Burcum Ne?

Temmuz 2021 Burç Yorumları

TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

KOÇ:

YENİAY EVİNİZİ YENİLEMENİZE YARDIM EDECEK.

Yeniay evinizi, aile ilişkilerinizi yenilemek için hem itici bir güç oluşturacak hem de pozitif açılarıyla yüzünüzü güldürecek. Bu değişimi yaparken, harcamaya değil kazanmaya odaklanacaksınız. O nedenle eğer tadilat ya da eşya değişikliği düşünüyorsanız pek de kesenizi yormayacaksınız. Sezgilerinizin iyi çalıştığı bir evredesiniz. O nedenle yolunuzu hislerinizle bulmalısınız. Ani zenginleşme, daha çok kazanma ve gelirlerinizin bir şekilde artması 5-15 Temmuz arasında çok mümkün olacak.

İLİŞKİLERİNİZ CANLANIYOR.

22 Temmuz da, Güneş Aslan burcuna, Venüs başak burcuna yerleşerek bir yandan aşk ve çocuklarla ilişkileri canlandırmak isteyeceksiniz, bir yandan da iş yaşamınıza odaklanacak, nezaketle iş geliştirmek, elemanlarla ilişkileri iyileştirmek, hataları düzeltmek önceliğiniz olacak.

KARİYERİNİZDE ÖNEMLİ BİR EVRE BAŞLIYOR.

24 Temmuz da kova burcunda gerçekleşen dolunay kariyer hakkındaki her şeyi gözden geçirmenizi sağlayacak. Ancak bu dönemde dikkatinizi dağıtacak şeyler olabilir. Kimi zor aile bireyleriyle yapılacak sözlü ya da yazılı tartışmalar, köklü değişikliklere neden olabilir. Kariyeriniz olumsuz etkilenebilir. Kendinizi koruyarak adım atmalısınız. İlişkileri sonlandırmak için acele etmemelisiniz.

ORTAMDA LİDERLİĞİNİZİ İLAN EDİN.

Merkür 28 Temmuzda aslan burcuna giriş yaptığında söylemlerinizde özgüven yükselirken bir nevi arabulucu veya ortamı yöneten, krallığını ilan eden konuma yerleşmiş olacaksınız. Aynı gün Retro Jüpiter de Kova burcuna geri dönecek. Jüpiter kısa bir süreliğine balık burcunu ziyaret edip sevgi, merhamet, yardımlaşma duygularımıza dokunmuştu. Bu konumda dostlarınıza yöneleceksiniz.

İŞ ALANINA ODAKLANIYORSUNUZ

Yöneticiniz Mars 29 Temmuzdan itibaren aşk alanınızdan çıkarak iş alanınıza yerleşecek. Venüs’ünde aynı alandaki yolculuğu sayesinde işinize tam konsantrasyonla sarılacaksınız ve hedeflerinize ulaşmayı başaracaksınız. Rekabeti sevdiğiniz için muhtemelen rakiplerinizin hırsınızı bileyleyeceği bir takım eylemlerine tanık olacaksınız.

BOĞA:

YAKIN ÇEVRENİZ DEĞİŞİYOR.

5-15 Temmuz arasında yeniayın etkisinde olacaksınız ve yeniay uyumlu olduğunuz yengeç burcunda gerçekleşecek. Büyük hayallerinizden biri için arkadaşlarınızdan destek alacaksınız. Burcunuzda yolculuk yapan Uranüs, yenilenmeniz için destek verecek. Yenilik, alışkanlıklardan sıyrılmak ve değişmek bu kez iyi gelecek. Yakın çevrenizi değiştirmek, kısa bir yolculuğa çıkmak, yeniden tatil sürecini yaşamak ya da iletişim araçlarınızdan birini yenilemek, örneğin otomobil satın almak bu dönemde yapılabilecek yeniliklerden biri.

EVDE CANLILIK ÖNE ÇIKIYOR

22 Temmuz özel bir gün. Hem Güneş, hem Venüs burç değiştiriyor. Aile içi ilişkiler, evle ilgili konular canlanıyor. Bu canlılığın yanısıra aşk alanınıza giren Venüs, romantik duygularınızın yeniden yükselmesi anlamına gelecek. Yalnızsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

KARİYER ALANINDA ARINMA YARATABİLİRSİNİZ.

