Mayıs 2019 Burç Yorumları

Kozmik Sihir Ajandası ( Haziran- 2020)

Mayıs 2019 Burç YorumlarıHAZİRAN 2020 KOZMİK SİHİR AJANDASI

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos

 

-KOZMİK SİHİR NEDİR?

Doğduğunuz anda bir veya birkaç gezegen sert açı yapıyorsa, retro ise (geri gidiyorsa) veya hem retro, hem sert açılar varsa hayatınız bloke olabilir.

İşleriniz ilerlemez, aşk yaşamınızda bir türlü mutlu sona ulaşamazsınız, elinizi neye atsanız kuruyormuş gibi olur. Yarım kalır hayatınızda her şey. Ucuna kadar gelen işler olmaz, nişanlansanız evliliğe dönüşmez. Fakat bunlar kader değildir düzeltilebilir.

Kozmik Sihirler doğum anınızda hayatınızı bloke eden gezegenlerin etkisini pozitife çeviren, yararlı hale getiren, gezegenlerinizi aktive eden çalışmalardır. (Büyü ya da vefkle veya olumlama çalışmalarıyla, mantralarla ilgisi yoktur.)

-KOZMİK SİHİRLERİ NASIL YAPARIM? NASIL KATILIRIM?

Birinci adım: doğum haritanız Su Karakuş tarafından incelenmeli. Bu inceleme direnç sayılarınızı belirlemek içindir. Size olası sorunlarınız ve çözüm önerileri ile direnç saylarınız bir rapor halinde iletilir.

İkinci Adım: Kozmik sihirleri uygulamak çok kolay. siparişinizden sonra size gönderilen metinlerle kolayca yapabilirsiniz. Veya Su Karakuş’la özel kozmik sihir çalışması tercih edebilirsiniz.

Üçüncü adım: Kozmik Sihirler özel çalışmalardır, uyumlama yapılmadan aktive olamaz. Uyumlamalar  Su Karakuş tarafından yapılır. Bu başarınızı arttıran bir çeşit enerji transferidir. Hem konsantrasyon sağlar, hem de istediğiniz sonucu almanızı. Uyumlamanız da ilk kozmik sihir siparişinizden hemen sonra yapılır.

Not: Uyumlama ve hangi kozmik sihire ihtiyacınız olduğunun belirlenmesi işlemlerine ÖNÇALIŞMA diyoruz. Herhangi bir şifa sanatı uyumlamasından çok farklı bir uyumlama yapılıyor. Müthiş rahatlatıcı. Reiki ve benzeri uyumlamalar almanız yetmez. Hiçbir uyumlama Kozmik Sihir uyumlamasının enerji transferini sağlayamaz. Elinizde bir doğum haritanızın olması Kozmik Sihir ön-çalışması için yeterli veya hızlandırıcı değildir. Kozmik sihirler için bilinenin dışında özel bir harita incelemesi yapılır.

İhtiyacınız olan kozmik sihirler belirlendi şimdi ne yapmalı?

1- Her Gezegen (Kozmik Sihir ) çalışması kendi özel gününde yapılmalıdır. Aşağıda bu özel günlerin olduğu bir takvim ve hangi çalışmanın size ne yarar sağlayacağına dair özet bilgiler bulacaksınız.

2-Size gereken çalışmayı yapabilmek için  yazılı metin siparişi vermelisiniz. Metinleri ve dileklerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Dileklerinizi söylemeniz, kozmik sihir çalışmanız başkasıyla paylaşmanız yaptığınız çalışmanın etkisini yok ediyor. Dürüstlük ve gizlilik ilkeleriniz unutmayınız.

3-Katılımcıların memnuniyetini, deneyimlerini anlattığı geri bildirimlerden çok az bir kısmı kozmik sihirleri uygulamak ve sonuçları hakkında fikriniz olması için her ay yayınlanır. Geri bildirimler sizin Kozmik Sihirlere daha geniş bir perspektiften bakmanızı dolayısıyla daha hızlı yararlanmanızı sağlayabilir. 

4-Bir ay içinde farklı tüm kozmik sihir çalışmalarını yapabilirsiniz. Ancak aynı kozmik sihir çalışmasınız yapamazsınız. Örneğin Plüton çalışmasını ayda 1 kez yapabilirsiniz. Ard arda günlerde aynı çalışma tekrar yapılamaz.

5- Bir gezegen gerilerken doğduysanız  gezegen gerilerken de çalışmayı yapabilirsiniz. Örneğin Jüpiter ilerlerken doğduysanız Jüpiter gerilerken çalışmanızı yapmamalısınız.

6- Çalışmalar için malzemeleri özenle seçmeli, ortamınızı dingin hissedeceğiniz şekilde derli toplu tutmalı ve uygulama gününde olabildiğince iyi giyinmelisiniz.

 

HAZİRAN 2020 KOZMİK SİHİR TAKVİMİ

VENÜS Kozmik Sihri (Aşk ve çekicilik kazanmak için)

1-2-16-17-18 HAZİRAN- Venüs retro doğumlular için

Fiziksel olarak kendinizi yeterince güzel veya çekici bulmuyorsunuz. Veya hırçın tepkilerinize engel olamadığınız için partnerlerinizden ya ayrılıyor ya da terk ediliyorsunuz. Venüs kozmik sihri sizi daha çekici kılmakla kalmaz, doğru aşka rastlamanıza ve ilişki kurmanıza yardım eder. Aşk, çekicilik ve finansal avantaj kazanmak için mutlaka bir kez yapın.

GERİ BİLDİRİM: Merhaba Su hanım. Bu geri bildirimi yayınlamanız için yazıyorum. Venüs kozmik sihirini sizinle yaptım. Sonra direnç sayım kadar tekrarladım. Bittiği gün ruh eşim, her şeyim dediğim adamla tanıştım. 7 ayımızdayız. Şimdiye kadar  küçücük bir tartışmamız bile olmadı. Seviyor seviliyorum. Dün akşam evlenme teklifi aldım. Mutluluğumu size borçluyum paylaşmak istedim. Var olun. D.R.T

GERİ BİLDİRİM: Güzelliğim konusunda kuşkum yok Su hanım ama Venüs sert açılarla sizi engelleyince ağzınızla kuş tutsanız ilişki ilerlemiyormuş bunu anladım nihayet.  30 yaşını aşmış biri olarak artık umudum kalmamıştı ama şimdiye kadar yaşadıklarım aşk değilmiş diye düşündürecek biriyle tanıştım. Tam Kozmik Sihirlerimin hepsinin direnç sayısını tamamladığım gün. Nişanlanmak güzel ama ailelerin bizden daha iyi anlaşıyor olması en güzeli. Gözünüzle görmek isterseniz bekliyorum. D.V

 

GÜNEŞ Kozmik Sihri (Sağlık, canlılık ve ilişkileri canlandırma çalışması)

 (Güneşi gördüğünüz saatlerde yapılabilir.)

 24-25 HAZİRAN

Güneş: ego, karakter, canlılık, sağlık ve yaşam enerjisi demek. Doğum anınızda Güneşiniz bloke olmuşsa kendinizi ortaya koyamaz, gergin veya korkulu olursunuz. Sağlığınız en küçük üzüntülerde bozulur. Sık sık hastalanırsınız.

Güneş sihir çalışmasını 1 kez yaparak tüm yıl boyunca sağlık sorunlarından korunabilirsiniz.

GERİ BİLDİRİM: …Güneş kozmik sihirini sağlı için, sağlıklı ilişkiler için yapmalısınız demişsiniz. Ben yaptım. Gerçek aşkı yaşamaya başladım. Sihir bozulmasın diye yazmıyorum detayları. Mutluyum. Birde Güneşi yapmaya devam ediyorum. Kalıcı olsun diye Satürn, birbirimizi anlayalım diye Ay da yapıyorum. Binlerce teşekkür etsem azdır. G.S

GERİ BİLDİRİM: Su hanımcığım, yıllardır süren sağlık sorunlarım vardı ama nedenini bir türlü bulamıyorlardı. Gitmediğim hastane, doktor kalmadı. Güneş çalışmamı yaptıktan sonra ameliyat  dedi en son doktorum. Kabul ettim ve şu an tamamen iyileştim. Her yıl 1  kez yapın diyorsunuz ama ben her ay yapsam olur mu? Artık sağlıklı kalmak istiyorum çok çektim. Y.U

 

 MERKÜR Kozmik Sihri

(Başarı kazanmak ve zekayı açmak, derslerde sınavlarda başarılı olmak için)

19-20-26-27 HAZİRAN- Merkür retro doğumlular için

Zeki olabilirsiniz ama akıllı olmak ayrı bir beceridir. Zekanız akılla desteklenmezse körelir.

Satış ve başarı grafiğim yükselsin, partnerimle birbirimizi anlayalım, sınavlarda zekam açık olsun/ algılarım açılsın ve başarılı olayım, iyi ilişkiler kurarak başarı/para kazanayım, arabam olsun, cep telefonu gibi iletişim araçlarının istediğim modeline sahip olayım diyorsanız Merkür kozmik sihrine ihtiyacınız var demektir.

Merkür bloke olduğunda düşüncelerinizi toplayamazsınız, başarısız, dilinin kemiği olmayan, sözleri veya yazamadıkları yüzünden sıkıntı çeken birisinizdir. Sınav, satış, kazanç başarınızı Merkür sağlar. Eşinizle,çevrenizle, ailenizle, üstlerinizle, iletişiminizi Merkür sağlar veya sağlamaz!  Merkür’ün desteğinden mahrumsanız en az bir kez bu uygulamayı yapmalısınız.

GERİ BİLDİRİM: Su ablacığım, üniversite sınavına girmeden önce 3 kez Merkür yaptım, istediğim yeri kazandım. Merkür çalışmasından sonra okuduğum her şey aklımda kaldı. Bu nasıl bir şey çözemedim ama mühendis olacağım sizin gibi. Yeniden Merkür yapmaya başladım. Okul zor sınavlarda zormuş. Ben mucizeyi görmüş biri olarak Merkür varken korkarmıyımJ Ö.G

GERİ BİLDİRİM: Su hanım ailece minettarız. Oğlum üniversite sınavını kazandı. Çok inanarak yapmamıştı Merkürü ama ikinci tekrarda “anne artık inanıyorum korkum, paniğim geçti” dedi. Üçüncü tekrarda “ne okusam aklımda kalıyor kafamın dağınıklığı da geçti “ demeye başladı. Çok rahatladık, çok mutluyuz. Sizinle paylaşmak istedik. yayınlayabilirsiniz. R.T.K

GERİ BİLDİRİM: Merhaba, sınavlarla yoğun bir dönem geçirdiğim. Merkür Kozmik Sihiri sayesinde en zorlu derslerimde bile yüksek not aldım. Çok çok teşekkürler. A.Y.A

 

 

 PLÜTON Kozmik Sihri

(Yaşamınızı kökten değiştirmek, istediğiniz değişiklikleri kolayca yapmak için) 

3-4 HAZİRAN- Plüton Retro doğumlular için.

Yıllarca aynı iş yerinde, aynı evde veya aynı işte, aynı kişiyle değişmeyen bir ilişkiye tıkılıp kalmış gibi hissederek mi çalıştınız? Plüton kozmik sihrine tılsımına ihtiyacınız var demektir. Yaşamınızda gizli ve gizemli olaylar bitmiyorsa, merak ettiğiniz sorular aydınlanmıyorsa, bir çok şeyi kökten değiştirmek isteyip değiştiremiyorsanız, yıllarca katlanarak kendinizi aciz hissederek zaman öldürüyorsanız, etkileyici ve güçlü olamıyorsanız doğduğunuz anda Plüton geri gidiyor veya sert etkiler almış olabilir.

Köklü değişim ve dönüşümü ancak güçlü gezegen Plüton sağlayabilir.

Plüton çalışmasıyla kendinizi yeniden yaratabilirsiniz. Plüton’un yüce gücüne siz de ulaşabilirsiniz. Plüton sihir çalışması hayatınızdaki sırları perde arkasındaki olayları bir anda açığa çıkarır ve değişmek istediğiniz her konuda hızlı, mucizevi bir değişim yaratır. Bu kozmik sihirlerin en güçlüsüdür.

GERİ BİLDİRİM: Merhaba Su hanım. Geri bildirimleri uzun zamandır güncellemediniz beni en çok etkileyen kozmik sihir çalışmasını paylaşmak istedim. Hayatımı değiştiren, dönüştüren Plüton çalışmasını hatırlarsanız birlikte yapmıştık. Kendimle ve gerçeklerle yüzleşmek yarım saatimizi aldı. O sihirli dokunuşla değişmek ne kadar kolaydı inanamadım. Kalıcı olmamasından korktum ama aylar geçti hala bende yeni ruh halim. Daha rahat ve sevgi doluyum. Uzun zamandır ne kendimle ne başkalarıyla sorunum yok. Bu güzel ruh hali daha çok para kazanmamı da sağladı. Pozitif enerji pozitifi çekiyor. Minnettar olduğumu yazmak istedim. A.A

 

SATÜRN Kozmik Sihri

(Tüm engellerden ve olumsuzluklardan kurtulmak için)

7-8 HAZİRAN- Satürn retro doğumlular için.

Favorim. Önce engelleri kaldırın sonra diğer her şeyi düzeltirsiniz. Her işiniz engelleniyor ve son ana dek hiçbir çözüm üretemiyorsanız, başınıza olmadık işler geliyor, zorluklarla mücadele ederek hayatınızı geçiriyorsanız, geç yaşınıza kadar evlenemiyor veya doğru bir kişiye rastlayamıyorsanız, para kazanamıyorsanız Satürn sizi bloke etmiş demektir.

Engellerden kurtulmak için en az bir kez Satürn kozmik sihrini uygulamalısınız. 28-30 yaş aralığında iseniz bu tılsımı mutlaka yapmalısınız. Her konuda, her türlü engelden kurtulmanız için Satürn yeterlidir.

Satürn bloke olan alanlarınızı enerjiyle donatır. İşsiz, aşksız geçen yıllara son verebilirsiniz.

GERİ BİLDİRİM: …Kozmik sihirlerin mucize olduğunu biliyordum. Çok inanarak yaptım çalışmaları ama Satürn’ün benim mucize olacağı aklıma gelmezdi. neden derseniz sert bir gezegen ya. Benim hayatımdaki en önemli engelleri kaldırdı. Sizden kaynaklanan engeller ne demek yaşayınca anladım. Kendi kurallarım, yasaklarım meğer beni geriye götürüyormuş. …D.S

GERİ BİLDİRİM: Satürn beni çok yoruyordu ve direnç sayılarımın çokluğunu görünce şaşırmadım Su hanımcığım. Üşenmedim 7 kere yaptım. Önce bedenimdeki kasılmaları fark ettim, spor yapmaya başladım. Sonra işimin ne kadar sıradan olduğunu fark ettim ama ayrılıp yeni bir şeye başlamaya da korktum. O sırada bir arkadaşım yeni bir iş kolundan bahsetti 2 katı para kazanmaktan. Garantici yanım ağır bastı kuşkulandım ama araştırdım, gördüm ki yapılabilir. Başladım ve hemen işimden ayrıldım. Şimdi yeni işimde daha mutluyum, sosyalleştim, zayıfladım, daha çok kazanıyor kendimi daha çok seviyorum. Direnç sayımı 9 ayda tamamlayabildim. Bittiği gün biriyle tanıştık tesadüfen ve yıllar sonra yeniden aşık oldum. Benim aşk alanımda Satürn var. Satürn’ü yapmaya devam edeceğim çok seviyorum ve ilişkimin kalıcı olmasını istiyorum. N.T

 

URANÜS Kozmik Sihri

(Değişim ve durağan işleri ilerletmek, ertelemeleri ve beklemeleri sonlandırmak için)

9-10 HAZİRAN

Son noktaya kadar gelip de bir türlü sonuçlanmayan, gerçekleşmeyen işlerin, ilişkilerin sorumlusu Uranüs’tür.  Projeleriniz isteniyor ama sonuç da kabul edilmiyorsa, ilişkileriniz başlıyor, hatta uzun sürüyor ama evliliğe dönüşmüyorsa, iş yaşamınızda istediğiniz noktaya bir türlü gelemiyorsanız, Uranüs değişim yapmanızı engelliyor  demektir.

Doğum anınızda Uranüs sert etkiler almışsa neler olur?

