Doğum Haritama Göre Ne Zaman Sac Kestireyim? Ne Zaman Evleneyim? (video)

Venüs Retrosu Hangi Burcu Nasıl Etkileyecek?

Venüs Retrosu Hangi Burcu Nasıl Etkileyecek?

Bildiğiniz gibi Venüs uzun zamandır Akrep burcunda geri gidiyordu…

Bu gerileme şimdi Terazi burcunda.

16 Kasım’a kadar sürecek olan bu Venüs gerilemesinden sonra da gölge dönem dediğimiz ara bir dönem bizleri bekliyor olacak. Bu gölge dönemde gerileme döneminde yaşadığımız gibi zorluklar hatta daha büyük zorlanmalar yaşayabiliriz.

Her burcun dikkatli olması gerekiyor çünkü Venüs, kendi doğal burcunda, Terazi burcunda, gerilemeye başlayacak. Hepimizin ilişkiler konusunda dikkatli olması gerekiyor.

Peki, hangi burç nasıl etkilenecek?

Koçlar ve Yükselen Burcu Koç Olanlar:

Özellikle evlilik, ortaklık, danışmanlık, avukatlar, müşavirlik ilişkilerinize dikkat edin Sevgili Koç’lar. Bu alanlardaki ilişkilerinizde sevimsizlik fark edeceksiniz. Sevecenlikten uzak sahte tavırlar ile karşılaşabilirsiniz. Belki bu ilişkilerinizi bitirmek isteyebilirsiniz. Kasım sonuna kadar beklemenizi tavsiye ederim. Şuan vereceğiniz kararlar hatalı olabilir.

Boğalar ve Yükselen Burcu Boğa Olanlar:

İş alanında zorluk yaşayabilirsiniz Sevgili Boğa’lar. Venüs sizin de yöneticiniz olduğundan bu gerilemeden büyük ölçüde etkilenebilirsiniz. İş arkadaşlarınız tarafından kullanıldığınızı düşünebilirsiniz. Kasım sonuna kadar gözlem yapmaya çalışın, hem kendinizi hem de iş çevrenizi gözlemleyip, iş çevrenizden ayrılma kararınız olursa bunu Kasım sonuna bırakmanızı tavsiye ederim. Şu dönemde alacağınız kararların geri dönüşü olmayabilir.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler Olanlar:

Aşk hayatında özel bir dönem yaşıyorsunuz Sevgili İkizler. Aşk yaşamınızda karşınızdaki kişiden soğumuş hissedebilirsiniz kendinizi. Biraz daha anlayışlı olmaya çalışın. Ayrılık kararınızı ay sonuna bırakın. İnanın partneriniz size özür dilemek için gelecektir.

Yengeçler ve Yükselen Burcu Yengeç Olanlar:

Anne ve ev ile ilişkileriniz sarsılabilir Sevgili Yengeç’ler. Sevimsiz bir ruh haline bürünebilirsiniz. Durup dururken sevginizi sınamaya başlayabilirsiniz. Evden ayrılama kararınız varsa biraz daha bu duygularla yüzleşmenizi tavsiye ederim. Bu yüzleşmenin size zararı değil yararı olacaktır.

Aslanlar ve Yükselen Burcu Aslan Olanlar:

Yakın çevreniz ile ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz Sevgili Aslan’lar. Kuzenleriniz, komşularınız, belki karşılıklı yüzleşmeler olacak ve sahte tutumlar ortaya çıkacak. Bu sahte tutumları da siz de gösteriyor olabilirsiniz. Ay sonuna kadar objektif olmaya çalışırsanız, akli selim şekilde hareket ederseniz, bu olumsuz etkilerden korunabilirsiniz. Aksi takdirde hem insan hem de para kaybedebilirsiniz.

Başaklar ve Yükselen Burcu Başak Olanlar:

Para konusunda dikkatli olmanız gerekiyor Sevgili Başak’lar. Yanlış yatırımlar yapabilir, yanlış insanlara güvenebilirsiniz. Özgüveniniz de geri çekilme yaşayabilirsiniz. Hakkında kötü şeyler duyabilirsiniz, sizi öven insanlar şimdi eleştirmeye başlayabilirler. Bu durum sizi yorucu olabilir ancak ay sonuna kadar beklemek en doğrusu. Elbette hepimizin sevenleri, sevmeyenleri olacaktır, insanlara odaklanmak yerine gelen eleştirileri dinleyip, kendinizi nasıl geliştirebileceğinize düşünmek sizin için daha faydalı olacaktır.