24 Temmuz dolunayı, 19-29 Temmuz arasında etkili olacak. Toplamda 10 günlük bir süreciniz var: kariyerinizle ilgili işlevini kaybeden ne varsa gözden geçirmelisiniz hatta gözden çıkartmaya hazır olmalısınız. Bu bir değişim dönüşüm dönemi. Ancak dikkatinizi dağıtacak kimi çaresizlik hissettirecek duygulara da açıksınız. Uzaklardan gelen haberler köklü değişiklikler yaratabilir. Yakın ve uzak çevrenizle ilişkilerinizi dengede tutmanız gerekecek.

SÖZLEŞME YAPABİLİRSİNİZ.

Merkür ve Jüpiter 28 Temmuz da birbirine zıt alanlara geçiş yapacak. Merkür aslan burcuna, yani yuva alanınıza yerleşerek sözleşme yapmanıza yardım ederken, Jüpiter retrosu kova burcunda devam edecek. Yani kariyer alanınızda. Dolunayın sarsıcı etkisine şanssızlıklar eklenebilir. Bu dönemde hızlı hareket etmek yerine dikkatle hareket etmelisiniz.

AŞK İÇİN YILIN EN İYİ ZAMANI

Mars 29 Temmuz da başak burcuna yerleşiyor. Aşk konusu bu kez daha çekici bir şekilde gündeminizde olacak. Aşık olmak ya da ilişkinizi durağanlıktan çıkartmak, enerjiyle donatmak, birinin çekim alanından çıkamamak gibi etkilere kolay öfkelenmek de eklenebilir. Aynı zamanda varsa çocuklarınızla ilişkiler de de kolayca gerginleşeceksiniz. Biraz relaks davranmakta fayda var.

İKİZLER:

MALİ ALANINIZ YENİLENECEK.

5-15 Temmuz arasında etkili olan yeniay, mali alanda yenilik yapmanızı sağlayacak ve elbette para kazanacaksınız. İşsizlik, parasızlık, hedef tutturmak gibi dertleriniz varsa, yeniaydan mutlaka yararlanmalısınız. Kariyer alanında gelen Neptün desteği düşlerinizi gerçekleştirmeye yaklaşacağınızı anlatıyor. Yani hem para kazanacak hem kariyer basamaklarını üçer beşer tırmanacaksınız. Öte yandan Uranüs iç dünyanızda, geçmişinizle ilgili fikirlerinizde veya inançlarınızda büyük değişiklik yaratacak. İnançlarınızı değiştirmek önünüzü açacak.

ENERJİNİZ TÜMÜYLE DEĞİŞİYOR.

22 Temmuz da enerjiniz tümüyle değişiyor. Güneş yakın çevre alanınızı aydınlatacak çevrenizle bağ kurmak hayat enerjinizi yükseltecek. Venüz ev ve aile alanına yerleşerek ev dekorasyonunuzla ilgilenmenize, ailenizle daha sıcak ilişkiler geliştirmenize yardım edecek.

EVE DÖNÜŞ VEYA TAŞINMAK MÜMKÜN.

Dolunay ay sonuna doğru etkili olacak. Uzak yolculuklarınızı tamamlayıp eve dönmek, kent veya ülke değiştirmek, medya çalışmalarınızı başka bir boyuta taşımak gibi seçenekleriniz var. Ancak ayın ilk yarısında kazandığınız gelirler ani bir şekilde harcanabilir, çalınabilir, kaybolabilir. Dikkatiniz gelirlerinizin yönetiminde olmalı. Öte yandan özgüveninizin sarsıldığını hissedecek ve kendinizi toparlamak için bazı yüzleşmelere ihtiyaç duyacaksınız.

SEYAHAT ZAMANI.

Merkür 28 Temmuzda aslan burcuna, Jüpiter Retrosu( gerilemesi) kova burcuna giriş yapıyor. Birbirine zıt alanlara dikkatinizi vermeniz gerekecek. Bir yandan gözleriniz uzak yolculuklarda olacak çünkü belli talihsizlikleri güçlü bir şekilde karşılayacaksınız. Diğer yandan kısa yolculuklar, yakın çevre gibi alanlara düşüncelerinizi odaklamanız gerekecek. Zıtlıkların arasında yol bulacaksınız.

EVDE DEKORASYON ÖNE ÇIKIYOR

29 Temmuz da Mars başak burcuna geçiş yaparak ayın son göksel etkinliğini yaratacak. Ev dekorasyonunun detaylarıyla ilgilenmek yormayacak. Evle ilgili hedeflerinize öncelik vereceksiniz ancak ilişkilerde çabuk öfkelenmek ve ev kazalarına yatkınlık gibi eğilimler ortaya çıkabilir.

YENGEÇ:

GÖRÜNÜŞÜNÜZÜ YENİLEYİN.

10 Temmuz da yeniay burcunuzda doğuyor. Görünüşünüzden, kişisel stilinize, evinizden, aile ilişkilerine her konuda yenileneceksiniz. Bu yenilikte uzaklardan gelen bir destekle düşlerinizden birinin gerçekleşmesi çok etkili. Taşınmak, ülke değiştirmek gibi eğilimleriniz gerçekleşme fırsatı bulabilir. Öte yandan arkadaşlarınızla birlikte bir değişim sürecindesiniz. Ya çeşitli ve farklı gruplarda yer alacak ya çevrenizi tamamen değiştireceksiniz. Her koşulda hayat akışınız değişecek ve belki de hayal bile etmediğiniz bir yaşama doğru yol alacaksınız.

PARA ALANINIZ DA CANLILIK VAR.

22 Temmuz da Güneş para alanınıza geçerek, kazanma azminizi, bonkör davranma eğiliminizi yükseltecek. Venüs ise yakın çevrenize yönelmenizi, çevreden biriyle yakınlaşmanızı sağlayabilir.

DERİN DUYGULARI HATIRLAYACAKSINIZ.

19-29 Temmuz aralığında etkili olacak dolunay kova burcunun 1. derecesinde yani ekstra gelirler ve derin duygular alanınızda gerçekleşecek. Borçlardan kurtulmak, ödemeleri tamamlamak veya ek gelir kazanmak için uygun bir dönem ancak yakınlarınızın baskısı kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Birkaç gün içinde geçecek düşünce hatalarıyla kendinizi sabote etmemelisiniz.

GELİR GİDER DENGENİZİ KURABİLİRSİNİZ.

28 Temmuz da Jüpiter retrosu kova burcunda devam edecek. Aynı gün Merkür aslan burcuna yerleşecek. Aralarında bir açı oluşmayacak ama düşünceler ve şans zıt alanlara savrulacak. Bu durumda gelriler, giderler, ödenmesi gerekenler ilk sıraya yerleşmeli. Kazancınızı arttırma çabalarına daha sonra odaklanmalısınız. Zira bu gergin açı kısa sürede çözülecek.

YAKIN ÇEVRENİZDE AKTİF ROL ALACAKSINIZ.

29 Temmuz da Mars başak burcuna giriş yapacak ve burada 2 ay zaman geçirecek. Böylece yakın çevrenize karşı daha cesur, daha ilgili ve enerjik görüneceksiniz. Kısa yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Sunumlarda başarı elde edecek, akrabalarla ilişkilerde liderlik rolünü üstleneceksiniz.

ASLAN:

NEFİS BİR YENİAY PARA, ŞÖHRET HEPSİ VAR.

5-15 Temmuz arasında etkili olan yeniay, mali gelirlerinizin artmasını, kariyerinizle ilgili beklenmedik fırsatların gün yüzüne çıkmasını sağlayacak. Yengeç burcunda 10 Temmuzda gerçekleşen bu yeniay içinizdeki çocuksu isteklerle bağ kuracak. Travmalarınızın temizlenmesi ve yeni bir yaşama merhaba demek, kendinizle yüzleşmek, en derin duygularınızın farkına varmak gelişim, başarı, kazanmak, öne çıkmak gibi konularda ilerlemenizi de sağlayacak. Yaşlı yakınlarınızla ilgilenmek ayrı bir mutluluk verecek.

ENERJİNİZ YENİLENİYOR.

22 Temmuz da Güneş burcunuza yerleşerek içe dönmekten sıyrılıp, aktif davranmanızı destekleyecek. Enerjinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Öte yandan aynı gün Venüs, para ve özgüven alanınıza geçiyor. Bu para konusunda bir avantaj sağlayacak.

İLİŞKİLERİ GÖZDEN GEÇİREBİLİRSİNİZ.

24 Temmuz da evlilik ve iş ortaklığı alanınızda doğan dolunay, 19-29 Temmuz arasında etkisini hissettirecek. Kova burcunun ilk derecesinde oluşan dolunay evliliğinizi gözden geçirmenizi veya yalnızlığınıza son vermenizi isteyebilir. Bu dürtüyü hücrelerinizde hissedecek ve harekete geçeceksiniz. Ancak sağlık sorunlarınızı önceden çözmeli, işle ilgili kararlarınızı önceden almalısınız. Çünkü üstünüzdeki baskı kararlarınızda etkili olacaktır.

PARTNERİNİZE DESTEK VERECEKSİNİZ.

Burcunuza 28 Temmuzda yerleşen Merkür bir anda kova burcuna retro (gerileyerek) giriş yapan Jüpiterle karşıt burçlarda kalacaklar. Özellikle evlilik ve iş ortaklığınızda partnerinizin yaşadığı zorluklara destek vermeniz gerekebilir. Güçlü durmalı, sürecin hızla geçeceğini hatırlamalısınız.

KAZANMAK İÇİN HARCAMAYIN.

29 Temmuz da burcunuza veda edip, başak burcuna yerleşen Mars daha çok kazanmak kadar daha çok harcamaya odaklanamanızı sağlayacak. 2 aylık süreçte daha çok bilgi edinmek, temizlik ve sağlık için harcama yaptığınızı gözlemleyebilirsiniz. Özgüveniniz değişkenlik gösterecek.

BAŞAK:

YENİ EKİP ARKADAŞLARI GELİYOR.

Yeniay 10 Temmuz da yengeç burcunda doğuyor. 5-15 Temmuz arasında etkili. Yeni dostlar ve ekip arkadaşları yaşamınıza katılacak ama önce buna gereksinim duyacaksınız. Bu arkadaşlardan biri iş ortağınız olmaya aday. Hatta yaşam arkadaşınız olma potansiyeli görebilirsiniz. Ve medyayla bağlantılı olumlu haberler almanız da yine bu dostunuzun sayesinde mümkün olacak. Uzun yolculuklara çıkacaksınız veya ticari yaşamınızı canlandıracaksınız. İyi dostlar iyi bir gelecek için destek verecek.

KİŞİSEL GELİŞİME ODAKLANIYORSUNUZ.

22 Temmuz da Güneş kişisel gelişim alanınıza yerleşerek sezgilerinizden daha çok yararlanmanızı, ruhunuzu değiştirecek gözlemler yapmanızı sağlayacak. Venüs burcunuza yerleşerek, daha çekici, daha güzel ve estetik görünmeniz için itici bir dürtü oluşturacak.

ORJİNAL OLMAYAN PROJELERDEN KURTULUN.

19-29 Temmuz arasında etkili olan Kova burcu dolunayı, 24 Temmuz da zirve yapacak. İş alanınızda Orijinal olmayan ya da artık işe yaramadığını düşündüğünüz alet-edevat- iş makinesi ya da elemanlarınızla ilişkinize bir son verebilirsiniz. Öte yandan Pluton-Merkür karşıtlığı beklediğinizden fazla yorabilir. Çocuklarınızla veya partnerinizle ilgili kararları alırken baskıyla karşılaşabilir veya çaresiz hissedebilirsiniz. Dikkatli ve korunaklı kalın.

İÇE DÖNMEK İYİ GELECEK.

28 Temmuzda Merkür Aslan burcuna geçecek. Belki de biraz içe dönmek, okumak, bilgilenmek size iyi gelecek. Güç toplayacaksınız. Aynı gün Jüpiter in retro konumda kova burcuna tekrar giriş yapmasıyla düşüncelerinizde bir yükseliş söz konusu olabilir. Aşk konusunda kararları kendiniz alın. Çocuklarınız hakkında başkalarının önerilerini dinlemeyin. Kısa süre sonra netleşeceksiniz.

CESUR VE ÇEKİCİ GÖRÜNECEKSİNİZ.

2 yıl sonra nihayet Mars burcunuza yerleşiyor. 29 Temmuzda başlayacak bu konukluk daha enerjik, daha cesur ve çekici görünmenizi sağlayacak. Cinsel çekiciliğiniz ve performansınız yükselişte olurken, hayran kitlenizin de arttığına tanık olacaksınız. Mars enerjinizi yükseltirken kolay öfkelenmenize de neden olabilir. Öfkenizi dizginlemek üzere spora yönelmelisiniz.

