Venüs Akrep Burcunda

Kendi aynanda kalbine bakmaya, derin duygularını hatırlamaya hazır mısın? 15 Aralık’a kadar Akrep burcunda yol alacak Venüs. En derininde gizlediğin duyguları hatırlatacak. Kendinle yüzleşmen, aşkı hatırlaman, sana ait olanı saklaman, kıskanman, ölesiye sevmen, vazgeçmen, yeniden gelmesini beklemen, nerde ne yapıyor olduğunu 3.gözünle hissetmen ve yanılmaman, düşündüğün insanların seni araması, tüm duygularına rağmen affetmemen, tekrar tekrar affetmemen ve milyon yıl sürüyormuş gibi gelen bu kısa dönemde duygularının en dibindeki bu hırçın yolculuk…
.
Yolculuğun bir anlamı var: tutkuyu yeniden hatırlamak ve siyahla beyaz dışında tüm renkleri unutmak!
.
Akrep gibi sevmek böyle bir şeydir.
.
Venüs bu yolculukta, Uranüs’le karşıt açı yaptığında ani ve şok eden ayrılıklar yaşamacak. Neptün’le üçgen açı yaptığında düşsel bir aşkın kollarında uyanacak. Satürn, Pluton, Jüpiter’le uyumlu bir açı kurduğunda mali kazanımlar, sürekliliği olan ilişkiler, aşka bakış açısının köklü şekilde değişmesi gibi avantajlar kazandıracak.
.
Ve bir tiyo Venüs uyumlu açılarda global anlamda ekonomik iyileşme yaratır. Döviz ne zaman düşer sorusunun cevabıdır bu.