19 Şubat Haftasında Gökyüzü Nasıl?

16-17 Aralık Etkinlik Programı

16-17 ARALIK ETKİNLİK PROGRAMI

16 ARALIK CUMARTESİ

11:00 JÜPİTER Kozmik Sihri
(Şansınızı açmak, evlenmek, her türlü maddi, manevi dileklerinize ulaşmak için)Şanssızlıklar hep sizi buluyor ve hiçbir işiniz rast gitmiyorsa. Evlenmek istiyor evlenemiyorsanız, iş başvurularınızın hiç birinden sonuç alamıyorsanız, işlerinizden istediğiniz gibi para kazanamıyorsanız bir ev veya araba sahibi olma hayaliniz hep düşlerinizde beklemede kalıyorsa Jüpiter gerilerken veya olumsuz açılar altındayken doğmuş olabilirsiniz.
Jüpiter kozmik sihir çalışmasını evinizden uzakta, direnç sayınız kadar yaptığınızda dileklerinizin kısa sürede gerçekleştiğine tanık olursunuz.  Bu bir çeşit şansınızı yeni baştan yaratma, şan açma çalışmasıdır.

 Jüpiter’iniz düzletildiğinde neler olur?
Evlilik, bol kazanç, işe girmek, araba almak, ev almak, taşınmak, mülk edinmek, istediğiniz okul başvurunuzun kabul edilmesi, eğitim ve seyahat etme dileklerinizin tamamı Jüpiter’in sağlayacaklarıdır.

12.00 MAGIC OF OCEANS
( AŞK VE PARA İÇİN 2 Sİ 1 ARADA SİHİR ÇALIŞMASI)

Yeni yepyeni ve çok güçlü bir sihir çalışması. Parayla değil mamayla alabiliyorsunuz. Dolayısıyla ödemenizi önceden yapmış olmalısınız. Hem para hemde aşk dileğiniz varsa. Hatta ikiside eşit derecede önemliyse mutlaka 1 kez uygulamalısınız.

13.00 DOĞUM HARİTAMI ÖĞRENİYORUM
Doğum haritanızda hayatınızın ve geleceğinizin şifreleri gizlidir. Bir kez şifre çözmeyi öğrendiyseniz sonraki yolculuklar keyifli ve kolay geçer. Doğum haritanızı ve sevdiklerinizin doğum haritasını okumanın kısa ve pratik 1 yöntemini 2 saatte öğretiyoruz.

15.00 SHAMBALLA ŞİFA SANATI
3 Ayrı şifa bir araya gelmiş ve şimdiye kadar görülmemiş hızda ve yetenekte bir şifaya dönüşmüş. Büyülü bir enerji. Uyumlananların hayatı baştan sona değişiyor. Tabii düzenli çalışmayla. Konsantrasyonunuz zayıfsa korkmayın, kısa sürede kendiliğinden konsantrasyon kazanıyorsunuz. Diğer öğrencilerle görüşüp buluşacağınız, şifa paylaşımı yapacağınız nadide bir gruba katılma şansınızda var.

16.00 GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ
(KİŞİYE ÖZEL)

Geçmişe veya geleceğe yolculuk yapmak hele de direksiyonda sizin olduğunuz bir seyahatin keyfine doyulmaz. Ağlayacaksınız, güleceksiniz ve 2 saatte yaşamınız geri dönülemez biçimde değişecek. Travmalarınızın büyük kısmından kurtulacak, gelecek hakkında öngörülere sahip olacaksınız. Mutlu bir dönüşüm için mutlaka 1 kez terapiye katılmalısınız.

17 ARALIK PAZAR

15.00 OKÜLT VE GİZEMLİ BİLGİLER EĞİTİMİ
1 ay sürecek bu program haftada 1 gün 2 saattir. Tılsım yapmanın tarihçesi, tılsım-sihir-büyü arasındaki farklar ve yapımları, koruma, bereket ve aşk sihirleri pratikleri ( her dersin sonunda 15 dk.lık uygulamalarla), wicca ve çalışma ortamı hazırlamak içeriğin sadece bir bölümü.


.
18:00 TAROT EĞİTİMİ
( Profesyonel Tarot Kursu )

Haftada 1 gün 1.5 saat yapılan eğitim 6 ay sürer ve sertifikalıdır. Klasik tarot kart destenizle katılmalısınız.

Uzaktan katılım için kişiye uygun gün ve saate randevu verilecektir.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com / 0505 010 70 59