TERAZİ:

KARİYER ALANINA AY DOĞUYOR.

Yeniay 10 Temmuz da kariyer alanınızdan gülümseyecek. 5-15 Temmuz arasında etkili olan yeniay, iş ve para alanlarınızı da pozitif şekilde etkileyecek. Kariyer basamaklarını tırmanırken hem daha çok kazanacak, hem daha yoğun çalışarak tüm potansiyelinizi kullanacaksınız. İş yerinizle veya işinizle ilgili hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı da bulacaksınız. Gelirlerinizin kaynağı değişiyor. Daha çok çalışmalı ve hayallerinizden vazgeçmeden, rehavete kapılmadan ilerlemelisiniz. Yönetimde yer alabilir ya da daha üst bir pozisyona geçebilirsiniz.

SOSYALLEŞMEYE BAŞLIYORSUNUZ.

22 Temmuz Güneş ve yöneticiniz Venüs’ün burç değiştireceği tarih. Sosyalleşme arzunuz yükselişte olacak ve aktivitelere daha fazla katılacaksınız. Öte yandan dış güzelliği kadar iç güzelliğinin önemine dikkat vereceksiniz.

AŞKTA ARADIĞINIZI BULABİLİRSİNİZ.

24 Temmuz dolunayı dostunuz Kova burcunda gerçekleşiyor. 19-29 Temmuz arasında etkili. Aşk alanında aradığınızı bulabilirsiniz. Ya da artık tad vermeyen ilişkinizi noktalayabilirsiniz. Ancak ailenizin karşı çıkışı, kariyerinizi risk altında görmek ve verdiğiniz sözleri tutma eğiliminiz sıkışmışlık duygusu yaratacaktır. Kısa sürede problemleri çözeceksiniz. Bu nedenle olayları içinizde büyütmeyin.

GÖZÜNÜZ ÇOCUKLARINIZDA OLSUN.

28 Temmuzda gökyüzünde bir karşıtlık oluşuyor. Bir yandan Merkür aslan burcuna giriş yapıyor diğer yandan Jüpiter gerileyerek kova burcuna tekrar yerleşiyor. Son rötüşleri yapmadan önce bazı aksilikler yaratacak ve bunu yaparken de Merkür düşüncelerinizi başka bir alanda yeşertmek isteyecek. Şanssızlıklara odaklanmayın ama gözünüz aşk yaşamınızda ve çocuklarınızın üstünde olsun.

DİNLENİN VE MEDİTASYON YAPIN.

29 Temmuz da Mars Başak burcuna geçiyor. Biraz daha içe dönüp özeleştiri yapma eğiliminde olacaksınız ve detayları kolayca yakalayacaksınız. Bu durum suçluluk duyma eğiliminizi kuvvetlendirebilir. O nedenle dinlenmek, meditatif çalışmalara ve şifaya yönelmek iyi gelebilir.

AKREP:

YENİ EĞİTİM FIRSATLARINA EVET DEYİN.

10 Temmuz da dostunuz Yengeç burcunda bir yeniay doğuyor. Yeniaylar her zaman yenilik yapmamızı sağlar ve etkisi 10 gün sürer. 5-15 Temmuz arasında yaşamınıza yeni yolculuklar, yeni eğitim fırsatları yepyeni medya çalışmaları katılacak. Güvenmek konusunda asla aceleci değilsiniz. Ancak bu kez güvenilir bir ortamda hissedecek, yolculuk ya da eğitim sırasında tanıştığınız kişilerden biriyle yakınlaşacaksınız. Bu durum yeni bir aşkın başlangıcını ya da yeni bir projenin teklif edilmesini sağlayabilir. Fırsatları kaçırmamak için gerçekçilik dozunu bir miktar yükseltin.

MONOTONLUK YERİNE YARATICILIK GELİYOR.

22 Temmuz dan itibaren Güneş kariyer yaşamınızı canlandırmaya başlayacak. Monotonluk yerini yaratıcılığa bırakacak. Venüs de aynı gün burç değiştirerek daha aktif ve daha eğlenceli bir sosyal yaşam olanağı sunacak.

ORJİNAL FİKİRLERİNİZ HAYATA GEÇECEK.