İlişkileriniz ilerlemez, evliliğe adım atılmaz, işler beklenmedik şekilde durgunlaşır, Projelerinize sponsor veya kaynak bulamazsınızı, maaşınız yükselmez, iş  değişikliği, kent değişikliği veya ortam değişikliği yapamazsınız aynı rutine mahkum kalırsınız. Uranüs kozmik sihir çalışmasından sonra durum tam tersine döner.

GERİ BİLDİRİM: Su hanımcığım bana gereken 3 çalışmayı aldım. Henüz Uranüs’ü yaptım. Daha birinci çalışma da her şey bu kadar mı değişir. Ben hayırlısını diledim eski unutamadığım sevgilim aradı beni unutamadığını söyledi. O an aklımdan “Uranüs “  dedim. Ahh Uranüs!..Ertesi gün eski iş yerimden aradılar geri dönmem için zamlı bir teklifde bulundular. Ben kendi işimi yapmak istiyorum ama ikisini aynı anda yapacağım bir çözüm bulmak en iyisi sanırım. Jüpiter yapacağım bakalım neler gelişecek. H.U

GERİ BİLDİRİM: Su hanım merhaba, size başvuralı çok kısa bir zaman oldu. Maddi sorunlarım vardı ve kilo veremiyordum. Kozmik Sihirler ve Shamballa uyumlama aldım. Borçlarımı ödeyebilmek için tam tabiriyle bir mucizeye ihtiyacım vardı. Hiçbir banka bana kredi vermiyordu. İlk URANÜS kozmik sihir çalışmamdan ve Shamballadan sonra bir mucize oldu. Uzun yıllardır görmediğim bir tanıdığıma rastladım. Bana ortaklık teklif etti. Aslında yaşlı olduğu için amacının çalışmak para kazanmak değil beni incitmeden yardım etmek olduğunu biliyorum. Kabul ettim başka çarem yoktu. Borçsuz bir hayata uyanmak ne kadar güzel bir duyguymuş unutmuşum. Şimdi işime dört elle  sarılıyorum ve daha çok kazanacağımı biliyorum. Söylediğiniz gibi artık elimde bir sihirli değnek var. D.E 

 

 JÜPİTER Kozmik Sihri

 (Şansınızı açmak, evlenmek, her türlü maddi, manevi dileklerinize ulaşmak için)

5-6-11-12-13 HAZİRAN- Jüpiter retro doğumlular için

Şanssızlıklar hep sizi buluyor ve hiçbir işiniz rast gitmiyorsa. Evlenmek istiyor evlenemiyorsanız, iş başvurularınızın hiç birinden sonuç alamıyorsanız, işlerinizden istediğiniz gibi para kazanamıyorsanız bir ev veya araba sahibi olma hayaliniz hep düşlerinizde beklemede kalıyorsa Jüpiter gerilerken veya olumsuz açılar altındayken doğmuş olabilirsiniz.

Jüpiter kozmik sihir çalışmasını evinizden uzakta, direnç sayınız kadar yaptığınızda dileklerinizin kısa sürede gerçekleştiğine tanık olursunuz.  Bu bir çeşit şansınızı yeni baştan yaratma, şans açma çalışmasıdır.

Jüpiter’iniz düzeltildiğinde neler olur?

Evlilik, bol kazanç, işe girmek, araba almak, ev almak, taşınmak, mülk edinmek, istediğiniz okul başvurunuzun kabul edilmesi, eğitim ve seyahat etme dileklerinizin tamamı Jüpiter’in sağlayacaklarıdır.

GERİ BİLDİRİM: Çok eğlenerek yaptığımız Jüpiter kozmik sihir çalışmasından hemen sonra hiç beklemediğim bir şekilde hayal bile edemeyeceğim miktarda para kazandım. Sizinle de paylaşmak istedim sokak hayvanlarına baktığınızı biliyorum. Onlara mama göndermek istiyorum. Hakkınız ödenmez Su hanım. 3 kuruş kazanayım derken ev sahibi olacağım. Geri bildirimler beni etkilemişti ama bu kadar kısa sürede hayallerin ötesinde bir sonuç alacağım hiç aklıma gelmemişti çok heyecanlıyım. Mutluluktan ağlayarak yazıyorum. K.Z

