Uranüs Koç Burcuna Tekrar Döndü: Son Vapuru Kaçırma!

Uranüs Koç Burcuna Tekrar Döndü: Son Vapuru Kaçırma!

Uranüs Koç Burcuna Tekrar Döndü: Son Vapuru Kaçırma!Merhaba Sevgili Astroloji Severler,

Uranüs 6 Kasım’da geri giderek Koç Burcu’na yerleşecek…

Uranüs; bizim hayatımızda üst düzeydeki aklı simgeler. Merkür’ün büyük abisi olduğu için de üst seviyedeki zekânın bize katabileceklerini anlatır.

Aynı zamanda Uranüs, teknolojik gelişmeleri anlatır, uçaklarla ilişkimiz yine Uranüs ile ilgilidir.

2011’den Mayıs 2018 tarihine kadar Koç Burcu’nda yolculuğunu yapan Uranüs, teknolojik anlamda birçok yeniliği bize yaşattı. Mayıs 2018’de Boğa Burcu’na geçti ve bizim parayla ilişkimizi, paraya bakış açımızı, alışveriş alışkanlıklarımızı yeniledi. Şimdi ise tekrar geri hareketine döndü ve bize Koç Burcu’na özgü yenilikleri son kez hayatımıza katma şansını veriyor. Bu yenilikler öncülük yapabileceğimiz yenilikler olacak!

Mart 2019 tarihine kadar sürecek olan Uranüs’ün Koç Burcu’ndaki Hareketi, Koç Burcu’nun son dereceleri hangi evinize denk düşüyorsa oraya yenilik katacak! Doğum haritalarınıza bakmayı unutmayın!

Peki, hangi burç nasıl etkilenecek?

Koçlar ve Yükselen Burcu Koç Olanlar:

Görünüşte yenilik anlamına geliyor bu hareket. İsim ya da soy isim değiştirmek, hayata bakış açısını değiştirmek, belki evliliğe bakış açısını değiştirmek de Koçların yaşayacakları yeniliklere dâhil.

Boğalar ve Yükselen Burcu Boğa Olanlar:

Ruhsal gelişim alanında son kez bir arınma, temizlik şansı oluşacak Boğaların. İnanmayanlar için inançların geliştirilmesi veya bilinçaltının temizlenmesi ya da ruhsal olaylara bakış açısının yenilenmesi Uranüs’ün Boğalara hediyesi olacak.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler Olanlar:

Eksantrik arkadaşlar sizleri bekliyor Sevgili İkizler. Birlikte dünya seyahati yapabileceğiniz, birlikte hayat amacınızı bulabileceğiniz, birlikte grup çalışmaları yapabileceğiniz arkadaşlar hayatınıza katılacak. Bu arkadaşlar son kez hayatınızı yenilemenize yardım edecekler.

Yengeçler ve Yükselen Burcu Yengeç Olanlar:

Kariyer alanında önemli adımlar atılabilir Yengeçler. Yeni bir kariyer planı yapabilirsiniz ya da yenilikçi bir bakış açısıyla bir kez daha sektör değiştirebilirsiniz!

Aslanlar ve Yükselen Burcu Aslan Olanlar:

Kent değiştirmek, ülke değiştirmek söz konusu Sevgili Aslanlar. 2011’den bu yana düşündüğünüz ama yapamadığınız ne varsa son bir şans verilecek sizin için. Ve onlardan en az bir tanesini gerçekleştirebileceksiniz.

Başaklar ve Yükselen Burcu Başak Olanlar:

Ekstra gelir kazanma konusunda hep hayal edilen, hep planlanan şeyler bir türlü gerçekleşmediyse, bunları gerçekleştirmenin bir formülünü bulabileceksiniz bu dönem Sevgili Başaklar. Aynı zamanda küçük bir ameliyat hayatınızı değiştirebilir.

Teraziler ve Yükselen Burcu Terazi Olanlar:

Evliliğe bakış açısının değişmesinin yanı sıra, evli olma hali de değişebilir Sevgili Teraziler. Boşanmayı düşünen evli Teraziler boşanabilir, evlenmeyi arzulayan bekâr Teraziler de ani bir şans yakalayıp evlenebilirler. Zaman kısa, Mart 2019’ a kadar yenilikleri tamamlamak gerekiyor.

Akrepler ve Yükselen Burcu Akrep Olanlar:

İş hayatlarında önemli değişiklikler kapıda Sevgili Akrepler. İşe bakış açısından tutun, iş arkadaşlarına kadar birçok alan yenileniyor. Emekli olmak, yeni bir işe başlamak, sizin için yeni olan herhangi bir iş yerine adım atmak bu süreçte mümkün.

Yaylar ve Yükselen Burcu Yay Olanlar:

En şanslı burçlardan biri Yay’lar. Aşka bakış açısı, aşk hayatını yaşama biçimi, birçok şey değişiyor. Belki çocuk sahibi olacaksınız, eğer çocuk sahibi olmak için tedavi görüyorsanız, bu tedavinin sonucunu alabileceksiniz. Yeni yaratıcı projelerde yer alabileceksiniz, ya da uzun bir yalnızlığa noktayı koyup, hayatınızın aşkını bulacaksınız. Uranüs size çok zeki birini getirecek. ?

Oğlaklar ve Yükselen Burcu Oğlak Olanlar:

Ev hayatında artık yenilik yapma zamanı Sevgili Oğlaklar. Çok uzun zamandır gündeminizde taşınmak, ev alma, yeni bir mülk alma, belki ilk defa bir mülk alma gibi konular vardı. Artık bu fırsattan yararlanabileceksiniz. Zekice bir çözüm yolu ile ev hayatında istenilen değişiklikleri yapma fırsatı yakalayacaksınız.

Kovalar ve Yükselen Burcu Kova Olanlar:

Yakın çevreyi yenilemek ve değiştirmek gerekiyor Sevgili Kovalar. 2011’den bu yana belki de birçok çevre değiştirdiniz, farklı çevrelerde yer aldınız ama bu kez en iyisini bulabileceksiniz. Öncü olabileceğiniz bir grup içinde yer alacaksınız ve o grubu siz etrafınızda toplayacaksınız.

Balıklar ve Yükselen Burcu Balık Olanlar:

Mali konularda her şey değişiyor Sevgili Balıklar. 2011’den bu yana daha mı iyi kazanmaya başladınız? Şimdi daha da iyisi olacak. İlk defa büyük bir gelir kazanan gruptansanız, Mali konularda nasıl en iyisine ulaşabileceğinize ve nasıl öncü olabileceğinize çok iyi düşünüp karar verebileceksiniz. Çok doğru adımlar atabilirsiniz. Sezgilerinize her zamankinden daha çok güvenmeniz gerekiyor Sevgili Balıklar.

Her hakkı saklıdır.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

Astroloji Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/

Tarort Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-tarot-danismanligi-alabilirim/