24 Temmuz da Kova burcunun 1.derecesinde bir dolunay meydana geliyor. Dolunayın amacı Orijinal fikirlerinizi hayata geçirmeniz ve işlevini kaybetmiş fikirleri ve etkinlikleri hayatınızdan çıkartmanız. Evde eski eşyaların elden çıkarılması, değer kaybetmeye başlayan evin satılması ve benzeri bir çok şeyi yapmalı, arınmalısınız. Süreçte zorlayıcı bir takım etkiler var: yolculuklar, yakın çevre ve akraba baskısı bir miktar can sıkıcı olabilir. Hızlıca rahatlayacak etkileri göz ardı edin.

İLGİNİZİ BÖLMEK ZORUNDA KALABİLİRSİNİZ.

28 Temmuz da Merkür aslan burcuna retro (geri giden) Jüpiter kova burcuna giriş yapıyor ve düşünceleriniz ailenize yönelirken arkadaşlarınızın ilgi beklemesiyle adeta bölünmüş hissedeceksiniz. Önceliğiniz elbette aileniz ve yaşadığı sorunlar olacak. Ancak potansiyelinizi sonuna kadar kullanmaya çalışmalısınız. Herşeye yetişebilirsiniz.

DOSTLARA ZAMAN AYIRACAKSINIZ.

29 Temmuz da Mars burç değiştirerek sizin için daha yararlı bir alan arkadaşlık, ekip çalışmaları alanına yerleşecek. Dostlarınızla daha sık görüşecek, daha çok tartışacak ve bilgi alışverişinde bulunacaksınız. Ortak hedefler geliştirip, ekip ruhuyla hareket edeceksiniz.

YAY:

YENİ GELİRLER KAZANIYORSUNUZ.

Yeni gelirler, ekstra işler ve bunun getirisi olan heyecan veren, farklı işler Temmuzun ilk yarısında yeniden heveslenmenizi, iyimser duygularla dolup taşmanızı sağlayacak. 5-10 Temmuz arasında etkili olan yeniay, ekstra gelirlerinizi arttırıyor. Piyango kazanmaktan mirasa, telif almaktan ikinci bir iş bulmaya kadar bir çok seçeneğiniz var. Ailenizle ilgili düşleriniz de var ve nihayet bu düşleri gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. Yeni size huzur ve şefkat vaad ediyor. Taşınma, ev alma gibi hayalleriniz bu gelirle birlikte hayat bulacak.

YOLCULUKLARA ÇIKABİLİRSİNİZ.

22 Temmuz dan itibaren Güneş dostunuz aslan burcuna geçiş yapıyor. Seyahatleriniz başlıyor. Yolculuklarda öğreneceğiniz her bir bilginin değerini bilecek, kariyeriniz için kullanacak ve daha çok deneyim kazanacaksınız.

YAKIN ÇEVRENİZ DEĞİŞİYOR.

24 Temmuz da Kova burcunun ilk derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Yakın çevrenizi değiştirmek, tanınmak için yetersiz olduğunuzu düşünüyorsanız Orijinal şeyler ortaya koymalısınız ve dolunay bunu sağlayabilir. Öte yandan Plüton-Merkür karşıtlığı dolunaya eşlik edeceği için mali konularda sıkışmış hissetmeniz, çaresizlik ve ne yapacağını bilmezlik duygusu içine çekilmeniz çok olası. Biraz rahatlayın ve kararları 29 Temmuz sonrasına bırakın.

BİLGİYE DOYARKEN, AKRABALARA YARDIM ETMEK GEREKECEK.

28 Temmuz da Aslan burcuna geçen Merkür, uzun yolculuklarınızı destekleyecek ve harika organizasyonlar yapabileceksiniz. Öğreneceğiniz şeyler oldukça tatmin edici olacak ve bilgiye doyacaksınız. Aynı gün Jüpiter de burç değiştirecek geri giderek kova burcuna tekrar adım atacak. Bu kez yakın çevrenizden insanlar veya akrabalarınız yardım talep edecek. Bölünmüş hissedebilirsiniz.

KARİYER ALANINA MARS GELİYOR.

29 Temmuz da Mars başak burcuna transit geçiş yapıyor. Bu 2 yıl sonra gelen bir enerji. Kariyer alanındaki hırslarınızı yeniden hatırlayacak ve daha çok çabalayacaksınız. Hedef odaklı ve detaycı davranışlarınız puan kazandıracak.

OĞLAK:

EVLENMEK VEYA İŞ ORTAKLIĞI KURMAK. İŞTE MÜJDE BUDUR.

Evlenmek, iş ortaklığı kurmak, yakınlarınızla birlikte yaşamaya başlamak, yeni bir danışmanla çalışmaya başlamak, müşavirinizi yenilemek gibi bol seçenekli bir evredesiniz. Bu tür arzularınız varsa gülümsemeye başlayın çünkü çok iyi fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yakın çevreniz düşlerinizi gerçekleştirmeniz konusunda büyük bir destek verecek. Kısa yolculuklarınızın sonu, hayallerinizin ötesine çıkacak. Bu sayede çevre değişikliği de yapabileceksiniz. İşler yolunda değilse bir iş ortaklığına sıcak bakmaya başlayabilirsiniz.

EKSTRA GELİRLER ARTIYOR.

22 Temmuz itibariyle Güneş ve Venüs burç değiştiriyor. Ekstra gelirleriniz artabilir ve siz oldukça cömert bir tutum sergileyebilirsiniz. Sadece gelirlere değil aynı zamanda gezmeye, eğlenmeye, araştırmaya, bilgi edinmeye de zaman ayıracaksınız.

GELİR KAYNAKLARI REVİZE EDİLİYOR.

24 Temmuz da Kova burcunun ilk derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Mali konularda önemli kararlar alacak, işe yaramayan gelir kaynaklarınıza nokta koyacak veya yepyeni bir işe başlayacaksınız. Ancak başkaları üstünde baskı yapmadığınıza emin olun aksi halde yaralanacağınız sözler duyabilirsiniz. Özellikle yakınlarınıza şiddetle değil, şefkatle davranmalısınız.

YATIRIMA YÖNELİYORSUNUZ.

28 Temmuz da Merkür Aslan burcuna yerleşiyor. Ekstra gelir kazanmak, gelirlerinizi arttırmak, yatırıma yönelmek gibi amaçlarınız için düşünsel bir dürtü oluşturacak. Öte yandan kova burcuna geçiş yapan Jüpiter retro konumda olacağı için halledilmemiş sorunları tekrar gün yüzüne çıkaracak. Zemin kaygan ve mali konularda şanssızlıklara dur demek zorundasınız.

YOLCULUKLAR VE EĞİTİM OLANAKLARI SEVİNDİRECEK.

29 Temmuz da Mars dostunuz Başak burcuna transit geçiş yapacak. Bu etki 2 ay sürecek. Uzak yolculuklara çıkmak isteyecek, hırslarınızı gerçekleştirmek üzere eğitimler alacaksınız. En doğru bilgiye ulaşacak içsel gücü bulacaksınız. Kazalara açık olacaksınız, dikkat etmeli, hızdan kaçınmalısınız.

KOVA:

İŞ VE SAĞLIK YÜZ GÜLDÜRECEK.

Yeniay iş yaşamınız ve sağlığınızla ilgili önemli adımlar atmanızı sağlamak üzere 5-15 Temmuz arasında etkili olacak. Yeni bir iş kurabilir, yeni bir işe başlayabilir ya da iş adresinizi taşıyabilirsiniz. İmaj değişikliği veya iş sektörü değişikliği için de oldukça pozitif ve verimli dönemler. Mali konularda düşlediğiniz hedefe ulaşacaksınız. Bundan bir soru işareti yok ancak sizde gezegenlere katılmalı, çok çalışmalı, fırsatları kaçırmamalısınız. İşinizin içeriğinde yardım etmek de olmalı. Öte yandan evle ilgili yenilikler de motivasyonunuzu arttıracak.

EVLİLİK İÇİN İDEAL DÖNEM.

22 Temmuz da Güneş evlilik ve ortaklık alanınıza, Venüs ekstra gelir alanınıza yerleşiyor. Evlilik için yılın en ideal bir ayı yaşanacak ve sunulan hediyelerin maddi değeri ciddi bir birikim yapmanızı sağlayacak. İş ortaklığı kurmanız da olası.

DOLUNAY BURCUNUZDAN DOĞUYOR DİKKAT!

24 Temmuz da dolunay burcunuzun ilk derecesinde gerçekleşiyor. Yani burcun ilk 5 gününde doğduysanız kişisel tarzınızı değiştirmek için müthiş bir etki hissedeceksiniz. Görünüşünüz, kararlarınız, hayata bakışınız ve dış dünyanın sizi algılama biçimi tamamen değişecek. İnanışlarınızın veya yaşlı yakınlarınızın baskısı sağlık sorunlarına, düşünce hatalarına veya işle ilgili pürüzlere neden olabilir biraz dikkatli olmalısınız.

JÜPİTER BURCUNUZA TEKRAR DÖNÜYOR.

28 Temmuz da Jüpiter tekrar burcunuzu ziyaret etmek üzere retro konumda ters bir köşeden giriş yapacak. Burcun son günlerinde doğduysanız oldukça etkilenecek ve şansszılıklar yaşayacaksınız. Üstelik Merkür de aslan burcuna geçmiş olacak. Bir yandan evlilik veya iş ortaklığı hazırlıkları yapmak, bir yandan talihsizliklerle baş etmek yorabilir ama üstesinden geleceksiniz.

AMELİYATLARDA KANAMALAR OLABİLİR.

29 Temmuz da Mars 2 aylığına Başak burcuna yerleşecek. Bu konumda 2 ay kalacak. Ekstra gelir kazanmak için harcadığınız çabanın ödülünü elbette alacaksınız ancak para kazanmak için para harcamaktan kaçınmalısınız. Kayıplarda kazançlar kadar kolay olabilir.

BALIK:

BEKLEDİĞİNİZ AŞKA KAVUŞABİLİRSİNİZ.

Yeniay dostunuz Yengeç burcunda doğuyor ve nihayet beklediğiniz belki de çok uzun zamandır beklediğiniz aşka kavuşuyorsunuz. Hayallerinizi sıkı sıkıya kontrol edin. Eksik ve detayı atlanmış bir kısım kalmasın çünkü hayallerinize ulaşma şansınız çok büyük. Elbette kapalı olmamalı, enerjinizi açmalı, düş kurmaktan vazgeçmemelisiniz. Çevre değişikliği yapın. Yeni yerlere gidin. Kısa bir yolculuğa çıkın ve umut etmekten bıkmayın. Yolculuklar ve kişisel tarzınız size yeni projeler belki bir bebek veya yeni bir aşk kazandıracak.

İŞ YAŞAMINIZ NEŞEYLE SARMALANIYOR.

22 Temmuz da Güneş konum değiştirerek iş alanınıza yerleşiyor. Daha canlı bir iş ortamı eski neşenizi yerine getirecek. Venüs’ün evlilik alanınıza aynı gün geçişi iş ortaklığı veya evlilik ihtimaline sıcak bakacağınızı vurguluyor.

EKİP YENİLENEBİLİR.

24 Temmuz da Kova burcunda gerçekleşen dolunayın etkilediği 19-29 Temmuz arasında, arkadaşlarınızı, ekibinizde çalışan kişileri tekrar gözden geçirmenizi gerekecek. Katlandığınız bir aşk yaşamınız varsa yollarınızı ayıracaksınız. Öte yandan Plüton, Merkür karşıtlığı aile içinde sözlerin ve yazılanların can yakabileceğini anlatıyor. Dolunay bir miktar sözünü sakınmayacak ruh haline davet edecek.

RÜYALAR VE SEZGİLERİNİZLE BAĞ KURUN.

28 Temmuz da Merkür Aslan burcuna, retrograde konumdaki Jüpiter burcunuzdan çıkıp kova burcuna tekrar dönecek. Sizde sezgilerinizle ve rüyalarınızla yeniden bağ kuracaksınız. Bu kez kabus görmek gibi eğilimler geliştirebilirsiniz. Zehirlenmelere ve su baskınlarına dikkat etmelisiniz. Öte yandan Merkür Aslan burcuna geçerek, sağlıklı yaşam ve iş hayatınız hakkında yeni fikirler edinmenizi sağlayacak.

YAKINLARLA İLİŞKİLERE MARS BASKISI

29 temmuzda Mars karşıt burcunuza yerleşiyor. 2 ay boyunca başak burcunda kalacak ve eşinizle ilişkilerinizi etkileyecek. Daha çok tartışabilir veya evliliğiniz için daha çok mücadele edebilirsiniz. Bu durumda mücadeleye öncelik vermelisiniz. Başkalarının öfkesini kolayca çekeceğinizi unutmamalısınız.