Ocak Ayı Burç Yorumları

OCAK 2020 BURÇ YORUMLARİ

www.sukarakus.com

Uzman astrolog Su Karakuş

3 Ocak- Mars Yay burcunda.

10 Ocak Yengeç burcunun 20.derecesinde Ay tutulmasi.

11 Ocak- Uranüs durağanlaşiyor, 13 Ocakdan itibaren ilerleyecek.

12 Ocak Satürn-Plüton kavuşumu Oğlak burcunda.

13 Ocak Venüs balik burcunda.

15 Ocak Merkür Kova burcunda.

20 Ocak Güneş Kova burcunda.

KOÇ: Yöneticiniz ayin başlarinda eğitim ve yurt dişi ticaret, akademik işler ve seyahatler alanina yerleşerek daha çok taninmanizi sağlayacak. Enerjiniz yükselecek. 10 Ocak da gerçekleşen Ay Tutulmasi evinizle, yuvanizla ilişkili bir tamamlanma yaşanacağini, kariyer ve para alaninizda şans, bolluk bereketin artacağini müjdeleyecek. 12 Ocakdan itibaren kariyeriniz için daha kararli ve disiplinli olmayi başaracakiniz. Ayin 2. yarisinda ekip çalişmalari ve sosyalleşmek iyi gelecek.

BOĞA: 10 Ocak dolunay-Ay tutulmasi yakin çevrenizle veya kardeşlerinizden biriyle bağinizi koparip bambaşka bir alana doğru yola çikacağinizi bildiriyor. Bir başka ihtimal de daha çok taninacağiniz bir alan da, sunum yapmak, yazdiğiniz kitabi tamamlamak. Her koşulda sizi ve bakiş açinizi tamamen değiştirecek güzel bir şans karşiniza çikacak. Ülke değiştirmeyi ciddi şekilde düşüneceksiniz. Ayin 2. yarisinda odağiniz tamamen kariyer olacak.

İKİZLER: Mali firsatlar 2020’ye güzel bir başlangiç yapmanizi sağlayacak. Ay tutulmasi Ocak başindan itibaren etkili. 12 Ocak da kredi ödemeleriniz ve ekstra gelirlerin sorumluluğunu almak yorgunluk yaratmayacak tam tersine hayatiniza katilan sorumluluklar nedeniyle daha rahat birikim yapacaksiniz. Ayin başindan itibaren evlilik ve ortaklik alaniniz mücadele alanina dönüşecek. Ayin 2. yarisinda daha çok seyahat edebilirsiniz.

YENGEÇ: Ayin ilk yarisinda burcunuzda gerçekleşen dolunay-Ay tutulmasinin etkisiyle görünüşünüzde önemli değişiklikler yaratacaksiniz. Şansli bir Ay tutulmasi, zira farkli arkadaş gruplari içine gireceksiniz, partneriniz de bu gruplarla olmaktan keyif alacak.  Ay ortasinda partnerinizin baskisi artabilir ve onun yaşaminda sizde köklü bir dönüştürücü görevi üstlenebilirsiniz. Ayin ikinci yarisinda ekstra gelirler kazanmakla çok ilgileneceksiniz. Kazanacaksiniz da.

ASLAN: Ocak kişisel gelişim ve evliliğinizi yeniden dizayn etme ayiniz olacak. Öncelikle iş yaşaminizda peş peşe alacağiniz başarilarin ardindan, ayin ilk yarisinda ruhunuzu şifalandirmaya özen gösterecek, yeni teknikler öğreneceksiniz. Kariyer alainizda ay ortasina doğru Uranüs ilerleyecek ve beklediğiniz firsatlar karşiniza çikacak. Ayin ikinci yarisinda evlilik, iş ortakliklar canlandirilmak üzere bir düğmeye basmanizi bekleyecek ve siz o düğmeye basacaksiniz.

BAŞAK: Dostunuz Oğlak burcunda Güneş tutuldu ve bu etkiyle yeni yila adim atiniz. Ayin başinda evle ilgili hedeflerinize hizla ulaşacaksiniz. Aşk yaşaminiz canlaniyor. Ay ortasina doğru arkadaşlarinizla aranizda tatli bir bağ oluşacak, kimi eski dostlariniza yeniden kavuşacaksiniz. Bu sirada seyahatlerde gerçek aşka rastlama ihtimalini yalnizsaniz mutlaka değerlendirmelisiniz. Medyada var olma yolunuz açiliyor. Ayin ikinci yarisinda iş yaşaminizda bir canlanma ve hareket gözlemlenecek.

TERAZİ: Evle ilgili yenilikler, yakin çevreyle mücadeleler ve ortak çabalar ayin ilk yarisinin konusu. Ay ortalarina doğru kariyerinize odaklanacak ve büyük başari elde edeceksiniz. Şans sizden yana. Üstelik bu şans ödül ve ekstra gelir de sağlayabilir. Ocak ayi bir hayli hareketli. Ayin ikinci yarisinda aşka, yaratici projelere ve sahnede yer almanizi sağlayacak kameralara, mikrofonlara odaklanacaksiniz. Şöhret yani başinizda.

AKREP: Yeni yila yakin çevrenizle ilgili yenilikler yaparak, kardeşlerinize başka bir açidan bakmayi öğrenerek gireceksiniz. Ayin ilk haftasindan itibaren harcamalarinizi abartabilirsiniz. Ay ortasina doğru Ay Tutulmasi dostunuz yengeç burcunda gerçekleşecek. Ülke veya kent değişikliği yapma dileğiniz varsa harekete geçeceksiniz. Yakin çevrenizden ve parterinizden büyük destek alacaksiniz. Ayin ikinci yarisinda evle ilgili orjinal yenilikler önceliğiniz olacak.

YAY: Mali gelişmeler sevindirici. Yeni yila gelirlerinize odaklanarak gireceksiniz. Bu konuda şansli bir evredesiniz. Çaliştikça kazanacak, kazandikça çalişma yaşaminiza yatirim yapacaksiniz. Ancak ayin başindan itibaren burcunuza yerleşen Mars’in etkisiyle tansiyonu yüksek, öfkesi kolay kabaran bir görünümle etrafa korku salabilirsiniz. Ocak ayini spor yapmaya daha çok zaman ayirarak geçirin. Ay ortasinda ekstra gelirler kazanacak, ve iş yaşaminizi ilerleten orijinal atilimlar yapacaksiniz. Ay biterken çevrenizle daha yakindan tanişacaksiniz.

OĞLAK: 2019 sonunda burcunuzda gerçekleşen yeniay Güneş tutulmasi ve Jüpiter’in burcunuzu ziyareti ile gücünüze şans eklediniz. Kendinizi ve görünüşünüzü yenileme arzunuz 2020’ye taşacak. Ocak ayi ilk haftasinda suçluluk duygulariyla ve kendinize kizginlikla mücadele etmeli, ruhsal gelişim için ciddi bir enerji harcamalisiniz. Ayin ortalari yaklaşirken, evlilik düşüncenizi veya iş ortakliğinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Yeni bir aşk kapinizi çalabilir ve ya iyi bir projede yer almak sevindirebilir. Ayin ikinci yarisinda mali gelirlerinizi çoğaltmaniz mümkün olacak.

KOVA: Kişisel gelişim, ruhsal dönüşüm derken huzurla 2020’ye adim atmiş olabilirsiniz. Ayin ilk yarisinda iş yaşaminizda arzu ettiğiniz ofisi veya elemani bulmak, evinizle ilgili gelişmelerin hizlanmasi şansli olduğunuza inanmanizi kolaylaştiracak. Ay ortasindan itibaren yakin çevrenizden destek almaya başlayacak, ilerleyeceksiniz. Ayin ikinci yarisinda daha hareketli, canli ve kişisel görünümünüzle daha ilgili hissedeceksiniz. Gezegenler burcunuza yerleşmeye başladikça içe değil dişa dönecek, kendinizi ifade etmekle mutlu olacaksiniz.

BALİK: Arkadaşliklar, ekip çalişmalari ve dilekler 2019 biterken ve 2020’nin büyük kisminda önceliğiniz olacak. Kariyer mücadeleniz ayin ilk günlerinden itibaren artiyor. Enerjik ve aklinizla alkiş toplayan haliniz başkalarini etkileyecek. Ay ortasi yaklaşirken Ay tutulmasi aşk alaninizda gerçekleşiyor. İlişkilerinizi yenilemek veya doğru kişiyi bulmak için daha iyi bir dönem olamaz. Arkadaşlariniz sizi biriyle taniştirmak için can atiyorsa itiraz etmeyin. Öte yandan ayin ikinci yarisinda içe çekilmek, okumak, gelişmek ve ruhunuzu dinlendirmek isteyeceksiniz.