Sevgililer Günü Burç Yorumları

10 Haziran Haftası Burç Yorumları( Venüs İkizler burcunda)

Mayıs 2019 Burç YorumlarıUzman Astrolog Su Karakuş

Instagram: www.instagram.com/sukarakus

Youtube: www.youtube.com/sukarakus

Venüs İkizler burcunda. Biz bu kararsızlığı, beynine, fikrine aşık olma hallerini biliyorduk değil mi? Hani yaş kaç olursa olsun ergen gibi sevebilmeyi. Beğendiğin şeyin 2 rengi arasında seçim yapamayınca, ikisini birden almayı. Karar vermek yerine 1 kalbe 2 aşkı sığdırmayı. Seçimin doğal seleksiyonla gerçekleşeceğini düşünüvermeyi. Yakalanınca çocuksuz yalanlara kendimizi inandırmayı. Hayranlık duyulacak bir beyin yoksa, yalnız da mutlu olmayı. Hatta platonik bir aşkın akıntısında yüzmeyi.  Ergenlik yıllarının müziklerini yeniden dinlemeyi. Eğlencenin bile bilgilendirenini aramayı. Venüs İkizler burcunda. Tadını çıkartmaya bakın. Eğlenirken öğretir, öğretirken sevdirir.

KOÇ: Venüs’ün İkizler burcuna girişiyle yakın çevrenizin katkılarını alacaksınız. Hem mali konularda çevreyle ve kardeşlerle bir uzlaşma söz konusu hem ortaklık ve evlilik alanınızda romantizm. Partnerinizle birlikte yapılacak kısa yolculuklar her zamankinden daha keyif verecek.

BOĞA: Venüs yönetici gezegeniniz ve bu hafta boyunca mali alanda fırsatlar dağıtacak. İyi değerlendirmeniz gereken kısacık bir evredesiniz. Görünüşünüz ve yaşamınız elde edeceğiniz gelirler sayesinde gelişecek.

İKİZLER: Burcunuza yerleşen Venüs hem aşkta özel bir fırsat sunacak, hem güzelleşmeniz, çekicilik kazanmanızla hayran kitlenizi arttıracak hem de tarzınıza daha zarif bir ifade ekleyecek. Çok yönlü kazanımlarının yanısıra iç dünyanızın aydınlanması, kişisel gelişimle ilgili önemli keşifler yapmanız da mümkün.

YENGEÇ: Bilinçaltınızın hareketlendiği, hayata daha pozitif baktığınız bir evredesiniz. Arkadaşlıklar destekleyici, aile yaşamınız mutluluk verecek. Baskılar ve öfke artarken Venüs bir yandan yatıştırıcı etkisiyle yalnız olmadığınızı hissettirecek.

ASLAN: Arkadaşlık alanınızdan transit geçen Venüs sosyalleşmek ve buluşmaların artmasıyla kendini gösterirken, arkadaşlıklardan mutluluk duyacaksınız. Bu dostluklar kariyerinize olumlu bir destek de sağlayacak. Yakın çevrenizde sığınacak limanların olması veya birlikte çok eğlendiğiniz arkadaşlıkların kurulması hayata pozitif bakmanızı sağlayacak.

BAŞAK: Venüs kariyerinizi şenlendirmek ve yönetici pozisiyonundaki biriyle yakınlaşmanızı sağlamak istiyor. Otoritelerden destek alacağınız bir evredesiniz. Mali konularda avantajlı, şanslı hissedeceksiniz. Hem aile büyükleri, hem otoriteler her anlamda da destekleyici.

TERAZİ: Uzak yolculuklar, eğitim, seyahatler açısından harika bir dönem başlıyor. Aşka rastlayacağınız yer belki bir havalimanı belki bir gemi.  Venüs yönetici gezegeniniz ve bir yolculuğa çıkmanızı, medyada yer almanızı daha çok tanınmanızı istiyor.

AKREP: Ekstra gelir kazanabilir, piyangoda şanslı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Venüs’ün ikizler burcuna geçişiyle gelirleriniz artacak. Öte yandan hem iç huzurunu kazanmak, hem de yakınlarla ilişkilerde romantizmin artması mutlu bir ruh hali sunacak.

YAY: Evlilik ve ortaklık alanınızdan geçiş yapan Venüs yılın en romantik dönemlerinden birini sunuyor. Eğlenceli ve her anıyla heyecan veren bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz kendinizi. İş alanınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde tatmin edici gelişmeler yaşanırken, mutluluk dört bir yanınızı saracak.

OĞLAK: İş alanınızı güzelleştirmek, dekorasyona ve iş ilişkilerine önem vermekle ilgileneceğiniz bir süreçtesiniz. Hem aşk yaşamınızda hem çocuklarla ilişkilerinizde mutlu gelişmeler sizi bekleyecek. Kariyerinizi ilgilendiren konularda iş arkadaşlarınızın desteğini alırken, yalnızsanız bir yakınlaşma sizi mutlu hissettirecek.

KOVA: Aşk kapıyı çalıyor veya zaten bir ilişkiniz varsa romans artıyor. Uzaklardan gelen biri erosun okunu kalbinize fırlatabilir ve onu görür görmez işte yaşlanacağım kişi diyebilirsiniz. Evinizde yeni bir dekorasyon tarzı deneyeceksiniz. Herşey değişirken, göz zevkiniz gelişecek.

BALIK: Ev ve yuva alanınızda elde olanla ve el becerilerinizle yenilikler yapmak önünüzdeki bir kaş haftanın konusu. Partnerinizle birlikte yaşama kararı da alabilirsiniz. Ekstra gelirleriniz artarken yakın çevreyle ilişkileriniz de iyileşecek. Güzellikler yaşamınıza katılıyor.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.