haziran-burç-yorumları

HAZİRAN BURÇ YORUMLARI

KOÇ

EVİNİ SEV, DEKORASYONA YÖNEL

Venüs 2 Hazirandan itibaren yengeç burcuna yerleşiyor ve 27 Haziran’a dek burada kalacak.  Evinizi daha çok seveceğiniz ve zaman ayıracağınız bir dönem yaşanacak. Dekorasyon yenilemek için özellikle bu dönemden yararlanabileceğiniz gibi aile içi ilişkilerde de sıcak bir havanın oluşmasını sağlayabilirsiniz. 

ÇOK HAREKETLİ VE AŞK DOLU GÜNLER YAŞANACAK.

10 Haziranda gerçekleşen Güneş Tutulması yeni bir iletişim aracı, araba almanıza veya çevre değişikliğine yardımcı olacak. 

11 Haziran da aşk alanınıza yerleşen yöneticiniz Mars, enerjik, atak ve sevmeye hazır hissetmenizi sağlayabilir. Bu çok özel bir dönem ve 2 yılda bir gerçekleşiyor. Değerlendirmelisiniz çünkü çekiciliğiniz dorukta olacak. 

İLİŞKİLER ÖNE ÇIKIYOR. İYİ İNSAN OLMAK ZORUNDASINIZ.

20 Hazirandan itibaren Jüpiter kısa süreliğine konuk olduğu balık burcunda Retro harekete başlıyor. Bu Retro sevecenliğin, yardım etme ve anlama çabasının önüne geçecek bir duyarsızlık getirebilir. İyi insan olmak için kendimizi zorlamamız gereken bir dönemde olacağız.

21 Haziran da Güneş yengeç burcuna geçecek ve evle, aileyle ilgili konular canlanacak. 

23 Haziran da Merkür Retro harekete son verip durağanlaşacak. Ertesi gün ilerleyecek. Bu evrede kesinlikle yakın çevrenizle polemiklere girmeyin, teknolojik araçlar veya otomobil satın almayın. 15 gün sonra tüm alışverişlerinizi yapabilirsiniz. 

AŞK, KARİYER VE RUH SAĞLIĞINIZI ÖNEMSEYİN.

24 Haziran da Jüpiter’in de tetikleneceği bir dolunay yaşanacak. Bu dolunay kariyerle ilgili çeşitli fırsatları karşınıza çıkarırken, sezgilerinize güvenip değerlendirmelisiniz.

25 Haziran da Neptün Retro harekete başlıyor. Kişisel gelişim ve yakınlarınızın sağlığını ilgilendiren bu alanda hem Jüpiter hem Neptün retrosu ruhsal hastalıkların yükselmesine neden olabilir aman dikkat.

27 Haziran Venüs’ün de aslan burcuna geçişiyle, havaya iyice aşk kokusu yayılacak. Biten ilişkilerin yerine daha iyilerini, daha ümit vaad edenleri koyabileceksiniz.

BOĞA

YAKIN ÇEVRENİZLE SICAK TEMASDA OLACAKSINIZ

Venüs 2 Haziran dan 27 Hazirana dek yengeç burcunda kalacak ve sanata, yakın çevrenizle iyi ilişkilere, kardeşlerinizle daha sevgi dolu bir yakınlığa yardım edecek. Yöneticiniz Venüs’ün her transiti çok önemli. İletişim, konuşma ve yazma alanlarındaysa daha seçkin kelimeleri tercih edeceksiniz.

YENİ GELİRLER KAZANABİLİR, MÜLK ALABİLİRSİNİZ.

10 Haziran da gerçekleşecek Güneş Tutulması mali alanda yenilikler getirecek. Yeni bir işe başlamak yeni gelirler elde etmek mümkün.

11 Haziran itibariyle enerjinizi ev işlerine, evle ilgili hedeflerinize vermeyi başaracaksınız. Bir yuva oluşturmak bu evrede kolay olacak. Alım satım işlerine de odaklanabilirsiniz.

ARKADAŞLIKLARA VE PARA KONUSUNA DİKKATTİNİZİ VERİN.

20 Hazirandan itibaren Jüpiter balık burcunda Retro konuma geçiyor. Bu kısa konuklukta arkadaşlarınızla aranızda sevgi ve bağlılık oluşmuştu. Bu tür içten duygulara bir süre veda edip, yalnızlığı tercih edebilir, kendi travmalarınızla ilgilenebilirsiniz. 

21 Haziran da Güneş yengeç burcuna geçerek, yakın çevrenizle ilişkilerinizi canlandıracak. Komşularınızı, esnafınızı tanımaktan keyif alacaksınız.

23 Haziran da Merkür ikizler burcunda durağanlaşıyor. Mali konularda hem o gün hemde sonraki 15 gün dikkatli olmalısınız. Hatalı kararlar alabilirsiniz. Yenilik yapmak için acele etmeyin. 

YENİ BAŞARILARA İMZA ATACAKSINIZ. 

24 Haziran da dostunuz oğlak burcunda nefis bir dolunay gerçekleşecek. Seyahatler, eğitimler, medya toplantıları kariyeriniz adına yeni başarılara imza atmanızı sağlayacak. 

25 Hazirandan itibaren Neptün de arkadaşlık alanında Retro konuma geçiyor. Ajitasyon yapmaya eğilimli arkadaşlarınız artabilir. Bilemediğiniz emin olmadığınız durumlarda kandırılabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

27 Haziran da Venüs aslan burcuna yerleşerek, evinizle ilgili dekorasyon fikirlerine eğilmenize yardım edecek. Aile ilişkilerinde sevgi sözcükleri artıyor.

İKİZLER

MALİ KONULARDA AVANTAJLI DÖNEMDESİNİZ

Venüs 2-27 Haziran aralığında yengeç burcundan size gülümseyecek. Mali konularda avantajlı bir dönem başlayacak. Bu dönemde kendinize güveniniz de yükselişte olacak. Bunun yansıra benimsediğiniz, aileden biri gibi gördüğünüz kişilerle daha yakınlaşacak, birlikten güç doğduğunu kanıtlayacaksınız.

GÖRÜNÜŞÜNÜZ VE SOSYAL KONUMUNUZ DEĞİŞİYOR.

10 Haziran Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Kişisel stilinizi yenileyecek, görünüşünüzde radikal değişiklikler yapacaksınız. 

Mars aslan burcuna 11 Haziranda geçiyor. Yakın çevrenizle birlikte amaçlarınızı gerçekleştirmek, iletişimin hızlanması ve tanınma hedeflerinize ulaşmak çok mümkün olacak.

KARİYER ALANINDA ALGILARINIZ DEĞİŞİYOR.

20 Haziran da Jüpiter balık burcunda Retro yani geri harekete başlıyor. Gerileme şansın bir süre uzaklaşması anlamına gelir. Kariyer alanında anlayışlı ve yardımlaşmaya dayalı ortam bir süreliğine değişebilir. Algılarınız da değişebilir. Bu süreçte iyimserliği abartıp abartmadığınızı gözden geçirebilirsiniz. 

21 Haziran da Güneş yengeç burcunda geçerek, mali konularda canlı, neşeli, enerjik tutumlara neden olacak. Kazancınızı arttırabilirsiniz. 

23 Haziran ayın en tehlikeli günlerinden biri. Merkür burcunuzda Retro konuma son verip durağanlaşacak yani baskısını arttıracak. Bu önemli bir gün ve sonraki gölge dönem en çok hata yapılan evredir. Dikkatinizi maksimumda tutmaya çalışın ve önemli kararlar almayın. 

YATIRIMLAR KAZANDIRACAK

24 Haziran da dolunay ekstra gelirler alanınızı tetikliyor. Kredi alabilir, yatırım yapabilir, eski fırsatları yeniden değerlendirebilirsiniz. Bu bir kazan kazan dönemi. 

25 Haziranda kariyer alanında bir başka hareket gerçekleşecek. Neptün Retro konuma geçecek. Yöneticilerinizin sizi kandırması, düş kırıklığına uğratması gibi olasılıklar ortaya çıkabilir. Beklentilerinizi düşürün.

27 Haziran da Venüs aslan burcuna geçerek yakın çevrenizle ilişkilerinizi iyileştirmeye yardımcı olacak. Yakınlaşmalar artabilir. 

YENGEÇ

ESTETİK Mİ İSTİYORSUNUZ? VENÜS BURCUNUZDA

Venüs 2 Hazirandan itibaren burcunuzu ziyaret ediyor. 27 Hazirana dek burada kalacak. Daha güzel, daha nazik ve daha bakımlı olmak için bir dürtü duyumsayacaksınız. Bununla birlikte hayran kitleniz de artıyor. Çekiciliğinize karşı koymak güçleşecek adeta ışık saçacaksınız. Estetik işlemler için uygun bir evre. 

HARCAMALARA DİKKAT

10 Haziran Güneş tutulması kişisel gelişim açısından önemli bir adım atmanızı sağlayacak. Yeni bilgilere ulaşacak ve çok değişeceksiniz. 

11 Hazirandan itibaren harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Mars aslan burcuna geçerek lüks masrafların artmasına neden olacak. Bununla birlikte ekstra gelirlerinizi arttırmak da çok mümkün olabilir.

GÜNEŞ CANLANDIRACAK

20 Haziran seyahatlerin, eğitim yaşamının, medya çalışmalarının üstünde bir süredir dolaşan şans bulutlarının dağıldığı tarih. Şansı kendiniz yaratmak ve daha çok çabalamak zorundasınız. Jüpiter Ekime dek Retro konumda kalacak.

21 Haziran da Güneş yengeç burcuna geçerek, içe dönmekten ve enerji düşüklüğünden kurtulmanızı sağlayacak. Yaşama daha canlı sarılacaksınız.

23 Haziran da Merkür ikizler burcunda durağanlaşacak ve ilerleyecek. İlerlemesine rağmen tehlikeli bir 15 gün yaşanacak. Kendinizle ve geçmişinizle ilgili yanlış yargılarda bulunabilir, suçluluk duygusu hissedebilirsiniz. Bu tuzağa düşmemeye çalışın. Düşünceler karanlık kuyulara sizi çekmemeli.

EVLENEBİLİR, ORTAKLIK KURABİLİRSİNİZ

24 Haziran da dolunay evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşecek. Jüpiter’in güzel katkılarıyla bu zor görünen olaylar dizisi tamamen avantajınıza evrilebilir. 

25 Haziran da Neptün seyahat, eğitim ve medya çalışmaları alanında gerileyecek. Retro konumdayken düş kırıklığına uğratma ve yanıltma eğilimi artacaktır. Seyahatlerde ve eğitim alanlarında dikkatli olun. 

27 Haziran itibariyle Venüs aslan burcuna geçiyor. Mali konularda avantaji ele geçirmenizi sağlıyor. Telifler sevindirecek. 

ASLAN

GEÇMİŞİNİZLE BARIŞIYORSUNUZ

Kişisel gelişim, yakınlarınızın sağlığı, ruh sağlığınız 2 Haziran itibariyle Venüs’ün kontrolüne girecek ve Dünyaya daha iyi, daha renkli bir yerden bakmaya başlayacaksınız. Geçmişinizle barışmak, duygusal travmalardan arınmak, affetmek ve barışmak için bu güzel dönemden yararlanabilirsiniz. 

HAYATINIZA YENİ VE ÖZEL ARKADAŞLAR KATILACAK

10 Haziran Güneş tutulması yaşamınıza unutulmaz arkadaşları dahil edecek. Birlikte geleceğe yürüyeceğiniz ekipler kuracaksınız.

2 yıl sonra nihayet enerjiniz tazelenecek. 11 Haziran itibariyle Mars 2 aylığına burcunuzu ziyaret edecek. Daha enerjik hissedecek adeta kış uykusundan uyanacaksınız. 

ŞEFKAT, BESLEME, İYİLEŞTİRME KAVRAMLARI ÖNE ÇIKIYOR.

20 Haziran dan itibaren ekstra gelirler, hediyeler, başkalarının referansları gibi konularda eskisi kadar şanslı olmadığınızı fark edeceksiniz çünkü Jüpiter balık burcunda Retro konuma geçecek. Yeniden gelirlerinizi arttırmak üzere Ekim’i beklemek zorunda kalabilirsiniz.

21 Haziran da Güneş yengeç burcuna geçerek, şefkat, besleme, sarıp sarmalama, iyileştirme gibi kavramları yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak.

23 Haziranda durağanlaşan Merkür arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalara ve kötü sonuçlara neden olabilir. Doğru anladığınıza emin olmaya çalışın ve niyeti tekrar tekrar sorgulayın. Öte yandan ekip içinde iletişim kopuklukları da yaşanabilir. 15 gün boyunca azalarak sürecek bir gölge dönem yaşanacak.

ÇEKİCİLİĞİNİZ VE HAYRAN SAYINIZ ARTIYOR.

24 Haziran da dolunay oğlak burcunda gerçekleşiyor. İş alanında daha önce yapılan teklifler yeniden anlamlı bir hale gelebilir. Değerlendirin.

25 Hazirandan itibaren Neptün de Retro konuma geçiyor. Başkalarının kaynaklarından yararlanmak isterken yanıltabilirsiniz. Kandırılabilirsiniz. Sponsorlara ve kazanacağınıza güvenmek için acele etmeyin. 

27 Haziran da Venüs burcunuza yerleşerek çekiciliğinizi arttıracak. Daha romantik hissedecek, sevildiğinize emin olacaksınız. Estetik çabalar için uygun bir evre.

BAŞAK

ARKADAŞLARLA DAHA İYİ ANLAŞACAK SOSYALLEŞECEKSİNİZ,

Venüs dostluk, ekip çalışmaları ve dilekler alanınızda 2-27 Haziran arasında seyahat edecek. Bu dönemde daha çok sosyalleşme gereksinimi duyacak, ekip arkadaşlarınızla daha verimli çalışmalar yapacaksınız. Ortamdaki uyum ve huzur dikkatinizi çekecek. 

KARİYERİNİZ AÇISINDAN ALTIN TARİHLER

10 Haziran Güneş tutulması kariyeriniz açısından önemli gelişmeler yaratacak. Ortaklıklara dikkat etmek koşuluyla her türlü teklifi değerlendirebilirsiniz. 

Biraz içe dönmeniz, enerjinizi toparlamanız ve dinlenmeniz gerekiyor. Mars aslan burcuna 11 Haziranda geçtiğinde içe dönmeyi tercih edecek, aksiyonu azaltacaksınız.

YAKINLARA DEĞİL DOSTLUKLARA YÖNELECEKSİNİZ.

20 Hazirandan itibaren Jüpiter balık burcunda geri harekete ( Retro) başlayacak. Yakınlarınızla ilişkilerinizdeki sevecenlik ve sıcaklık yerini sorgulamaya bırakabilir. İyimserliğinizi abarttığınızı gerçeği unuttuğunuzu fark edebilirsiniz. Bu evrede duygularınız bir uçtan diğerine savrulacak ve ortayı bulacaksınız.

21 Haziran da Güneş yengeç burcuna geçiş yaptığında arkadaşlıklarınız canlanacak ve dostlukların size enerji verdiğini keşfedeceksiniz. 

Yöneticiniz Merkür 23 Haziranda durağan harekete geçiyor ve ilerleyecek. Kariyer alanınızda gerçekleşen bu durağanlık günü ve sonraki 15 gün hata yapmaya her zamankinden daha açık olabilirsiniz ve otoritelerle ilişkileriniz sarsılabilir. Dikkatli ve alttan almaya hazır görünmelisiniz. 

EVLİLİĞE GİDECEK BİR AŞKA EVET DİYEBİLİRSİNİZ.

24 Haziranda dostunuz oğlak burcunda gerçekleşen dolunayda şans gezegen Jüpiterin etkisini hissedeceksiniz. Evliliğe gidecek bir aşka evet diyebilirsiniz. 

25 Haziran da Neptün gerilemeye başlıyor. Yakınlarınız, evlilik ve ortaklık alanınızdaki kişiler bu konumda düş kırıklığı hissettirebilirler. Kandırılmış olduğunuzu düşünebilirsiniz. Beklentilerinizi abarttığınızı anlayacaksınız.

27 Haziran itibariyle Venüs aslan burcuna transit geçiş yapacak ve iç dünyanıza aydınlık, cesaret, özgüven, netlik getirecek. Kişisel gelişim açısından mükemmel evre.

TERAZİ

YÖNETİCİNİZ VENÜS KARİYER ALANINIZDA

Venüs kariyer alanınızda 2 Hazirandan 27 Hazirana dek yolculuk yaparken, yöneticinizle aranızda sevecen bir ilişki kurulacak. Düşmanlıkların dostluğa, şefkate dönüşeceği bu dönemden doyasına yararlanacaksınız. Yükseliş için puan biriktirmek isterseniz gözler üstünüzde olacak ve övgü alacaksınız.

SEYAHATLER YENİDEN BAŞLIYOR.

10 Haziran Güneş tutulması, yurt dışı seyahatler, taşınmalar, kent değişiklikleri gibi yaşamınız açısından önemli ve heyecan veren olayları başlatacak. 

11 Haziranda Mars arkadaşlık alanınıza geçecek. Tartışmanın gelişime katkısını gözlemleyeceksiniz. Daha çok sosyalleşecek, daha cesur davranacaksınız. Ekip çalışmalarında liderliği üstlenebilirsiniz. 

İŞ DEĞİL KARİYER ODAKLI OLUN.

20 Hazirandan itibaren Jüpiter’in balık burcundaki retrosu, iş ve sağlık konularında çeşitli şanssızlıklara yol açabilir. Şansı kendiniz yaratmalı, her zamankinden daha fazla çalışmalı ve daha dikkatli olmalısınız. Elemanlarınızın başına gelen talihsiz olaylardan da etkilenebilirsiniz. 

21 Haziran da Güneş yengeç burcuna yerleşiyor. Kariyerinizde özel bir canlılık ve ilgi yaşanacak. Değerlendirin.

23 Haziran da Merkür retrosu sona eriyor. Durun hemen sevinmeyin bu durağan gün hatanın en fazla yapıldığı gündür ve sonraki 15 gününde sevimli olacağı söylenemez. Dikkatinizi sürdürün ve seyahatlerde pasaport, kredi kartı kayıplarına ve otel rezervasyon hatalarına hazırlıklı olun. 

EV ALABİLİR, TADİLATLARA GİRİŞEBİLİRSİNİZ.

24 Haziran da dolunay oğlak burcunda yuva alanınızda oluşacak. Ev alabilir, tadilatları tamamlayabilir üstelik bu konuda destek de alabilirsiniz. 

25 Haziran da Neptün de Retro harekete başlıyor. İş ve sağlık konularında yanıltılma, kandırılma gibi şeylere dikkat edin. Öte yandan alerjik hastalıklar yeniden artabilir. Daha çok uyku ihtiyacı gözlemlenebilir. 

Yöneticiniz Venüs 27 Haziran itibariyle aslan burcuna yerleşecek. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz yeniden sıcak ve cömert olabilir. Dostlukların avantajını yaşayabilirsiniz. 

AKREP

BEĞENİLME ARZUNUZ KARŞILIĞINI BULUYOR

Seyahatler başlıyor. 2 Hazirandan 27 Hazirana dek gezip dolaşacağınız yerleri seveceksiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa öğrenecekleriniz, yeni bilgiler, severek hafızanıza kazıyacağınız şeyler olacak. Medya da daha çok takipçi toplayacak beğeni kazanacaksınız.

EKSTRA GELİRLERİNİZ ARTIYOR

10 Haziran Güneş tutulmasıyla ekstra gelirlerinize yenisi eklenecek ve daha çok kazanmaya başlayacaksınız. Kredi almanız da mümkün. 

Kariyerinizle ilgili önemli adımlar atmak, yeniden silkelenmek ve harekete geçmek için 11 Haziran ve sonrası çok uygun. Mars kariyer alanınızı ziyaret edecek. 2 aylık kısa sürede büyük başarılara imza atacaksınız.

AŞK EMEK İSTİYOR.

Aşk alanında şans 20 Haziran itibariyle geri çekilecek. Şanssızlıklar veya partnerinizin yaşayacağı şanssızlıklar bir anda neler oluyor duygusu yaratacak. Bu dönemde şansınıza güvenmeden temkini elden bırakmadan hareket etmelisiniz. Kabul gören projelerin geri dönüşü, çocuklarla ilgili yanlış kararlar almak da olasılıklardan.

21 Hazirandaysa yengeç burcuna geçen Güneş’in seyahatlerinizi canlandırdığına tanık olacaksınız. Hareket halinde olacak ve enerjinizi yüksek tutacaksınız.

23 Hazirana dek Retro konumda olan Merkür nihayet durağanlaşıyor ancak bu en tehlikeli gün. Yatırım yapmaktan, söz vermekten, kredi almaktan kaçının. Gelecek 15 gün boyunca riskleri hesaplayın ve kaybedebileceğinizi hatırlayın. Bu gölge ve karanlık bir dönem. Dikkati elden bırakmayın. 

