THE ECONOMIST’İN 2023 KAPAK ŞİFRELERİ VE ASTROLOJİ

The Economist her yıl yayınladığı kehanet niteliğindeki kapaklarıyla çok konuşuluyor. 2023 için The Econpmist’in yorumlarının bir kısmı, yayınladığım astroloji öngörüleriyle örtüşüyor. Hangileri? Buyrun paylaşıyorum:

1- Ekonominin küresel çapta hemen düzelmesi beklenmiyor tam tersine küresel anlamda bir resesyon beklentisi var. Ben de en az 4 kaç yıl sürecek bir toparlanma döneminde olduğumuzu anlatmıştım.

2-Enerji kaynakları olarak kirli fosil yakıtlara geri dönüşün başladığının, rüzgar, güneş, nükleer ve hidrojen kaynaklarını tekrar kullanacağını ifade ederken, ben de eski kaynaklara geri dönüşün kurtarıcı olacağını anlatmıştım.

3-Ukrayna Rusya savaşının uzayacağını bunun da gıda krizi, enerji krizi ve ekonomik büyüme gibi bir çok faktörü etkilediğini anlatırken, ben de bu savaşın uzayacağını anlatmıştım.

4-Trump’ın seçimlere tekrar girme çabasının Amerika’yı böleceğini anlatmış. Ben de Trump’ın seçimi kazanma şansı olmadığını anlattım.

5-Çin-Tayvan, Hindistan-Çin ve Yunanistan-Türkiye savaş olasılıklarına vurgu yapmış. Ben de Türkiye’nin bir savaşa dahil olacağını yazmıştım. Çin ve Tayvan arasında saldırı olasılığının yüksek olduğunu sıklıkla anlatmıştım.

Bütün bunları nerede mi yazdım. Sıklıkla instagram storylerde, instagram postlarımda ve en son bir gazeteciyle yaptığımız roportajda. Yayınlandığı gün instagram @sukarakus hesabımda paylaşacağım. Reklam yoğunluğundan dolayı yayınlanmaz ise buradan ayrıca ham haliyle paylaşacağım.

Mutlu günlere..

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.