İzmir Etkinlik Programı-18 Kasım

İzmir Etkinlik Programı (18-19 Kasım)

İZMİR PROGRAMI

Katılım ve iletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram DM: Su Karakus

Yer: Kırkmerdiven Ambar-Asansör-İzmirİzmir Etkinlik Programı-18 Kasım

18 KASIM PAZAR

SAAT 09:00 TANIŞALIM, KAYNAŞALIM BİRLİKTE KAHVALTI YAPALIM. (kahvaltı yeri daha sonra bildirilecek)

Boyozlar senden, simitle çay benden. Yanına peynir, yeşil zeytin, çeri domates de eklendi mi al sana ege kahvaltısı. Soruların var tabii kafanda..Hangisini alsan, hangisi sana iyi gelir bilemiyorsun kararsızsın. Geç kahvaltı edelim birlikte. Sen anlat ben dinleyeyim sana ne lazım önereyim. Tanışma kaynaşma toplantısı ücretsiz.:)

SAAT 10:00- 2 SAATTE AMATOR TAROT YORUMCUSU OLUNUR MU?

WORKSHOP: Tarot kartlarıyla tanışmak ve açılım pratikleri ( 2 saat yüzyüze veya uzaktan da katılabilirsin.)

1.5 saatte öğrenilir mi gerçekten dediğini duyar gibiyim. Zaten muhtemelen 3 saate uzar o ders sorularla. Bende hadi saatim dolu gideyim demem. Zevkle öğretirim. Umarım kartlar hakkında yalan yanlış bir çok bilgiyle beynini doldurmamışsındır. Katılmadan önce minik bir ödev vereceğim. Onu hazırla, klasik kart serini ve defterinize kalemini yanına al derse öyle gel. Öğretme garantili bu eğitim. Kartların üstündeki anlamları sana anlatacağım ve bir bakışta öğreneceksin. Ezberlemek yok. Ve son 1 saatte açılım yapacağız. Amatör yorumcu olacaksın. Kendine sen bile şaşacaksın. Devam etmek istersen profesyonel yorum derslerine devam edebileceksin. Ne dersin?

13:00-BÜYÜLEYİCİ BİR ŞİFA SANATI

SHAMBALLA ÇOKLU ŞİFA SANATI UYUMLAMA VE EĞİTİMİ: Kendin öğren, başkasına kendine yaralı ol, işini paranı bereketlendir, tüm dileklerini gerçekleştir, hastaları iyileştir. Okurken abartı gibi geliyor değil mi? Birde uyumlama alan öğrencilere sor eksik yazıyorsunuz diyorlar. Sihirli değnek gibi bir şifa sanatı. Mutlaka öğren. Kendine yapacağın en iyi yatırım bu olur.

14.30: DÜNYANIN EN SEVİMLİ, EN YARARLI AŞK SİHİR ÇALIŞMASI.

MAGİC OF LOVE: Tatlı ve akışkan bir ilişkiye henüz başladın veya uzun süredir hayatında ama ilerlemiyor sanki. İlerletmek kolay. Seni sevmeyen birini zorla sevdirmeye çalışmak değilse niyetin ruh eşini tanımak, ilişkini bir basamak daha yukarı taşımak, daha yakın olmaksa amaç Magic Of Love tam sana göre. Kullanacağın malzemeler de bizden. Aşka yakınlaşabilirsin. Aşk da sana!

15.30: PARTNERİN SANA UYGUN MU?

WORKSHOP: Partnerinin doğum haritası sana uygun mu? SK tekniği ile pratik evlilik ihtimali analizi ( online ve yüzyüze eğitim/danışmanlık).

Tekniği öğrenmek istiyorsan bize katıl. Ben teknik meknik anlamam bana bizi anlat dersen sen de katıl. Katılmadan önce ikinizin doğum haritasını çıkartmış olmamız gerekiyor o nedenle önceden bize doğum tarihi/yeri ve saatlerinizi bildir ve ödemeniz yapmış ol. Yok ben onun saatini bilemem soramam diyorsan bu workshopu unut tarota katıl. Her şey tamam ve doğum bilgilerinizde tamam, nedir bu SK tekniği diyorsan öğrenenin bayıldığı anlaması kolay, doğruluk oranı diğer tüm tekniklerden ( sinatry ve kompozit haritalardan )daha fazla olan nefis bir teknik. Evleneceksen veya çocuğunla nasıl bir ilişkin olacağını bilmek istersen, ya da arkadaşınla uyumlu olup olmadığınızı anlamaksa niyetin hadi gel bize katıl. Yalnız masamız küçük az sayıda kişi alabiliyoruz acele et.

RANDEVUYLA BİREYSEL OLARAK KATILABİLECEĞİN ÇALIŞMALAR ( 18-19 Kasım)

Her biri 1 saat sürüyor bazen daha fazla. O nedenle kısıtlı zamanda ancak 5-7 kişiye randevu verebilirim. Kayıt için acele et.

DOĞUM HARİTASI-GELECEK ANALİZİ-ÇOCUK  DOĞUM HARİTASI:

Önce şunu hatırla her 4 dakikada bir yükselen burç değişir o nedenle doğum saatini kesin ve net bilmelisin. Bilmiyorsan önce doğum saati tesbiti yaptır.

Doğum haritası kişiliğin hakkında bilgi verir. Eğilimlerini, neden böyle davrandığını, neden hep aynı şeyleri yaşadığını anlar kendini daha yakından tanırsın.

Gelecek analizi 1. Yıllık süreçte neler yaşama olasılığın olduğunu tarih tarih anlatır. (Ha sen 10 yıllık mı istiyorsun o da olur ödeyeceğin parayı 10 la çarparsan!) Gelecek analizinde 1 yıllık sorularına cevap bulursun.

Çocuk haritası çocuğunun eğilimleri, olası meslek seçimleri, kişiliği, gelecekteki maddi durumu, sağlığı, ona nasıl davranman gerektiği  hakkında net ve geniş bilgi verir. Doğum saatini kaydetmişsindir umarım!

REGRESYON THERAPY: Hem heyecan veren hem korkutan bir çalışma. Geçmişe gidip kraliçemiydim diye merak ediyorsan ok öğrenebilirsin! Ama bence bu yaşamında anne karnında, çocukluğunda, ergenlikte neler oldu onlara göz atmak ve tüm travmaları temizlemek lazım öncelikle. Böylece sen daha rahat, daha olgun, daha şanslı daha cesur bir birey ol. Bu çalışmayı sen yöneteceksin, ben sana yol arkadaşı olacağım. Hipnoz yok gayet bilinçli olacaksın. Hiç hatırlamadığın bebeklik dönemlerini bile tuhaf bir şekilde hatırlayıvereceksin. Doğum saatini bile doğru şekilde hatırlarsın o denli ilginç bir çalışma. Niye bir türlü evlenemiyorum, niye para kazanamıyorum, konuşma bozukluğum var geçer mi? Yetersizim, değersizim, çekingenim, panik atak var diyorsan Regresyon Therapy tam sana göre. 1 saat kadar sürer belki biraz daha fazla. Bittiğinde sen artık değişmişsindir.

Görüşmek kucaklaşmak üzere.

Su Karakuş