O beni Seviyor mu? Nasıl Öğrenirim?

3-24 Aralık Etkinlik Programı

23 ARALIK CUMARTESİ

11:00 ÜRANÜS Kozmik Sihri

(Değişim ve durağan işleri ilerletmek, ertelemeleri ve beklemeleri sonlandırmak için)

Son noktaya kadar gelip de bir türlü sonuçlanmayan, gerçekleşmeyen işlerin, ilişkilerin sorumlusu Uranüs’tür. Projeleriniz isteniyor ama sonuç da kabul edilmiyorsa, ilişkileriniz başlıyor, hatta uzun sürüyor ama evliliğe dönüşmüyorsa, iş yaşamınızda istediğiniz noktaya bir türlü gelemiyorsanız, Uranüs değişim yapmanızı engelliyor demektir.

Doğum anınızda Uranüs sert etkiler almışsa neler olur?

İlişkileriniz ilerlemez, evliliğe adım atılmaz, işler beklenmedik şekilde durgunlaşır, Projelerinize sponsor veya kaynak bulamazsınız, maaşınız yükselmez, iş değişikliği, kent değişikliği veya ortam değişikliği yapamazsınız aynı rutine mahkum kalırsınız. Uranüs kozmik sihir çalışmasından sonra durum tam tersine döner.

12.00 MAGIC OF OCEANS
( AŞK VE PARA İÇİN 2 Sİ 1 ARADA SİHİR ÇALIŞMASI)

Yeni yepyeni ve çok güçlü bir sihir çalışması. Parayla değil mamayla alabiliyorsunuz. Dolayısıyla ödemenizi önceden yapmış olmalısınız. Hem para hemde aşk dileğiniz varsa. Hatta ikiside eşit derecede önemliyse mutlaka 1 kez uygulamalısınız.

13.00 DOĞUM HARİTAMI ÖĞRENİYORUM

Doğum haritanızda hayatınızın ve geleceğinizin şifreleri gizlidir. Bir kez şifre çözmeyi öğrendiyseniz sonraki yolculuklar keyifli ve kolay geçer. Doğum haritanızı ve sevdiklerinizin doğum haritasını okumanın kısa ve pratik 1 yöntemini 2 saatte öğretiyoruz.

15.00 SHAMBALLA ŞİFA SANATI

3 Ayrı şifa bir araya gelmiş ve şimdiye kadar görülmemiş hızda ve yetenekte bir şifaya dönüşmüş. Büyülü bir enerji. Uyumlananların hayatı baştan sona değişiyor. Tabii düzenli çalışmayla. Konsantrasyonunuz zayıfsa korkmayın, kısa sürede kendiliğinden konsantrasyon kazanıyorsunuz. Diğer öğrencilerle görüşüp buluşacağınız, şifa paylaşımı yapacağınız nadide bir gruba katılma şansınızda var.

16.00 GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ
(KİŞİYE ÖZEL)
Geçmişe veya geleceğe yolculuk yapmak hele de direksiyonda sizin olduğunuz bir seyahatin keyfine doyulmaz. Ağlayacaksınız, güleceksiniz ve 2 saatte yaşamınız geri dönülemez biçimde değişecek. Travmalarınızın büyük kısmından kurtulacak, gelecek hakkında öngörülere sahip olacaksınız. Mutlu bir dönüşüm için mutlaka 1 kez terapiye katılmalısınız.

24 ARALIK PAZAR

15.00 OKÜLT VE GİZEMLİ BİLGİLER EĞİTİMİ
1 ay sürecek bu program haftada 1 gün 2 saattir. Tılsım yapmanın tarihçesi, tılsım-sihir-büyü arasındaki farklar ve yapımları, koruma, bereket ve aşk sihirleri pratikleri ( her dersin sonunda 15 dk.lık uygulamalarla), wicca ve çalışma ortamı hazırlamak içeriğin sadece bir bölümü.

18:00 TAROT EĞİTİMİ
( Profesyonel Tarot Kursu )
Haftada 1 gün 1.5 saat yapılan eğitim 6 ay sürer ve sertifikalıdır. Klasik tarot kart destenizle katılmalısınız.

Uzaktan katılım için kişiye uygun gün ve saate randevu verilecektir.
İletişim: astrolojikulubu@gmail.com / 0505 010 70 59tarot kartlarına öyle bir soru sor ki!