EYLÜL AYI BURÇ YORUMLARI-HERŞEY BEKLEYENE GELİR.

EYLÜL ASTROLOJİSİ

 

KOÇ:

POZİTİF İLİŞKİLER DÖNEMİ.

5 Eylülde Venüs başak burcuna yerleşiyor. Mali konular ve iş alanınız hareketleniyor. Kazancınız arttıkça, iş yerinizi yeniden dekore etmek isteyebilirsiniz.  İş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle daha nazik ve pozitif bir ilişki kurmayı tercih edeceksiniz.

MERKÜR RETROSU EVLİLİK ALANINA 2. ŞANSI GETİRECEK.

Merkür Retrosu 10 Eylülde evlilik ve ortaklık alanınızda başlıyor. 23 Eylüle dek burada sürecek. Yakınlarınızla ilişkinizde yanlış anlamalara açık olacaksınız. Bu dönem de aynı zamanda ayrıldığınız eşinize veya iş ortağınıza ikinci bir şans vermeyi de düşünebilirsiniz.

DOLUNAY MALİ KONULARDA GÜZELLİKLER GETİRİYOR.

Yine 10 Eylülde öğle saatlerinde balık burcunun 17.derecesinde bir dolunay doğacak. Uranüs, KAD VE GAD olumlu tetikleneceği için sürprizlerle dolu bir dolunay olacak. Beklenmedik gelişmeler ani bir şekilde ve özellikle mali konularda ortaya çıkacak. Kadersel etkiler bu kez yüzünüzü güldürecek. Büyük gelirler kazanabilir ve geçmişteki ekstra kazançlarınızı yeniden elde edebilirsiniz.

MERKÜR RETROSU YÖN DEĞİŞTİRİYOR: İŞ YAŞAMINA DİKKAT.

23 Eylülde Merkür retrosu başak burcunda devam edecek. Retro 2 Ekim de sona erecek. Bu dönemde iş yaşamınızda sorunlar ortaya çıkabilir. İş arkadaşlarınızla veya müşterilerinizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sorunları çıkmadan çözmek için olayları kişiselleştirmeyin.

MERKÜR RETROSU EVLİLİĞİN ÖNÜNDE ENGEL.

26 Eylül de yeniay terazi burcunun 2.erecesinde Merkür retrosunun gölgesinde doğuyor. İş ve sağlık sorunları nedeniyle aldığınız ortaklık kararlarını gerçekleştirmekte zorlanabilirsiniz. Eski sözler ve hatalar yeniden karşınıza çıkabilir. Üstelik dikkatsizliğinizin yaratacağı şanssızlıklar da can sıkıcı sonular doğurabilir. Çok mecbur değilseniz yeni bir yaşam biçimine geçmek için acele etmeyin.

 

BOĞA:

AŞKTA YILIN EN ŞANSLI DÖNEMİ.

Yöneticiniz Venüs 5 Eylülden itibaren aşk alanınızı ziyaret ediyor. Üstelik ay boyunca güzel açılar oluşturacak. Hem romantik ve çekici görüneceksiniz, hem görünüşünüzü yenilemekle ilgili şans bulacaksınız.

İŞ VE SAĞLIK YAŞAMINA DİKKAT

Merkür Retro konuma 10 Eylülde terazi burcunda geçiyor. İş arkadaşlarınızı, müşterilerinizi veya sağlığınızı ilgilendiren konularda hata yapmaya veya yanlış düşünmeye açık hissedeceksiniz. Sözleşmeleri dikkatle okumalı, yanlış anlamalardan kaçınmalısınız.

DOLUNAY SÜRPRİZLERLE GELİYOR.

10 Eylül de balık burcunun 17 derecesinde bir dolunay oluşacak. Oldukça güzel açılara sahip bu dolunayla birlikte arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirecek, kendi en iyi versiyonunuzu yaratacağınız fikirlere açılacaksınız. Evlilik ve ortaklık konusundaki deneyimleriniz ok işinize yarayacak. Başkalarının yüzünü yapacağınız sürprizlerle güldüreceksiniz.

MERKÜR RETROSU AŞK ALANINIZDA DEVAM EDECEK.

Merkür retrosu 23 Eylülde başak burcunda devam edecek 2 Ekim de sona erecek. Aşk alanınızı yoracak bir Retro değil daha çok geçmişi hatırlatacak olaylar yaşayacaksınız. Ancak yanlış karar vermemek için anlık duygulara kapılmamalısınız.

YENİAY İŞ ALANINIZDA ÜZÜNTÜ YARATABİLİR.

26 Eylülde terazi burcunun 2. Derecesinde bir yeniay oluşacak. 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek etkili olacak. İş yaşamınızda bir yenilik yapmak, eski projelerinize geri dönmek isteyeceksiniz. Partnerinizin veya çocuklarınızın önerilerini dikkate alın ama kendi bildiğiniz yolda ilerleyin. Zira bu süreçte kendinizden başka herkes yanıltıcı olabilir. Sezgilerinize değil aklınıza güvenin.

 

İKİZLER:

EVİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN.

Venüs 5 Eylül’den itibaren evinizi ve yuvanızı güzelleştirme, aile içi ilişkileri yeniden canlandırma arzusu doğuracak. Bu durumu pas geçmeyin. Aileyi bir araya getirmek, affetmek ve affedilmek için çok iyi bir dönem.

AŞK YAŞAMINIZA DİKKAT MERKÜR RX.

Yöneticiniz Merkür gerileme pozisyonuna 10 Eylül’de geçecek. Aşk ve yaratıcılık alanında gerçekleşen Retro, partnerinizle, çocuklarınızla veya projelerde birlikte yol aldığınız kişilerle ilişkilerinizi daha derin inceleme eğilimi doğuracak. Eski sevgiliye dönüş için güzel bir dönem.

DOLUNAY NEŞE VERECEK.

10 Eylül dolunayı balık burcunda neşe saçacak. Kariyer alanında beklentileriniz gerçekleşebilir hatta daha ötesine ulaşabilirsiniz. Sürpriz haberler yaşlı yakınlarınız sayesinde oluşacak. Mucizevi iyileşmeler hem sizin sağlığınızı hem de aile bireylerinin sağlığını olumlu etkileyecek. Hem iş yaşamına dönebileceksiniz, hem de kariyerinizde hedefe yaklaşacaksınız.

EVLE İLGİLİ KARARLAR PİŞMANLIK YARATABİLİR.

23 Eylülden itibaren Merkür retrosu başak burcunda devam edecek. Evinizle ilgili kararlarda pişmanlık duyacağınız hatalar yapabilirsiniz. Bu dönemde alım/satım veya kiralamak gibi sözleşmeye dayalı işler yapmayın. Aile ilişkilerde anlayışlı olmaya çalışın.

YENİAY AŞK YAŞAMINIZI ZORLAYABİLİR.

26 Eylülde dostunuz terazi burcunun 2 derecesinde bir yeniay doğacak. Bu yeniayda Merkür retrosu oldukça etkili. Genel olarak yararlı olan bu Retro bu kez zararlı görünecek. Zira aileniz tarafından özellikle aşk konusunda istemsizce yanlış yönlendirileceksiniz. Öte yandan arkadaşlarınız da sizi bu durumdan kurtaramayacak. Kararlarınızı yalnız alın. Sonuçları yalnız karşılayın.

 

YENGEÇ:

SEYAHATLER BAŞLASIN.

Venüs’ün 5 Eylülde başak burcuna geçişiyle birlikte seyahat arzunuz pekişecek. Bilgiyi doğru yerden almak ve doğru şekilde aktarmak konusunda daha titiz davranacaksınız. Okuma ve yazma alışkanlıklarınızda daha özenli olmak isteyeceksiniz.

EV ALIM SATIM TARİHLERİNE DİKKAT.

Ev alım satımı, taşınma veya dekorasyona başlama gibi kararlarınızı 10 Eylülden önce gerçekleştirin zira yuva alanınızda Merkür retrosu 10 Eylülde başlayacak, 23 Eylüle dek sürecek. Alışverişler bu dönem içinde pişmanlık yaratabilir.

UZUN BİR YOLCULUK HAYAT GÖRÜŞÜNÜZÜ DEĞİŞTİREBİLİR.

10 Eylülde dostunuz balık burcunda güzel bir dolunay oluşacak. Uzun bir yola çıkıp yaşamınızı değiştirebilirsiniz ya da öğreneceklerinizi tamamlayıp eve dönebilirsiniz. Her koşulda arkadaşlarınızın veya ekibinizin şok eden sürprizleriyle neşelenebilirsiniz. Bu yolculukta öğrenecekleriniz aşk yaşamınız ve yaratıcılığınız için bir hayli geliştirici olacak.

ESKİ DOSTLARLA KARŞILAŞABİLİRSİNİZ.

Merkür retrosu 23 Eylülden itibaren yakın çevrenizi ve yolculuklarınızı etkileyecek. Eski dostlara, komşulara yeniden rastlayacaksınız. Kısa yolculuklarda anılarınız canlanacak. Ve elbette araba arızaları, evrak veya anahtar kayıpları yaşayacaksınız ancak kısa sürecek.

EVDE YENİLİK TELAŞI YANILTABİLİR.

26 Eylülde terazi burcunun 2. Derecesinde bir yeniay doğuyor. Evde bir yenilik yapma çabasında olacaksınız. Yeni bir ev almak veya kiralamak, yeni eşyalar almak gibi ihtimalleriniz var. Ancak yakın çevrenizden birinin bir zamanlar söylediklerini hatırlayıp ona göre alışveriş yaparsanız yanılırsınız. Tüm kararlarınızı kendini alın. Yöneticlerinizden destek beklemeyin.

 

ASLAN:

MALİ KONULARDA ÇOK AVANTAJLI BİR DÖNEM.

Mali konularda avantajlı döneminiz 5 Eylül’de Venüs’ün başak burcuna yerleşmesiyle başlıyor. Özellikle özgüveninizin yükseldiğini fark edecek, kendinizi fiziksel açıdan daha çok beğeneceksiniz.  Özbakımınıza rahatlıkla zaman ayıracaksınız.

MERKÜR RETROSU ÇARPACAK.

10 Eylülde Merkür retrosu başlıyor ve yakın çevrenizle ilişkileriniz, evraklar, pasaport, anahtarlar, kimlikler, elektronik aletler, arabanız ve kişisel iletişim seçimleriniz etkilenecek. Kayıpların bulunacağı özel bir dönem olacak ve 23 Eylülde yön değiştirecek.

DOLUNAY BORÇLARDAN KURTULUŞ OLABİLİR.

Balık burcunda 10 Eylül’de bir dolunay gerçekleşiyor. Kredi alabilir ya da borçları tamamlayıp rahatlayabilirsiniz. Ekstra gelirlerinizi gözden geçirip en avantajlı olanlarla devam etme kararı alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklenmedik teklifler bir hayli şaşırtacak ve sevinçle kabul edeceksiniz. Endişeleriniz varsa deneyimli aile bireylerinden destek alabilirsiniz.

MALİ KONULARDA HATA YAPABİLİRSİNİZ.

23 Eylülden itibaren Merkür retrosu başak burcunda devam ediyor. Bu kez ayın ilk yarısından farklı olarak mali konularda hata yapmaya açık olacaksınız. Saklayıp bulamadığınız, kaybettiğiniz paralar yeniden size ulaşacak.

YENİAYDA ESKİ ÇEVRENİZE ODAKLANMAYIN.

26 Eylülde terazi burcunda oluşan yeniay, 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek etkili. Yakın çevrenizi genişletme fırsatı bulacaksınız ancak hiçbir şey umduğunuz gibi gitmeyebilir. Gereğinden çok para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Yurtdışındaki kimi güven duyduğunuz kişiler yanıltabilir veya onların uğradığı şanssızlıklar size yansıyabilir. Zorlu bir yeniay dönemi. Eski çevrenize odaklanmayın.

 

BAŞAK:

AŞKTA YILIN EN VERİMLİ DÖNEMİ.

Yılın aşkta en şanslı dönemi 5 Eylülde başlıyor. Venüs burcunuza yerleşecek. 29 Eylül’e dek bu alanda kalacak. Bir yandan çekici ve nazik görüneceksiniz. Öte yandan görünüşünüzü iyileştirme çabalarına ağırlık vereceksiniz. Estetikler için uygun zaman.

MERKÜRRX MALİ KONULARDA HATA YAPTIRABİLİR.

Yöneticiniz Merkür mali alanda Retro konuma 10 Eylül’de geçiyor. Ödeme ve harcama hataları yapabilirsiniz dikkatli olun. Öte yandan 23 Eylülden itibaren Retro burcunuzda devam edeceği için algılarınız git gide zayıflayabilir.

EVLİLİĞİNİZİ GÖZDEN GEÇİRİN.

Evlilik ve ortaklık ilişkilerinizi 10 Eylül ( +/-5 gün) civarında gözden geçireceksiniz. Dolunay balık burcunda doğacak ve egonuzu önünüze koyup düşünmek zorunda kalacaksınız. Eşinize, yakınlarınıza karşı daha anlayışlı olabilmek için bu dolunaydan yararlanmalısınız. Uzun bir yolculuğa çıkacak, planlamadığınız halde bir eğitim alırken kendinizi bulacaksınız. Yakın çevrenizden görüş alın.

ROMANTİZMİ HATIRLAYACAKSINIZ.

Yöneticiniz Merkür retrosuna 23 Eylülden itibaren burcunuzda devam edecek. Hayatınızın her alanında romantizmi, anıları, eski günleri hatırlatacak eşyaları fark etmeye başlayacaksınız. Bir zamanlar sizin için değerli kişilerle yeniden irtibat kurmaya başlıyorsunuz. 2 Ekimde Retro sona erecek.

MALİ KONULARDA YENİ BAŞLANGIÇLAR YAPABİLİRSİNİZ.

26 Eylül’de yeniay sayesinde mali konularda yeni başlangıç yapma şansı bulacaksınız. 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek etkili olan yeniay 10 günlük bir opsiyonla aman dikkat diyor çünkü burcunuzda Retro konumda olan Merkür hata yapmanıza neden olacak. Amaç eski hataları düzeltmekse uygun ama yeni kararlar almayın. Elinizden büyük paralar çıkabilir buna izin vermeyin.

 

TERAZİ:

VENÜS RUHUNUZLA İLGİLENECEK.

Yöneticiniz Venüs 5 Eylülden itibaren fiziksel değil içsel güzelliğinizle ve ruhsal iyileşmelerle ilgilenmenizi isteyecek. Kullandığınız cümle kalıplarının ruhunuzu nasıl hasta ettiğini fark edip değişme kararı alabilirsiniz.

GÖRÜNÜŞÜNÜZ DEĞİŞİYOR.

Merkür Retrosu 10 Eylül’de burcunuzda başlayacak, 23 Eylül’de başak burcunda devam edecek. Böylece Merkür aynı konuyu 3 kez gündeminize getirmiş olacak. Görünüşünüz ve kişisel stilinizi birkaç kez değiştireceksiniz.

İŞ LİSTENİZ HAZIR OLSUN

10 Eylülde balık burcunda oluşan dolunay, iş ve sağlık alanında yapmanız gerekenleri listeleyin. Angaryaları sonsuza dek hayatınızdan çıkarın. Böylece ekstra gelirlere yer açacaksınız. Üstelik gelen teklifler beklentilerinizin üstünde olabilir ve mutluluktan havalara uçabilirsiniz. Mali konularda son derece deneyimli ve akılcı kararlar alacaksınız.

23 Eylülden itibaren Merkür retrosu Başak burcunda devam edecek Takıntılı olduğunuz konularda aydınlanma yaşayabilirsiniz. Ruhunuzu yoran travmatik anılardan sonsuza dek kurtulacağınız formülü bulabilirsiniz. Sizi üzen durumlar açıklığa kavuşacak.

TARZINIZ YENİLENSİN.

26 Eylülde burcunuzun 2 derecesinde Merkür’ün gölgesinde bir yeniay oluşacak. Görünüşünüzü, kişisel ifadenizi, tarzınızı yenilemek zorundasınız. Sezgileriniz ya da düşleriniz yanıltıcı olabilir. Partnerinizin tepkileri kendinizi şanssız hissetmenizi sağlayabilir. Değişiklikleri çok önceden planlayın ve son dakikaya bırakmayın.

 

AKREP:

EKİP ARKADAŞLARINIZLA UYUMLUSUNUZ.

Sosyalleşmek ve arkadaşlarla birbirinizi destekleyici bir ilişki içine girmek isteyeceğiniz özel dönem 5 Eylülde başlıyor. Dostluk alanınıza yerleşen Venüs, ekip arkadaşlarınızla uyumlu bir çalışma ortamı sağlayacak.

GEÇMİŞ TEKRAR GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR.

Merkür 10 Eylülde Retro konuma geçiyor. Geçmişiniz, buhranlarınız, suçluluk duygularınız tekrar gün yüzüne çıkıyor. Yaşlı yakınlarınızla ilgili kararlarda hata yapmaya açık olacaksınız mümkünse acil kararları başkaları alsın. İçe dönüp kendinizi daha derinden sorgulayabilirsiniz.

AŞK YAŞAMINIZI YENİDEN DEĞERLENDİRİN.

Dolunay 10 Eylülde ( +/_5 gün) ve civarıdaki 10 gün boyunca aşk hayatınız hakkında düşünmenizi sağlayacak. Sezgileriniz, aklınız ve tüm hücreleriniz bu konuya konsantre oluyor. Bir yandan varsa çocuklarınızla ilgili kararlar almanız gerekebilir. Evlilik kararı aile içinde hem şok etki yaratacak hem de büyük sevinç. Öte yandan tecrübelerinizle ve hayattan ders çıkartma yeteneğinizle hayranlık uyandıracaksınız.

ESKİ DOSTLARLA YENİDEN BİR ARAYA GELİN.

23 Eylülden itibaren Merkür retrosu arkadaşlık ve ekip çalışmaları alanında sürecek. Eski dostlarla yeniden karşılaşacaksınız. Yeni dostlukları gözden geçirecek, varlığı belli olmayan kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız.

İŞ YAŞAMINIZA DİKKAT

26 Eylülde terazi burcunda oluşan yeniay iç dünyanıza bir esinti getirecek. Yenilenmek zorundasınız ancak arkadaşlarınızın yanlış yönlendirdiğini düşüneceksiniz. Başkasının fikriyle değil kendi düşüncenizle hareket edin. İş yaşamınızda bazı talihsizlikler yaşanabilir. Önlem almadığınız her an problem yaşayabilirsiniz dikkatli olun.

 

YAY:

HEDEFE KOLAYCA ULAŞACAKSINIZ.

Kariyer planlarınız varsa 5 Eylülden sonra harekete geçebilirsiniz. Hedefe kolaylıkla ulaşacak, Venüs’den destek alacaksınız. Yöneticilerinizin adil ve nazik tutumu alkış almanızı sağlayabilir. Terfi, ödül almak gibi beklentilerinizi bu dönemde gündeme getirin.

ESKİ EŞE BİR ŞANS VEREBİLİRSİNİZ.

Evlilik ve kariyer alanlarınızın yöneticisi Merkür 10 Eylülden itibaren Retro harekete başlıyor. Bu dönemde eski eşinizle yeniden iletişim kurmanız ya da eski yöneticilerinizle yeniden çalışma fırsatı bulmanız çok olası. Arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olun.

FAZLA EŞYALARI SATIN VEYA ATIN.

10 Eylülde dolunay balık burcunda, yuvanızdaki eşya fazlalığını gözden geçirmenizi sağlayacak. Yanısıra aile içi ilişkileride toparlayacaksınız. Bunlarla birlikte sağlığınız daha iyiye giderken, iş yaşamınızda sürpriz teklifler alacaksınız. Kutlamalara hazır olun zira herşey gönlünüzce ve yıllar önce hayal ettiğiniz gibi gerçekleşecek.

KARİYER YAŞAMINIZI GÖZDEN GEÇİRİN.

Başak burcunda 23 Eylülden itibaren devam eden Merkür retrosu, kariyerinizi, hedeflerinizi ve referanslarınızı yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak. Gerçekten ne istediğinizi keşfetmek için güzel ve fırsatlarla dolu bir dönem olacak. Unutulmaz eski iş yerinize dönme ihtimaliniz var.

YENİLENMEK ZOR GELEBİLİR.

Terazi burcunda 26 Eylülde oluşan yeniay 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili. Yeni bir ekip kurmak veya yeni dostlar edinmek zannettiğinizden daha zorlayıcı olabilir. Eski dostlarla yeni bir başlangıç, eski ekiple veya yöneticilerle yeniliklere hazırlık da pek mümkün olmayabilir. Merkür retrosu sorun yaratacak. Öte yandan çocuklarınızın veya partnerinizin fikirleri de pek parlak değil. Acele etmeyin.

 

OĞLAK:

SEVECEĞİNİZ YERLERE SEYAHAT EDİN.

Sonbaharın ilk günlerinin tatlı sıcaklığında seyahat etmeyi seveceksiniz çünkü Venüs seyahat alanınıza 5 Eylül’de giriş yapacak.  Yeni bir eğitime başlıyorsanız ortamı seveceksiniz. Kalbiniz boşsa yolculuklarda veya eğitim alanında aşka yelken açabilirsiniz.

MERKÜR RETROSU ESKİ İŞE DÖNMENİZİ SAĞLAYABİLİR.

Kariyer alanınızda gerçekleşen Merkür retrosu her zaman sevimsizdir ancak bu kez eski işinize dönmenizi sağlayabilir. Teklifleri buna göre değerlendirin. Öte yandan sertifika alabilir, uzmanlığınızın yönünü değiştirebilirsiniz. Merkür retrosu 10 Eylülde başlayacak.

YAKIN ÇEVRENİZ DEĞİŞİYOR.

Yine 10 Eylülde balık burcunda bir dolunay oluşuyor. Bu dolunayda yakın çevrenizi değiştirme şansı bulacaksınız. Böylece sürpriz bir aşk veya yeni ve hayal gücünüzü zorlayan projeler karşınıza çıkabilir. Değerlendirirseniz mutluluğun kapısını aralarsınız. Deneyimli arkadaşlarınızla görüş alışverişi yapmalısınız. Eski dostlarınıza ulaşmalısınız.

UZAKTAKİ DOSTLARLA YENİDEN BAĞ KURUYORSUNUZ.

Dostunuz Başak burcunda, 23 Eylülden itibaren Merkür retrosuna tanıklık edeceksiniz ancak bir çok yararı da olan bir Retro bu nedenle sizi dönüştürmesine izin vereceksiniz. Uzaktaki dostlarla ve yurtdışı bağlantılarınızla yeniden iletişim kuracaksınız.

YENİLİK YAPMAKTA ZORLANABİLİRSİNİZ.

26 Eylül de terazi burcunun 2 derecesinde bir yeniay oluşuyor. Kariyer alanında bir yenilik yapmak isteyeceksiniz ancak ya çok uzaklara gitmeniz gerekiyor ya da yanlış bir eğitim seçme ihtimaliniz var. Her koşulda sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. Ailenizin önerileri veya desteği bu dönemde işe yaramayacak. Farkında olmadan yanlış yönlendirebilirler.

 

 

KOVA:

EKSTRA GELİR KAZANMAK GÜNDEMİNİZDE

Venüs 5 Eylül’de başak burcuna geçiyor. Ekstra gelir kazanmak için bir çabanız yoksa bile avantajlı olacaksınız. Size gelen teklifleri değerlendirmelisiniz. Öte yandan estetik ameliyatlar için oldukça verimli bir dönem.

