Güne yeniaya yakışır, yeni bir bilgiyle başlayalım. Bu gezegenin adı J1497b. Halkalarının genişliği Satürn’den 200 kat daha fazla. Çekim gücüne hayran kalmamak elde değil. Nihayet beklenen gün geldi çattı: yılın en zor

Yılın En Zor Yeniayı Bugün Gerçekleşiyor

Güne yeniaya yakışır, yeni bir bilgiyle başlayalım. Bu gezegenin adı J1497b. Halkalarının genişliği Satürn’den 200 kat daha fazla. Çekim gücüne hayran kalmamak elde değil.

Nihayet beklenen gün geldi çattı: yılın en zor yeniayı bugün gerçekleşiyor. Terazi burcunun 23. Dercesinee bir hareketlilik olacak ve bu derece, Pluton’u, Satürn’ü ve Mars’ı tetikleyecek. Büyük bir savaş, doğal afet, ekonomik kriz olur mu olur ama beklentim adalet kavramıyla ilgili bir başlangıç, sorgulama, atağa geçme ve beklentiyi diplomatik bir şekilde ortaya koyma. Gerçek bir ateşkes. Stratejik ortaklıklara yenisini eklemek ve özellikle Türkiye için sanat, yaratıcılık, çocuklar ve gençler ilgilendiren alanlarda yeni kararlar alınması. Zorunluluklardan doğacak ye ilikler ger zaman sevilmez. Bu kez de sevineceğimizi sanmıyorum ama en azından daha aydınlık daha konforlu bir alana geçiş yapmış olacağız. Yeniayın etkisi 5 gün daha devam edecek. Şimdilik sakin kalmak, yenilikten yana olmak, çaresizlik hissettiren durumlarda içsel gücümüzü devreye sokmak, adil olmak, nezaketle kazanmaya çalışmak, yaşam ortaklıkları için acele etmemek en iyisi.

17-18 Ekimde Ephemeris Okuması konulu astroloji workshopuna astroloji meraklılarını bekleriz. Dolunay, yeniay, transitler, tutulmalar ne zaman gerçekleşecek ne zaman bitecek? Hangi dönemlerde zirve yapacak? Sizi nasıl etkileyecek? Bu workshop geleceğinize ışık tutacak.

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos