Ay’ın Koç Burcundaki Tehlikeli Yolculuğu

Uzman Astrolog Su Karakuş

Ay’ın Koç burcundaki yolculuğu tehlikeli hale gelmeye başlıyor. Bu naif ve duygularla bağlantılı uydu, JüpiterRx’in iyimserliğiyle, SatürnRx’ün engelleyici tutumuyla, PlütonRx’ün zorlayıcı köklü değişimleriyle alay etmek, karşı koymak ve gerekirse tartışmak niyetinde. Yapabilir mi? Hayır ama deneyecek! Mars’ yanına alacak, duyguları incinse de tekrar tekrar deneyecek. Tehlikenin farkında olmayan Mars’ın ve artık yeter deme arzusu zirve yapan Ay’ın başka çaresi de yok. Bu duygusal patlama yaşanacak. İçerde duygular, dış dünyada çeşitli patlayıcı materyaller tehditkar bir durumda.

Olayları akılına bırakmak yerine olabildiğince öfke kontrolü, duygu yönetimi gerekiyor. Komik, eğlenceli, romantik şeyler izlemek duygusal değişim için bir yöntem. Olabildiğince iç karartan haberlerden, şiddete yönelten ve duygu durumunu bozan dizilerden uzak durmalı. Pandemi veya sorunlar psikolojinizi bozmaya başladıysa korunaklı olmaya ve en azından sizi koruyacak 1 şifa sanatını öğrenmeye çalışmalısınız. Ben Shamballa kullanıyorum ve çok memnunum. Kimden öğrenirim derseniz iyi bir master olduğumu söylüyor öğrencilerim.

Gelecek 3 gün boyunca dikkati elden bırakmadan, evde kalması gereken Covid-19 testi pozitif çıkan hastaların evde kalmayıp, her yerde olduğunu unutmadan, kazalarada açık olduğumuzu hatırlayarak geçirmeliyiz.

 

Mutlu haftasonları..

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos