Çocuğunuzun Doğum Haritasında Neler Keşfediliyor?

Kasım Burç Yorumları ( Mucizeler Geliyor)

Yükselen Burcumu Bilmiyorum Nasıl Öğrenirim?Uzman astrolog Su Karakuş

www.sukarakus.com

Instagram/ youtube: su karakuş

 

KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

12 Kasımda dolunay boğa burcunda gerçekleşiyor. Karşısında Güneş ve Merkür Rx.Neptün, Plüton ve Satürn hem dolunayı hem Güneşi destekleyecek. Dolayısıyla şahane bir dolunay bizi bekliyor. Ancak aynı günlerde Mars-Plüton sert açısının oluşması bir hayli düşündürücü. Dolunay hayalleri gerçekleştirecek ve güçlü kişilerin desteğini almamızı sağlayacak. Köklü değişiklikler açısından ortam hazırlayacak. Yine de Mars’ın konumuna dikkat etmek gerekiyor.

26 Kasım da yeniay yay burcunda doğacak. Seyahatler, eğitim ve medya çalışmaları hayatımıza yenilik katacak. Venüs-Jüpiter kavuşumu bu yeniaya eşlik edecek. İlginç bir kavuşum zira Jüpiter yay, Venüs oğlak burcundayken kavuşum açısı içinde olacaklar ve her iki burcun ifade ettiği alanlarda da yararlarını göreceğiz.

KOÇ: Dolunay mali konularda ayın ilk yarısında çeşitli destekler sunacak. Giderleri hesaplarken unuttuğunuz detaylar sonradan can sıkıcı olabilir. Detayları planlarken yakınlarınız ve otoriteler arasındaki sorunlar köklü değişikliklere neden olacak. Ayın sonuna doğru aşk alanınızda yeniay doğuyor. Yeni bir eğitim veya medyada yer almak hangisi arzunuzsa o geliyor. Üstelik kariyer alanında da parlayacaksınız.

BOĞA: Ay ortası yaklaşırken, burcunuzda gerçekleşen dolunay ilişkilerinizi ve görünüşünüzü yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak. İş alanınızda aşırı agresif ve hakkaniyetçi tutumunuz yasal sorunlara neden olabilir. Üstünüze gelen sorunlarla baş ederken destek alabileceksiniz. Ay sonuna doğru ekstra kazançlarınız artacak. Seyahatler kazandıkça keyifli hale gelecek.

İKİZLER: Ay ortasında kişisel gelişim ve alışkanlıklardan özgürleşmek her şeyden daha önemli olacak. Dolunay hem destek verecek hem de sorunlarla baş etme gücü. Aşk ve yüzleşmeler dolunaya eşlik edecek ve köklü değişiklikler talep edecek. Ayın sonuna doğru yeniay evlilik veya ortaklık ihtimali sunacak. Gelirlerinizin sevindirici şekilde artışı da tam da bu nedenle olacak.

YENGEÇ: Arkadaşları elemek gereken özel bir dönem ay ortasında gelecek. Aile içi ilişkiler yorucu olabilir ancak çözüm bakış açısını kökten değiştirmek. İlişki biçiminizi değiştirmenizi sorunlardan arınmanızı sağlayacak. Ayın son haftasında yeniay iş alanınızda parlamanızı sağlayacak. Yeni bir iş veya elemanlar hayatınıza anlam katacak. Yakınlarla ilişkileriniz iyiye giderken mutluluğunuz katlanarak artacak.

ASLAN: Kariyer hedeflerinizi ay ortasında yeniden irdelemelisiniz. Köklü değişiklikler kararlarınızı etkileyecek. Yakın çevrenizden alacağınız tepkileri düşünecek ve sağlıklı yaşam için tarz değiştireceksiniz. Ayın son haftasında yeniay aşk, bebek, yeni projeler ne isterseniz onları armağan edecek. İş alanınıza yayılan mutluluk da bonus olacak. Yeniayı değerlendirmek başarılarınızı arttıracak.

BAŞAK: Seyahatler, eğitimler ya da kent değişikliği gündeminizdeyse ay ortasında çevre değişikliğine odaklanmalısınız. Öte yandan aşırı harcamalar güçsüz bırakabilir. Aşk yaşamınızın köklü değişikliklere ihtiyacı var. Ayın sonunda yuva alanında doğan yeniay yeni bir eve kavuşmanızı sağlayabilir. Üstelik bu ev çocuklarınız için de mutluluk kaynağı olacak. Aynı süreçte yalnızlar yeni bir aşka yelken açacak.

TERAZİ: Ekstra gelirlerinizden birinden vazgeçmeniz veya düzenli ödemeleri tamamlayıp kurtulmanız gerekiyor. Ay ortasında dolunayın desteğini alırken, öfke kontrolüne önem vermelisiniz. Ailenizle ilişkileriniz değişime gidiyor. Ay sonuna doğru yeniay reklam çabalarınıza ışık tutacak ve nihayet sonuç alacaksınız.  Evinizde dekorasyon değişikliği keyfinizi ve konforunuzu yükseltecek.

AKREP: Evlilik, ortaklık veya yakınlarla ilişkilerde eski sorunları gündeme getirip çözüm arayacağınız bir aydasınız. Özellikle ay ortasında yakın çevrenizi değiştirmek isteyecek, suçluluk duygularınızla baş etmeyi öğreneceksiniz. Ay sonuna doğru yeni bir gelir kaynağı sevincinizi katlayacak. Hem çevrenizle ilişkileriniz iyileşecek hem mali alanda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

YAY: İş yaşamınızda alışkanlıkları kırmanın zamanı geldi. Ay ortasında dolunay size destek verirken, ruh sağlığınızı da gözden geçireceksiniz. Arkadaşlarla aranızdaki mali konular ciddi değişikliklerle çözülebilir. Ay sonuna doğru burcunuzda gerçekleşen yeniay hayatınızın birçok alanında yenilik ve mutluluk getirecek. Evlenebilir veya sadece görünüşünüzü yenileyebilirsiniz. Mali avantajlar sevinç katacak.

OĞLAK: Aşk alanınızda gerçekleşen dolunay sevindirecek. Öte yandan ilişkileri iyi yönetmelisiniz. Aksi halde güç gösterileri kişileri sizden uzaklaştırabilir. Kariyeriniz için köklü değişiklikler yapmalısınız. Ay sonunda kişisel gelişimin iyimserlik ayağının anlamını çözecek, rahatlayacaksınız. Burcunuza yerleşen Venüs ve yaklaşan Jüpiter’in sağlayacağı avantajla aşka veya yaratıcılığınızı kanıtlamaya hazır olacaksınız.

KOVA: Evinizde bir tamamlanma yaratmalısınız ay ortasında taşınmak veya tadilatlar önceliğiniz olacak. Uzun yolculuklarda sorun yaşanabilir. Bu nedenle dikkatli olmalısınız. Ay sonuna doğru yeni arkadaşlar yaşamınıza katılacak. İç dünyanızı aydınlatacak bu kişilerin iyimserliği bulaşıcı. Hayata mutlulukla bakacak ve onlarla birlikte maceralara atılacaksınız.

BALIK: Yakın çevrenizi değiştirmek, uzaklaşmak veya tamamen başka bir yola girmek dolunayın hediyeleri. Arkadaşlarınızın bir kısmı destek olurken, bir kısmıyla da ilişkileriniz yüzleşmeyle sona erebilir. Yolculuklara odaklanın. Ay sonuna doğru yeniay kariyer alanınızda aydınlık sağlayacak. Daha medyatik olabilir, daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Dostlarınızın desteği sizinle olacak.

her hakkı saklıdır