Ağustos'da hangi burçlar nelere dikkat etmeli?

AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMLARI

GELECEĞİ GÖREN ONU DEĞİŞTİRİR

 

KOÇ:

12 Ağustos da Kova burcunun 19.derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlıklarınızı ve ekibinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. Daha verimli kişilerle çalışmak veya daha çok yükü omuzlanmak tercihleriniz olabilir. Partnerinizi ya da varsa çocuklarınızın egosantrik yaklaşımı bir miktar can sıkıcı olabilir. Üstüne mali konularda yaşayacağınız güçlükler de eklenince, dolunay kısmen zorlayabilir. Ancak alacağınız dersleri çabuk kavrayacak ve önlem alacaksınız. Geleceğe dönük güçlü projeler yapmak istiyorsanız yenilikçi, teknolojiyle iç içe ve modern oluşumlara meraklı görünmelisiniz. Öte yandan geçmişten gelen kimi borçlardan haberdar olacak ve tamamen kurtulacaksınız.

20 Ağustos da yöneticiniz Mars ikizler burcuna yerleşiyor. Yakın çevrenizle iletişimde daha direkt bir yöntem deneyeceksiniz. Trafik kazalarına açık olacağınız için dikkatli olmalısınız.

24 Ağustos da Uranüs Retro konuma geçiyor. 22 Ocak 2023’e dek Retro konumda kalacak. Bu dönemde mali konularda modernizasyon ve ilerlemeniz kolay olmayabilir. Yeniliklere açılmak istedikçe engelle karşılaşabilirsiniz.

27 Ağustos’da başak burcunun 4.derecesinde bir yeniay doğacak. Yeniay iş ve sağlık alanında yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak. 22-31 Ağustos aralığında etkili. Yöneticiniz Mars ikizler burcunda yol alacak ve yaniaya sert bir açıyla bağlanacak. Öfke kontrolünün hayli zor olduğu bu süreçte, küçük alevler büyük yangınlara dönüşebilir dikkatli olmalı. İş alanınızdaki tartışmalar beklenmedik boyutlara ulaşabilir ve çevrenizdeki kişilerde gerilime dahil olabilir. Öte yandan yakınlarınızın desteği sizinle olacağı için çözüme de kolayca ulaşabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız yeniden nüksedebilir.  Yolculuklarda kaza geçirme ihtimalini gözönünde bulundurmalı ve trafikte dikkatli olmalısınız. Uzlaşmacı, düşünceli, nazik bir tutum kurtarıcı olacak.

 

 

BOĞA:

Kariyer alanınızda 12 Ağustos da, kova burcunda gerçekleşen dolunay, hedeflerinize yeniden odaklanmanızı sağlayacak. Gelecek planları yaparken katlandığınız veya ekstra ümitlendiğiniz ama gerçekleşmeyen durumların sebeplerini bulacak, zaman kaybının önüne geçeceğiniz kararlar alacaksınız. Bu süreçte kararlarınıza aileniz karşı çıkabilir. Kimin isteklerinin önemli olduğuna siz karar vermelisiniz ve belki de kendiniz önceliğiniz olmalı. Değişmeli, modernleşmeli, yeni hedefler koymalı ve dursuz duraksız ilerlemelisiniz. Evlilik veya ortaklık gibi kararlar zaman içinde sorun yaratabilir, geçmişten ders almadıysanız sorun yaşayabilirsiniz. Geçmiş deneyimlerinizi unutmadan geleceğe ilerlemelisiniz. Kariyerinizi yeniden planlayın.

20 Ağustos da Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle birlikte aşırı harcama eğiliminiz ve kazanma hırsınız yükselişe geçecek. Dengeyi bulmalısınız. Gereksiz masraftan kaçınmalısınız.

24 Ağustos da burcunuzda Uranüs retrosu başlayacak. Değişime, dönüşüme, ilerlemeye bir süre mola vermeniz gerekecek. Yapmayı planladığınız yenilikler özellikle dış görüğnüşünüzle ilgili olanlar ertelenebilir.

