21-27 Ekim Haftası Burç Yorumları ( gökyüzü şenlik içinde)

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

Haftanın Açıları

Merkür-Plüton olumlu açısı: Akrep, oğlak burçları arasında tatlı bir açı oluşurken, gizli bilgilere ulaşmak köklü değişiklikleri kolaylaştıracak. Düşünceleri iradeyle birleştirmek, yapabilirliğin yükselmesi, kariyer e para alanında kararlı adımlar atmak bu haftanın hediyeleri.

Venüs-Plüton olumlu açısı:  Duygusal konularda  kendimizi yenilemek, sevmediğimiz yönlerimizden kurtulmak ve yeni bir kimlik kazanmak için şahane bir açı. İlişkilere bakış açımız, ilişkiyi yönetme yeteneğimiz değişebilir.

Venüs-Neptün üçgen açısı: Romantik buluşmalar, tanışmalar ve sevecen davranışlar için uygun zemini hazırlayan mükemmel bir açı bu haftanın hediyesi. Su grubu burçlarda oluşan bu açı sayesinde yaratıcılığımız artacak, sevme yeteneğimiz yükselecek, kırgınlıklar sona erecek. Sezgilerin yükselişi de sürpriz olmayacak.

Güneş Akrep burcunda: Çarşambadan itibaren Güneşin burç değiştirmesiyle derin duygularda yüzmeye, ortalama şeylerden e duygulardan uzak durarak olaylara bakmaya, gizli ve şifreli bir dünya yaratmaya başlayacağız. Başka bir açıdan diğer insanları iyileştirecek müthiş gücün farkına varanlar müthiş bir şifacı olacak.  Başkalarını bağımlı kılmakla ilgili arzulara direnmeli ve akrep burcunun karanlık tuzaklarına kapılmamalı.

 

KOÇ: Kariyeriniz için emek harcadıysanız bu hafta ödüller ard arda gelecek. Ve yeni tekliflere sıcak bakmak yalnızsanız aşkı da beraberinde getirecek. Öte yandan beklenmedik bir biçimde ekstra gelirleriniz artıyor. Bu dönemi iyi değerlendirin. Diğer açıdan derin duygularla yeniden bağ kurmak ve tutkuyu ilişkilerinizde hissetmek içinde son derece anlamlı bir dönemdesiniz.

BOĞA: Partnerinizle birlikte uzun bir yolculuk, kendi içinize doğru yürümek, derin duyguları hatırlamak veya başka bir ülkede uyanmak bu haftanın mutluluk veren deneyimi olacak. İlişkileri canlandırmak, ortak paralar hakkında kararlı ve iradeli davranmak mümkün. Romantizmin dolu dizgin koşacağı bir haftadasınız.

İKİZLER: İş alanınızda Güneş parlayacak. Ekstra gelirler kazanmak üzere oldukça avantajlı fırsatlar yakalayacaksınız. Sağlıkla ilgili beklentileriniz bu hafta iyilik haberleriyle sonlanacak. Düzenli ekstra gelirlere ihtiyacınız varsa bu haftayı iyi değerlendirmelisiniz. Kalıcı gelirler ve iyileştiren operasyonlarla mutluluğunuzu arttıracaksınız.

YENGEÇ: Aşk, romantizm, evlilik kararı veya aşkınızı tazelemek için mükemmel bir haftadasınız. Gökyüzü size altın fırsatlar sunarken mutlaka değerlendirmelisiniz. Romantik fırsatların yanısıra mali alanda da bir hayli avantajlı günlerdesiniz. Partnerinizle ortak paraları olabilecek en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Hafta trasından itibaren yaratıcılığınız artıyor. Sanatsal yeteneklerinizi ortaya koymalısın.

ASLAN: Evinizde gizlilik ve neşe artıyor. Hafta ortasından itibaren yuvanıza güneş gibi doğacak romantizm ve yenilikler canlanmanızı sağlayacak. Öte yandan iş alanında kontrolü kolayca ele alacaksız. Gücünüzü ortaya koyacak ve gizli projelere imza atacaksınız. Anlaşmalarda avantajı elde edecek, imza attığınız her işin hakkını vereceksiniz.

BAŞAK: Yakın çevrenizden alacağınız olumlu destek hafta boyunca aşk, yaratıcılık ve çocuklarınızla ilişkiler gibi konularda yardımcı olacak. Tanınmak, reklam çalışmaları yapmak istiyorsanız gökyüzü yıldızınızı parlatmaya hazır. Aşk ilişkinizde daha kararlı e etkileyici davranacaksınız. Yeni projeler söz konusu ise avantajlı anlaşmalar yapabileceksiniz. Haftayı değerlendirmelisiniz.

TERAZİ: Evde huzuru sağlamak, kontrolü oluşturmak ve mali konularda artık düze çıkmak üzere çok avantajlı seçimler yapacağınız, kararlı davranacağınız bir haftadasınız. Özgüveninizi tekrar yerine getirecek seçenekleri iyi değerlendirebilirsiniz. Ekstra gelirler kazanmak ve evle ilgili harcamaları yapabilmek mümkün. Gökyüzünü değerlendirmek üzere sizde atak olmalısınız.

AKREP: Burcunuzdan geçiş yapan Merkür ve Venüs hem romantizmi, hem yakın çevrenizden beklediğiniz büyü desteği sağlayabilir. Haftanın yıldızı olabilirsiniz. Yöneticiniz Plüton özel bir destek sunuyor. Tanınmak için harekete geçmeli, çevrenizi genişletmelisiniz. Piyango, ikramiye gibi ekstra gelirler kazanmak üzere şanslı bir haftadasınız.

YAY: İçinizin aydınlanacağı, sezgilerinizin aşırı yükseleceği özel bir haftadasınız. Bu yeteneğinizi daha çok kazanmak veya özgüven yükseltmek için kullanmalısınız. Benimsediğiniz insanlar otoritelerini ve  etkileyiciliklerini sizin için kullanacak. Başkalarının iyileştirici desteğini alacağınız bir haftadasınız. Öte yandan aileniz için bir düşü gerçekleştirmeniz ve yuvada romantizmi yükseltmeniz keyfinizi arttıracak.

OĞLAK: İçsel gücünüzü ve yapabilirliğinizi başkaları için kullanacağınız özel bir haftadasınız. Yapacağınız iyilikler e katkılar size hayatınızı değiştirecek geri dönüşler sağlayacak. Bir biçimde iyiliğin kazananı siz olacaksınız. Yakın arkadaşlar ve ekibinizle birbirinizi desteklerken, birlikte çalışıyor olmaktan memnuniyet duyacaksınız. Yakın çevrenizden insanlar düşlerinize, hayallerinize dokunacak ve tekrar yaşam sevinciyle dolacaksınız.

KOVA: Kariyer ve mali konularda gelişmelerin birbirinden sevindirici müjdeye dönüştüğü bu özel haftada daha çok çalışmalısınız. Parayla ilgili hayallerinizi iç gücünüz gerçeğe dönüştürecek. İsteklerinizi kolayca yapacağınız bir dönemdesiniz. Yöneticilerinizin özel tekliflerini yararınıza değerlendireceksiniz. Anlaşmalar karşılıklı uyumu arttıracak. Özgüveninizi yükselttiğiniz bu haftayı iyi değerlendirmelisiniz.

BALIK: Başkalarının ve kendinizin düşlerini gerçekleştirme yeteneğiniz zirvede. Hayallerinize tekrar odaklanmanız gerekiyor. Güçlü dostlarınız yardım eli uzatırken, yalnız olmadığınızı bilmenin huzurunu ve güvenini duyumsayacaksınız. Uzak yolculuklar veya uzaktaki referansların desteği de sizinle olacak. Dört bir yandan yardım alırken hayallerinizi gerçekleştirmeniz hiç de zor olmayacak.

HER HAKKI SAKLIDIR.