Köklü Değişiklik Ayı: TEMMUZ BURÇ YORUMLARI

Gördüğün, duyduğun, hissettiğin her şey yanıltıcı. Okuduğunu tekrar oku, arızalanın kendiliğinden düzelme ihtimali var bekle, yanlış anlamalar sıklaşacak hemen önyargıya kapılma, tartışmalar başlarsa kişilerden biri elinde olmadan yanılıyordur anlayışlı ol.TEMMUZ ASTROLOJİ YORUMLARI

 

KOÇ:

AYIN İLK GÜNLERİNDE MARSA DİKKAT!

1-2-3 Temmuz da yöneticiniz Mars burcunuzdan, kariyer alanınızda uzun yıllardır seyreden PlütonRx’e sert bir açı yapacak. Bu bir savaş açısı. Kariyer alanınızdaki otoriter ve güçlü kişilere adeta meydan okuyacaksınız. Çok ileri gitmemenizde yarar var. Duygusal patlamalar kazandırmayacak. Enerjinizi köklü değişiklikleri başarmak için kullanın. 5 Temmuz da Mars burcunuzdan çıkıp, boğa burcuna yerleşerek, daha çok kazanmak için hırs, daha fazla harcamak için şevk verecek. Bir miktar da dinginleşecek.

KARİYER ALANINIZDA BİTİŞLER OLABİLİR.

13 Temmuzda Oğlak burcunun 21.derecesinde oluşacak dolunay, Plüton’un gölgesinde yani bitişler ve köklü değişimler özellikle kariyer alanınızı etkileyecek. Bu bitişler aynı zamanda yeniliklere de vesile olabilir. Zira Uranüs aniden karşınıza beklenmedik fırsatları çıkaracak. Para kazanma konusunda uzun sürecek şanslar sizinle olacak. Bırakın eskimiş ve konforu kalmamış yapılar yıkılsın ve yerine yenisi gelsin. Görevlerinize yapışmayın. Bitenin, gidenin yerine hemen yenisini koyun.

AİLE, ÇOCUKLAR, AŞK YAŞAMI CANLANIYOR.

18 Temmuzda Venüs yengeç burcuna yerleşiyor. Evinizin dekorasyonuyla ilgilenebilir ve aile içi ilişkilerde şefkatli bir koruyucu olma konumuna yerleşebilirsiniz.

19 Temmuz da Merkür, 22 Temmuz da Güneş aslan burcuna transit geçiş yapacak. Önce düşünceleriniz aşk ve çocuklarla ilgili temaları öne çıkaracak sonra aşk yaşamınızı ve çocuklarınızla ilişkinizi canlandıracaksınız.

YENİ AŞKA HAZIR MISINIZ?

28 Temmuz yeniayı Aslan burcunun 5. Derecesinden Jüpiter’e gülümseyecek. Aynı gün daha sonraki saatlerde Jüpiter Retro konuma geçecek ama  yine de büyük bir şansı kapınıza bırakmadan görev tamamlanmış sayılmayacak. Jüpiter burcunuzda yol aldığı için duble şanslısınız. Özellikle aşk ve sonra çocuklar ve daha sonra projeler konusunda şansınız bol. Sadece bu kadar değil sahne sanatlarında parlayabilir, eğlenmeye yeniden başlayabilirsiniz.

 

BOĞA:

SUÇLULUK DUYGUSU VURABİLİR.

1-2-3 Temmuz da iç dünyanızı allak bullak edecek bir suçluluk duygusunun pençesine düşebilirsiniz. Uzaklardaki güçlü yakınlar veya eğitim aldığınız kişiler ya da Dünya görüşünüzü derinden etkileyen iş ortağınız bu duygulanımların nedeni olabilir. Kendinizi fazla önemsemeyin ve yaptıklarınızın etkisini gözünüzde büyütmeyin. 5 Temmuz da Mars burcunuza geçtiğinde hızla yatışacak, gerçeği daha net kavrayacaksınız. Daha keyifli ve daha enerjik  aktivitelere yöneleceksiniz.

YOLCULUKLAR SONA ERİYOR.

13 Temmuz da Oğlak burcunun 21.derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Bu hem burcunuzla, hem Uranüs’le ve Kuzey Ay düğümüyle uyumlu bir dolunay. Uzun yolculukların sonuna geleceksiniz ve bu kez yolculuk tüm hayatınızı değiştirecek. Bakış açınız değiştiğinde her yerin vatanınız olduğunu anlayacaksınız. Öte yandan kimi dostlarla ortak hedefler oluşturacak, başı çekerek önderlik yapacaksınız. Hayalleriniz gerçekleşiyor.

SEVECEĞİNİZ YERLERE SEYAHAT EDİYORSUNUZ.

18 Temmuz da Venüs yöneticiniz yengeç burcuna giriş yapıyor. Yakın çevrenizle daha sevecen bir ilişki içine çekileceksiniz. Seveceğiniz yerlere seyahat etmek de olası.

19 Temmuz da Merkür, 22 Temmuz da Güneş aslan burcuna giriş yapıyor. Ev ve aile ilişkileri hakkında daha çok düşünecek daha çok sohbet edeceksiniz. İlişkilerinizi bir yandan güçlenirken öte yandan canlanacak.

EV ALABİLİRSİNİZ.

28 Temmuz da yeniay Aslan burcunda doğuyor. Ev almak, evle ilgili yenilik yapmak, yuva kurmak gibi arzularınıza cevap bulacaksınız. Öfke nöbetlerine dikkat edin tahammülsüzlük gösterebilirsiniz. Kişisel gelişim alanında büyük bir şans bulacak, rahatlamanızı sağlayacak yeni metodlar öğreneceksiniz. Aile içi anlaşmazlıklar konusunda dikkatli olun. Uzlaşmacı tutum sergilemelisiniz. Geleceğinizi etkileyecek olumsuz kararlara imza atmamalısınız.

 

İKİZLER:

ARKADAŞLARLA HESAPLAŞMAK İSTEYEBİLİRSİNİZ.

Temmuz ayının ilk 3 gününde Mars, Plüton sert açısı arkadaşlık ve ekstra gelir alanınızı etkileyecek. Ortak kazançlar köklü bir değişime uğrayacak. Yollarınızı ayırmak veya hesaplaşmak isteyeceksiniz. Bu savaşın nedeni ekip arkadaşlarınız da olabilir. Sert yüzleşmelere hazırlanmak için moralinizi yüksek tutun. 5 Temmuzdan itibaren Mars burç değiştirecek, kişisel gelişim odağınız olacak. Kendinizdeki eksikleri bulmak ve gidermek için mükemmel bir evre başlayacak.

BORÇLAR ÖDENEBİLİR.

13 Temmuz dolunayı oğlak burcunun 21.derecesinde, Plüton eşliğinde gerçekleşiyor. Borçları ödemek veya kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması, ameliyatların gündeme gelmesi ve tamamen değişmek gibi olasılıklar söz konusu. Kariyeriniz için önemli düşlerinizden biri gerçekleşecek. Bu durum kişisel gelişiminize de pozitif olarak yansıyacak. Geleceğe dair bir rahatlama oluşturacak yenilikler yapacaksınız.

MALİ KONULARDA AVANTAJLISINIZ.

18 Temmuz da Venüs yengeç burcuna giriş yapıyor. Mali konularda avantajlı bir evre başlıyor. Yatırımlarınız küçük de olsa değer kazanacak. Pazarlıklarda kazanan taraf olacaksınız.

19 Temmuz da Merkür, 22 Temmuz da Güneş aslan burcuna geçiyor. Yakın çevrenizle daha çok sohbet edecek, daha çok sosyal medyada görüneceksiniz. İlişkileriniz neşeyle canlanırken, sunumlarınız başarılı hissettirecek.

ÇEVRENİZİ YENİLEYİN.

28 Temmuz da aslan burcunun 5. Derecesinde oluşan yeniay, yeni bir çevre oluşturmanızı ve bu çevrenin kalitesinden hoşlanmanızı sağlayacak. Arkadaş ve ekip kalabalığı memnun edecek ama dikkat edin bu kalabalık hızla eriyebilir ve yalnızlığa dönüşebilir. Kendinizi suçlama eğiliminde olmayın zira gezegenler bir miktar buna teşvik edecek. Çevrenizi mutlu etmek için gereğinden çok para harcamayın. Tutumlu olmaya mecbursunuz.

 

YENGEÇ:

İKİLEMLER YORABİLİR.

1-3 Temmuz arasındaki sert Mars, Plüton açısında siz de bir savaşın ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Kariyer ve evlilik, meslek seçimi veya ailenin mutluluğu gibi ikilemler yorabilir. Her ne olursa olsun aile içinde köklü değişiklikler yaşanacak ve aileden yana tutum almalısınız. 5 Temmuzdan itibaren mars konum değiştirecek boğa burcuna yani arkadaşlık alanınıza yerleşecek. Kısmen öfke ve gerilimden kurtulacaksınız. Ekip arkadaşlarınızla ortak bir mücadeleye de başlayacaksınız.

EĞİTİMLER BAKIŞ AÇISINIZI DEĞİŞTİRİYOR.

13 Temmuz da oğlak burcunda dolunay oluşuyor. Evliliğinizle ilgili ya da evlenmekle ilgili köklü değişikliklere neden olacak net kararlar almanız gerekecek. Uzun bir yolu kat edebilirsiniz. Yeni eğitimler alabilirsiniz. Uzun sürecek bir tura çıkabilirsiniz. Uzak bir ülkeye taşınabilirsiniz. Hayaliniz neyse ona doğru yol alacaksınız. Yeni ve ekstrem arkadaşlar da bu yolculuğun tanığı olacaklar.

ÇEKİCİLİĞİNİZ ARTIYOR.

18 Temmuz da Venüs burcunuza yerleşiyor. Güzellik ve estetik işlemler için olumlu bir dönem. Ayrıca hayranlarınızın sayısı artacak, çekiciliğinizle göz dolduracaksınız.

19 Temmuz da Merkür, 22 Temmuz da Güneş aslan burcuna geçiş yapıyor. Mali konularda sözleşme imzalamak, işleri canlandırmak, özgüven tazelemek, kazancınızı arttırmak için muhteşem bir dönem. Mutlaka değerlendirin.

MALİ KONULARDA YENİ BAŞLANGIÇLAR YAPIN.

28 Temmuz da aslan burcunun 5 derecesinde yeniay oluşacak. Mali konularda yenilikler yapacak, belki de ilk maaşınızı alacaksınız. Üstelik Jüpiter kariyer alanınızda yolculuk yaptığı için iyi bir mevki de teklif edilebilir. Yalnız ekibinizin şimşeklerini üstünüze çekmemeniz de fayda var. Sevecen tarzınızla kazandığınız parayı, size düşmanlık beslenmesi nedeniyle kaybetmemek için ateşe körükle gitmeyin. Aynı gün şans planeti Jüpiter Retro konuma geçiyor. Size sunulan fırsatlar hakkındaki görüşleriniz değişebilir.

 

ASLAN:

KAZALARA DİKKAT!

Temmuz ayının ilk 3 gününde eğer seyahatlerde olursanız dikkat edin kazaya açıksınız. Uzaklardaki yakınlarınızın sağlık sorunları, eğitimler, iş yaşamınız arasında sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorunları çözmek için gergin ve aceleci davranmayın. Önceliğiniz işiniz ve kendi sağlığınız olurken, önemli değişikliklerle yaşamınız renklenecek. Diğer yandan 5 Temmuz da Mars kariyer alanınıza yerleşerek odağınızı değiştirecek. Uzaklara çalışmak için gitmeyi düşünebilirsiniz.

İŞ YAŞAMINIZDA FİNALE YAKLAŞTINIZ.

13 Temmuz da oğlak burcunun 21. Derecesinde  gerçekleşen dolunay, iş yaşamınızda önemli bir final getiriyor. İşten ayrılmak veya bir iş arkadaşınızın ayrılması gibi olasılıklar isteyerek ve planlı şekilde gerçekleştirilebilir. Öte yandan ikincil bir iş edinme hayaliniz de gerçekleşebilir. Ekstra gelir kazanacağınız ve hayallerinizi bir ileri seviyeye taşıyacağınız yeni düzene dolunayda hazır hissedeceksiniz. Geleceğiniz için önemli bir adım atacaksınız.

KİŞİSEL GELİŞİMDE BASAMAK ATLAYIN.

18 Temmuz da Venüs yengeç burcuna giriş yapıyor. Kişisel gelişiminizde yol kat etmek, farkındalık geliştirmek, geçmişi güzel duygularla hatırlamak bu dönemde mümkün.

19 Temmuz da Merkür, 22 Temmuz da Güneş aslan burcuna geçiş yapıyor. Daha zeki hissedecek, kendinizi çok rahat ifade edeceksiniz. Canlı, neşeli, çözüm odaklı görüneceksiniz. Gezegenler aslan burcuna yerleştikçe enerjiniz artacak.

GÖRÜNÜŞÜNÜZÜ DEĞİŞTİRİN.

28 Temmuz da aslan burcunda gerçekleşen yeniay görünüşünüzü ve kişisel tarzınızı yenilemeniz için güzel bir fırsat. Uzaklardan gelen fırsatlara olumlu bakacaksınız. Eğitim alanlarında, yolculuklarda şanslı hissedeceksiniz. Ancak kariyer ve kişisel gelişim meselelerinde kaos yaşayabilirsiniz. Odağınız para olmalı. Jüpiter retrosu da aynı gün başlayacak. Ancak yine de şansınızı iyi değerlendirmeniz mümkün. Eski fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir. Bu kez deneyimlisiniz.

 

BAŞAK:

PROJELER SORUN YARATABİLİR.

1-3 Temmuz arasında Mars, Plüton savaşı ekstra gelirler, vergiler ve yaratıcı projeler arasında çözümsüz sorunlara neden olabilir veya çocuklarınızla ilgili kritik süreçler yaşayabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmeli, kimi kayıpları göze almalısınız. 5 Temmuz da Mars dostunuz boğa burcuna yerleştiğinde iş birliği ve ortaklık yapacağınız kimi insanlarla tanışacak, uzak yolculuklara çıkarak araştırma yapacaksınız. Gelirlerinizi arttırmak üzere yurt dışı ya da kent dışı bağlantılar kurabilirsiniz.

GÜÇLÜ BİRİNE AŞIK OLABİLİRSİNİZ.

13 Temmuz da aşk alanınızda gerçekleşen dolunay, uzun zamandır süren doğru ve güçlü kişi arayışınıza cevap verebilir. Evlilik yolunda adım atmanızı sağlayabilir. Çok uzaklara taşınmak için bir arzu duymanız da bu vesileyle mümkün olabilir. Bir ilişkiniz varsa gözden geçirmek ve kendinizi baştan sona yenilemek isteyebilirsiniz. Değişim ilişkinizi rahatlatacak. Uzun ve spontan bir yolculuk da hayallerinize yaklaştıracak.

SOSYALLEŞİN, YARDIM KURULUŞLARINDA YER ALIN.

18 Temmuz da Venüs yengeç burcuna yani arkadaşlık alanınıza yerleşiyor. Sosyalleşmek ve sosyal yardım kuruluşlarında yer almak için enfes bir dönem.

19 Temmuzda Merkür, 22 Temmuzda Güneş aslan burcuna geçiyor. Kişisel gelişimle ilgili çabalar öne çıkacak. Ruhsal gelişim teknikleriyle tanışabilir, çeşitli meditasyonlar öğrenebilirsiniz. Yaşlı yakınlarınızın sağlık haberleri sevindirecek.

MİRAS VE MUTLU TANIŞMALAR SEVİNDİRECEK

28 Temmuz da aslan burcunda gerçekleşecek yeniay, yaşlı yakınlardan size aktarılacak mirasa, kişisel gelişim yolunda kendinizle yapacağınız mutlu tanışmalara işaret ediyor. Bu nefis bir yeniay ve Jüpiter yeniayı destekleyecek hemen ardından Retro konuma geçecek. Hızlı hareket etmeli mümkünse 28 Temmuzun 5 gün öncesini değerlendirmelisiniz. Öte yandan uzun yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Tahammülsüzlükler yolculuğu olduğundan uzun hissetmenize neden olabilir.

 

TERAZİ:

GERİLİMLİ DÖNEME DİKKAT

Temmuzun ilk 3 günü bir hayli kritik: aile içi tartışmalar, gerilimler ani ve kontrolsüz ayrılık kararlarının alınmasına sebep olabilir. Ya da yuvadan ayrılmak isteyen bir aile bireyinin karşısında çaresizlik hissedebilirsiniz. Evinizle ilgili önemli ve köklü değişiklikler sinirlerinizi de bozabilir. Ancak hava 5 Temmuz da değişmeye başlayacak. Ortak gelirlere odaklanacak, miras, nafaka, kiralar, yatırımlar gibi konularda harekete geçme ihtiyacı hissedeceksiniz.

EV VE YUVA ALANINDA KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLER YAPACAKSINIZ.

13 Temmuz dolunayı biraz sert etkileyebilir, aile ilişkilerinizi veya uzun zamandır yaşadığınız evin eksiklerini gözden geçirmeniz ve köklü değişiklik kararları almanız gerekebilir. Başta çaresiz yanlarınızı öne çıkaran bu dolunay, iş ve para konusundaki hayallerinizi destekleyecek. Daha sağlıklı olmak üzere ani şekilde ameliyat olmanız gerekebilir. Bu durumda aileniz yanınızda ve her türlü fedakarlığa hazır olacak.

ARANAN KİŞİ OLACAKSINIZ.

18 Temmuz da Venüs yengeç burcuna yerleşiyor. Kariyer yaşamınızın aranan kişisi olmaya başlayacaksınız. Yöneticilerinizle ilişkileriniz iyileşecek.

19 Temmuz da Merkür, 22 Temmuzda Güneş aslan burcuna geçiyor. Daha çok sosyalleşecek, ortamların ve arkadaş buluşmalarının aranan adı olacaksınız. İlişkileriniz canlanırken, bir çok konuda size danışılması egonuzu okşayacak.

YENİ ARKADAŞLAR YAŞAMINIZA KATILIYOR.

28 Temmuz da aslan burcunda doğan yeniay yeni arkadaşların yaşamınıza katılmasını sağlayacak. Bu arkadaşlardan biriyle hızlı bir şekilde yakınlaşabilirsiniz. Ortaklık veya evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Bir takım mali kayıplar daha çok yakınlaşmanızı da sağlayabilir. Kariyer yaşamınızdaki güzel gelişmelere sevineceksiniz. Aynı gün Jüpiter Retro konuma geçeceği için teklifler hızla geri çekilebilir. Sabırlı olun.

AKREP:

BAĞIMLILIKLARDAN KURTULUN

Mars, Plüton gerilimi Temmuz ayının ilk 3 gününe damgasını vuracak. Seyahatler ve iş yaşamınız yorabilir. Sağlığınızla ilgili, yakın çevrenizin alacağı kararlarla köklü bir dönüşüme evet diyebilirsiniz. Çözüm için sezgilerinizi kullanmalısınız. Bağımlılıklardan kurtulmanın tam zamanı. 5 Temmuzdan itibaren eski yöneticiniz Mars burç değiştirecek. Böylece dikkatinizi iş yaşamınızın ve sağlığınızın yanısıra yuvanıza, evliliğinize veya iş ortaklığınıza yönelteceksiniz. Yakınlarla birlikte çalışma çabasına girebilirsiniz.

YAKIN ÇEVRENİZ DEĞİŞİYOR.

13 Temmuz dolunayı yakın çevrenizle ilgili önemli bir değişikliği getiriyor. İstemediğiniz kişiler çevrenizden uzaklaşırken, çok sevdiğiniz güçlü dostlarınız daha yakınınıza taşınabilir. Bu yakınlıklar sizi aşka ve evliliğe ya da yeni projeleri ortaklıklar kurarak hayata geçirmeye götürebilir. Hayallerinizi önemseyin çünkü yaratıcılığınızı yükseltecek.

TATİL BAŞLASIN.

18 Temmuz da Venüs dostunuz yengeç burcuna adım atacak. Seyahatler ve tatil için avantajlı bir dönem başlayacak değerlendirin.

19 Temmuz da Merkür, 22 Temmuz da Güneş aslan burcuna transit geçiş yapıyor. Kariyer yaşamınızın zorluklarına odaklanacak, anlamlı çözümler üreteceksiniz. Yöneticilerinizle ilişkilerinizi canlı tutmak bir şekilde rahatlamanızı sağlayacak.

KARİYER YAŞAMINIZ YENİ BAŞLANGIÇLARA GEBE

28 Temmuz da aslan burcunda oluşan yeniay, kariyer alanınızda yeni başlangıçlara yol açacak. İş yoğunluğuna bir şekilde hazır olmalısınız. Ve bunun yanısıra ortak işlere değil, kendi başınıza olacağınız alanlara odaklanın. Tansiyon ve dolaşım bozukluğu gibi sağlık sorunları yaşanabilir, önlem alın. Bir şekilde beklentileriniz düşük olmalı. Sözlerde durulmayabilir ve beklentileriniz yanıltabilir. Jüpiter aynı gün Retro konuma geçeceği için, zannettiğiniz verimi alamayabilirsiniz.

 

YAY:

KARMAŞA YAŞANABİLİR DİKKAT!

1-3 Temmuz aralığında Mars ve Plüton sert bir açı oluşturacak. Aşk, evlilik, çocuklar, projeler, özgüveniniz, mali konular her şey bir birine karışacak. Karmaşadan kurtulmak için köklü değişikliklere ihtiyacınız olacak. 5 Temmuzdan itibaren sorunlar kendiliğinden uzaklaşacak. Projeler yerli yerine taşınırken, çocukların sağlık sorunları iyileşmeye, aşk yaşamınızda önemli kararlar alınmaya başlanacak. Sorumluluk paylaşımı hoşunuza gidecek.

MALİ ALANDA KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLER YAPABİLİRSİNİZ.

13 Temmuz da oğlak burcunda bir dolunay oluşuyor. Mali konularda köklü değişiklikler yapmanız gerekiyor. Kimi mülkleri paraya çevirecek ya da sizi güçlü kılacak yatırımlar gerçekleştireceksiniz. Fırsatları iyi değerlendirerek yeni mülkünüze taşınabilir ve iş yaşamınızın geleceğini garanti altına alabilirsiniz. Sağlık sorunları söz konusuysa kökten çözüm bulabilirsiniz. Çabalarınız bu doğrultuda olmalı.

ESTETİKLER VE EKSTRA GELİR AÇISINDAN VERİMLİ DÖNEM.

18 Temmuz da Venüs yengeç burcuna giriş yapıyor. Ekstra gelirler açısından verimli bir evre başlayacak. Borçlanmaların faizinden kurtulmak ya da estetik ameliyatların yapılması içinde olumlu bir dönem.

19 Temmuzda Merkür, 22 Temmuz da Güneş aslan burcuna yerleşecek. Tatil planlarınız bu tarihten itibaren başlarsa keyifli olur. Çünkü uzun yolculuklar ve farklı kültürlerle tanışmak bir kez daha zevk verecek. Kendinizi özel ve önemli hissedeceksiniz.

YOLCULUKLARDA AŞKINIZA RASTLAYABİLİRSİNİZ.

28 Temmuzda yeniay aslan burcunun 5 derecesinde doğacak. Seyahate çıkabilir, farklı kültürleri tanıyabilir, özlediğiniz gibi benliğinizi yeniden ortaya koyabilirsiniz. Bu alanda aşka da rastlayabilirsiniz. Yalnızsanız doğru kişi olup olmadığını anlamak için kendinize ve ilişkiye zaman tanıyın. Kazalar ve sağlık sorunlarınıza açıksınız korunun. Aynı gün yöneticiniz Jüpiter Retro konuma geçeceği için yeniayı değerlendirmeye 5 gün önce başlayın.

 

OĞLAK:

SEVMEDİĞİNİZ YÖNLERİ TÖRPÜLEYİN

Evdekiler ve kendi gücünüz, aile ve siz arasındaki gerilim 1-3 Temmuz arasında yükselişe geçiyor. Köklü değişikliklere ve iyi bir şifacı olmaya ihtiyacınız var. Kendinizi yenilemeli, sevmediğiniz yönlerinizle ilgilenmelisiniz. Değişim sürmeli. Direnmeyin ya da kin gütmeyin sadece bakış açınızı değiştirin. 5 Temmuzdan itibaren aşk yaşamınıza ya da çocuklarınıza odaklanacak, aile birliğini yeniden parlatacaksınız.

İYİ BİR ŞİFACI OLUN.

13 Temmuzda burcunuzun 21. Derecesinde güçlü bir dolunay gerçekleşiyor. Gücünüzü ortaya koyarken acımasız veya zorlayıcı değil, şifacı olmalısınız. Çalışkan ve iyileştirici yanınızı ortaya çıkarıp, hayatınızda köklü değişiklikler yapmalısınız. Çevre değişikliği, kısa bir tatil iyi gelebilir. Yaratıcı alanlara yönelmekle geleceğe yatırım yapmış olacaksınız. Görünüşünüzü ve kişisel tarzınızı değiştireceksiniz. Bu değişimi geri dönülmez şekilde yapacağınız için seçiminiz önemli.

YAKINLARINIZLA İLİŞKİLERİNİZE NEZAKET TAKVİYESİ YAPIN

18 Temmuzda Venüs evlilik ve ortaklık alanınıza yerleşecek. Yakınlarınızla ilişkilerinize bolca nezaket ve sevecenlik ekleyeceksiniz. Ortaklarınız ve danışmanlarınızla aranızdaki sorunları adil bir şekilde çözeceksiniz.

19Temmuzda Merkür, 22 Temmuz da Güneş aslan burcuna yerleşiyor. Ekstra gelir kazanmak üzere daha kolay odaklandığınızı fark edeceksiniz. Kazanımlarınızı ideal şekilde değerlendirecek, sözleşmelerinizi karlı şekilde imzalayacaksınız.

EKSTRA GELİR KAZANABİLİRSİNİZ.

28 Temmuz da yeniay aslan burcunda doğacak. Ekstra gelir kazanmaya başlayabilir, kredi alabilir, mülk sahibi olma fırsatı bulabilirsiniz. Ancak hızlı sevinçlere dikkat edin, düşünme yeteneğiniz ani öfkelerle sekteye uğrayabilir. Aynı gün Jüpiter Retro konuma geçeceği için karşınıza çıkan mülk fırsatları vazgeçme eğilimiyle ertelenebilir. Elinize geçen mali gelirleri farklı yatırımlara da dönüştürebilirsiniz.

 

KOVA:

KISA YOLCULUKLARDA DİKKAT

Kısa yolculuklarda dikkatli olmanız gereken evre 1-3 Temmuz. Mars gaza bas derken dikkatinizi de dağıtabilir. Öte yandan yakınlarınızın sağlığı veya ruh sağlığınız kritik sinyaller verebilir. Gücünüzü toplamalı, her savaşı nasıl kazandığınızı hatırlamalısınız. 5 Temmuz dan itibaren ailenizle birlikte bir seyahat planlayabilir ve yeni amaçlar edinebilirsiniz. Böylece sinir bozucu uğraşlardan uzaklaşmış olacaksınız.

İÇ DÜNYANIZDA BÜYÜK DEĞİŞİM SİNYALLERİ

13 Temmuz da oğlak burcunun 21.derecesinde oluşan dolunay iç dünyanızı sarsacak köklü bir değişime işaret ediyor. Bu sarsıntı negatif olmayabilir. Mali konularda düşlerinize ulaşmanıza ramak kaldı. Öte yandan mülk edinmekle ilgili fırsatlarda karşınıza çıkabilir. Mutlaka değerlendirin. Kişisel gelişiminiz açısından önemli olacak keşifler yapacak, içsel gücünüzü nihayet fark edeceksiniz.

İŞ ALANINIZI GÜZELLEŞTİRİN.

18 Temmuz da Venüs yengeç burcuna giriş yapıyor. İş alanınızı güzelleştirmek, dekore etmek gibi eğilimleriniz yükselecek. İş arkadaşlarınızla aranızda nazik bir iletişim başlayacak.

19 Temmuzda Merkür, 22 Temmuzda Güneş aslan burcuna giriyor. Yakınlarınız önceliğiniz olurken evlilik sözleşmesi veya ortaklık anlaşması imzalayabilirsiniz. İlişkilerinizi canlandırabilir, verimli bir ilişki ağı kurabilirsiniz.

ORTAKLIK VE EVLİLİK KAZANDIRACAK.

28 Temmuz da aslan burcunda oluşan yeniay, yeni bir ortaklığa veya evliliğe ilerlemenizi sağlayacak. Birden fazla alanda teklifler alabilir, heyecan duyabilirsiniz ancak ciddi imzaları mümkünse 28 Temmuzdan 5 gün önce atmaya çalışın. Zira aynı gün Jüpiter Retro konuma geçecek fırsatların iptaline, ertelenmesine neden olabilecek. Hızlı hareket ederken hata yapılabilir. Yakın çevreniz başta destekleyici sonra engelleyici de davranabilir. Aile içinde tahammülsüz ve tpkisel bir tutum gözlemleyebilir, gerilebilirsiniz. İş ve sağlık yaşamınızı önde tutun.

 

BALIK:

KAZANMAK İÇİN HARCAMAYIN

Mali konularda harcamalarınızın arttığı ve bir o kadarda hırsla kazanmak için savaştığınız bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınızın üstünüzdeki baskısı artabilir. Ya da onlardan biri yaranıza parmak basıp sizi iyileştirebilir. Buna izin verin. 5 Temmuzdan itibaren yolculuklar veya yakın çevre ilişkileri para kazandırabilir. Çevrenizi önemseyin. Kısa yolculuklara çıkın. Bir hedefiniz mutlaka olsun. Hayal etmekten ve arkadaş gruplarınızı değiştirmekten ya da ilişkilere başka pencereden bakmaktan korkmayın.

EKİBİNİZİ GÖZDEN GEÇİRİN

13 Temmuz da oğlak burcunun 21. Derecesinde gerçekleşen dolunay, arkadaşlıkların, ekibin yeniden gözden geçirilmesini sağlayacak. Büyük bir hayalinizi gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. Neptün burcunuzda en yararlı konumda olacak. Yakın çevrenizde değişken, modern, farklı ve ilginizi çekecek kişiler taşınıyor. Çevreniz genişliyor ve etki alanınız büyüyor. Geleceğiniz için önemli insanlarda bu çevre içinde yer alıyor.

AŞK İÇİN YILIN EN GÜZEL ZAMANI

18 Temmuz da Venüs yengeç burcuna giriyor. Bu aşk açısından yılın en güzel zamanlarından biri. Çekici görüneceksiniz ve Eros okunu kalbinize saplayacak. Çocuklarınızla ilgili haberlerin de sevindireceği bir dönem.

19 temmuz da Merkür, 22 Temmuz da Güneş aslan burcuna yani iş ve sağlık alanınıza transit geçiş yapacak. İş anlaşmaları imzalayabilir, eleman alımı yapabilirsiniz. İş ve sağlık sorunlarınıza da kolayca çözüm bulacaksınız.

İŞ BAĞLANTILARI KURUN.

28 Temmuz da aslan burcunun 5.derecesinde gerçekleşen yeniay Jüpiter’le olumlu bir bağlantıda. İş yaşamınızla ilgili şanslı bağlantılar kurabilir, büyük teklifler alabilirsiniz ancak Jüpiter’in retrosu da aynı gün başlayacağı için teklifler göründüğü gibi olmayabilir. Ya kararlarınızı 23 Temmuz civarında verin ya da ertelemelere hazır olun. Çevrenizde beklemediğiniz olaylar yaşanabilir, tansiyon yükselebilir. Kısa yolculuklarda dikkatli olun.