27 Ağustos da dostunuz başak burcunun 4.derecesinde bir yeniay doğacak. Yeniay 22-31 Ağustos boyunca etkili. Yeni bir aşka yelken açabilir, bebek sahibi olmaya karar verebilir, yeni projeler üretebilirsiniz. Fakat aşırı harcama eğiliminize bir dur demelisiniz. Eğer umarsızca harcarsanız ne yazık ki yaptığınız yenilikten keyif almak zorlaşır. Öte yandan hem iş alanında yeni sözleşmelere imza atacaksınız hem de sağlığınızla ilgili akılcı kararlar alacaksınız. Uzlaşmacı ve uyumlu tutumunuz en zor durumlardan bile kurtulmanızı sağlayabilir. Çocuklarınızla ilgili güzel haberler yine bu dönemin konusu olacak. Harcamak kadar aşırı kazanma hırsınında bu evrede zararlı olabileceğini hatırlatmak isterim.

İKİZLER:

Uzak yolculukları tamamlayıp eve dönebilirsiniz ya da yurtdışındaki tatilinizi sonlandırabilir, çalışma hayatınıza mola alabilirsiniz. 12 Ağustos kova burcu dolunayı 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına kadar etkili. Dolunay boyunca dünya görüşünüzü değiştirmeniz, kendinizi geliştirmeniz, inançlarınızı sorgulamanız ve mantık dışı olan her inanıştan vazgeçmeniz gerekiyor. Büyük bir evrilme yaşayacaksınız ve bunu yumuşakça, kolayca başaracaksınız. Yakın çevrenizin itirazları yolunuzdan alıkoymamalı. Ruh sağlığınızla, yaşlı yakınlarınızın sağlığıyla daha kolay ilgileneceğiniz bir formül bulacaksınız. Hayat kalitenizi arttıran bu formülle sağlığınız eskisinden daha iyi olabilir. İş yaşamınızda, aynı hataları tekrar yapmamak için de ekstra özen göstereceksiniz.

20 Ağustos da Mars burcunuza yerleşiyor. Son dönemde iyice düşen enerjinizi yükselteceksiniz. Ve elbette bir miktar agresif ve aceleci de hissedeceksiniz. 2 yılda bir yaşanan bu özel dönemde spora yapmaya mutlaka zaman ayırın.

24 Ağustos da Uranüs retrosu başlıyor. İçsel yolculuklara bir süre ara verecek, son dönemde öğrendiğiniz bilgelikleri hazmetmeye çalışacaksınız.

27 Ağustos ve 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek olan dönem, evinizle ilgili yenilik yapmanız gereken bir dönem. Başak burcunun 4. Derecesinde gerçekleşen yeniay ev alım, satımını, tadilatları, eşya yenilemesini onaylasa da, burcunuzda yol alan Mars sabırsız, tahammülsüz hissettirecek. Agresyonu azaltmak üzere bu dönemde spor yapmalı veya fiziken yorulacağınız işlere yönelmelisiniz. Öte yandan yöneticiniz Merkür’ün konumu aşk yaşamınızda ve çocuklarla ilişkinizde özel bir rahatlama sağlayabilir. Konuşarak anlaşmayı başarabilirsiniz. Yeni projeleriniz gündeminizdeyse, sözleşme yapabilirsiniz. İkna gücünüz yükseliyor. Projeler sözel veya yazılı gücünüze bağlıysa çok daha başarılı hissedeceksiniz.

 

 

YENGEÇ:

Başkalarının kaynaklarından yararlanmak için öğrenmeniz gereken şeyler var. Alt yapınızı doldurmalısınız. 12 Ağustos kova dolunayı eksiklerinizi fark etmeniz ve gereksiz alışkanlıklarınıza son vermeniz için bir fırsat sunacak. Değerlendirirseniz referanslarınız kuvvetlenebilir, çevreniz ve akrabalarınızdan destek alabilirsiniz. Kredi başvurularınız olumlu sonuçlanabilir, borçlarınızı ödeyip rahatlayabilirsiniz. Değerlendiremezseniz yeni yasal sorunlar, akrabalarla yaşanan sürtüşmelerin olumsuz sonuçları, yeni borçlar, süregelen borçların yasal sonuçları hayatınıza yansıyabilir. Orijinal fikirleri olan dostlarınız bu gelişime katkıda bulunabilir ya da sizi beklemediğiniz şekilde şaşırtabilirler. Dikkatli olun ama yeniliğe açık davranın.

20 Ağustos dan itibaren bilinçaltınızı irdelemeye başlayacak, suçluluk duygunuzla mücadele etmek isteyeceksiniz. Mars ikizler burcunda ilerlerken sık sık kararsızlıkda yaşayacaksınız. Arınmalar ve dinginleşme çabaları için olumlu bir dönem.

24 Ağustosdan itibarense Uranüs retrosu başlıyor. Sosoyalleşme ve yeni ortamlara katılma arzunuz yavaşlayacak. Belki içinize dönmek, kabuğunuzda yaşamak bir süre iyi de gelecek. Yeniliklere başlamadan önce güç toplamalısınız.

27 Ağustos da başak burcunun 4. Derecesinde gerçekleşen yeniay, yakın çevrenizde bir yenilik sağlayacak. Cep telefonunuzu veya elektrikli araçlarınızı değiştirmek, araç satın almak gibi yenilikler hayatınızı şenlendirecek. Kötü haber şu bu gelişme maalesef kendinizi suçlu hissedeceğiniz bir olayın sonucunda yaşanacak. Önerimse suçluluk duygusunun tuzağında kalmayın, kurtulun. Kendinizi affedin. Olanlara çok fazla anlam yüklemeyin. Sonuçta yepyeni bir aracınız olacak. Ailenizin her anlamda destekleyecek ve yatıştıracak olması da büyük şans.  Sunum yapmak veya şirketinizi tanıtmakla ilgili de yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni adımların başarınıza katkısı büyük olacak. Yeniay 22 Ağustos-1 Eylül döneminde etkili.

 

ASLAN:

Evlilik ve ortaklık için yılın önemli dönemlerinden birindesiniz ama sürecin kolay olacağını kimse söyleyemez. Karşıt burcunuzda oluşan dolunay egonuzu zedeleyecek gelişmeler karşısında tutumunuzun önemli olacağını, ilişkileri başlamadan bitirme eğilimine girebileceğinizi vurguluyor. Kariyer seçiminiz ya da hedeflerinizde yapacağınız değişiklikler ilişkinizi de etkileyecek. Yansımanın olumlu ya da olumsuz olması size bağlı. Esnek davranın. Egosantrik olmayın. Alıngan ve kişiselleştirmeye hazır görünmeyin. İlişkinizi gözden geçirirken niyeti önemseyin. Kariyer yaşamınızda yapacağınız büyük değişiklik şaşkınlık yaratabilir. Ailenizi ve sevdiklerinizi de anlayın. Anlayış anahtar kelimeniz olmalı zira zor durumdan sizi kurtaracaktır. Dolunay 12 Ağustos da gerçekleşecek.

20 Ağustos da Mars ikizler burcuna yerleşiyor. Ekibinizle görüş ayrılıklarına tolerans göstermelisiniz. Sosyalleşme arzunuz ve gece yaşamına ilginiz artıyor olacak.

24 Ağustos da Uranüs retrosu başlıyor. 22 Ocak 2023’e dek uzun bir süre devam eden retroda evlilik ve iş ortaklıklarıyla ilgili yenilik yapma ihtiyacınızı ertelemeniz gerekecek. Düşüncelerinizde klasik yaşama doğru bir dönüş yaşanabilir.

Başak burcunun 4.derecesinde, 27 Ağustos da bir yeniay oluşuyor. 22 Ağustosda başlayan etkisi 1 Eylülde sona erecek. Mali kazanımlarınız artacak. Yeni bir işe başlamak, yeni müşteriler kazanmak veya gelirlerinize eklemeler yapmak yeniayın hediyeleri. Kazançlarınızı arkadaşlarınızın veya ekibinizin bilmemesi yerinde olur.  Zira aranızda her an soğuk rüzgarlar esebilir. İhanetin ayak seslerini ensenizde hissedebilirsiniz. Öte yandan yakın çevrenizden büyük destek alacaksınız ve yeni anlaşmalar yapacaksınız. İletişim araçlarının veya yeni uygulamalar öğrenmenin işlerinize katkısı büyük olacak. Kendi alt yapınızı dolduruyor, geleceğe yatırım yapıyorsunuz. Bunlar gayet iyi puanlar. Hayatınızın her anını hesaplayacak ve planınıza sadık kalacaksınız.

 

BAŞAK:

Sağlık ve iş yaşamınızda kova dolunayının sert etkisine giriyorsunuz. Kimi davranışlarınızdan ve alışkanlıklarınızdan özgürleşmeniz gerekiyor. İşinizle ilgili verimsiz kişiler, materyaller veya aletler artık hayatınızdan çıkmalı, daha fazla yer kaplamamalı. Sağlığınızı etkileyen yararsız veya zararlı faktörleri ayıklamalısınız. Bunları yaparken, ruh sağlığınızı korumalı, meditasyon, yoga gibi tekniklerle egonuzun tuzaklarından korunmalısınız. Aniden uzun bir yolculuğa çıkma olanağı yakalayabilirsiniz. Değerlendirin. Ancak daha önceki yolculuk deneyimlerinizi hatırlarsanız, olası sevimsiz durumlardan kendinizi koruyabilirsiniz. Yakın çevrenizin önerileri yerine kendi kalbinizin sesini dinlemekte fayda var. İş alanınızda ve sağlığınızla ilgili konularda sıkı bir temizlik yapın.

Mars 20 Ağustos da ikizler burcuna yerleşiyor. Öfke kontrolünün zor olacağı günler başlayacak. Otoritelerinizle ve yöneticilerinizle anlaşmacı tutumunuz yerini agresif ve tahammülsüz bir duygu durumuna bırakabilir. Hedeflerinize odaklanın ilişkilere değil.

24 Ağustos da Uranüs retrosu başlayacak. Yurtdışı ticaret ve ilişkiler sekteye uğrayabilir. Yeni yerler, yeni ülkeler araştırın.

27 Ağustos da burcunuzun 4. Derecesinde oluşan yeniay özellikle burcun ilk 9 gününde doğanları etkileyecek. Görünüşünüzü ve tarzınızı yenileyeceksiniz. Dünyaya bakış açınızı değiştireceksiniz. Bunlar konforunuz içinde iyi gelen şeyler ancak hem sağlığınız olumlu etkilenecek hem iş yaşamınız. Kariyer alanında bir tatile veya molaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Bunu mutlaka yapın. Nefes aldıktan sonra üstünüzdeki gergin enerji azalacak. Spora yönelin ve kendinizi bir şekilde sakinleştirin. Aksi halde yöneticilerinizin şiddetli öfkesini üstünüze çekeceksiniz. Çeşitli ithamlarla karşılaşabilirsiniz. Kişiselleştirmeyin. Yakın çevrenizle uyumlu ve konuşarak anlaşacağınız bir evre yaşanacağı için kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.

 

TERAZİ:

Aşk yaşamınızın gözden geçirilmeye, sıkı bir temizliğe, bakış açınızın değişmesine ihtiyacınız var. Çocuklarınızla ilişkinizde özeleştiriye gereksinim duyuyorsunuz. 12 Ağustos kova burcu dolunayı size bu arınmayı ve değişimi sağlamak üzere bir fırsat sunacak.  Değerlendirmelisiniz. Sosyalleşmenizin önündeki engelleri gözden geçirmeli ya da aşırı sosyal olup size ihtiyaç duyanları ihmal edip etmediğinizi kontrol etmelisiniz. Mali konularda sürpriz haberler alabilirsiniz. Beklenmedik ödemeler ortaya çıkabilir, şaşırabilirsiniz. Geçmişin hatalarıyla yüzleşmek de ihtimallerden. Kredi almak, borçlanmak gibi konularda şansınızı deneyin ancak yine de dikkatli olun. Dolunay 7-17 Ağustos arasında etkili.

20 Ağustosdan itibaren seyahatler ve eğitim arzunuz yükselişte olacak. Daha cesur hissedecek, maceradan maceraya koşacaksınız. Öğrenmeye doyamayacaksınız.

24 Ağustosdan itibarense, Uranüs retrosu başlıyor. Borçlar, alacaklar, boçlanmalar ekstra gelirlerle ilgili düşünce ve kararlarınızı ertelemek zorunda kalacaksınız. Bir süre daha araştırmada kalın.

İç dünyanız 22 Ağustos 1 Eylül arasında büyük bir değişime uğrayacak. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için daha kararlı hissedeceksiniz. Yakınlarınızın sağlığıyla ilgilenecek iyileşmelerine destek vereceksiniz. Yoga, meditasyon, şifalar gibi ruhen ve fiziken iyileştiren alanlara ilginiz artacak ne az bir tekniği öğrenmeye çalışacaksınız. Uzun yolculuklara çıkmanız söz konusu olursa dikkatli olun. Kazalara açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Öte yandan Merkür burcunuzda yol alıyor. Ne olursa olsun zekanızla parlayacak, iletişim gücünüzle bir uzlaşmacı yetenek olduğunuzu kanıtlayacaksınız. Sorunların çözümüne duygusal değil mantıkla yaklaşacaksınız. Nezaketinizden ödün vermeden başkalarının arasını bulan, adil ve objektif tavırlarınız güven kazanmanızı da sağlayacak.

 

AKREP:

12 Ağustos da kova burcunun 19.derecesinde oluşan dolunay, 7-17 Ağustos aralığında etkili olacak. Evle ilgili tadilatları tamamlayabilirsiniz. Eşya alım satımı yapabilirsiniz. Evdeki fazlalıklardan kurtulma kararı alabilirsiniz. Odağınız eviniz, yuvanız, aileniz olacak. Taşınmak, almak, satmak, kiralamak gibi konular biraz da zorunluluktan olacak. Kariyer yaşamınızda sarsıntı oluşturmadan, kararlı ve gururlu bir ilerleme göstermelisiniz. Aksi durumda, egonuzu zedeleyen, kendinizi kötü hissedeceğiniz pozisyonlar yaşanabilir. Aileniz, eşiniz ya da iş ortaklarınızla birlikte büyük bir değişim kararı da alabilirsiniz. Bu değişim geleceğinizi etkileyecek ve maalesef geçmişdeki hatalarınızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

20 Ağustos da Mars ikizler burcuna yerleşiyor. Başkalarının kaynaklarından yararlanmak için daha azimli görüneceksiniz. Ancak harcamalarıda egzajere edebilirsiniz dikkat!

24 Ağustosdan itibaren Uranüs retrosu başlıyor. Yakınlarınızla ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularından ani engeller, şok eden haberler bir miktar yorgunluk yaratabilir. Devam eden sorunlar varsa azalabilir, çözüm bulunabilir.

27 Ağustos da başak burcunun 4.derecesinde gerçekleşen yeniay, yeni arkadaşlar edinmenizi, yeni bir ekip oluşturmanızı veya hayat amacınızı bulmanızı sağlayacak. Bu dostluklar sizi daha ileri taşırken, bir miktar para harcayabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu kayıp beraberinde üzüntüyü, öfkeyi getirebilir o nedenle pişman olacağınız kararlar almayın. Harcamanızı dengeli tutun ve kayıplara uğramamak için maksimum dikkatli olun. Hayat amacınız adına yapacağınız harcamalara üzülmeyin ama merhametinizin suiistimal edilmesine de izin vermeyin. Sezgilerinizin akılla birleştiği bu nedenle şaşmaz bir şekilde herşeyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Değerlendirin.

YAY:

12 Ağustos yakın çevrenizle ilişkinizi iyice sorgulamak için özel bir tarih. Bir hayli sert bir dolunay oluşacak. Kova burcunun 19.derecesinde oluşan dolunay 7-17 Ağustos arasında etkili. Hem kısa yolculuklar, hem uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Her ikisi de düşündürücü ve öğretici olacak. Öte yandan kent değişikliği, taşınmak, sunum yapmak, şirketinizi tanıtmak gibi eylemlerinizin sonuçlarını alacak, daha sağlıklı olmak yolunda adımlar atacaksınız. Genetik hastalıklar bu dönemde önem kazanıyor. Bir şekilde soyağacınızda var olan hastalıklara sahip olduğunuzu anlayabilirsiniz. Tedavi için yaşadığınız şokun geçmesini beklemeli, geçmişte benzeri deneyimler yaşayıp yaşamadığınızı hatırlamalısınız. Tekrarlayan bir hastalıksa, nedenlerini araştırmalı, tekrar yaptığınız hatalardan kaçınmalısınız.

20 Ağustos da Mars ikizler burcuna geçiş yapıyor. 2 yıl sonra gelen bu evre sizi bir miktar gerginleştirebilir. Yakınlarınızla aranızdaki ilişkide tahammülsüz hissedebilirsiniz.

24 Ağustos da Uranüs retrosu başlıyor. İş yaşamınızda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedemeyebilirsiniz. Bu dönem bir hayli uzun sürecek. Büyük hedefleri ertelemekte, son dakika vazgeçilen projelere alışmakta fayda var.

27 Ağustos da başak burcunun 4.derecesinde yani kariyer evinizde gerçekleşen yeniay, yeni bir teklifle heyecan duymanızı sağlayacak. Kariyer hedeflerinize hızla yaklaştığınızı anlayacaksınız. Bununla birlikte yakınlarınızla yaşadığınız problemler ne yazık ki dikkatinizin dağılmasına ve kimi ruhsal sorunlara neden olabilir. Bu zor günlerde heyecanınızı sizinle paylaşacak, sorunlarınızda destek olacak iyi arkadaşlarınızın bulunması büyük şans. Ekibinizi muhafaza edebilecek ve yeni teklifi değerlendirirken, en iyi olanlarla çalışma şansı bulacaksınız. Emekli olmak gibi bir niyetiniz varsa evde oturmayacağınızı ve bir şekilde çalışma hayatının içinde olacağınızı bilmelisiniz.

 

OĞLAK:

Mali konularda özel bir evreye giriyorsunuz 12 Ağustos da gerçekleşen dolunay, kova burcundan destek verecek. Bazı gelir kaynaklarınızla vedalaşmanız gerekecek ya da uzun zamandır beklediğiniz işe alınmanın sevincini yaşayacaksınız. Bekleyen ödemeleri ihmal etmeyin, zamanında yapın. Beklemediğiniz bir ödeme, miras, unutulan paralar sürpriz haberlerle size ulaşabilir. Aşk yaşamınızda benzeri şekilde sürprizlere açık. Bir anda yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da bebek sahibi olacağınızın müjdesini alabilirsiniz. Projeleriniz değer kazanabilir. Ancak özellikle 7-17 Ağustos civarında arkadaşlarınıza, sosyalleştiğiniz alanlara, ekibinize dikkat edin. Aynı hataları tekrar yaparak kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

20 Ağustosda Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle iş yaşamınızda aile bireyleriyle birlikte çalışma konusunda bir kararlılık göstereceksiniz. Evden çalışmak da söz konusu olabilir.

24 Ağustosdan itibaren Uranüs retrosu etkili olmaya başlıyor. Çocuklarınızla ve partnerinizle ilgili haberler şaşırtabilir ve hemen çözüm bulmanız zor olabilir. Araştırın, soruşturun ama acele etmeyin. Yılbaşı sonrasında en mükemmel olan karşınıza çıkacak.

27 Ağustos yeniayı 22 Ağustos-1 Eylül arasında etkili ve dostunuz başak burcunun 4.derecesinde oluşuyor. Yeni bir seyahate çıkmak, uzak bir ülkeye taşınmak ya da yeni bir eğitim almayı planlamak gibi seçenekleri en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Daha canlı ve daha sağlıklı bir hayata doğru koşuyorsunuz. Ancak yeniay döneminde kazalara, özellikle ellerinizle ilgili, yanma, kesilme gibi olasılıklara karşı dikkatli olmalısınız. Öte yandan kent değişikliği planınız varsa bu evrede uygulamaya koyabilirsiniz. Dünya görüşünüzü değiştirebilir başka bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Eğitim yaşamınızın detaylarıyla ilgilenmek veya yeniden okul yaşamına dönmek de yapabileceklerinizin arasında.

 

KOVA:

12 Ağustos da burcunuzun 19.derecesinde sert bir dolunay gerçekleşecek. İyi yönetirseniz bu dolunaydan yararlanırsınız. Dolunay 7-17 Ağustos arasında etkili olacak. Öncelikle kişisel imajınızı sorgulayacak, değişmek isteyeceksiniz. Örneğin saçlarınızı sürekli toplamak yerine kısa kestirmek, işlevini kaybeden eşyalardan kurtulmak, tarzınızı değiştirmek ve efektif sonuçlar elde etmeye odaklanmak, tembellikten vazgeçmek, fikirleri eyleme dönüştürmek gibi radikal ve işlevsel yenilikler yapacaksınız. Uzun zamandır üstünde düşündüğünüz ve çabaladığınız konularda nihayet ilerleme kaydedeceksiniz. Öte yandan aileniz ve kariyeriniz arasında bir tercih yapmaya zorlanabilirsiniz. Bu koşulda kariyerinizde geçmiş deneyimleri düşünmeli, hataları tekrarlamamalısınız.

Mars 20 Ağustosda dostunuz ikizler burcuna yerleşecek. Aşk yaşamınızla ilgili gelişmeler, arzulu ve tutkulu tavrınız hayli etkileyici görüneceksiniz. Yeni bir aşka hazır hissedebilirsiniz.

24 Ağustos itibariyle yöneticiniz Uranüs Retro konuma geçiyor. Evle ilgili yeniliklere odaklanmak mümkün olmayabilir. Kararsız veya önceliklerin değişken olduğu bir evre yaşanabilir. Büyük yeniliklerden kaçının.

27 Ağustos da başak burcunun 4. Derecesinde bir yeniay oluşuyor. Yeniaylar yenilik yapmaya zorlar ve koşulları sağlar. 22 Ağustos 1 Eylül arasında etkili olan bu yeniay ekstra gelir kazanmanızı, miras, nafaka, ikramiye gibi bir gelire ulaşmanıza yardım edecek. Bu geliri elde edebilmek ve işleyip çoğaltmak üzere yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Yeni projeler ortaya koymalı, duygusal yaşamınıza da zaman ayırmalısınız. Aksi durumda gergin görüneceksiniz. Aşk yaşamınızla ilişkili gelişmeler bu dönemde rahatsız edici olabilir ve sürekli kızgın görünebilirsiniz. Bu enerjiyi dönüştürmeniz gerekecek. Uzaklardaki dostlarınızdan destek istemeli, kısa bir tatile çıkmalı, yeni eğitimler araştırmalısınız. Bilgiye doyacaksınız.

 

BALIK:

Kişisel gelişim de ruhunuzun özgürleşmesi aşamasındasınız ve yanlış inanışlardan artık kurtulmalısınız. Bunu sağlayacak bir terapi ya da şifa keşfedebilirsiniz. 12 Ağustos dolunayı size bu anlamda destek olacak. Kova burcunda gerçekleşen dolunay 7-17 Ağustos arasında etkili. Kişisel gelişiminize odaklanırken sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Daha canlı olmaya alışmalı, seyahate çıkarak dinlenmelisiniz. Ancak uzun yolculuklarda daha önce yaşadığınız olumsuzlukların benzerlerini yaşama ihtimaliniz büyük. O nedenle rahatınız için tüm önlemleri almalısınız. Eğitim konusunda araştırma içindeyseniz hayal dünyasına dalmak yerine gerçekçi düşünmelisiniz. Yakın evrenizden kimi insanlar sürpriz yapabilir. Güzel haberler alacaksınız.

20 Ağustos da Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle ev kazalarına karşı dikkatli olmalısınız. Evdeki elektronik aletlerin arıza yapması çok olası. 10 günlük bir dönem boyunca dikkatli olun.

24 Ağustos da Uranüs retrosu boğa burcunda başlıyor. Yakın çevrede seyahat etmekten keyif almanız zorlaşabilir. Sıklıkla arıza veya kazalara tanık olabilirsiniz. Yolculuklar, yakınlarla ilişkiler öğretici olmaktan ziyade yorucu olabilir. Yalnızlığı tercih edebilirsiniz.

27 Ağustos da karşıt burcunuz başak burcunun 4 derecesinde yeniay doğacak. Evlilik veya ortaklık kurmak ya da ailenizle tekrar birlikte yaşamaya başlamak ihtimallerden. Aileden bazı bireyler bu kararınıza karşı çıkabilir ve çeşitli düşmanlıklara maruz kalabilirsiniz. Ya da bazı aile bireylerinin kavgasında arabulucu pozisyon almanız gerekebilir. Dikkatinizi en önemli olana evlilik veya ortaklığa yöneltin. Ekstra gelirin kokusunu alacak ve zekice bir planlamayla daha fazla para kazanacaksınız. Gizem bilim ve ölüm ötesi alanlara ilginiz artıyor. Bir çok kaynak araştırabilir, doyumsuzca kitap okuyabilirsiniz. Öğrenecekleriniz sizi fazlasıyla meşgul edecek.