EVRAK KAYIPLARINA DİKKAT

Seyahatler ve eğitim yaşamınız 10 Eylülden itibaren sekteye uğrayabilir. Evrak kayıplarına, algı zayıflığına karşı dikkatli olun. Öte yandan sevdiğiniz ama uzun yıllardır gitmediğiniz bir kente yolculuk yapabilir, anılarda dolaşabilirsiniz.

İŞ BEKLENTİLERİNİZ GERÇEKLEŞİYOR.

Mali konularda en doğru kararları 10 Eylül (+/-5 gün)  civarında alacaksınız. Balık burcunda şahane bir dolunay oluşacak. Bir iş beklentiniz varsa kabul edilebilir, ilk maaşınızı alabilir ya da gelirlerinizi katlamanın bir yolunu bulabilirsiniz. Ailenizin yapacağı sürprizle keyfiniz artacak. Kariyer alanında engin tecrübeleriniz yolunuza ışık tutacak.

CEZA ÖDEMELERİNİ UNUTMAYIN.

Ekstra gelirleriniz, sigorta ödemeleriniz cezalar vs 23 Eylülden itibaren tekrar karşınıza çıkacak. Ve almayı unuttuğunuz kimi ödemelerin iadesini alacaksınız. Bununla birlikte fatura ödemelerinizi unutmamalısınız.

YOLCULUKLARDA AKSİLİK YAŞANABİLİR.

26 Eylülde dostunuz terazi burcunda oluşan yeniay bir miktar üzebilir. Yolculuklarda bilumum aksiliklerle karşılaşabilir, hatta beklentinizin üstünde para harcayabilirsiniz. Yakın çevrenizin önerileri veya yol bilginize güvenmek kurtarıcı olmayacak. Dikkatli olun. Eğitim almanız gerekiyorsa yanlış seçim yapabilirsiniz. Yenilikleri 5 gün sonunda yapmakta fayda var.

 

BALIK:

 

EVLİLİKTE ROMANTİK DÖNEM BAŞLIYOR.

 

Venüs 5 Eylülde karşıt burcunuza yani evlilik ve ortaklık alanınıza geçiyor. Bu transit boyunca evlenmeyi veya iş ortaklığı kurmayı düşünebilirsiniz. Teklifler alabilir, değerlendirirken pozitif yönde karar alabilirsiniz.

ESKİ BİR GELİR HESABINIZA EKLENİYOR.

Ekstra gelir alanında Retro konuma geçen Merkür 10 Eylülden itibaren eşinizin veya aile büyüklerinin miras, sigorta alacağı gibi paralarından yararlanmanızı sağlayacak. Unutulan paralar tekrar yüzeye çıkacak. 23 Eylüle dek kayıplar bulunabilir.

GENİŞ BİR ÇEVRE OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

10 Eylülde burcunuzda 1 dolunay gerçekleşiyor. 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili. Görünüşünüzü ve kişisel ifadenizi değiştirebilirsiniz. Bu sayede yakın çevrenizden kimi insanların hoş sürpriziyle sizde geniş bir çevre oluşturabilirsiniz. Uzaklardaki dostlarınız yeniden karşınıza çıkabilir ve yeniden dirsek teması başlatabilirsiniz.

EVDE YANLIŞ ANLAMALARA DİKKAT.

23 Eylülden itibaren Merkür retrosu başak burcunda devam edecek. Eşinizle ve yakınlarınızla ilişkilerinize yanlış anlamalar, sizin yaratacağınız hayal kırıklıkları damgasını vurabilir. Dikkatli olmalı, empati yeteneğinizi en üst seviyede kullanmalısınız.

FİNANSAL KONULARDA ŞANSINIZA GÜVENMEYİN.

Yeniay 26 Eylülde terazi burcunun 2. Derecesinde oluşuyor. Bu ne yazık ki sert bir yeniay. Merkür retrosunun gölgesinde olacaksınız. Ekstra gelir kazanmaya çalışırken hata yapabilir, yakınlarınızı üzebilirsiniz. Üstelik kazancınızla ilgili şanssızlıklar da para kaybetmenize sebep olabilir. Başkalarını üzecek adımlar atmayın. Mali konularda şansınıza güvenmeyin.

HER HAKKI SAKLIDIR.