KARİYER YAŞAMINIZ CANLANIYOR.

24 Haziran da oğlak burcunda gerçekleşen dolunay, yakın çevrenize ihtiyaç duyacağınız kişilerin taşınmasını sağlayabilir. Sevinecek ve şanslı hissedeceksiniz. 

25 Hazirandan itibaren Neptün aşk alanınızda Retro harekete başlayacak. Düşleriniz, sevecenliğiniz yerini düş kırıklığına bırakabilir. Beklentiyi normal düzeye çekerseniz sorun yaşamazsınız.

27 Haziran da Venüs’ün aslan burcuna geçişiyle birlikte, kariyer alanınız canlanıyor. İlişkileriniz sevindirecek ve yükselmek, ödül almak, takdir görmek gibi sevinçler yaşayacaksınız.

YAY

BAŞKALARININ REFERANSINDAN YARARLANACAKSINIZ

Başkalarının kaynakları, referansları, parası ve çevresi 2 Haziran itibariyle hizmetinize sunulabilir. 27 Hazirana dek devam edecek bu süreçte Venüs yengeç burcunda olacak. Alışverişlerde en uygunu bulmayı başaracak, istediğiniz şeyleri kelepire satın alabileceksiniz. Bu şanslı dönemde sponsorlar bulabilirsiniz.

EVLLİĞE VEYA İŞ ORTAKLIĞINA HAZIR MISINIZ ?

Evlilik ve ortaklık alanınızda hem yeniay hem Güneş tutulması 10 Haziranda gerçekleşecek. Evlenebilir veya iş ortaklığı kurabilirsiniz. 

Seyahatleri özlediniz ama bir şekilde korunaklı kalmak için kendinizi engellediyseniz cesareti 11 Hazirandan itibaren bulacaksınız. Mars, seyahat, medya çalışmaları ve eğitim alanınıza giriş yapacak.

YUVADAKİ SORUNLAR YENİ KAYNAKLARLA ÇÖZÜLECEK

Yuvanızla ilgili kararları 20 Haziran sonrasına bırakmayın çünkü ev, yuva, aile alanında Jüpiter geri harekete başlayacak. Şansınızı bir süre tatile göndereceksiniz. O nedenle aile bireylerinin başına gelen herhangi bir olayı düzeltmek, sonuçları değiştirmek zor olabilir. Yuva kurmak istiyorsanız 20 Haziran öncesini düşünmelisiniz.

21 Haziran dan itibaren Güneş yengeç burcunda yol alacak. Başkalarının kaynaklarından yararlanacak, sponsorlar bulmaktan keyif duyacaksınız.

Merkür retrosu 23 Haziranda sona erecek ancak o gün durağanlık günüdür ve çok fazla hata yapılır. Özellikle eşinizle veya iş ortağınızla ilişkinizde tahammülsüz, takıntılı, geçmişin hatalarını tekrar su yüzüne çıkartma eğiliminde olabilirsiniz. Gelecek 15 gün boyunca da ayrılık eğiliminde olabilirsiniz. Ancak pişmanlık sizi bekler. Kararlarınızdan emin olmayın.

SEVECEĞİNİZ YERLERE SEYAHATLER BAŞLASIN.

Mali alanda 24 Haziran da gerçekleşen dolunay, gelirlerinizi sabitlemek veya çoğaltmakla ilgilenecek. Şanslı bir dolunay ve değerlendireceksiniz. 

25 Haziran itibariyle evde su baskınlarına, suyla ilgili arızalara, aile bireylerinin alerjisinin tetiklenmesine karşı dikkatli olun. Neptün Retro konuma geçecek. Ev alım satımı gibi konularda yanılabilirsiniz. 

27 Haziran da Venüs dostunuz aslan burcuna geçiyor. Seyahatler seveceğiniz yerlere doğru olacak. Yeniden heyecan ve neşe duyumsayacaksınız. Medyada destek bulacaksınız.

OĞLAK

EVLİLİK VE ORTAKLIK ALANINIZA SEVGİ HAKİM OLUYOR.

Evlilik ve ortaklık alanınız 2 Haziran itibariyle şenleniyor. Aşk planeti Venüs karşıt burcunuza yerleşerek sevecen ilişkiler geliştirmenize, barış ilan etmenize yardım edecek. Bu kısa süreç 27 Haziran da sona eriyor. O nedenle duygusal baskılar ve talepler yerine bu duygusal yaklaşıma olumlu karşılık vermeye çalışmalısınız. 

İŞ ALANINIZ YENİLENECEK.

İş alanınızda 10 Haziranda gerçekleşen Güneş tutulması yepyeni iş fırsatlarını karşınıza çıkarıyor. Bir işiniz varsa geliştirmek için şans bulacaksınız.

Riskli yatırımlarla ilgileniyorsanız, 11 Haziran ve sonrası tehlikeli olabilir. Riski azaltın, başkalarının kaynaklarından yararlanmaya çalışın. Mars aslan burcunda iddiacı yanınızı öne çıkaracak.

EVLİLİĞİNİZİ BİR GÜNEŞ GİBİ AYDINLATIN. 

20 Hazirandan itibaren otomobil almak, kısa yolculuklara çıkmak veya yakın çevreyle kalabalık temaslar sizin açınızdan riskli olabilir. Jüpiter balık burcunda Retro konuma geldiğinde yanıltılma ve kandırılma olasılığı ortaya çıkar. Bu tarihten önce alışverişlerinizi tamamlamalı, şansınıza güvenmeden kararlarınızı uygulamalısınız. 

21 Haziran da Güneş 1 ay sürecek yolculuğuna yengeç burcunda devam edecek. Evlilik veya iş ortaklığı konularında daha canlı ve istekli görüneceksiniz.

Merkür retrosu 23 Haziran da iş alanınızda sona erecek ancak bu gün çok fazla ve kolayca hata yapılabilir. Dikkatli olun. İş alanınız ve sağlığınız beklenmedik sorunlarla üzebilir. Dikkatiniz hayat kurtaracaktır. İş arkadaşlarınızla aranızda iletişim kopukluğu yaşanabilir. Sakin ve sabırlı olun.

TARZINIZ, STİLİNİZ YENİLENİYOR.

Dolunay 24 Haziran da burcunuzda gerçekleşiyor. Yakın çevrenizin desteği ile görünüşünüzü, tarzınızı, stilinizi değiştirecek ve çok rahatlayacaksınız. 

25 Haziran dan itibaren yakın çevrenizden beklentileriniz düşük olsun. Çok iyi tanıdığınızı zannettiğiniz komşunuz veya esnafınız şaşırtabilir. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 

27 Hazirandan itibaren Venüs’ün aslan burcuna yerleşmesiyle birlikte ekstra gelirleriniz artabilir ve riskli yatırımlarda kazançlı bir dönem başlayabilir. 

KOVA

İŞ ALANINIZI YENİLEYİN

İş alanınızı dekore etmek, iş arkadaşlarınızla daha uyumlu bir çalışma alanı oluşturmak, sağlığınızla ilgilenmek, daha sıcak bir iş ortamı hazırlamak gibi eğilimleriniz 2 Haziran itibariyle artacak. İş arkadaşlarınızdan biriyle yakınlaşmak ihtimallerden. Duygularınızı kontrol etmeyecek ve daha sağlıklı hissedeceksiniz.

BEKLENEN AŞK KARŞINIZA ÇIKIYOR.

Aşk alanınızda büyük ve önemli bir gelişme olacak Güneş tutulması 10 Haziranda gerçekleşiyor. Büyük aşka, büyük projelere veya bebek sahibi olmaya evet diyebilirsiniz.

Evlilik ve ortaklık alanınıza 11 Haziran da yerleşen Mars, tahammülsüzlüklere ve aşırı saygı beklentisine neden olabilir. Evlenmek veya bir iş ortaklığı kurmak istiyorsanız daha kararlı adımlar atacağınız bir evre olacak.

İŞ YAŞAMINIZI CANLANDIRIN.

20 Hazirandan itibaren Jüpiter para alnınızda Retro konumda olacak ve kazancınızın azalması ya da gelirlerinizi yönetmekte şanssızlıklar yaşamanız çok mümkün. Bu durumda şans faktörünü yok sayarak harekete geçmelisiniz. Çabalarınız 2 katına çıkmalı. Bu evrede rehavete yer yok.

21 Haziranda Güneş yengeç burcuna yerleşerek iş alanınızda bir canlılık ortaya koyacak. Hareket, istek ve neşe anahtar kelimeleriniz olabilir. 

