gerçek gücün içinizde olduğunu anlarsanız ve kararlı davranırsanız, ailenizin de desteğini alarak tüm sorunların üstesinden gelirsiniz.

AKREP: İş yaşamına hazır ve enerjik bir şekilde haftaya başlıyorsunuz. Belki biraz pazartesi sendromu yaşasanız da, savaşa hazır hissedeceksiniz. Ardından partnerinizle ve yakınlarınızla ilişkinizi gözden geçirmek, aranızdaki bağı sorgulamak ve mali konularda nasıl bir yol izleyeceğinizi planlamakla hafta sonuna geleceksiniz. Hafta biterken kendinizi uzun bir yolculukta bulabilirsiniz fakat bu dinlenmek değil tam tersine süregelen sorunları çözmek için bir yolculuk olabilir.  Arkadaşlarınızın ve yakın çevrenizin tam desteği sizinle olacak.

YAY: Aşk yaşamınız hafta başında tüm enerjinizi talep edecek. Gerçeklerin ortaya çıkışı zaman kazanmanızı sağlayacak. Ve iş yaşamınıza daha kolay odaklanacaksınız. Hafta ortasında yakınlarla ilişkiler, evlilik ve ortaklık hakkındaki gelişmeler sorunların çözümünü de getirecek. Büyük bir ödeme hafta sonunu düşünerek geçirmenize neden olabilir. Hafta boyunca kendinizi mali açından korumalısınız.

OĞLAK: Ev ve aile ile ilgilenmek, hafta başının konusu. Köklü değişiklikler yapmaya kendinizden ve görünüşünüzden başlamalısınız. Yalnızsanız hafta ortasında büyük aşka rastlayabilirsiniz. Hafta sonu yaklaşırken iş yaşamınız ve sağlığınız önem kazanacak. Sağlık sorunlarınıza çözüm arayışında olacaksınız. Hafta sonunu eşiniz ve yakınlarınızla geçirirken onların üstünde baskı kurmadığınıza emin olmalısınız.

KOVA: Yakın çevreniz, yazmak, sunum yapmak gibi aktiviteleriniz hafta başında epey zamanınızı alacak. Evinizi uzun zamandır ihmal ettiğinizi günler ilerlerken fark edeceksiniz.  Köklü değişiklikler konforunuzu arttırabilir. Aşk yaşamınız yine bu haftanın konusu. Romantik buluşmalar için Perşembeyi tercih etmelisiniz. Yalnızsanız sosyalleşmelisiniz duygularınızı yükseltecek biriyle tanışacaksınız. Mali konularda daha çok kazanma çabanız ödüle dönüşecek. İçsel gücünüz yüksek ve istediğinizi elde edebileceksiniz.

BALIK: Mali alanda yapmanız gerekenleri biliyorsunuz ve hafta başında atağa geçmek için yeterince enerji bulacaksınız. Yakın çevrenizden gelen sürprizler hafta ortasının mutluluğu olurken, Perşembe evinizle ve ailenizle ilgilenecek derin duygularınızla yeniden bağ kuracaksınız. Hafta sonu dostlarla bir araya gelmek ve evlilik hakkında konuşmak için çok güzel. Yalnızsanız doğru kişiyle tanışabilirsiniz. Pazar günü başkalarına zor gelen şeyler sizin için kolay ve eğlenceli görünecek.