13-19 Mayıs Burç Yorumları. Tüm Burçlar Şanslı

Enfes bir hafta yaşanacak. Tüm burçlar şanslı. Şansını iyi değerlendiremeyenler öfkeliler, şansını göremeyenler ve esnek olamayanlar. Hangi alanlarda şanslı olduğunu öğrenmek için yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

Su Karakuş

her hakkı saklıdır.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

KOÇ: Mutlu bir haftaya başlıyorsunuz. Yöneticiniz Mars hafta sonuna doğru Yengeç burcuna geçerek ev ve aile konularına hız kazandıracak. Sürpriz gelişmeler özellikle mali konularda sevindirecek. Özgüveniniz hızla yükselebilir. Dolunay ekstra bir gelir kazanmanızı, operasyonlarla sağlığınıza kavuşmanızı veya kredi borçlarınızı ödeyip rahatlamanızı sağlayabilir.

BOĞA: Mutlu bir hafta yaşatmak için oldukça aktif görüneceksiniz. Uranus, Venüs kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor. Sürpriz aşklar yaşanabilir. Kelepir alışverişler yapılabilir. Dolunay evlilik veya bir ortaklığı yeniden düşünmenize yardım edecek. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bir ortamda huzuru yakalayacaksınız. Uzaklardaki dostlar ve tanıdıklar konsantrasyonunuzu güçlendirecek destekleriyle rahatlatacak.

İKİZLER: Ani bir aydınlanma hayata bakış açınızı değiştirecek ve gerçek mutluluğun dışarıda değil, içinizde yaşanacağını anlayacaksınız. Bu aydınlanma dış dünyadan daha rahat ve iyi algılanmanızı sağlayacak. Değişiyorsunuz. Dolunay iş yaşamınıza dokunacak ve tamamlanması gereken işlere konsantre olmakta zorlanmayacaksınız. Ödeme dengenizi bu haftadan itibaren iyi planlayacak ve stresinizi azaltacaksınız.

YENGEÇ: Mars, hafta sonuna doğru burcunuza geçerek enerjinizi yükseltecek. Kuzey ay düğümü birden fazla planet tarafından tetikleniyor. Yani şansınızı katlayarak hareketlendirecek, her dileğinizin gerçekleşmesine şaşıracaksınız. Bu haftanın en büyük sürprizini ise iyi dostlarınız yapacak. Gülecek, eğlenecek, yaşadığınızı hücrelerinizde hissedeceksiniz. Dolunay yeni bir aşkı veya eski sevgiliyi kapınıza getirebilir.

ASLAN: Kariyer alanında mutlu sürprizlere açık olun ve eğer alışkanlıklarınıza bağlıysanız esnek olmaya çalışın. Yenilikler korkutsa bile evet demelisiniz. Bu güzel haftanın tadına varmalısınız. Mars iç dünyanızı hareketlendirecek ve bilinçaltınızda travmalar değil, güzel anılar canlanacak. Dolunay ev ve yuva alanında tamamlanması gereken işleri hatırlatıyor. Konsantrasyonunuz yüksek olacağı için iş yaşamınızda başarılı bir hafta geçirebilirsiniz.

BAŞAK: Uzak yolculuklar, medya çalışmaları, eğitim ve ticaret açısından enfes bir haftadasınız. Sürpriz gelişmelere kapalı olmayın yeter. Aşk yaşamınızda güvenli limanı bulabilirsiniz. Tekliflere ve ilgi gösterilerine yeşil ışık yakmalısınız. Öte yandan dolunay yakın çevrenizde bir sonlanmaya işaret ediyor. Çevre değişikliği arzu ediyorsanız bu mümkün. Daha fazla tanınmak istiyorsanız hafta başında harekete geçmeye çalışın.

TERAZİ: Ekstra gelirlere veya borçlarınızın ödenmesine gereksinim duyuyorsanız bu haftanın tüm avantajlarını değerlendirin. Bir teklif birçok kapıyı açacak. Yalnızsanız ruhunuza dokunacak bir aşkla sarsılabilir, yeniden heyecan duyabilirsiniz. Kariyer alanınıza yerleşen Mars, partnerinizle birlikte bir işe girişmenize, cesaret bulmanıza yardım edebilir. Dolunay gelir gider dengenizi sağlayacak karalar almanız için itici güç.

AKREP: Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor ve hafta başından itibaren etkisini hissedebilirsiniz. Görünüşünüzü yenilemeniz, beklemediğiniz anda evlilik ya da ortaklık teklifi almanız, iyi bir danışmanla çalışmaya başlamanız olasılıklar içinde. Hafta başında partnerinizle ilgili güzel haberler sevindirecek. Yakın çevrenizden güvendiğiniz kişilerin desteğini alacak, yüklerinizi hafifleteceksiniz.

YAY: Mali konularda kararlı ve yatırıma dönük bir hafta yaşayabilirsiniz. Deneyimlerinizden yararlanarak doğru kararlar alabilecek ve uygulayacak gücü, iradeyi bulacaksınız. Güçlü ve özgüvenli tavırlarınız kazandıracak. Dolunay iç dünyanızda büyük ve derin bir değişimi getirirken, daha korkusuz, kaygısız ve rahat hissedeceksiniz. Mars’ın burç değiştirmesiyle harcamalarınız artabilir ancak bu kez harcamalar doğru kaynakları kazanmak için olacak.

OĞLAK: Satürn bu hafta iyicil yanını gösterecek ve dayanıklı, sabırlı tutumunuzun ödülünü alacaksınız. Deneyimleriniz yolunuzu aydınlatacak. Sürpriz aşk yaşama olasılığı en yüksek burçsunuz. Eski ya da yeni ama güven veren tanıdıklar bir anda yeniden karşınıza çıkabilir. Yakınlaşmalar söz konusu. Dolunay iyi dostlarla tanışmanıza veya buluşmanıza yardım edecek. Yardımlaşmalar, ekip çalışmaları en başarılı olacağınız alanlar.

KOVA: Yuva alanınızda bir sürpriz var. Değerlendirme yeteneğiniz yüksek. Belki bir ev arkadaşı belki de partnerinizle birlikte yaşama fikri heyecan verecek. Ya da sadece beklenmedik şekilde ev sahibi olacaksınız. Her ne olacaksa sizi biraz zorlasa da mutluluk vaat ediyor. Mars iş alanınıza geçerek hırslarınızı bileyleyecek. Daha azimli, daha çalışkan ve yorulmaz hissedeceksiniz. Dolunayda kariyer alanınızda gerçekleştiği için işe yaramayan planları çöpe atacak, yeni yol haritası geliştireceksiniz.

BALIK: Yengeç burcuna Mars geçiyor, Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor daha ne olsun! İki dost burcunuzdaki hareketlilik Neptün’ün güzel açılarıyla buluşunca düşlerinizin gerçekleşmemesi imkansız. Yeter ki kendinizi uyuşmaya değil, düşlerinizi gerçekleştirecek çabaya teslim edin. Bol sürprizli bir hafta yaşanacak. Deneyimli dostlarınız destek verecek. Aşk, yolculuklar, çocuklarla ilgili güzel haberler, yepyeni projeler sizi bekliyor.