GERİ BİLDİRİM: Su hanım kelimenin tam anlamıyla bitmiştik. Sıfırı tüketmiştik. Kredi bile alamıyorduk. Son paramla Jüpiter aldığımı siz hatırlarsınız belki siz bile bana inanmamıştınız. Ertesi gün bize tamamen unuttuğumuz bir borç geri ödendi ve sonraki hafta akrabalarımızdan birinden kalan miras sorunsuz şekilde elimize geçti. Hemen risk almadan küçük bir ev aldık. Evden işimizi sürdürmenin yollarını araştırdık, bulduk. Önceleri minik minik paralar kazanıyorduk. Şimdi birikim yapabiliyoruz. Bunlar tam 1 yıl içinde gerçekleşti. Nasıl teşekkür etsem azdır. Şunu fark ettim, Jüpiter’i her ay düzenli yaparsam gelirim artıyor, yapmadığım aylarda azalıyor. Jüpiter benim para evimde ve retro. Deneyin sürekli kozmik sihirleri yapmak, direnç sayınız tamamlandıktan sonra bile devam etmek inanamayacağınız güzellikler getiriyor.S.İ

 

NEPTÜN Kozmik Sihri (Hayallerinizi gerçekleştirmek için)

 11-12-13 HAZİRAN

Aşırı fedakarsınız hatta belki herkes sizi kullanıyor ve siz bu durumu son ana dek anlayamıyorsunuz, parasızlık, işsizlik, doğru aşkı bulamamak, sıkıntı, sorun yaşamınızın parçasıysa, suda boğulmak gibi korkularınız varsa, hastanelerden veya hapishane benzeri yerlerden yakanızı kurtaramıyorsanız, depresyon ve  ruhsal hastalıklardan kolaylıkla kurtulamıyorsanız, sanatçı yönünüzün hiç kimse farkına varmıyorsa, Değeriniz bilinmiyorsa! Neptün haritanızı bloke etmiş olabilir.

Neptün kozmik sihir çalışması Neptün’ü size yararlı bir hale getirir, gerçekçi bir bakış açısı kazanmanızı, sorunsuz bir yaşama geçmenizi, ruhsal  hastalıklarınızı kendi kendinize tedavi etmenizi, yaratıcılığınızı kullanmanızı, değer kazanmanızı sağlar. Neptün bir hayalinizi yüzde yüz gerçekleştirir.  Neye dilediğinize dikkat edin!

GERİ BİLDİRİM: ..Bana en iyi gelen çalışma Neptün oldu. 3 kelimeyle özetleyeyim siz anlarsınız. Evli, mutlu, çocukluyum artık. Yıllar sonra size yeniden yazmak bana iyi geldi. Shamballaya uyumlanmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?  K.Z

GERİ BİLDİRİM: Merhaba Su hanım. Sosyal medyadan sıkı bir takipçinizim. Neptün’le bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz diyen duyurunuz beni çok etkiledi. Ön çalışma yaptırdım. Para alanımda Neptün geriliyordu. Düzelttik ve nihayet istediğim koşullarda bir iş buldum. Çok mutluyum. Diğer çalışmalarıma da devam ediyorum olayları daha sık yazacağım. Çok teşekkürler. G.D 

 

AY KOZMİK SİHİRİ

(Ay Kozmik sihri tılsımların atasıdır ve mutlaka ihtiyacınız yoksa bile en az 1 kez yapılmalıdır. Farkındalığınızı  yükseltmek, başkalarının duygu ve düşüncelerini okumak ve anlaşılmak için)

 21 HAZİRAN  (+/- 5 GUN)

GERİ BİLDİRİM: ..Eşimle sorunlarımızın zirve yaptığı bir dönemdi. İşin içinde ailelerde olunca toparlayamadık, boşanmaya gidiyorduk. Bir yandan da istemiyordum eşimi seviyordum. Nerde hata yaptığımızı bulamıyordum. Ay çalışmasını yaptıktan sonra kendime, aileme, eşime dışarıdan bakmayı başardım. Hani siz başkalarının sizi anlaması için Ay yapın diyorsunuz ya. Bence bu doğru ama Ay kozmik sihirini yapınca sizde başkalarını anlıyorsunuz çok değişik bir deneyim. Bu çalışmadan 1 hayfa sonra eşimi karşıma aldım konuştum. Hatalarımı anladığımı, ondan beklentilerimi, aileleri dışarıda bırakmamız gerektiğini anlattım. Çok mantıklı buldu beni sevdiğini ama çok kırıldığını söyledi zaman istedi. 2. kez Ay çalışmasını yaptığım akam eşim gel konuşalım dedi. Boşanmak istemediğini söyledi birde yüzük almış. Kocaman bir pırlanta. Mutluluğum, değişimim anlatılmaz. Ne kadar teşekkür etsek azdır size Su hanım… Y.T

GERİ BİLDİRİM: Merhaba Su hanımcığım, geri bildirim yazmak bana da kısmet oldu. 55 yaşındayım. Kozmik Sihirleri yaklaşık 6 aydır yapıyorum. Çok dürüst nazik ve sevgi dolu bir insanla tanıştım. Bu yaşımda evlenmeyi ciddi şekilde düşünüyorum. Seviyor ve seviliyorum. Sağlıklıyım diye her gün şükrediyorum. Hayatımız Kozmik sihirlerden önce ve sonra  olarak ikiye ayırdım. O karamsar, mutsuz ben gitti yerine canlı, neşeli, her şeyden mutlu olabilen yeni ben geldi. Minnettarım. T.K.

 

MARS Kozmik Sihri (Kararlı olmak ve güç kazanmak, kilo vermek için)

14-15 MAYIS

Doğum anınızda Mars sert etkiler aldıysa neler olur?

Kilo veremez, güçlü ve kararlı davranamaz, cesur adımlar atamaz, enerjinizi doğru kullanamazsınız. Ya aşırı kararsız  ya da aşırı korkak bir izlenim yaratırsınız. İradeniz üzerinde hakimiyetiniz yoktur. Bu nedenle önce kendi kendinizi küçümsersiniz sonrada başkaları sizi küçümser. Başarmak ve güçlü bir duruş için Mars Kozmik Sihir Çalışması ideal çözümler getirir.

Mars kozmik sihiri ile diyetsiz bir şekilde kilo vermek çok kolay. Çünkü iradenizi ve kararlılığınızı güçlendirir.

Bu kozmik sihir çok güçlüdür. Kazandığınız gücü ve özgüveni size layık bir hedefe aktardığınızda mucizeler yaratır.

İlişkilerde daha cesur ve kararlı davranabilmek için, iş yerinizde daha güçlü görünmek, para kazanmak, biriktirmek ve genel yaşamınızda her alanda güç kazanmak için en az bir kez uygulayın. Ve mucize sonuçları izleyin.

GERİ BİLDİRİM: Ben çok kişisel gelişim eğitimi aldım, çok sayıda etkinliğe katıldım. Kilo vermek için her şeyi denedim. Mars bir de bunu deneyeyim dediğim sıradan bir şeydi benim için. İlk Mars çalışmamdan sonra rejim, diyet, ağır spor yapmadan sadece günde 3 dakika fiziksel egzersiz yaparak 4 kil verdiğimi fark ettim. Size bu maili yazmadan önce emin olmak için bir ay daha bekledim. İkinci ayda 4 kil verdim. Şu an fazla 8 kilom gitti. Yemek porsiyonlarım kendiliğinden azaldı ki siz böyle olacağını söylemiştiniz. Kilo vereceksin, bana bunu yazacaksın demiştiniz. Hiç yanılmayan kadın çok seviliyorsunuz. Mucize sizsiniz. Ç.G.D

GERİ BİLDİRİM: Merhaba, ilişkilerimde kararsızlığım nedeniyle bir türlü evliliğe gidemediğimi anladığım gün MARS çalışmamı yapmaya başladım. Direnç sayım o kadar fazlaydı ki aylarca sürdü. Sonunda ben de kararlı ve sabırlı olmayı başardım. Şimdi bir ilişkim var. İyide gidiyor. Çabuk kızmıyorum eskiden olduğu gibi. Sevgimi açıkça belli ediyorum. Kaybetmekten korkmuyorum. Seviyorum çok seviyorum. Evlenme teklif etti dün. Mutluluktan ilk size yazıyorum. Ç.R 

HER HAKKI SAKLIDIR