Teraziler ve Yükselen Burcu Terazi Olanlar:

Özellikle görünüşünüz ile ilgili bir değişiklik yapmamanız daha iyi olacaktır Sevgili Teraziler. Eski klasik imajınıza, eski saç modelinize dönebilirsiniz. Estetik konularında yenilik arayışınız olabilir ama bu durumda yeni bir yer / doktor yerine hep gittiğiniz doktorunuza, alıştığınız hastaneye gitmeniz daha faydalı olacaktır.

Bu dönemde özellikle evlilik hayatınızda eleştiriler alabilir, eleştiriler yapabilirsiniz. Bu dönemde bir ayrılık kararı almamanızı tavsiye ederim. Hayatınızda kırgınlıklar ve kızgınlıklar olacaktır ama bu duygularınıza bağlı harekete geçmek yerine ay sonuna kadar beklemenizi ve kendinize öz eleştiri yapmanızı ve aksiyonlarınızı ay sonunda almanızı tavsiye ederim.

Akrepler ve Yükselen Burcu Akrep Olanlar:

İçten içe, kalplerinizde kendinizi eleştirebilirsiniz Sevgili Akrep’ler. Aslında kendinizle yüzleşmeyi sevmiyorsunuz ama bu sefer geçmişinizde yaptığınız hatalarınız gözünüzün önüne gelmeye başlayacak. Ben ne yaptım? Neden yaptım? Diyebilirsiniz. Suçluluk duygusuna kapılmadan öz eleştiri yaparsanız bu dönemin hiçbir sakıncası yok.

Yaylar ve Yükselen Burcu Yay Olanlar:

Arkadaşlık ve sosyal çevreniz etki altında Sevgili Yay’lar. Arkadaşlarınızın sahte yüzlerini ya da arkadaşlarınıza gösterdiğiniz sahte yüzünüzü görebilirsiniz. Daha objektif değerlendirme yapacağınız bu dönemde bazı arkadaşlıklarınızda bazı kopuşlar/ ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Kimi arkadaşlarınız hayatınızdan gidebilir ancak ay sonuna kadar arkadaşlarınızla vedalaşmayın derim ben, bu ani vedalaşmalar size para kaybı yaşatabilir.

Oğlaklar ve Yükselen Burcu Oğlak Olanlar:

Yöneticileriniz ile sevimsiz bir ilişki içine girebilirsiniz Sevgili Oğlak’lar. Kariyer evinizde yaşanan bu gerileme tatsız, sevimsiz eleştirilerin yapılmasına neden olabilir. Otorite figürleri tarafından kullanıldığınızı düşünebilirsiniz. Karşılıklı sert söylemler içinde bulunabilirsiniz. Doğru ve net kararı vermek için ay sonuna kadar beklemenizi tavsiye ederim.

Kovalar ve Yükselen Burcu Kova Olanlar:

Uzak çevreniz bu dönemin gündemi Sevgili Kova’lar. Yurtdışındaki arkadaşlarınız / yakınlarınız ile ilişkileriniz, medya/fuar/ akademi alanındaki çevreniz ile olan ilişkileriniz tatsız ve sevimsiz bir hal alabilir. Sanki bir savaşın içinde hissedebilirsiniz kendinizi. Sakin ve objektif kalmanızı tavsiye ederim. Net kararlar almak için yine ay sonunu beklemeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Ay sonunda sizden özür dileyebilirler.

Balıklar ve Yükselen Burcu Balık Olanlar:

Para ile yanlış değerlendirmeler yapabilirsiniz Sevgili Balık’lar. Avantajlı olmayan şeyler satın alabilir, Ekstra ödemeler konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu dönemde pek de yapabileceğiniz şeyler yok aslında. Sakince bu dönemin geçmesini beklemelisiniz.

SU KARAKUŞ

UZMAN ASTROLOG

HER HAKKI SAKLIDIR.