11-18 Kasım Haftası Burç Yorumları ( Boğa burcunda Dolunay)

Günlük yorumlar için Instagram: Su Karakuş

Özel videolar için youtube kanalı: Su Karakuş

Uzman astrolog Su Karakuş

11-18 Kasım Haftası Burç Yorumları

Dolunay Boğa burcunun 19.derecesinde Salı günü gerçekleşerek benimsediğimiz kişileri, bizim olan, sahip olduklarımızı ama kaybettiklerimizi bize geri getirecek. Dolunayın tam karşısında Merkür Rx( retrosu/ gerilemesi) yer alıyor. Eskilerde kalan, hayatımızda bir dönem var olmuş sonra ayrıldığımız kişiler, canlılar veya eşyalar yeniden hayatımıza dahil olacak. Öte yandan Plüton bu dolunayı ve Güneşi çok destekleyici bir konumda. Güçlü kişilerin desteğini alma hiç de zor olmayacak. Köklü değişiklikler de bu güçlü kişiler sayesinde meydana gelecek.

Mars-Jüpiter arasındaki yumuşacık altmışlık açı gayret ettiğimiz, hedef olarak belirlediğimiz konularda şansımıza güvenebileceğimizi anlatıyor. Medya, basın yayın, sosyal medya ve yurt dışı ticaret amaç edindiğimiz konularda başarıyı yakalamak için güvenebileceğimiz alanlar.

Öte yandan Mars-Plüton arasında henüz çözülmeye başlayan sert açı savaşı, doğal afetleri, ölü sayısı yüksek kazaları çağrıştırıyor. Merkür’ün ölümün burcu Akrep de gerilediği hatırlanırsa son derece dikkatli olmakta fayda var. Dolunay bir sonlanma ve tamamlanma evresidir. Gerçekleştiği günden 5 gün önce etkisi başlar, 5 gün sonrasına kadar sürer. Yaşamın sonlanmasından, işlerin tamamlanmasına kadar bir çok olayı yönetir. İlişkileri gözden geçirmek istediğimiz bir evrede olacağız.

13 Kasım çok özel bir gün. Güneş-Plüton olumlu açısı, kararlı, iradeli, düşüncelerini gerçeğe dönüştüren bir ruh hali getirecek. Başkalarının düşüncelerini doğru tahmin etmek, duygularımızın derinliğini keşfetmek, güçlü kişilerin desteğini kolaylıkla almak o gün mümkün. Diyete başlamak, yardım istemek ve son kararı vermek gibi gelişmeler süreklilik vaad edecek.

17 Kasım duygusal olarak zorlayıcı geçebilir. Ay yengeç burcundan geçerken önce Satürn’ün sonra Plüton’un askısını hissedecek. Doğum haritanızda yengeç burcu hangi alansa o alanda zorlayıcı endişeler ve korkular hissedebilirsiniz. Sizi destekleyeceğini düşündüğünüz olumlu ve şefkatli insanlarla haftasonunu geçirmekte fayda var.

Mutlu bir hafta dilerim.

KOÇ: Dolunay mali konulardaki kayıplarınızı telafi edebilir. Alacaklarınızı toparlamak, gelirlerinizin bir kısmından vazgeçmek veya eski işinize geri dönmek, benimsediğiniz kişilerle tekrar bağlantı kurmak gibi yararları olacak. Seyahatler, eğitimler ve medyayla bağlantılı çalışmalar konusunda şanslısınız. Yöneticiniz Mars’ın konumu bu alanlarda yakınlarınızın desteğini alacağınızı ve hedefe ulaşacağınızı bildiriyor.

BOĞA: Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor. Eski eşinizle, iş ortağınızla, geçmişte bıraktığınız yakınlarınızla yeniden bağlantı kurmak açısından önemli. Aynı zamanda görünüşünüzü ve hayat görüşünüzü yenilemek içinde özel bir fırsat. Ekstra gelirler, prim, ikramiye alanlarında son derece şanlısınız. İş yaşamınızla bağlantılı hedeflere ulaşmak için ekstra destek alacak, gelirlerinizi yerinde kullanacaksınız.

İKİZLER:Kişisel gelişim, ruh sağlığınızla ilgilenmek, işinizle ilgili kayıpları telafi etmek, evrakları yeniden bulmak gibi ihtimaller dolunayı yararlı kılacak. Yakınlarınızın sağlığında sorunlar varsa, tedavi olabilirler. Evlenmek, iş ortaklığı kurmak, yakınlarla iyi bağlantılar, doğru danışmanlarla ilham veren çalışmalar bu haftanın şansları. O şans size yeni projelerin veya bir aşkın kapılarını aralayabilir.

YENGEÇ: Arkadaşlarınızı elemek, ilişkileri gözden geçirmek ve aşk yaşamınızla ilişkili sorunlara çözüm bulmak, O’nu yeniden kazanmak, yaratıcı projelerinizi yeniden gün yüzüne çıkartmak dolunayın getirileri. Kavuşmalar açısından özel bir evredesiniz. İş yaşamınızda son 12 yılın en şanslı dönemindesiniz. Dolayısıyla evinizle ilgili hedeflerinize ulaşmak üzere, doğru çalışma yöntemleri ve doğru iş arkadaşları bulacaksınız.

ASLAN: Kariyer alanınızda gerçekleşen dolunay sorunlu görevlerden kurtulmanıza, kimi yöneticilerle vedalaşmanıza, yükselmenize yardım edecek. Yuvanızla ilgili aradıklarınızı bulma evresindesiniz. Ev bulmak, eşya bulmak gibi olasılıklar yüzünüzü güldürecek. Aşk ve çocuklar şanslı alanlarınız. Projelerin çoğalması da Jüpiter’in hediyesi. Öte yandan yakın çevrenizle, medyayla ve tanınmakla ilgili istekleriniz bu hafta gerçeğe dönüşebilir. Oldukça şanslı bir dönemdesiniz.

BAŞAK: Seyahatleri tamamlayıp eve dönmek, sosyal medya çalışmalarınıza yeniden yön vermek, tanınma konusunda yön değişikliği, çevrenizi tamamen yenilemek gibi ihtimaller hayatınıza konfor getirecek. Yakınlarınız, kardeşleriniz ve komşularınızla kavuşmalar yaşanabilir. Yuvanızla ilgili şansı yeni bir mülk edinmek, kiralamak veya yenilik yapmakta kullanacaksınız. Aile içinde mutluluk yayılacak. Mali konularda aşırı harcamaya dikkat etmeli ve kazanma hedefi koymalısınız. hedefe ulaşacaksınız.

TERAZİ: Ekstra gelirlerinizden biriyle vedalaşabilir ya da yeni, çok istediğiniz bir geliri elde etmeye başlayabilirsiniz. Bunun anlamı bir iş sahibi olmak veya ilk maaşınızı almak. Alacakları nihayet elde etmek, kredi almak gibi ihtimaller de mümkün. Yakın çevrenizi genişletmek ve mücadele gücünüzü dışa vurmak adına olumlu bir dönemdesiniz. Öfkelenmek ve getirisi olmayan işlerle uğraşmak yerine, hedef odaklı davranırsanız kazanacağınız bir haftadasınız.

AKREP: Evliliğinizi gözde geçirmek ya da evlenme kararı almak dolunayda olasılıklar. İş ortaklığı, yakınlarınızdan biriyle aynı evde yaşamaya başlamak da diğer olasılıklar. Geçmişe dönmek, eski duruma dönmek bu olasılıkların detayı. Mali konularda avantajlısınız ve özgüveniniz gayet yüksek. Kişisel olarak suçluluk hisleriyle baş etmeyi de öğrenirseniz gelecek hedeflerinize ulaşmaya başlarsınız.

YAY: İşinizle ilgili tamamlanması gereke şeyler nihayet yoluna giriyor. Elde edecekleriniz çok arzu ettiğiniz eski konum olabilir. Yakınlarınızın sağlık sorunları yeniden nüksedebilir. Çözümü hatırlarsanız tedavi kolay olacak. Hayatın her alanında Jüpiter’in şansından faydalanmalısınız. İyimser ve pozitif olmakla başlayın. İyi dostlarınıza güvenin ve onların mücadelenize katılmasına izin verin. Mutlaka sonuca ulaşacaksınız.

OĞLAK: Bebek sahibi olmak, aradığınız aşkı bulmak, geçmişte var olan bir projeye son şeklini vermek gibi olasılıklar sayesinde dolunay yararlarıyla gülümseyecek. Kimi eski arkadaşlarınıza yeniden rastlamak sevindirecek. İç dünyanız zenginleşiyor ve mutluluk duygusu herşeye rağmen hücrelerinize yayılıyor. Öte yandan kariyerinizle ilgili hedeflerinize bu pozitif ruh hali sayesinde ulaşacağınızı bilmelisiniz. Olumlu düşünmeye devam edin.

KOVA: Evle ilgili tamamlanmalar konforunuzu arttıracak. Kariyer yaşamınızda geçmişin çağrışımları yeniden geliyor. Eski yöneticilerinizle yeniden çalışma ihtimaliniz var. Arkadaşlarınız, hayat amacınız ve çevreniz en büyük şansınız. Bu hafta boyunca birlikte seyahatler ve eğitim olanaklarını değerlendirmelisiniz. Bu sayede gerçek hedefinizi bulacak ve mutlu olacaksınız.

BALIK: Yakın çevrenizde bir sonlanma yaşanacak, çevre değişikliği ve eski yaşadığınız yere geri dönüş mümkün. Öte yandan uzak kentlerde ya da ülkelerde yaşayan dostlarınızı yeniden bulmak, yeniden iletişimde olmak da çok mümkün. Kariyer alanınızda büyük şans sizinle ve ne olursa olsun otoritelerin desteğini alacaksınız. Ekstra gelir kazanmak, alacaklarınızı elde etmek veya ikramiye kazanmak da yine otoritelerin sayesinde olacak.

SU KARAKUŞ

UZMAN ASTROLOG

HER HAKKI SAKLIDIR.