Aşk alanınızda gerileyen Merkür 23 Haziranda durağanlaşıp doğru yoluna dönecek ancak siz yine de temkinli olun. Partnerinizi kolayca gözden çıkartmayın. Delilik kısa pişmanlık kalıcı olabilir. Yanlış anlamalar ve yanlış yargılar ilişkileri bu evrede zedeleyecek. 

GELİRLERİNİZ ARTIYOR, EVDE MUTLULUK ÇOĞALIYOR.

Dolunay 24 Haziranda doğuyor. İç dünyanızda sakinlik, huzur ve denge yakalayacak, gelirlerinizi tekrar arttıracaksınız. Özgüveniniz yükselecek.

25 Haziranda Neptün de Retro konuma geçiyor. Para kazanırken veya harcarken dikkatli olun. Kandırılma, yanıltılma, dolandırılma gibi olasılıklar artacak. Alışverişlerinizi kısıtlayın, garantiye alın.

27 Haziran da Venüs karşıt burcunuza ve evlilik alanınıza yerleşiyor. Yakınlarınızla ilişkileriniz daha sıcak, daha romantik olurken, iş ortaklıklarının avantajı yaşanabilir. 

BALIK

YILIN AŞKTA EN ŞANSLI ZAMANI

Aşk alanınıza 2 Haziran da yerleşen Venüs, uzun zamandır beklediğiniz doğru insanı karşınıza çıkarabilir. Hayranlık duyacağınız biriyle tanışabilir ya da süregelen ilişkinizde biraz daha romantik olmaya karar verebilirsiniz. Yaratıcılığınızın yükseleceği bu evrede, yeni projeler üretirken zorlanmayacaksınız.

EVDE YENİLİK ZAMANI

Evde yenilik yapmak, mülk almak veya eşya yenilemek gibi arzularınız varsa Güneş tutulması 10 Haziranda fırsatları karşınıza çıkaracak. Başkalarını düş kırıklığına uğratmadan ilerlemelisiniz. 

İşle ilgili hırslarınızı ve hedeflerinizi yenilemek için 11 Haziran dan itibaren harekete geçebilirsiniz. Mars iş alanınıza yerleşerek atak, cesur çıkışlar yapmanızı sağlayacak. Kalp ve baş bölgesi için sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 

JÜPİTER BURCUNUZDA RETRO KONUMA GEÇİYOR.

20 Hazirandan itibaren Jüpiter burcunuzda Retro konumda olacak. Hayattaki her konuda kısa bir süreliğine şans vermişti. Ancak o şansı bir süre kullanamayacaksınız. Bu dönemden özgüveniniz ve kendinizle barışık ruh halinizde olumsuz etkilenebilir. İyimserliğinizi kaybedebilirsiniz. Kendinizi hızla motive etmelisiniz.

21 Haziran da Güneş dostunuz yengeç burcuna 1 aylığına yerleşiyor. Bu aşk yaşamını canlandırmak için özel ve neşeli bir dönem. 

23 Haziranda Merkür retrosu ev ve yuva alanında sona erecek ancak o gün evdeki elektronik eşyalar arıza yapabilir. Ve sonraki 15 gün arızaları düzeltmek zorda olabilir. Aile bireyleriyle ilişkiler sarsılabilir. Yanlış anlama yüzünden ayrılık kararları alınabilir. Biraz dikkat ve özenle sorunlar başlamadan çözülecektir. 

İŞ VE DOSTLUK YAŞAMI YÜKSELİŞTE

Dolunay 24 Haziran da oğlak burcunda doğacak. Arkadaşlar, ekip arkadaşları, dilekleriniz bu dolunayın şansından yararlanacak. Başkaları için sizde bir şans kaynağı olacaksınız. 

25 Haziran da Neptün burcunuzda Retro konuma geçecek. Jüpiterle birlikte burcunuzda 2 retro gezegen dikkatinizi tamamen kendinize odaklamanızı sağlayacak. Böylece düş dünyanız ve bilinçaltınızı gözlemleyeceksiniz. 

27 Haziran dan itibaren Venüs’ün aslan burcuna geçişiyle iş alanınızda dekorasyon ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi cömertçe sevecenlikle yaşama eğiliminiz yükselecek. 

Her hakkı saklıdır…

Su Karakuş

Uzman Astrolog