eylül burç yorumları

19.10.2020- 25.10.2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: İş yaşamınızla ilgili pozitif bir haftadasınız. Kendinizi daha sağlıklı hissedecek, kariyer alanındaki şansı kullanacaksınız. Cumadan itibaren referanslar ve başkalarının kaynaklarını kullanma konusunda canlandıran bir etki alıyorsunuz.
BOĞA: Aşka odaklanacağınız bu hafta varsa çocuklarınızla ilgili müjdeler sizi bekleyecek. Uzaklardan destek alacaksınız. Evlilik ve ortaklıkla ilgili canlılık cumadan itibaren sevindirecek. Ego savaşlarına dikkat etmelisiniz.
İKİZLER: Yuvanızda huzur ve mutluluk hakim. Hatta dekorasyonla ilgili yeniliklere heveslisiniz. Ödemeler ve ekstra gelirler yükselişteyken arzu ettiğiniz yenilikleri yapabileceksiniz. Cumadan itibaren işinize odaklanacak ve canlanacaksınız.
YENGEÇ: Yakın çevrenizle aranızdaki bağ kuvvetleniyor. Yakınlarınızdan destek alacağınız hatta evlilik yolunda hızlı adımlar atacağınız bir haftadasınız değerlendirin. Cumadan itibaren aşk alanınıza yerleşen Güneş canlanmanızı ve ilişkileri canlandırmanızı sağlayacak.
ASLAN: Mali konularda avantajlı bir dönemdesiniz. Özellikle iş arkadaşlarınızın desteği ile daha çok kazanmanız ya da daha sağlıklı, daha özgüvenli hissetmeniz çok mümkün. Kazandıkça çalışacak çalıştıkça kazanacaksınız. Aile içi ilişkiler Cumadan itibaren canlanıyor.
BAŞAK: Venüs burcunuzda ilerliyor ve daha güzel daha nazik hissetmenizi sağlıyor. Etrafınızdaki hayran sayınız artabilir. Aşk alanından kuvvetli bir destek alacaksınız. Yalnızlığınız sonlanabilir. Cumadan itibaren yakın çevrenizle daha sık görüşecek, kardeşlerinizle iletişimi arttıracaksınız.
TERAZİ: Kişisel gelişim adına önemli adımlar atacaksınız. ve bunu aileniz destekleyecek. Onların hediyeleriyle haftayı mutlu ve dengeli hissederek kapatacaksınız. Cumadan itibaren mali konularda canlılık başlıyor.
AKREP: Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan sosyalleşmekten ve dileklerinizi konuşmaktan keyif duyacağınız bir evredesiniz. Yakın çevre gezileri, yeni yerlerin keşifleri hayata bambaşka bir yerden bakmanızı sağlayacak. Cumadan itibaren Güneş burcunuzda yol alacak ve daha canlı hissedeceksiniz.
YAY: Kariyer alanınızdan geçiş yapan Venüs, yöneticilerinizle iyi ilişkiler kurmanızı sağlayacak. Öte yandan gitgide daha yüksek primler kazanacaksınız veya özgüveniniz artacak.
Cumadan itibaren rüyalarınız canlanıyor.
OĞLAK: Yurtdışı ilişkileriniz, seyahatleriniz, eğitim yaşamınız mutluluk verecek. Kendinizi başarılı, şanslı ve değişime hazır hissedeceğiniz bir haftadasınız. Öz disiplin kazanabileceksiniz. Cumadan itibaren arkadaşlıklar canlanırken, dilekleri gerçekleştirmek kolay olacak.
KOVA: Ekstra gelirlerin ve riskli yatırımların kara dönüşeceği, sevineceğiniz bir haftadasınız. İçsel gücünüzü kazanacağınız, yükselteceğiniz ve sezgilerinizi çok iyi kullanacağınız bir dönemdesiniz. Cumadan itibaren kariyer alanınız canlanacak.
BALIK: Yakınlarınızla ve eşinizle ilişkilerinizi romantizmle birleştireceğiniz bir haftadasınız. Arkadaşlarınızın desteği sizinle olacak. Yalnızsanız bu destek sizi evliliğe yeni tanışmalara taşıyabilir. Cumadan itibaren uzaklarla bağlantınız artacak.

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos