Ay Tutulması Haftası Burç Yorumları

Dengelerin Değiştiği Ay: Mayis 2020 Burç yorumlari

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor. Hangi Burca Ne Sağlayacak? (Video)MAYIS BURÇ YORUMLARI

Uzman astrolog Su Karakuş

Gelecek 1.5 Yilimizi Belirleyen ay: Mayis

5 Mayis da Ay düğümleri burç değiştiriyor. Gelecek 18 ayimiza damgasini vuracak bu olay kolektif bilincin öğrenmeye, merak etmeye, araştirmaya ve öğrenmeyi öğrenmeye yönelmesi anlamina geliyor. Araştirmak ve merak etmek yerine kulaktan dolma bilgilerle yetinenler, bilgiyi dayanaksiz, temelsiz dedikodu şeklinde paylaşanlar bir sonraki evrede Kuzey ay düğümü boğa burcuna yerleştiğinde paraya, Dünyevi konfora ve benimseyeceği insanlara ulaşamayacaktir.

7 Mayis da gökyüzünde nefis bir dolunay gerçekleşecek. Hayallerimizi gerçekleştirmek üzere başkalarinin kaynaklarinda yararlanmamizi sağlayacak dolunay Akrep burcunun 17.derecesinde gerçekleşiyor. 2-12 Mayis boyunca etkili.

11 Mayis da Satürn özgürlük ve evrensel değerleri anlatan Kova burcundaki kisa konukluğuna retro harekete geçerek devam edecek ve yasaklara mola verilecek. Daha özgür hissetmemizi sağlayacak ve muhtemelen evrensel değerlere ne denli önem verdiğimiz konusunda umarsizlaşmaya başlayacağiz.

13 Mayis da Venüs ikizler burcuda gerileyerek, kendimizi sevmek, başkalarini sevmek, birden fazla kişiyi ayni anda sevmek gibi konularda içe dönüp düşünmemizi sağlayacak. Diğer yandan kararsizliklara bu dönemde daha çok rastlanacak. Venüs retrosu 25 Haziran da sona erecek. Venüs’ün ikizler burcunda kaldiği bu uzun dönem de,öğrenmeyi ve merak etmeyi sevmek, kararsizliklara nokta koymak ve duygusal seçimler yapmak alanlarinda kendimizle yüzleşeceğiz.

14 Mayis- 13 Eylül arasinda Jüpiter retro harekete başliyor. Bu elbette şansin, zenginliğin, ekonomik büyümenin geri çekilmesi anlamina geliyor. Ancak coronavirüs günlerinde Plüton’la kavuşarak toplu ölümlerin sayisini inanilmaz derecede arttiran Jüpiter’in retrosunu bu kez seveceğiz. Ekonomik kaygilarimiz artsa da, daha güvenli hissettiğimiz bir Dünya’da kariyerimizi yeniden inşa etmeye çalişacağiz.

22 Mayis da ikizler burcunun 2. derecesinde gerçekleşen yeniay bir yandan Satürn’le olumlu açi yaparak özgürlüğü öğrenmemizi, elektronik eşyalar almayi, iletişim bilgimizi yenilemeyi, önemli kişilerden destek almayi sağlarken, Mars’la sert açi kurarak suçluluk duymaya uygun bir hesaplaşma da getirecek. Bu anlamda dikkat etmek ve düzeni, disiplini bozmamak gerek.

Mayis hareketli bir ay ve diş Dünyada özgürlük hissedeceğimiz halde, iç dünyaya çekilmeyi tercih edeceğiz. Mutlu, sağlikli bir ay geçirmenizi dilerim.

KOÇ: Ayin ilk yarisinda iletişim, kariyer ve yakin çevreyle ilişkiler önem kazanirken, yalnizliği tercih edeceksiniz. Hedefler beklemeye alinabilir. Ekstra gelir kazanmak sezgilerin öncülüğünde mümkün olacak. Yeniay yeni bir çevre ve yeni bir iletişim aracina sahip olmaniz anlamina geliyor. Eski dostlardan büyük destek alacaksiniz.

BOĞA: Mali konularda avantaji kaybettiğinizi hissetmek ve uzun yolculuklarla ilgili beklentilerin gerçekleşmemesi ayin ilk yarisinda bir ortak arayişina yöneltebilir. Evlilik karari alabilirsiniz. Güven veren bir dost bu kararda etkili olacak. Ayin ikinci yarisinda yeni gelir kaynaklari bulacaksiniz. İletişim, elektronik, eğitim, kisa yolculuklar, satiş ve sunumla ilgili gelirlere yönelin. Kariyeriniz için önemli bir adim atmiş olacaksiniz.

İKİZLER: Venüs burcunuzda retro harekete geçiyor, Ay düğümleri burcunuza geçiyor ve yeniay burcunuzda doğuyor. Oldukça hareketli bir aya başliyorsunuz. Kararsizliklar ayin ilk yarisinda duygu dünyaniza ket vursa da, ayin ikinci yarisinda yenilenmeyi başaracaksiniz. Uzun bir yolculuk içe dönmenizi de sağlayacak ve yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Ayin ilk yarisinda sağliğiniz ve işiniz en önemli alanlar. Büyük kariyer firsatini iyi değerlendireceksiniz.

YENGEÇ: Sezgilere ve bilinçaltinizin sinyallerine güvenmemeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Yakinlarinizin başina gelenlerle daha çok ilgileneceğiniz, kişisel gelişime önem vereceğiniz bir ay yaşayacaksiniz. Ayin ilk yarisinda aradiğiniz aşki bulabilir veya aşk yaşaminizi gözden geçirip uzaklardaki partnerinizle yan yana gelmeyi başarabilirsiniz. Ayin ikinci yarisinda size engel olan düşünce kaliplarinizi fark edip değişme yolunda adim atabilirsiniz.

ASLAN: Arkadaşliklar, hayat amaci ve iş yaşaminiz ay boyunca öncelikleriniz olurken, ayin ilk yarisinda evinizle ilgili tamamlanmasi gereken işlere odaklanacaksiniz. Birlikte daha iyisi için kredi almak, yüzleşmeler ve işlevsiz eşyalarin atilmasi huzuru arttiracak. Ayin ikinci yarisinda yeni arkadaşlar hayatiniza katilirken yeni bir ortak da edinmiş olacaksiniz.

BAŞAK: Kariyer, aşk, çocuklar Mayis ayinin dikkat çeken temalari. Yakin çevrenizi değiştirmek ve kimi ilişkileri yaşam ortakliğina dönüştürmek ayin ilk yarisinda mümkün. Ayyin ikinci yarisinda kariyeriniz için yeni başlangiçlar yapacak, iş hayatiniza yeni bir soluk getireceksiniz. Başarilariniz artarken yakinlarinizl ilişkilerinizde gergin bir tutum hissedebilirsiniz.

TERAZİ: Yolculuklar ve evle ilgili beklentileriniz ayin ilk yarisinda skiya alinabilir ve bu nedenle biraz dikkatiniz dağilabilir. Mali konularda bir gelişme yine ayin ilk yarisinda mümkün. İş yaşamina yeniden dönmek veya iş bulmak gibi mutluluklar yaşayacaksiniz. Öte yandan ayin ikinci yarisinda ertelenen seyahatleri veya medya çalişmalarinizi başariyla gerçekleştirebilirsiniz.

AKREP: Yakin çevrenizdeki kalabaliğin azalmaya başladiğini, mali konularda avantai kaybettiğinizi düşünseniz de, kişisel değişiminiz aşki davet edecek ve neşenizi ayin ilk yarisindan itibaren yeniden kazanacaksiniz. Ekstra gelirler kazanmaniz ayin ikinci yarisinda çok mümkün. Evle ilgili yenilikleri de ayin ikinci yarisinda tamamlamiş olacaksiniz. Pürüzleri yok ettiğiniz bir ay yaşayabilirsiniz.

YAY: Yakinlarla ilişkiler ve mali konularda kaygili bir aya başliyorsunuz. Kişisel gelişiminiz için bilinçalti temizliğine gereksiniminiz var. Bunu ayin ilk yarisinda başaracak ve ailenizle ilişkilerinizi iyileştireceksiniz. Ayin ikinci yarisinda ise yakin çevrenizden biriyle ortakliğa evet diyeceksiniz. Bu uzun süreli bir ilişki olacak ve mutluluğunu çevrenize neşe sağlayacak.

OĞLAK: İş, sağlik ve genel duruşunuz ay boyunca öne çikan temalariniz. İyi dostlarla alişveriş yapmak ayin il yarisinda kazandiracak. Ayin ikinci yarisindaysa hem iş yaşaminiz, hem mali gelirleriniz mutluluk verecek. Endişelerinizin yersiz olduğunu, eski düzenin devam ettiğini ay bitmeden anlayacaksiniz.

KOVA: Kariyeriniz açisindan özel bir ay başliyor. Mali gelirlerinizi istediğiniz, hayal ettiğiniz derecede arttiracak bir formül bulacaksiniz. Ama öncelikli hedefiniz yükselmek olmali. Yükseliş için ayin ilk yarisinda zemin uygun. Ayin kinci yarisinda ise aşk yaşaminiz ve çocuklarinizla ilgili gelişmeler mutluluk verecek. Yeni başlangiçlar yeniden motivasyonunuzu yükseltecek.

BALIK: Daha az arkadaş daha çok yalnizlik ama daha çok başari ve düşlere odaklanma gücü bu ayin hediyeleri. Düşlerinizi gerçekleştirecek müthiş firsatlar çok uzaklardan gelecek. evinçle kabul edeceksiniz. Ayin ikinci yarisinda ise evinizde yapilan yenilikler iç dünyaniza bir disiplin getirecek ve düzeninizi değiştirerek huzura ereceksiniz.