Pazar gününe kadar gökyüzü fırtınalı, savaşlı, bol aksiyonlu, retrolu, yenilikçi bir havayı davet ediyor desem “ ay evden çıkmayalım”, “ıssız bir dağa çıkıp bir kaç gün inmeyelim” diyenler çoğunlukta olacaktır. Mesleğe başladığım ilk yılllardan beri bu böyledir çokça duyarım. Sorunlar çıktığın

Zor Bir Yeniayla Nasıl Baş Ederiz

Pazar gününe kadar gökyüzü fırtınalı, savaşlı, bol aksiyonlu, retrolu, yenilikçi bir havayı davet ediyor desem “ ay evden çıkmayalım”, “ıssız bir dağa çıkıp bir kaç gün inmeyelim” diyenler çoğunlukta olacaktır. Mesleğe başladığım ilk yılllardan beri bu böyledir çokça duyarım. Sorunlar çıktığında kaçıp saklanacaksak, nasıl büyürüz? Nasıl olgunlaşırız? Diye de sorarım!

Bir yeniay zorluklardan beslenecekse, zorluklar sayesinde yenilik yapılacaksa bu mutlaka olacaktır, eve saklanınca konu kapanmaz. Bir kere daha Merkür akrep burcunda geri gidecekse bu akrepleri tanımak, anlamak, akrep Merkür’ü retro olanların eleştirdiğimiz yanlarıyla yüzleşmek için bir fırsattır, dağa kaçarak fırsatlar kaçırılamaz!

Peki bu sert yeniayla nasıl baş ederiz? Avantajımıza nasıl çeviririz? Her burcun ne yapması gerektiğini  www.sukarakus.com sayfamızda uzun uzun bulnuyor.

Astrolojiyi ucundan kıyısından bilenler için gelecekteki yeniay, dolunay, tutulma, gezegen transitleri, retro başlangıç ve bitiş dönemlerini doğru şekilde bulmanızı sağlayan “Ephemeris  Okuma workshopu ” ONLİNE olarak 17-18 Ekim saat 11.00 de yapılacaktır. Katılım için iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos