KOÇ : Merkür retrosu, 14 Ekimden itibaren vurucu ve etkili olacak. Başkalarının kaynaklarından, referanslarından yararlanırken, kredi alırken, alacak-verecek işlerinde, ameliyatlarda dikkatli olmalısınız. Sonradan pişman olacağınız bir adım atma ihtimaliniz yüksek. 16 Ekimde gerçekleşen yeniay, biraz sert bir şekilde hırslanmanıza, ani kararlarla yeni bir ilişkiye evet demenize, kariyeriniz için yılmaz bir savaşçı

12.10.2020 – 18.10.2020 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ : Merkür retrosu, 14 Ekimden itibaren vurucu ve etkili olacak. Başkalarının kaynaklarından, referanslarından yararlanırken, kredi alırken, alacak-verecek işlerinde, ameliyatlarda dikkatli olmalısınız. Sonradan pişman olacağınız bir adım atma ihtimaliniz yüksek. 16 Ekimde gerçekleşen yeniay, biraz sert bir şekilde hırslanmanıza, ani kararlarla yeni bir ilişkiye evet demenize, kariyeriniz için yılmaz bir savaşçı gibi görünmenize neden olacak. Ancak bu sert yeniliklerin kazananı olmayacak. Zorunlu değişiklikler yapacak ilk etapta memnun olmayacaksınız ancak sonradan yaptığınız yenilikleri revize etme şansı bulabilir veya başka bir yol deneyebilirsiniz.

 

BOĞA : Merkür retrosu, 14 Ekimden itibaren yakınlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlamaların yaratacağı sorunları beraberinde getirebilir. Bu dönemde evlenmek de, ayrılmak da pişmanlık yaratabilir. 16 Ekimde gerçekleşen sert yeniay sağlık alanınızı etkileyecek. Yakınlarınızın sağlık sorunları için çırpınırken kendi sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Yaşadığınız alanla ilgili köklü değişiklikler, suçluluk duyguları ve sağlık sorunları ay ortasına damgasını vurabilir. Dikkatli ve mücadeleci olmalısınız. Bu sert etkiyi avantajınıza çevirebilirsiniz.

 

İKİZLER : Yöneticiniz Merkür iş ve sağlık alanınızda 14 Ekimden itibaren ciddi düşünce hatalarına neden olacak. Bana bir şey olmaz duygusu o kadar ağır basacak ki siz bile rahatlığınıza şaşırabilirsiniz. 16 Ekimde gerçekleşen yeniay denize düşenin yılana sarıldığını hatırlatacak. Zorunlu olarak yeni bir ilişkiye evet demek ruhunuzu ve dostluk ilişkilerinizi zedeleyebillir. Ancak bazen en iyi çözüm razı oluştur. Yeni projeler zorda olsa kabul edilmeli. Yeniay dostunuz terazi burcunda gerçekleşse de, sert açıları nedeniyle siz de diğer burçlar gibi zorlanacaksınız.

 

YENGEÇ : Aşk alanında14 Ekimden itibaren Merkür retrosunun etkisi başlayacak. Partnerinizi yanlış anlamak, ayrılık kararını çabuk ve yanlış şekilde vermek, projelerde hata yapmak, çocuklarınıza karşı yanlış tepkiler vermek bu dönemin ihtimalleri. Başkalarını yanlış anlama nedeniyle incitmediğinize emin olmalısınız. Yeniay 16 EkimdeTerazi burcunda sert etkilerle doğarak, evle ve aileyle ilgili yeniliklere mecbur bırakacak. Bu durumdan kariyeriniz ve aile içi ilişkilerde olumsuz etkilenecek. Ailenizin desteği her şeyden daha önemli. Kararlarınızı buna göre alın. Her koşulda zorlanacak ve köklü değişiklikler yapmak durumunda kalacaksınız. Buna razı olun.

 

ASLAN :  Merkür retrosu ev ve yuva alanında sarsıcı olabilir. Ev kazaları, aile içi sorunlarda artış, yüzleşmelerin yaratacağı çözümsüz sorunlar, yanlış anlamalar, yanlış kararlar ne yazık ki üzücü sonuçlar doğurabilir. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde daha kararlı olmak isteyeceğiniz 16 Ekimde yaşanacak. Adaletsizlikler, haksızlıklar sizi biraz zorlayacak ancak uzak çevreden gelen baskıyı dikkate almalısınız. Yakınlarda yaşayanlarla görüşürken dikkatli olmalısınız. Yeniay son derece sert etkilerle terazi burcunda doğduğunda, 3 ayrı alanda savaşıyor olduğunuzu fark edeceksiniz. Baş etmek zor ama imkansız değil. Bu nedenle sadece dikkatli ve adil olmak yetmeyeceği için güçlü kişilerden de destek almalısınız.

 

BAŞAK : Merkür retrosu iletişimin her alanında 14 Ekimden itibaren zorluk yaratacak. Cep telefonu, bilgisayar, internet ve iletişimle ilgili her türlü sorun yaşanabilir. Yanlış anlamalar, derin yüzleşmeler getirebilir veya yakın çevrenizden kimi insanlarla yollarınız yeniden kesişebilir. Yeniay  terazi burcunda doğarak, 16 Ekimden itibaren yeni gelir kaynakları bulmaya zorlayacak. Ödemelerin ve çocuklarınızla ilgili masrafların baskısı aşk yaşamınızı da sekteye uğratabilir ancak bu zorunlu yenilik ilerde sevince de dönüşebilir.

 

TERAZİ : Merkür retrosu 14 Ekimde akrep burcunda başlayacak. Mali konularda yanlış adımlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatmalıyım. Yanlış kararlar sonrasında pişmanlık getirebilir. Sakin ve dikkatli olmak geçmişte kaybettiklerinizle bağ kurmak en akıllıca çözüm olacaktır. Yeniay 16 Ekimde yine burcunuzda gerçekleştiğinde hayatınızı yenilemeye zorlayacak. Görünüşünüzle ilgili yapacağınız zorunlu olmayan değişiklikler baş edilmez sorunlar ortaya çıkarabilir. Hem ailenizi hem evlilik veya ortaklık yaşamınızı karşınıza alacağınız bu duruma siz neden olacaksınız ve düzeltmek de size düşecek. Hayati kararları almadan önce ailenizin onayını almaya çalışın. Ekim sizin açınızdan zor bir ay ve ay ortası en zorlu dönem. Buna rağmen küçüklü büyüklü sürprizler ve mutluluklar yaşamanız da olası. Mutluluğa odaklanın.

 

AKREP : Merkür retrosu 14 Ekimde burcunuzda başlayacak ve hayatınızın her alanında yanlış düşünme ve yanlış kararlara zorlayacak. Öte yandan eski dostları yeniden göreceksiniz, kayıp evrakları bulacaksınız. Yeniay 16 Ekimde, terazi burcunda doğacak.  Kendinize güç vermek, silkelenmek ve adil olmak zorunda hissedeceksiniz. Bu süreçte yakın çevrenizin sinir bozucu önerileri ve tepkileri asıl odaklanmanız gereken çözümü de sunacak. Bu çok zorlu bir yeniay ancak biraz dikkatle iyi yönetebilirsiniz.

 

YAY :  Merkür retrosu 14 Ekimden itibaren kendinizle ilgili yanlış düşünceler içine girmenize, yakınlarınızın sağlığı hakkında yanlış kararlar almanıza neden olabilir zira akrep burcunda geri gidecek olan Merkür derin duyguları daha derin hissettirmeye çalışır. Yeniay yine terazi burcunda doğuyor ve 16 Ekimde arkadaşlık alanınızı hareketlendiriyor. Yeni arkadaşlar yaşamınıza katılırken, aşk yaşamınızı, çocuklarınızla ilişkinizi, mali konuları çözmek için onlardan destek alma umudu taşıyacaksınız. Biraz bekleyip gözlemlemekde fayda var. Bu sert bir yeniay ve mecburiyetler içeriyor. Mecburiyetleri sevmenizi kimse bekleyemez.

 

OĞLAK : Merkür retrosu akrep burcunda 14 Ekimde başlıyor. Arkadaşlık alanınızda yanlış anlamalara ve dostlukların kopmasına neden olabilir. Yeniay 16 Ekimde terazi burcunda gerçekleşerek, yeni bir kariyer planına zorunlu olduğunuzu hatırlatacak. Baskı yapan taraf sizde olabilirsiniz. Ailenizi manipüle etmemeli, yenilik için de acele etmemelisiniz. Bu çok sert bir yeniay. Zorunluluklarda karşı koyarken gereğinden fazla sert olmadığınıza emin olun.

 

KOVA : Merkür retrosu ayın 14’ünden itibaren kariyer alanınızı olumsuz etkileyecek. Hatalı düşünceler ve davranışlar yorabilir.Sabırlı ve dikkatli olmalısınız. Ay ortasında akrep burcunda başlayan Merkür retrosu, ay sonundan itibaren terazi burcunda devam edecek. Önlem almak zor değil. Biraz dikkat ve odaklanmaya ihtiyacınız olacak. Yeniay 16 Ekimde  terazi burcunda doğuyor. Bu ne yazık ki sert bir yeniay. Yurt dışı ilişkilerde ve adalet arayışında önemli bir yenilik yapmaya zorlayacak. Yakın çevrenizin baskısı ve geçmişe duyduğunuz kinle adım atacaksınız ancak destek almayı unutmamalısınız. Aksi takdirde yenilebilirsiniz. Kaybedebilirsiniz ve bu kaybın telafisi zor olabilir.

 

BALIK : Merkür retrosu medya çalışmalarınızı, uzun yolculukları, eğitim yaşamınızı, dünya görüşünüzü negatif yönde etkilese de, yarım kalan ilişkiler ve işler yeniden karşınıza çıkacak. Merkür retrosu Akrep burcunda 14 Ekimde başlayacak.  Yeniay sert bir şekilde, terazi burcunda doğuyor. 16 Ekimde, ödeme planınız açısından bir yenilik yapmaya davet edecek. Bu biraz da zorunluluk olacak. Ödemelerinizin artması, güçlü dostların desteğini alamamak, yeni gelirlerin arayışına itebilir ve ekstra gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu kazanımlar gelecek aylarda sürmese bile hayat kurtarıcı olacak.

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos