KASIM 2021 BURÇ YORUMLARI

TUTULMA AYI KASIM DA HANGİ BURCU NE BEKLİYOR

 

KOÇ:

Yeniay 1-10 Kasım aralığında etkili olacak. Akrep burcunda ve bu kez sert bir yeniayla karşı karşıyasınız. Bu nedenle yenilik yapmaya bir anlamda zorunlu hissedeceksiniz. Kredi almak, zorunlu ameliyatları yaptırmak ya da özgüven tazelemek üzere atacağınız adımlar, ekibiniz ya da dostlarınız tarafından eleştiri alabilir. Ya da ihtiyacınız olan desteği bulamayabilirsiniz. Her koşulda küllerinizden yeniden doğacaksınız.

5 Kasımda yeniay doğuyor ve aynı gün Venüs oğlak burcuna yerleşerek kariyer yaşamınızda sevecenliğinizle parlamanızı sağlıyor. Yöneticilerinizin desteği sizinle olacak. İlişkileriniz canlanırken gitgide yakınlaştığınız üstleriniz gelişiminize katkıda bulunacak.

6 Kasım da Merkür de akrep burcuna yerleşiyor. Bu evre sözleşme imzalamak, söz vermek için uygun görünüyor. Başkalarının referanslarından ve kaynaklarından kolayca yararlanacaksınız.

19 Kasımda dolunay Ay tutulması gerçekleşecek. 15 gün öncesinden, 15 gün sonrasına dek etkili olan tutulma Jüpiter’in tetiklemesiyle yine bir TKare oluşturarak, mali alanda bir sonlanma yaratacak. Sonlanmanın etkilerini normalden daha abartılı hissedebilirsiniz zira Jüpiter dokunduğu her şeyi büyütür. Arkadaşlarınızın sizi manipüle etmesi ve tepkilerinizi yükseltecek söylemlerde bulunması çok mümkün. Kimseyi dinlemezseniz olayların abartılmasına engel olursunuz.

22 Kasımda Güneş, 24 Kasım da Venüs yay burcuna geçiş yapıyor. Seyahatler, yeni eğitim planları ve medya hesaplarınızda yenilik yaratmak gibi heyecan veren aktiviteler, ayın yorgunluklarını unutturacak. Yeniden iyimser hissedecek ve hayata sarılacaksınız.

27 Kasım da Jüpiter ve Plüton arasında yumuşak bir açı oluşuyor.  Kariyer alanında köklü değişiklikleri kolayca yapabileceksiniz.  Şansınız yaver gidecek, dostlarınızın hediyelerini kabul edecek ve değişeceksiniz.

BOĞA:

 

 

Karşıt burcunuz akrep ilişkilerdeki tutumunuzu simgeliyor. Ve burada 5 Kasımda bir yeniay doğuyor. Evlilik veya iş ortaklığı kararı alabilirsiniz. Ailenizle tekrar birlikte yaşamaya başlayabilirsiniz. İhtimaller alışkanlıklarınızı bir kez daha ve zorlanarak değiştirmenizi sağlayacak. Ancak değişiklik kariyerinizde bir takım engellerde getirebilir. Sorumluluklarınız artabilir ve üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz. Hafifleyin ve kendinize yüklenmeyin.

Yine 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna girecek. Yöneticiniz Venüs, dost bir burçtan size gülümserken, unutulmaz yerlere seyahat etme fırsatı bulacaksınız. Eğitim yaşamınız devam ediyorsa, başarılı olduğunuzu hissedip gurur duyacaksınız. Yalnızsanız uzun yolculuklar yeni bir aşkı da beraberinde getirebilir.

Partnerinizle ilişkiniz hakkında düşünmek, kendinizle yüzleşmek, daha derin anlamda bağ kurmanız 6 Kasımdan itibaren mümkün zira Merkür akrep burcuna geçiş yapacak. Konuşarak anlaşma zamanı.

Ay tutulması 19 Kasımda burcunuzda gerçekleşecek. Ve elbette her Ay tutulması dolunayda gerçekleşir bu nedenle biraz duygusal, biraz değişimcidir. Görünüşünüz, yaşam stiliniz ve kariyeriniz bu tutulmadan etkilenecek. Özellikle boğa burcunun don dönemlerinde doğduysanız. Otoritelerinizin başına gelen olayların büyüklüğü karşısında duygusal olarak yorulabilirsiniz. Yönetimi ele almanız ve şansınıza güvenmeden harekete geçmeniz gerekecek. Değişmek zorundasınız ve bir dönemi kapatıp yeni bir döneme başlayacaksınız.

22 Kasım ve 24 Kasımda Güneş ve Merkür ard arda yay burcuna yerleştiğinde kalbinizde güneş açacak. Gelirleriniz hızla artacak. Bu karanlıktan aydınlığa çıkış süreci. Ve tüm yorgunluklarınızdan sıyrılıp yeniden neşe dolacaksınız.

Kariyer yolculuğunuzu gerçek bir yolculukla, köklü bir değişiklikle, tamamlayacak, seveceğiniz bir atmosferde devam edeceksiniz. 27 Kasımda Plüton-Jüpiter arasında oluşan tatlı açı destek verecek.

 

İKİZLER:

 

Yeniay 5 Kasımda iş, sağlık, ruh sağlığı ve seyahatlerinizi etkileyecek. Bazı travmatik olaylar yaşanabilir ancak yeni bir işe başlamanın sancısına sevinç ve heyecan da dahil olacak. Ya da en azından geçmişte yaşlanan travmaların temizlenmesini sağlayacak bir sağlık programı deneyeceksiniz. Bu evre bağımlılıklardan kurtulmak için de mükemmel. Öte yandan uzun yolculuklar veya eğitim alanınızda bazı kısıtlamalarla veya engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olun.

Başkalarının kaynaklarından yararlanmak, maddi manevi destek almak 5 Kasımdan itibaren mümkün görünüyor zira sevgi planeti Venüs, bu alanı şenlendirecek. 24 Kasıma dek burada yolculuk yapan Venüs dürüst ve güvenilir olmanın önemine dikkat çekecek.

İş anlaşmalarınızı, elemanla ilgili sözleşmeler ve yasal işlemlerinizi, mesai ücret planlamalarınızı 6 Kasımdan itibaren yapabileceksiniz çünkü Merkür iş alanınızdan geçiş yapacak. Sağlıklı         beslenme araştırmaları içinde uygun bir evre.

Ay tutulması kişisel gelişim açısından bir üst basamağa taşınmak demek. Yaşlı yakınların sorunları veya rüyalarınız ya da dinlenme anlarınızda izlediğiniz bir film sizi değişimin kıyısına getirecek ve dolunay Ay tutulması 19 Kasımda gerçekleştiğinde ruhunuz bambaşka bir yola girmiş olacak. Ay Tutulmalarının etkisi 15 gün önceden başlar, 15 gün sonraya dek devam eder. Bu 1 aylık uzun evrede duygularınız bir miktar sıkışmış gibi de olabilir. Her şey bittiğinde yeni bir hayat başlayacak.

22 Kasım ve 24 Kasımda enerjiniz keskin bir şekilde değişmeye başlayacak ve bunu fark edeceksiniz. İş yaşamını mesai saatlerinde düşünmeye ve genel olarak evlilik, ilişkiler, yakınlıklar gibi konulara enerjinizi yönlendirmeye başlayacaksınız. İyimser hissedeceksiniz.

Yut dışına taşınmak veya ticari yaşamı başlatmak gibi ilgileriniz varsa, 27 Kasımda gerçekleşen Pluton-Jüpiter arasındaki güzel açı bunu sağlayabilir. Köklü değişiklikler için çabalarınız devam etmeli.

 

 

YENGEÇ:

Yeniay 5 Kasımda aşk alanınızda doğacak ve 1-10 Kasım arasında etkili olacak. Değerlendirebilecek burçlardan birisiniz. Yeni bir aşka başlamanız tesadüf ya da şans eseri mümkün olabilir. Ya da sevindiren bir bebek haberiyle havalara uçabilirsiniz. Projeleriniz için ekstra kaynak bulmanız gerekebilir ve tüm abalarınızın ödülünü alabilirsiniz. Gökyüzünün sizden belediği şeyse değişmeniz daha farklı sosyal gruplarda yer almanız.

5 Kasım da ayrıca Venüs oğlak burcunu ziyarete başlıyor ve burada 24 Kasıma dek zaman geçirecek. Bu evrede eşinizle ve yakınlarınızla ilişkinize bolca nezaket, sevgi, sevecenlik yansıyacak. Duygularınızın karşılık bulmasıyla daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

Partnerinizle iletişim kurmakta zorlanıyorsanız, önemli konuları 6 Kasım sonrasına saklayın. Merkür aşk alanınızdan geçecek ve birbirinizi anlamanızı sağlayacak. Yanısıra yaratıcı projelerin sözleşmeleri, çocuklarla iletişim için de mükemmel bir dönem olacak.

Arkadaşlarınız veya ekibinizle çalışmalarınız beklenmedik bir şekilde sonlanabilir. Bu durum naif kalbinizi üzebilir, mutlu da edebilir. İki yönlü duygular içinde çalkalanacaksınız. Dolunay Ay tutulması dostluk alanınızda gerçekleşecek ve ne yazık ki olumsuz duyguların abartılı şekilde algılanmasına neden olacak. Kalbinizi bir el sıkıyormuş hissi de oluşabilir, kaybettiğiniz bir arkadaşın izini de bulabilirsiniz. Mali kayıplara dikkat etmek koşuluyla, dostluğun tadını çıkarın.

İş alanınıza 22 Kasımda Güneş yerleşecek ve iş ilişkilerinizi canlandırmaya eğilimli olacaksınız. 24 Kasım da aynı alana giriş yapan Merkür, iş anlaşmaları için zemin hazırlayacak ve düşünce gücünüz yaratıcılıkla birleşecek.

Gelir kaynaklarınızı değiştirmek, ameliyatlarınızı yaptırmak, ilişkilerinizde istediğiniz adımları atabilmeniz 27 Kasımda kolay olacak. Jüpiter ve Pluton arasındaki anlamlı açı, destek verirken aksiyon almalısınız.

 

ASLAN:

Evinizde yenilik yapmak istiyor ama bekletiyorsanız 1-10 Kasım arasında kendinizi yenilikleri yaratırken heyecan ve endişeyle karışık duygular içinde bulabilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek değişiklikler ve eşinizin alışkanlıklarını değiştirme zorunluluğu yorucu olabilir ama üstesinden gelemeyeceğiniz bir şeyle karşılaşmayacaksınız. Sorumluluklarınızı paylaşmaya hazır olun yeter. Kariyerinizle ilgili büyük değişiklikler yapmanız gerekirse korkusuzca yapın.

5-24 Kasım aralığında aşk ve finansal avantajlar planeti Venüs Oğlak burcuna yerleşiyor. Daha zevkli bir iş ortamı, iş arkadaşlarınızla daha nazik ilişkiler, sevginin sürekliliği için çaba harcamaya istekli olmak gibi eğilimleriniz yükselişe geçiyor. Bu dönemde müşterilerinizin de daha nazik davrandığını gözlemleyebilirsiniz.

Evle ilgili sözleşmeler için yılın en uygun zamanlarından biri de 6 Kasım sonrası. Merkür akrep burcundan geçiş yapacak ve sizde evinize odaklanabilecek, düşüncelerinizi hayata geçireceksiniz.

Kariyer alanınızda bir kasırga gibi esen dolunay- Ay tutulması 19 Kasımda boğa burcunun 27.derecesinde gerçekleşecek. 15 gün öncesinden, 15 gün sonrasına dek etkili ve bu etki boyunca süregelen kariyer planlarınızı iptal edip, yeni bir ortaklığı düşünebilirsiniz. Ummadığınız kadar çekici teklifler alabilirsiniz. Bu teklifler birkaç farklı yerden de gelebilir. Jüpiter bolluk hazinesini sunarken, tuzaklarda kuruyor. Ortaklıkla ilgilenmeyin. Yalnız yürüyün.

Dostunuz yay burcu 22 Kasımdan itibaren Güneş’in girişiyle şenleniyor. Aşka ve çocuklarınıza daha çok zaman ayıracak, ilişkilerinizi yeniden şahlandıracaksınız. 24 Kasımda Merkür de yay burcuna geçerek iyimserlik dozunu arttıracak. İlişkilerinize neşe katacaksınız.

İlişkiler ve iş yaşamınızda kendinizi aşacağınız yenilikler için en uygun zemini 27 Kasımda bulacaksınız. İki güçlü gezegen; Plüton ve Jüpiter aralarında barış ilan edecek. Hak ettiğiniz konuma gelebilirsiniz.

 

 

BAŞAK:

5 Kasım da akrep burcunda gerçekleşen yeniay 1-10 Kasım arasında etkili olacak ve çevrenizi değiştirmenizi sağlayacak. Uzun ve kısa yolculuklar biraz yorsa da hayatınızı büyük oranda değiştirecek fikirler ortaya çıkaracaksınız. Gördüğünüz, duyduğunuz, ilgilendiğiniz her şey yenilik çağrıştıracak. Bu dönemde sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Tansiyon ve damar problemleriniz yeniden nüksedebilir. Sakin, dingin ve değişimlere uyumlu olabilirseniz serüvenin tadını çıkarırsınız.

Aşk alanınız 5-24 Kasım arasında Venüs’ün ziyaretiyle şenlenecek. Yalnızsanız ilgi çekecek ve ilgileneceğiniz kişilerle tanışacaksınız. Bir ilişkiniz varsa romantizmin dozu artabilir. Güven, ilişkinizin olmazsa olmazı ve güven duyacağınız kişiler hayatınıza girecek.

Her türlü sözleşme, sunum, tanıtım ve yakın çevreyle iletişim için özel döneminiz 6 Kasımda başlayacak. İmzalarınızı gönül rahatlığı ile atacaksınız çünkü akılla sezgileri buluşturacaksınız.

19 Kasımda boğa burcunun 27.derecesinde gerçekleşen dolunay, dostça bir getiri sağlayacak ve taşınma planlarınızı gerçekleştireceksiniz. Ticaret ya da eğitim yaşamınız varsa, başarılı çalışmalara imza atabilirsiniz. İş ve sağlık alanındaki berekete kuşkuyla yaklaşın. Sağlıklı hissettiğiniz her an sinsi bir hastalık can sıkabilir ya da bereketli gördüğünüz alışverişler tersine dönebilir. Tekrarlayan süreçlere dikkat edin.

Evinizle daha fazla ilgilenmek, konuklar ağırlamak ve neşeli ev toplantıları düzenlemek gibi fikirleriniz 22 Kasımdan itibaren hayata geçiyor. 24 Kasımdan itibarense evle ilgili sözleşmeler, anlaşmalar yapabilir, verdiğiniz sözleri yerine getirebilirsiniz.

İş yaşamınızda bereketi, aşk yaşamınızda köklü değişiklikleri bekliyorsanız 27 Kasım ve civarını iyi değerlendirin. Çalışın ve arayın. Jüpiter VE Plüton aralarında anlaşarak ihtiyacınız olan desteği sağlayacak.

 

TERAZİ:

1-10 Kasım arasında dikkatinizi para, mal, mülk konularına verecek, yeni gelirler kazanma çabasında olacaksınız ki bu özgüven açısından da önemli. Gelir –gide dengenizi, harcama-biriktirme alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz. Değiştirmelisiniz de. Başka yolu yok. Yaratıcı projeleriniz üstünde disiplinle çalışmalı, çocuklarınızla ilgili sorumlulukları yerine getirmeli ama kendinize de zaman ayırmalısınız. Benimsediğiniz, güvendiğiniz kişilerle daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Yöneticiniz Venüs yuva ve aile alanına 5 Kasımda yerleşiyor ve 24 Kasıma dek burada kalacak. Evinizi daha zevkli bir hale getirmek, dekoratif seçimler yapmak bu evrede çok mümkün. Yanısıra, ailenizi bir araya toplamak, büyük aile yemekleri düzenlemek için de keyifli bir dönem olacak.

Mali konularda önemli kararlara imza atmanız 6 Kasım ve sonrasında mümkün olacak. Merkür akrep burcuna yerleşeceği için sezgilerinizi de hesaba katarak  paranın kokusunu almayı başaracaksınız. Yatırımlar ve yeni gelirleri planlamak için doğru bir zamanda olacaksınız.

Ekstra gelirler kazanmaya ya da borçlardan kurtulmaya teşvik eden bir tutulma 19 Kasımda gerçekleşiyor. Boğa burcunun 27 derecesindeki bu tutulma, mali konularda yeniden dengeyi bulmanızı sağlayacak. Harcamaları çocuklarınız için, aşk için ya da partneriniz için ya da çok inandığınız projeleriniz için yapıyorsanız daha da dikkatli olun. Gereksiz bir harcama tuzağına düşmüş olabilirsiniz. Dengeye gelmek için ortalamanın üstüne çıkmamalısınız.

Yakın çevre ziyaretlerine 22 Kasımdan itibaren çıkabilirsiniz. Kısa yolculuklar neşenizi yerine getirecek. 24 Kasımdan itibarense, sözleşmeleri ve anlaşmaları başarıyla gerçekleştireceksiniz.

Aşk hayatınızda mutluluk ve birlikte yaşam kararı almanız 27 Kasım ve civarındaki günlerde çok olası. Hayatınıza sihirli bir el dokunacak ve belki de uzun zaman sonra iyi bir şeyler olacak.

 

AKREP:

5 Kasımda burcunuzda bir yeniay gerçekleşecek. 1-10 Kasım arasında etkisini  hissedeceğiniz bu yeniay, görünüşünüzü, tavırlarınızı, ilişkilerinizi ve evinizi yenilemenizi sağlayacak. Görüşleriniz değiştikçe yenilenmeniz daha kolay olacak. Evle ilgili sorumluluklarınızı paylaşmanız gerekiyor. İlişkiye bakış açınızı ise kalıpların dışına çıkartmanız. Büyük bir yenilik içinde olmak her zaman zordur ve bazen acı verir. Acı ise insanı büyütür, olgunlaştırır.

Venüs 5-24 Kasım arasında yakın çevreyle bağlantınızı revize edecek. Komşularınızla ve yakın çevrenizde bulunan alışveriş yaptığınız kişilerle ilişkilerinize daha çok özen göstereceksiniz. Kardeşlerinizle bağınızı yeniden ve daha kuvvetli bir şekilde kuracaksınız.

6 Kasımdan itibaren Merkür burcunuzu ziyaret edeceği için algılarınız açık, muhakeme gücünüz dorukta olacak. Her türlü sözleşme, anlaşma, söz verme ve fiziksel görünüşünüzdeki değişiklikler açısından verimli bir zaman.

Yuvanızda ve yakınlarla ilişkinizde bir miktar sert rüzgarlar esecek çünkü yuva alanınızı etkileyecek bir dolunay-Ay tutulması oluşuyor. 19 Kasımda gerçekleşen ay tutulması, 15 gün öncesinden, 15 gün sonrasına dek etkili. Ve süreç başladığında kalbinizi ağzınızda hissedebilirsiniz. Bu zorlu bir tutulma ve etkisi bittiğinde ilişkilerinizi gözden geçirmiş ve eğer inanıyorsanız daha sağlam devam kararı almış olacaksınız.

Mali konularda yararlı bir evre 22 Kasımda başlayacak. Benimsediğiniz kişilerle irtibat kuracaksınız ve yeniden mali gelirlerinizin canlanmasını sağlayacaksınız. 24 Kasımdaysa parayla ilişkili anlaşmalar yapmaya başlayabilirsiniz.

Evle ilgili ihtiyaçlarınızın karşılanacağı, yakın çevrenizin köklü şekilde değişeceği güzel dönem ayın sonuna doğru yaşanacak. 27 Kasımda zirve yapan Jüpiter, Plüton güzel açısıyla ortam şenlenecek.

 

YAY:

Kişisel gelişim, ruhsal gelişim ve arınma anlamında güzel etkilerle başlıyorsunuz aya. 1-10 Kasım arasında yeni bir şifa tekniğiyle tanışabilir veya meditasyon öğrenebilirsiniz. Bu bir basamak olacak. Hem ruh, hem beden sağlığınızı iyileştirmenin yolu bir şekilde arınmaktan geçiyor. Beslenme biçiminizi ciddi şekilde değiştireceksiniz. Yakın çevrenizin, kardeşlerinizin sorumluluğunu fazlasıyla üstlenmiş olabilirsiniz. Yüklerinizi hafifletmeniz gerekiyor.

Mali konularda avantajlı evre 5 Kasımda başlıyor 24 Kasıma dek sürecek. Alışverişlerde avantajlı olanı bulacak, şansınıza güveneceksiniz. Özgüveninizdeki yükselişin nedeni de fiziksel görünüşünüze yapacağınız küçük dokunuşlar olacak.

6 Kasımdan itibaren yakınlarınızın sağlık raporlarını almak, düşüncelerinizi duygularınızla buluşturmak, çelişkileri yok etmek, rüyalarınızın sembollerini keşfetmek, okumak, daha çok dinlenmek ve öğrenmeye zaman ayırmak isteyeceksiniz.

İş ve sağlık yaşamınızı gözden geçirmek için ay boyunca bir dürtü hissedeceksiniz. Ancak gerçekten kararlı davranışları 19 Kasım Ay tutulması sırasında sergileyeceksiniz. Yakın çevrenizde yaşayan kalabalık bir grup, hem iş yaşamınıza hem sağlığınıza bakış açınızı değiştirecek. Bu iyi elbette. Her tutulma yanlış bir bilginin sağlaması anlamına gelir. Yanlışlardan kurtulacaksınız.

Enerjinizin gerçekten yükselişe geçeceği zaman 22 Kasım. Güneş burcunuza geçiş yapacak, yeniden kendiniz gibi hissedeceksiniz. 24 Kasımdan itibarense kendinizi ifade etmeniz kolaylaşacak, zekanızla öne çıkacaksınız.

Yöneticiniz Jüpiter 27 Kasımda, Plütonla güzel bir bağlantı kuruyor. Bu tarihin yakınlarında hem çevrenizin genişlemesi ve yeniden sosyal kazanımlar sağlamak mümkün, hem de mali konularda köklü değişiklikler yapmanız mümkün.

 

OĞLAK:

Yeni arkadaşlar yaşamınıza katılıyor. Ve bu arkadaşlar, projelerinize, çocuklarınızla, ilişkilerinize öyle bir dokunacak ki hayata bakışınız tamamen değişecek. Garantiler ve güvenliğin eskisi kadar önemli olmadığı bir dünyaya merhaba diyeceksiniz. Aşka bakış açınızı yenilemekle düşüncelerinizdeki bir çok endişeyi sileceksiniz. Mali konularda çok çalışmak, biriktirmek, kazanamamaktan endişelenmek, özgüveni azaltacak düşünceler içine çekilmek gibi size zarar veren streslerden arınmanız gerekiyor. Düşünerek durumu iyileştiremezsiniz.

Venüs 5 Kasım da burcunuza yerleşerek daha çekici ve etkileyici görünmenizi sağlayacak. Çekiciliğin temel nedeni gülümsemek ve nazik olmaktır. Daha pozitif görünmek üzere özel bir çaba harcayacaksınız. Bu çabanın ödülü aşk veya evliliğe giden bir ilişki de olabilir.

Arkadaşlık alanınıza 6 Kasımda yerleşen Merkür, sosyalleşmek, konuşmak, bilgilerinizi evrensel yararlılıklar için kullanmak gibi çabalarınıza odaklanmanızı sağlayacak. Başkalarının duygularını her zamankinden daha iyi anlayacaksınız.

Aşk alanınızda 19 Kasımda fırtınalı bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Bunun anlamı fırtınalı bir ayrılık yaşanması değil. Kavuşmak da olabilir her koşulda duygularınız abartılı derecede yüksek olacak. Özgüveniniz de abartılı şekilde yükselebilir. Mali konularda büyük riskler almayın. Tutulmanın etkisi Kasım boyunca sürecek. Ortalama bir gün ve zenginlik duygusu içindeyseniz sorun yok demektir.

İçe dönenin, iyimser bir enerjiyle dolmanın, anılarla mutlu olmanın zirve dönemi 22 Kasımda başlıyor. 24 Kasımdan itibaren okumaya ve öğrenmeye yeniden merak duyacaksınız.

Burcunuzda yol alan Plüton ayı güzel tamamlamanızı sağlayacak. Özellikle görünüşünüzde ve tavrınızda köklü değişiklikler yaparak, mali konularda ilerleyeceksiniz.

 

KOVA:

Kariyerinizde yeni bir sayfa açmaya hazırsanız, 1-10 Kasım aralığında tüm yenilikler, mecburiyetler başınıza gelecek. Yöneticileriniz değişebilir ya da özel bir görev teklif edilebilir. Her koşulda yenilik yapmak istediğiniz bir süreçde hissetmeyebilirsiniz. Ama engellerden kurtulmanız, mücadeleler yerine bulunduğunuz yerin tadını çıkartmayı öğrenmeniz gerekiyor. Gereksiz yüklerden arınmanız, kuralları esnetmeniz ve aşırı kaygıyı bir kenara koymanız da gerekiyor. Hepsini 10 günde başarmak kolay değil ama başarabilirsiniz.

5 Kasımdan itibaren rüyalarınız renklenmeye ve mesaj içermeye başlayacak. Daha kaliteli bir uyku uyuduğunuzu da fark edeceksiniz. Bu dönemde sezgilerinize güvenebilir, yeni şifa teknikleri öğrenme yoluna girebilir veya meditasyon yapmaya başlayabilirsiniz.

Kariyer alanınız 6 Kasımdan itibaren Merkür’ün transitiyle şenlenecek. Anlaşmalarda istediğinizi elde edeceksiniz. Yükseliş için ticari zekanızı kullanabileceksiniz. Yöneticilerinizle doğru bir iletişim kurabileceksiniz.

Evinizle ilgili değişiklikleri Kasım boyunca tamamlayacaksınız ve en çok heyecan veren olaylar 19 Kasım civarında yaşanacak. Çünkü o günlerde Ay tutulmasının etkisinde olacaksınız. Bir miktar gergin hissetmeniz normal. Ay tutulmaları duygusal patlamaların en yoğun yaşandığı dönemlerdir. Şu ki şansınıza çok güvenmeyin ve zemini hep yoklayın. Aşırı güven hata yaptırabilir.

22 Kasımda kariyer alanınıza yerleşen Güneş, iyimser ve patavatsız yöneticilerinizle neşeli bir bağ kurmanızı sağlayacak. 24 Kasımdan itibarense sohbetleriniz koyulaşacak, bilgiye doyacaksınız.

Burcunuzda yolculuk yapan Jüpiter en değerli fırsatları 27 Kasım civarında sunacak. Geçmişin travmalarından arınıp hayatınızda tertemiz bir sayfa açacaksınız. Bir şekidle mutlu olmanın formülünü bulacaksınız.

 

BALIK:

Uzun yolculukların rotası, dünya görüşünüz, eğitim yaşamınıza bakış açınız tamamen değişiyor. Artık kalbinizin götürdüğü yere gideceksiniz. Duyguların peşinden sürükleneceksiniz. Enerjinizi yükseltecek yegane şey ortamdan uzaklaşmak. Yakın çevrenizdeki büyük değişiklik devam ediyor ve her yenilikde konforunuz artıyor. Öte yandan uykusuzluk, mutsuz uyanmak, endişe, karamsarlık gibi ruhunuzu çürüten negatif duygu ve düşüncelerden kurtulmayı başarmalısınız. Çabalarınız bu doğrultuda olmalı.

5 Kasımda arkadaşlık ve ekip çalışmaları alanınıza yerleşen Venüs, bir arkadaşla yakınlaşmaktan, çok eğlenceli ve güvenilir bir ekipde olmanın huzurunu duyumsamanıza kadar bir dizi güzellik, iyilik hali getirecek. 24 Kasıma dek sosyalleşmeye çalışın. Destekleneceksiniz.

Ticari yaşamınızla ilgili önemli anlaşmaları 6 Kasımdan itibaren yapabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa yine bu evrede sınavlarda başarı kazanabilirsiniz Merkür eğitim ve ticaret alanınızdan transit geçiş yapacak.

Yakın çevrenizi değiştirmeniz söz konusuysa en iyi seçeneği 19 Kasım civarında bulabilirsiniz. Ancak bu değişim zannettiğiniz kadar kolay olmayabilir. Anılara ne denli bağlandığınızı anlayıp ayrılık acısı duyumsayabilirsiniz. Komşular, çevrenizdeki iyi insanlar ve her şey değişecek. Sözleşmeleriniz, kısa yolculuklarınızın kapsamı da değişecek. Değişim içinde başkalarıyla aşırı ilgilenerek, fedakarlık ederek hayatı kaçırmayın.

Ay sonunda müthiş fırsatlar karşınıza çıkacak. İç dünyanızı zenginleştiren bir pozitif görüş açısı, arkadaş çevrenizde güçlü ve sizi değiştirecek dostların yer almasıyla hayat akışınız sevinçli bir değişimle donanacak.