Türkiye bir yaşına daha girdi. Hepimize kutlu olsun. Yeni yaşında bizi neler bekliyor? Hepimizin merakla beklediğini biliyorum. Gelecek öngörüsü için tercih ettiğim yöntem transitler. Kişisel doğum haritası yorumu yaparken Returnler ve progresyonlar gibi başka öngörü teknikler de kullanılır ama deneyimlerim transitlerin yeterli ve en kullanışlı yöntem olduğu yönünde.

Türkiye Cumhuriyeti Doğum Haritası

Türkiye bir yaşına daha girdi. Hepimize kutlu olsun. Yeni yaşında bizi neler bekliyor? Hepimizin merakla beklediğini biliyorum.

Gelecek öngörüsü için tercih ettiğim yöntem transitler. Kişisel doğum haritası yorumu yaparken Returnler ve progresyonlar gibi başka öngörü teknikler de kullanılır ama deneyimlerim transitlerin yeterli ve en kullanışlı yöntem olduğu yönünde.

Türkiyenin 2 doğum haritası var. 29 Ekim 1923 Cumhuriyetin ilan edildiği tarih. İmparatorluğun bitişi. 24 Haziran 2018 ise Cumhuriyetten başkanlık sistemine geçişin tarihi. Ülkelerin doğum haritası yönetim biçimlerinin değişimiyle ilgili.

Burada 29 Ekimi baz alarak yorum yapacağım çünkü hala etkin olduğunu düşünüyorum. Diğer yorum bir başka postta olacak.

TC haritasında Merkür ve Satürn terazi burcunda. Transit Pluton, Satürn ve Jüpiter doğum haritamızda yer alan Merkür ve Satürn’ü olumsuz etkiliyor. Yani düşünceleri söylemek, sanatsal faaliyetler ve adalet, eğlence yaşamı, çocuklar ve projeler üstündeki belirsizlikler, baskılar devam edecek. Sanatla uğraşanlar, eplence sektörü, yaratıcılığıyla para kazananlar için düzenin devam ettirilmesi hayati önem taşırken, engellerle baş etmek bir o kadar zor. Bu durumda yapılacak şey gelecek 6 ayı sakin ve olana razı olarak geçirmek. Ekstra işlerden para kazanmaya çalışmak. 2021 yazında baskı artık yön değiştirmek üzere ortadan kalkmış olacak.

Transit Satürn, Güneşimize 2021’de sert açıyla bağlanırken, kısa bir süre de olsa hava durumundaki aşırı sertlik, hastalıklar mücadele alanlarımız olacak. Bu evrede varlığımız tehdit edilecek. Akla büyük yaptırımlar, savaşlar geliyor. Dahası yabamcı yatırımcılarla yol ayrımı 2022’nin yazına dek devam edecek. Sonrası tufan değil özgürlük ve refah. 2022 ekonomik sorunların, yurt dışı ticaretin, ithalat ve ihracatın değişim dönüşüm kazandırma yılı olacak. Bu zorlu 2 yıl içinde bireysel olarak daha çalışmak, daha çok sabretmek, dayanmak ve olana tazı olmak zorundayız. Kazanamayanlar sabırsızlar ve hemen en iyiyi isteyenler olacaktır.

Transit Ay düğümlerinin Neptün ve Uranüsümüzle yaptığı olumlu açılar, geleceğe doğru adımlar atacağımızı müjdeliyor. Deneyimlerini unutmayanların, yenilikçi olanlar şanslı.

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos