MART 2023 BURÇ YORUMLARI

MART BURÇ YORUMLARI

 

KOÇ:

7 Mart da 16 derece başak burcunda bir dolunay meydana gelecek. Uranüs’le üçgen açısı olacağı için güzel sürprizler beklenecek bir dolunay olacak.    Sağlığınızla ilgili son kararı verebilir, aniden yeni bir tedavinin başarılı sonucunu görebilirsiniz.   İş yaşamınızda arzu ettiğiniz bir final yaşanacak. Sürpriz bir şekilde yeni iş bulabilirsiniz. İş alanınızı yeni gelişmelere açabilirsiniz.    Uranüs sürpriz gelirler kazanmanızı sağlayabilir.

7 Mart da Satürn balık burcuna giriş yapacak. Sezgilerinize güvenmek yerine mantığınızı kullanmayı tercih edeceksiniz. Bu uzun sürecek dönem boyunca bağımlılıklarınızdan kurtulmak en büyük hedefiniz olmalı. Ayrıca iç disiplin kazanacak, ruhsal gelişim tekniklerini hevesle uygulayacaksınız. Bunun yanısıra yoga gibi disiplinlerle hevesiniz kaçmadan ilgilenebileceksiniz.

21 Mart da Yeniay burcunuzun 0 derecesinde doğacak. Merkür’de yeniaya eşlik edecek. İmza atmanız gereken her türlü anlaşma ve sözleşmeyi gündeme getirebilirsiniz. Evlilik, evlilik sözleşmesi, kiralamalar, satın almalar, şirket sözleşmeleri açısından yeniay oldukça uygun. Verdiğiniz sözlerde durabilecek, size verilen sözlerin tutulduğuna tanık olacaksınız.

23 Mart da Plüton kova burcuna geçiş yapıyor. Arkadaşlık kavramınız değişirken, ekip çalışmalarında kontrolü ele geçirme çabasında olacaksınız. Güçlü veya aciz olma hallerini deneyimleyeceksiniz. Ve sonunda sadece kendinizi kontrol altında tutabileceğinizi öğreneceksiniz. Gelecek 30 yılınızı etkileyecek olaylar zinciri başlıyor. Daha özgür hissetmek ve karşı çıkmak gibi dürtülere boyun eğeceksiniz.

BOĞA:

Başak burcunda 7 Mart da bir dolunay doğuyor. Bu dolunay aşk yaşamınızı gözden geçirmenizi ve ani, sürpriz aşklara açılmanızı sağlayacak. Bu kez sürpriz yapabilir ve sizden hiç beklenmeyecek tepkiler verebilir, daha romantik, daha eğlenceli, daha komik görünebilirsiniz. Bebek sahibi olmak da sürprizlerden biri olacak.

Satürn 7 Marttan itibaren arkadaşlık ve ekip çalışmaları alanınıza yerleşecek. Bu andan itibaren kimi arkadaşlarınızın sorumluluklarını siz üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Çoğunlukla yalnız olmayı ya da deneyimli, mantıklı bulduğunuz, öğretici dostlarınızla zaman geçirmeyi tercih edeceksiniz. Bir ekibiniz varsa yalnız çalışmayı veya ekipteki kişi sayısını azaltmayı düşünebilirsiniz. Sosyal sorumluluk vakıflarında veya işlerinde gönüllü olabilirsiniz.

21 Mart da kişisel gelişim ve yaşlı yakınlarınızı ilgilendiren alanda yeniay doğuyor. Bu yeniay Merkür’le bağlantıda dolayısıyla yakınlarınız veya kişisel gelişiminiz için bir şekilde sözleşmeye dayalı anlaşmalar yapılabilir. Çeşitli ruhsal gelişim teknikleri ya da meditasyon, şifa teknikleri öğrenebilir, sertifikanızı alabilirsiniz. Her koşulda geleceğiniz için olumlu bir adım atacaksınız.

23 Mart da Plüton kariyer alanınıza yerleşerek sarsıcı bir yenilik getirebilir. Bir anda işinizden ayrılmak, süregelen sorunları geride bırakıp başka mecralara gitmek isteyebilirsiniz. Gelecek 4 yıl boyunca git gel yaşayacak bir çok kez karar değiştireceksiniz ve sonunda daha özgür ve konforlu bir çalışma alanı yaratacaksınız. Plüton’un 30 yıl sürecek yolculuğu boyunca kariyer yaşamınızda köklü değişiklikler olacak.

İKİZLER:

Başak burcunda 7 Mart da doğan sürprizli dolunay, sezgilerinize hitap edecek ve aynı zamanda evinizle ilgili eksikleri tamamlamanıza yardım edecek. Ev satabilir veya almak, kiralamak için aradığınız evi bulabilirsiniz. Tadilatları tamamlamanın bir yolunu bulabilir, evinizi güçlendirebilirsiniz. Yuvada huzuru ve sağlıklı olmayı her zamankinden daha çok önemseyeceksiniz. Aşırı takıntılı davranışlardan kaçınmalısınız.

Satürn’ün balık burcuna geçişinden sert etkilenebilirsiniz. Özellikle İkizler burcunun ilk günlerinde doğduysanız 7 Marttan itibaren kariyerinizle ilgili sorumluluklarınızın artması, engellerin çoğalması canınızı sıkabilir. Bu bir sınav ve tahammül geliştirme dönemi. Daha çok çalışın. Daha çok sorumluluk alın ve iç sıkıntılarınızı mutluluk veren gıdalarla geçirmeye çalışın. Süreç 2.5 yıl sonra bittiğinde kocaman bir hediye bırakacak.

21 Mart da koç burcunun ilk derecesinde oluşan yeniay, yeni arkadaşlarla tanışmanızı sağlayacak. Bu arkadaşlar heyecan verici bir şekilde hayatınıza girebilir. Ekip kurmanız gerekiyorsa aradığınız çalışma arkadaşlarını bulabilirsiniz. Tam bir iddialı takım olacaksınız. Fuar çalışmalarına katılabilir, sözleşmelerinizi yapabilirsiniz. Sunum yapmak veya motivasyon konuşmacı olmak için de harika bir dönem.

Plüton dostunuz kova burcun 23 Mart da geçiş yapıyor. Bu uzun yıllar sürecek yolculuk size yararlı olacak ve değerlendirmeyi başaracaksınız. Her yıkıcı ve kötü görünen değişikliğin bambaşka bir yararını görmek, sizi geliştirecek, yenileyecek. Ülke veya kent değiştirebilir. Yeni eğitimlere yönelerek çalışma alanlarınızı da değiştirebilirsiniz. Dünya görüşünüz gelecek yıllarda tamamen değişecek.

 

YENGEÇ:

7 Mart başak dolunayı yakın çevrenizi değiştirmek üzere son kararınızı vermenizi sağlayacak. Otomobil satışından, bazı iletişim araçlarınızı değiştirmeye varan sürpriz kararlar alabilir, konfor alanınızı yenileyebilirsiniz. Bir başka semte taşınmak, sunumlarınızı tamamlamak da ihtimallerden. Yakın akrabalarınızla ilişkilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Herkes mutlu edecek çıkarımlarda bulunacaksınız.

Satürn dost burcunuz balığa 7 Mart da geçiyor. Seyahatleriniz düzenli ve sıkıcı hale gelse de, bir amaca hizmet edecek ve siz disiplinle bunu yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Eğitiminiz devam ediyorsa konsantrasyonu kolayca sağlayacaksınız. Dünya görüşünüze biraz daha sabit fikirli bir bakış açısı yerleşecek ve bu sizi rahatsız etmeyecek. Kariyeriniz için aldığınız eğitimlerle başarıya ulaşacaksınız. Süreç zorlu ama gücünüz yüksek olacak.

21 Mart da doğan (+/-5 gün) boyunca etkili olan yeniay, kariyer yaşamınız için bir yenilik yapmanıza neden olacak. Yeni bir işe başlayabilir, terfi alabilirsiniz. Yöneticilerinizin takdirini alabilir veya prestij sağlayacak bir evlilik yapabilirsiniz. Her ne yaşayacaksanız bazı imzaların atılmasına ihtiyacınız olacak. Bu nedenle hazırlıklı olmalı, küçük satırları okumayı ihmal etmemelisiniz.

Başkalarının kaynaklarından yararlanmak, ameliyatlar, kayıplar ve yeniden hayata tutunmak şeklindeki döngüleri yaşayacağınız Pluton Kova transiti 23 Mart da başlayacak. Bu önemli bir transit. Değerlendirebilirseniz yumuşakça yeni hayatınıza geçiş yapabilirsiniz. Referansları ve başkalarının üstünde güç kullanma arzunuzu dizginlemeyi önemseyin.

ASLAN:

Mali konularda sonuca varmak üzere, 7 Mart da gerçekleşecek başak dolunayından yararlanmalısınız. Kararlı adımlar sizi sürpriz başlangıçlara götürebilir. Aradığınız işi bulabilir, kurabilir, gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Biraz çaba, esnek olmak, yön değişikliğine hazır olmak, her yeni gelişmenin hayrınıza olacağını düşünmek güzel bir yola girmenizi sağlayacak.

Satürn 7 Mart da balık burcuna transit geçiş yapıyor. Başkalarının kaynaklarından, eşinizin parasından ya da başkasının referansından yararlanmanız zor olabilir. Kredi almanız gerekirse uzun süre ödeme konusunda stres yaşayabilirsiniz. Süreç uzun ve bittikten sonra mutluluğunuzda o kadar büyük olacak. Mali anlamda endişeli ve birikime dönük bir tavır da alabilirsiniz.

21 Mart da dostunuz koç burcunun 0 derecesinde bir yeniay doğuyor.  Yeni seyahat, eğitim ve dış ticaret gibi alanlarınızı olumlu etkileyecek. Vize alabilir, seyahate çıkabilir, dış ticaret yapmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli eğitimler alamaya başlayabilirsiniz ya da aldığınız eğitimleri paraya çevirmeyi başarabilirsiniz. Yeniay Merkür etkisinde doğuyor bu nedenle bir şekilde çevrenizle iletişim halinde olmalısınız. Uzun yolculuklara çıkabilirsiniz.

23 Mart da Plüton kova burcuna girecek. Evlilik ve ortaklık alanınıza aniden giren bu sert gezegen kaybetme korkusuyla sınayabilir ancak esnek olursanız ve değişen koşulların size yarar getireceğini bilirseniz dayanma gücünüz yükselir. Tüm kötü görünen gelişmeleri tevekkülle karşılamalısınız. Dışarda sizi daha özgür, daha az sorumluluk duyduğunuz daha çok kontrol edebildiğiniz bir hayat bekliyor. Tadını çıkartmalısınız. Süreç uzun. Yıllar sürecek gelişmelere hazırlanma süreniz olacak.

 

BAŞAK

7 Mart da burcunuzun 16. Derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Sürpriz şekilde uzun yolculuklara çıkma kararı alabilirsiniz. Uzaklara taşınmak, kent değiştirmek, ülkeler arası yolculuk veya bir ticari faaliyeti sonlandırmak ihtimallerden. Vize beklentiniz varsa umudu kestiğiniz anda gerçekleşebilir. Uzakta yaşayan arkadaşları ziyaret edebilirsiniz.

Satürn yakınlarla ilişkinizi simgeleyen alana 7 Mart da geçiyor. Genel olarak sağlık sorunları da yaşayacağınız bir dönem başlayacak. Özellikle burcun ilk günlerinde doğduysanız sorumluluklarınız kadar, sağlık sorunlarınızda artacaktır. Satürn’ün baskısı dış dünyadan size yönelen bir baskı şekline de bürünebilir. Otoritelerin baskısını üstünüzde hissedeceksiniz. Bu süreç en az 1 yıl devam edecektir. Daha sağlıklı, daha güçlü olarak süreci tamamlayacaksınız.

21 Mart yeniayı ekstra gelir kazanmanız ve bu gelirleri değerlendirmeniz için bir sözleşme imkanı sunacak. Telif, ikramiye veya kredi hakkı kazanabilirsiniz. Başkalarının kaynakları önünüze serilebilir. Miras, sigorta alacakları veya eşinizin yeni bir işe sözleşme yaparak başlaması da ihtimallerden. Yeniay mali konularda önemli kararlar almanızı da sağlayacak.

Kova burcuna 23 Mart da giriş yapan Plüton iş yaşamınızla ilgili önemli bir değişikliği de beraberinde getirecek. Köklü bir şekilde sektör değiştirebilir, daha özgür olacağınız koşullarda çalışmaya başlayabilirsiniz. Yeni ve orijinal iş kolları yaratmaya çalışın. Yenilikçi olun ve ilk etapta hissettiğiniz sarsıntıdan korkmayın.  Sağlığınızla ilgili önlemler almak isteyecek, daha iradeli olacaksınız. Büyük bir beslenme değişikliği yaşayabilirsiniz.

 

 

TERAZİ

Başak burcunda 7 Martta doğan dolunay kişisel gelişim alanınızı şenlendirecek. Hem sezgileriniz açılacak hem de ekstra para kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Olaylar sürpriz bir şekilde gelişirken, iç dünyanızda bir yandan değişecek. Daha düzenli ve planlı bir hayata geçiş yapabilirsiniz. Gözlem yeteneğiniz artabilir. Ve bazı yeteneklerinizi birleştirip daha zekice çıkışlar yapabilirsiniz.

Satürn 7 Mart da balık burcuna sağlık ve iş alanınıza yerleşecek. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz artarken, daha dinç ve güçlü hissetmek için çabalayacaksınız. Uzun süreli spor yapmaya başlayabilir, özel diyetleri büyük bir iradeyle sürdürebilirsiniz. İş alanında yalnız çalışmak zorunda kalabilir ve bir çok kişinin görevini tek başınıza yapabilirsiniz. Süreç başında zorlanacak, sonundaysa daha sağlam, daha güçlü hissedeceksiniz.

21 Mart yeniayı, evlilik ve ortaklık alanınızı şenlendirecek. Evlilik teklifi almak, evlilik sözü vermek, evlilik hazırlıkları yapmak, çeşitli sözleşmeler imzalamak için heyecanlı hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Bazı kaygılarınız olsa da, zaman içinde üstünüzden  atacaksınız. Yeniay ayrıca yeni bir müşavirle çalışma, yeni danışmanlar bulma şansı da verebilir.

23 Mart da Plüton kova burcuna giriş yapacak. Aşk yaşamınız, çocuklarınızla ilişkileriniz ve yaratıcı projelerinizin kabul edilmesi konularında müthiş bir hakimiyet kazanacaksınız. Bu transit sizin açınızdan yararlı. Tutkulu aşklar yaşayabilir, sezgilerinizin inanılmaz şekilde yükseldiğine tanık olabilirsiniz. Eşitlik, özgürlük ve ilişkilerde objektif olmak konusunda hayli hassasınız. Bu evrede hassasiyetinizi açıkça belirtme fırsatı bulacaksınız.

AKREP:

7 Mart da başak burcunda gerçekleşen dolunaydan olumlu etkileneceksiniz. Büyük sürprizler eşinizden yansıyabilir. Güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Dostlarınızla ilişkinizi gözden geçirdiğinizde ihmal ettiklerinizi ve sizi ihmal etmeyenleri fark edeceksiniz. İlişkilerinize yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. Ekip çalışmalarınızı bu süreçte başarıyla sonlandırabilirsiniz.

Dostunuz balık burcuna 7 Mart da yerleşen Satürn, daha ciddi ilişkiler yaşama arzunuzun yükselmesine neden olacak. Yalnızlığı laçka ilişkilere tercih edebilir, uzak mesafe ilişkileri yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Bu dönem size ilişkiniz için sabırla beklemeyi ve sabretmeyi öğretecek. Projelerin hazırlığı söz konusuysa, haddinden fazla iş yüklenebilir ve ağır koşullarda çalışabilirsiniz.

21 Mart da yeniay koç burcunda doğuyor. İş alanınızda bir yenilik yapabilirsiniz. Elemanlarınızla sözleşme yapmak, yeni elemanların işe alımı veya ofis kiralamak ya da iş araçlarını kiralamak gibi ihtimaller heyecan yaratacak. Aynı anda birden fazla sözleşme de yapabilirsiniz. Her koşulda yenilenmek sağlığınıza da iyi gelecek. Daha hırslı ve azimli yani tam motive olmuş bir ruhsal duruma geçeceksiniz.

Yöneticiniz Plüton pek de rahat hissetmediği bir alana yerleşiyor: kova burcuna. Bu giriş 23 Mart da başlayacak. Evinizle, ailenizle ve yuvanızla ilişkileriniz tamamen değişiyor. Bu köklü bir değişim zamanı ve sizin tevekküllü, sağduyulu tavrınızla her şey eskisinden daha iyi olabilir. Ancak yine de kolay olmayacak. Küllerinizden yeniden doğmak konusundaki başarınızı kanıtlamalısınız.

 

YAY:

Kariyer alanınızda 7 Mart da bir dolunay gerçekleşecek. Hedeflerinizi ve gelecek amaçlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yeni ve sürpriz kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızı sil baştan yaratabilirsiniz. Yeni fikirlere açık olun. Başlangıçta olumsuz görünen şeyler zaman içinde avantaj olarak hayatınıza yansıyacak. Yöneticilerinizin ayrılması üzebilir ancak yolunuz da bu sayede açılabilir.

Balık burcuna yerleşen Satürn, 7 Mart dan itibaren destekleyici yanını gösterecek. Aile ilişkileriniz, başkalaşacak. Ev içinde sorumluluklarınız artıyor ve muhtemeldir aile bireylerinden destek almayacaksınız. Bu durumda çok zorlanmayacak ve her şeyin üstesinden tek başına gelmenin haklı gururunu yaşayacaksınız. Öte yandan mülk sahibi olmak üzere harekete geçebilirsiniz.

21 Mart da koç burcunda doğan yeniay aşk yaşamınızı hareketlendirecek. 5 gün önceden 5 gün sonraya dek etkili olan dolunay 10 gün boyunca karşınıza beğeneceğiniz insanları çıkarabilir. Tanışmalar gerçek aşka dönüşebilir. Beynini zekasını seveceğiniz insanlardan etkilenebilirsiniz. Öte yandan yeni bir proje için anlaşma imzalayabilirsiniz. Eğlence yaşamına geri dönecek ve ya bir bebek sahibi olacaksınız.

23 Mart da Plüton yakın çevrenizi değiştirecek bir alana kova burcuna giriş yapıyor. Yakınlarınızla ilişkiniz değişiyor. Akrabalarınızla, komşularınızla ve kardeşlerinizle ilişkileriniz tamamen değişiyor. Başka bir bakış açısı kazanacaksınız. Daha kıymet bilen bir ruh haline geçiş yapabilirsiniz. Öte yandan kısa yolculuklar zaman zaman tehlikeli hale gelecek bu nedenle hız yapmaktan kaçınmalı, manzaranın tadını çıkartmayı ve konforlu seyahati önemsemelisiniz.

 

OĞLAK:

7 Mart önemli bir tarih. 2 farklı etkiyi birden yaşayacaksınız. Öncelikle başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Uzun yolculuklarınızı tamamlayıp eve dönebilirsiniz. Veya yeni, sürpriz bir seyahat için yola çıkabilirsiniz. Her koşulda yollarda olacak ve tamda o sırada sürpriz bir projeye davet edileceksiniz. Veya yolculuk bir aşkın kapılarını da aralayabilir. Bebek bekliyorsanız müjde size ulaşabilir. Dolunaydan yararlanacaksınız.

7 Mart dan itibaren Satürn balık burcuna, yakın çevre alanınıza geçiyor. Çevrenizde gitgide yalnız hissedebilir ve düzenli kısa yolculuklar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu düzenli seyahatler sağlığınızı da bozabilir ancak direnirseniz, sonuçta daha sağlıklı ve bol egzersizin olumlu sonuçlarını alan biri olursunuz. Uzun süre yalnızlık hissetmek de ekstra güçlendirecek. Bir başkasına ihtiyaç duymamayı öğreneceksiniz.

21 Mart yeniayıyla birlikte mülk sahibi olabilirsiniz. Ev alım satımı ya da kiralamak gibi işleri 10 gün içinde çözebilirsiniz. Ev değişikliği için öyle hevesli hissedeceksiniz ki bir an önce taşınmak veya evrak işlerini yapmak için acele edeceğiniz bile düşünülebilir. Öte yandan yuva kurmak, eşya alımları da bu dönemde karlı olacak. Arazi alma çabanız varsa birden fazla yer almanız da söz konusu olabilir.

23 Mart da Plüton burcunuzdan çıkıp kova burcuna geçiyor. Mali konularda daha çok güç kazanacak ve kontrolü ele alacaksınız. Daha özgür alanlara açılacak, hayatın değerini daha iyi anlayacaksınız. Bu transit varlığın ve yokluğun farkına varmanızı sağlar. Hayat amacınızı keşfetmek için Plüton’un size mutluluk veren yanlarını keşfetmelisiniz. Mali konularda ketum olmakla başlayın. Herkesin her şeyi bilmesi gerekmiyor.

 

KOVA:

Başkalarının kaynaklarından yararlanmak, kredi almak veya borçlarınızı ödemek gibi işlerle 7 Mart dolunayında daha kolay ilgileneceksiniz. Çeşitli sürprizleri ve fırsatları iyi değerlendirin. Başlangıçta beklenmedik haberler alıp şaşırabilirsiniz ancak bu haberler zamanla avantaja dönüşecek. Ailenizden gelen her türlü şaşırtıcı habere ve sürprize hazır olun.

Balık burcuna 7 Şubat da yerleşen Satürn, mali konularda daha disiplinli, daha tutumlu ve birikime dönük davranmanızı sağlayacak. Daha az kazanabilir, engellenmiş hissedebilirsiniz. Özgüveniniz de düşebilir. Bu zor dönemi iradenizle, sabrınız ve üstün aklınızla atlatacak, daha sonraki zorlukları hafife alacaksınız. Birikimleriniz çığ gibi büyüyebilir.

21 Mart yeniayı yeni bir çevre de var olmanız, yeni iletişim araçları hatta bir otomobil satın almanız gibi ihtimaller yaratacak. Yakın çevrenizden kişilerle tanışacak, birlikte harekete geçeceğiniz ortak amaçlar edineceksiniz. Bununla birlikte kardeşlerinizle daha yakın bir ilişki geliştirmeniz de mümkün. Yeni sözleşmeler veya sunum konuşmalarınız hayatınızda yeni ve heyecanlı bir dönem yaşatacak.

23 Mart da burcunuza geçen Plüton, burcun ilk günlerinde doğanlar için sarsıcı bir sınav gibi görünebilir. Ancak zayıf yapılar, zayıf kişiler, zayıf ilişkiler bu sınavdan etkilenecektir. O nedenle manevi gücünüzü yüksek tutmak için şifa sanatlarıyla, gizem bilimlerle ilgilenmeli, az konuşup çok hissetmelisiniz. Bu süreç 20242e dek tekrarlayacağı için zaman zaman nefes alacak, geçmişin muhasebesini rahatlıkla yapacaksınız. Süreç sonunda hayatın kontrolünü ele almayı öğreneceksiniz.

BALIK:

7 Mart da 2 özel göksel olay yaşanacak. İlki evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşen dolunay. Sürprizler sevindirecek. Yakın çevrenizden beklenmedik mutlu haberler veya destek alabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirip yeni kararlarda alabilirsiniz. Danışmanlarınızla çalışmak konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız, nihayet bir karar vereceksiniz.

7 Mart da burcunuza geçen Satürn burcun ilk günlerinde doğanlar için hemen sağlık sorunları ve engeller yaratabilir. Bunun yanı sıra hayal dünyanıza gerçekçi dokunuşlar gelecek. Gerçekle abartılı beklentiyi daha kolay ayırt edeceksiniz. Kararsız, belirsiz durumlar yerini daha kararlı ve net bir görüş açısına bırakacak. Disiplin kazanmak, uyuşturucularla mücadele ve aşırı fedakarlıktan kurtulmak mümkün olacak.

Koç burcunda gerçekleşen 21 Mart yeniayı mali konularda yenilik, yeni teklifler ve yeni gelirler sağlayacak. Avantajlı bir teklife evet diyeceksiniz. Öte yandan özgüveninizi yükseltecek fikirler, bilgiler edineceksiniz. Kendinize dışardan bakmayı öğreneceksiniz. Sözleşme imzalamak, uzlaşmak için mükemmel bir dönemdesiniz.

23 Mart da Plüton kova burcuna geçtiğinde çeşitli travmatik olaylara tanıklık edebilir ya da bilinçaltınızı arındıracak, farklı bakış açıları geliştirmenizi sağlayacak teknikler öğrenerek, iç dünyanızda daha güçlü hissedebilirsiniz. Düşünce gücüyle dağları yerinden oynatma döneminiz başlıyor. O nedenle pozitif düşünmeyi öğrenmelisiniz. Aksi halde başınıza sadece negatif şeyler gelebilir bunu da istemezsiniz.