Burcum Ne?

Şubat Ayı Burç Yorumları

Burcum Ne?ŞUBAT ASTROLOJİ YORUMLAR

Instagram Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

3 Şubat Merkür Balık burcunda: düşünceler sezgilerle birleşecek, düşlemek anlamlı gelecek.

7 Şubat Venüs Koç Burcunda. Avcı olma zamanı. Peşinde koşulmaya değer, heyecan veren neredeyse göz kırpan ama yeşil şk yakmayan aşkların peşine düşme zamanı.

9 Şubat 20 derece aslan burcunda dolunay (saat10.34). Öyle güzel bir dolunay ki. Mars yay burcundan destek verirken aşk, eğlence, yaratıcılık ve çocuklarla ilgili güzel haberler, sahne sanatları dolunayın gülümseyeceği alanlar. Aranılan aşk bulunabilir veya çocuklarla ilgili planlar tamamlanabilir, müjde alınabilir.

16 Şubat Mars oğlak burcunda. Bunca aktif gökyüzü kalbi heyecanla titretirken biraz durup dinlenmek, sakinleşmek, yeni hedefler belirlemek için bu konumdan yararlanmak gerekli.

17 Şubat Merkür Rx : Bu kez Merkür retrosundan korkmuyoruz. Balık burcunun 12çderecesinde başlayan gerileme 10 Mart da sona erecek. Neptün’e yaklaşmadan uzaklaşacağı için kafa karışıklığını minimum düzeyde hissedeceğiz. Gizli olayların gün ışığına çıkması, yanlış hastalık teşhisleri, yanlış yasal kararlara dikkat tabii.

19 Şubat Güneş balık burcunda. Duygusal, duyarlı, merhametli bir dönem daha başlıyor işte. Evrenle bir olduğumuzu hatırlamak için iyi bir sebep.

20 Şubat Neptün-Jüpiter sekstil açısı. Yılın en güzel açısı işte karşınızda. İyi huylu iki gezegenin birbirini desteklemesi kardeşçe, barış içinde ve şansla dolu bir hayata gülümsememizi sağlayacak. Yardımlaşmak, çalışmak, sonuç almak, bir düşü daha gerçekleştirmek hepsi mümkün.

23 Şubat 4 derece balık burcunda yeniay (saat18.33). Uranüs, Mars,

KOÇ: Ayin ilk yarısında aşk yaşamınızla ilgili bir mücadelenin sonucunu alacaksınız. Partnerinizle birlikte uzak yolculuklara çıkmak, birlikte eğitim almak ya da onun için uzun bir yolu göze almak gibi girişimlerinizin sonucu güzel olacak. Ayın sonuna yaklaşırken, hem mali konularda hem de iç dünyanızda büyük bir değişim, yenilik, konfor yaşanacak. Yeniay ve dolunay sevindirecek.

BOĞA: Yüzünüzün güleceği bir aya başlıyorsunuz.  Ayın ilk yarısında evle ilgili tadilatların, taşınma işlerinin tamamlanması çok olası. Üstelik mali gelirlerinizi arttıracak yeni teklifler alacaksınız. Ayın 2.yarısında eski dostlar hayatınıza yeniden girecek. Yeniden ve tesadüfen karşılaşmalar şok edecek. Eski arkadaşlar size yeni gelirler ve değişim sağlayacak. Değişimi seveceksiniz.

İKİZLER: Reklamınızı ve tanıtımlarınızı ayın ilk yarısında tamamlayacak, yakın çevrenizdeki görünürlülüğünüzü arttıracaksınız. Bu sayede bir iş ortağına veya eşe kavuşmanız da olası. Ayın ikinci yarısında eski kariyer planlarınızı yeniden masaya yatırmalısınız. Partneriniz sayesinde iç dünyanızı da değiştirecek bu yenilikle huzura ve konfora ulaşacaksınız.

YENGEÇ: Mali alanda eksiklerinizi tamamlamak, aradığınız işi bulmak, yatırımların değerlenmesi ayın ilk yarısında mümkün. Dolunay güzellikler ve iş yaşamında mücadele gücü sağlayacak.  Öte yandan ayın ikinci yarsında seyahatlere ve eğitim almaya kendinizi hazırlayın. Bu yolculuklar ve eğitim iş nedeniyle olsa da yeni arkadaşlar yaşamınıza katılacak networkünüz çoğalacak.

ASLAN: Burcunuzda gerçekleşen dolunay ayın ilk yarısında  görünüşünüz ve kişisel ifadenizle ilgili bir yenilik yapmanızı sağlayacak. Bu yenilik bir aşk sayesinde alacağınız kararlarla bağlantılı. Ayın ikinci yarsında kendinizle derin bir yüzleşme yaşamak, ekstra gelirler kazanmak, kariyerinizde yenilik yapmak gibi iş odaklı çalışmalar yaratıcı projelere dönüşecek.

BAŞAK: Kişisel gelişim açsından önemli bir adım atmak Şubat ayının ilk yarısında başkalarını anlamak, farkındalık kazanmak ve rahatlamak anlamak gibi getirilerle nefis bir dolunay yardım edecek. Aile içi sorunlar çözülecek ve evle ilgili yapılacaklar tamamlanacak. Ayın ikinci yarısında evlilik veya ortaklık kararı alabilirsiniz. Medyayla bağlantılı sürprizler, yurt dışı seyahatler sürpriz bir şekilde mülk sahibi olmanızı da sağlayabilir.

TERAZİ: Arkadaşlıklarınızı gözden geçirmek ve başkaları için iyi bir dost olmak  ayın ilk yarısında dolunayın teşviki ile gerçekleşecek. Yakın çevrenizde tanınmaya başlayacaksınız. İş yaşamınızla ilişkili yeniliklerse ayın ikinci yarısının konusu. Ekstra gelirler kazanacak, başarınızın tandı çıkaracaksınız. Sağlık sorunlarınız varsa iyileşme eğiliminde olacaksınız.

AKREP: Kariyerinizle ilgili bir sonlanma veya tamamlanma artık daha huzurlu hissetmenizi sağlayabilir. Daha çok kazanmak için risk almaya karar vereceksiniz. Daha güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. Ayın ikinci yarsındaysa, aşk yaşamınızda büyük bir yenilik bekleyin. Bebek sahibi olmak, evlilik teklifi almak veya teklifinizin kabul edilmesi sevindirecek. Mali konularda çabalarınız karşılık bulacak.

YAY: Ayın ilk yarısını seyahatlere ayırmalısınız. Öfke kontrolü ve arzularınızı gerçekleştirme yöntemini öğrenmek enerjinizi doğru kullanmanızı sağlayacak. Ayın ikinci yarısında ev ve ailenizle ilgili yenilikler yapacaksınız. Eski yaşantınıza sürpriz bir şekilde dönecek, yeniden ve daha konforlu bir iş yaşam oluşturacaksınız. Sağlık sorunlarından kurtuluyorsunuz.

OĞLAK:  Ayın ilk yarısında yoga, meditasyon ve şifa çalışmaları gibi konularda aradığınızı bulacak, huzuru yakalayacaksınız. Korkularınız çözüme ulaşacak. Ayın ikinci yarısında ise, yeni bir çevrede sürpriz bir aşk yaşama olasılınız var. Öte yandan yeni bir projede yer almak da heyecan verecek. İç dünyanızda gitgide güç kazanacaksınız.

KOVA: Evlilik veya iş ortaklığı size göre değil mi? Fikrinizi değiştirecek kişilerle ayın ilk yarısında karşılaşacaksınız. İyi bir arkadaşın güven veren aracılığı ile yalnızlığın özgürlük olduğu kadar hapishaneniz olduğunu da kavrayacaksınız. Ayın 2. yarısında yeni bir gelir kazanmaya başlıyorsunuz. Ev, emlak işi yapıyorsanız şanslısınız. Değilse kazancınızı mülke çevirebilirsiniz. Bu konuda da iyi dostlar yanınızda yer alacak.

BALIK: İşinizle ve sağlığınızla ilgili kararlar ayın ilk yarısında nihai sonuca götürecek. Kariyeriniz adına büyük bir sıçrama yaratacaksınız. Bu sıçramanın etkisi ay boyunca sürecek zira ayın ikinci yarısında gerçekleşen yeniay burcunuzda doğacağı için görünüşünüzden, yaşam biçiminize kadar her şeyi değiştirecek. Yakın çevreniz tamamen değişiyor. Farklı gruplarda yer almak heyecan duymanızı sağlayacak.