ŞUBAT BURÇ YORUMLARI

ŞUBAT 2023 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

DOLUNAY YENİ GELİR KANALLARI BULMANIZI BEKLİYOR.

Dolunay ayın ilk yarısında etkili olmak üzere 5 Şubat da aslan burcunda doğacak. Bu dolunayda birkaç farklı konuyla ilgilenmeniz ve baş etmeniz gerekiyor. Aşk yaşamınızı, çocuklarınızla ilişkilerinizi gözden geçirin. Yenilenin. Değişin ve aniden ortaya çıkacak mali sorunlara, yeni gelir kanalları bularak çözüm yaratın. İletişim kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.

SOSYALLEŞME DÖNEMİ

Merkür 11 Şubat da arkadaşlık ve fuar çalışmaları alanınıza yerleşiyor. Büyük kalabalık gruplar içinde olacak, sosyalleşecek ve arkadaşlarınızla daha çok sohbet etmek isteyeceksiniz. Ekibinizdeki kişileri yakından tanımak için bu dönemden yararlanmalısınız.

DUYGULARINIZLA YENİDEN BAĞ KURUN.

19 Şubat da Güneş balık burcuna geçecek. Canlanmak için biraz içe dönmeye, düşünmeye, duygularınızla yeniden bağ kurmaya ihtiyacınız olacak.

AYDINLANMA YAŞAYACAKSINIZ.

Yeniay 20 Şubat da balık burcunun 1.derecesinde doğacak ve kova burcunun son derecelerinde yol alan Satürn’le kavuşum orbunda olacak. Kişisel gelişiminiz adına bir aydınlanma yaşayabilirsiniz ve buna size destek/ köstek olan bir arkadaşınız neden olabilir. Yardımcı olmayan bir ekip arkadaşı, acı gerçeği fark ettirirken, daha sağlam temeller atacaksınız. Hayatta kalma gücünüze manevi güç ekleyeceksiniz.

AŞK İÇİN DOĞRU ZAMAN GELDİ.

Venüs burcunuza 20 Şubat da giriş yapıyor. Estetik, güzellik ve benzeri işlemler için bu dönemi kullanabilirsiniz. Yanı sıra hayranlarınızın da artacağı bir dönem olacağı için duygusal dünyanızda hareketlenecek. Yalnız hissetmeyeceksiniz. Bir ilişkiniz varsa romantik günler yaşayabilirsiniz.

 

BOĞA

TAŞINMA VEYA MÜLK SATIŞI MÜMKÜN.

Ev ve aile işleriyle ilgilenmeniz ayın ilk yarısında daha kolay. İçinizden gelen bir dürtüyle ev alabilir, satabilir, taşınabilir veya aile kurmaya karar verebilirsiniz. Aile içi ilişkileri gözden geçirip, yalnızlığı da tercih edebilirsiniz. Kariyer yaşamınızda bir altın gibi parlarken, değişikliklere karşı esnek olmalısınız. Mali konularda aşırı harcama eğiliminizi dizginleyin.

SÖZLEŞMELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ.

Kariyer alanınız 11 Şubat dan itibaren Merkür’le şenlenecek. Sözleşmeler, anlaşmalar, etkili ve önemli görüşmeler bu dönemde yapılabilir. Bu dönem 3 Mart’a kadar devam edecek. Orijinal projeler yaratmak, yeni yönetim şablonları geliştirmek için bu özel dönemden yararlanmalısınız.

EKİPLE SORUNLAR ÇÖZÜME ULAŞIYOR.

19 Şubat da Güneş’in balık burcuna geçişiyle sosyalleşmeye başlayacak, arkadaşlarınızla ilişkilerinizi canlandıracaksınız. Ekip arkadaşlarınızla aranızda sorunlar varsa bu dönemde çözebilirsiniz.

ARKADAŞLARLA SORUMLULUKLARI PAYLAŞACAKSINIZ.

Arkadaşlık alanınıza henüz Güneş girmişken 20 Şubat da bir yeniay doğacak. Sorunları çözerken sorumluluk alacak, kariyeriniz için önemli bir engeli aşmak zorunda kalacaksınız. Yeniay, Satürn kavuşumu sorumluluklara yardım edecek dostlar kazandıracak.  Bu durum bir çeşit egzersiz gibi sizi güçlendirecek. Tembellikten uzaklaştıracak. Uzun zamandır buna ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Yılmadan devam edin. Yeni dostlar hayatınıza dahil olacak.

SEVİLDİĞİNİZİ HİSSEDECEKSİNİZ.

Venüs 20 Şubattan itibaren içe dönüp, kendi başarılarınızı gözden geçirmenizi, sevdiğiniz yönleriniz için kendinizi takdir etmenizi sağlıyor olacak. Bu kez ruhunuzu doyurmanız gerekiyor. Ruhunuzu iyi anlayan bir aşka evet diyebilirsiniz. Sizi seven kişilerin varlığı ayrıca güç verecek.

 

İKİZLER

İLETİŞİM ARAÇLARINIZ YENİLENİYOR.

İletişim araçlarınızı yenilemek, iletişim dilinizi değiştirmek için 5 Şubat dolunayından yararlanmalısınız. Yakın akrabalarla ilişkilerinizi de yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Uzun yolculuklar keyfinizi yerine getirebilir. Sezgilerinize güvenin ve ekibinize karşı öfkenizi kontrol altında tutun. Gerisi kolayca çözümlenecek.  Özellikle kariyer yaşamınızda hedeften şaşmayın.

YURT DIŞI SEYAHATLERİNİZ BAŞLIYOR.

Yöneticiniz Merkür, 11 Şubat da dost burcunuz kovaya geçiyor. Teknoloji, iletişim ve keşiflerle ilgili bir iş yapıyorsanız daha çok veri elde edebilir, yurt dışı seyahatlere çıkabilirsiniz. Yeni eğitimler almak içinde bu evrede can atacaksınız. 3 Mart’a dek değerlendirin.

KARİYERİNİZ CANLANACAK.

Güneş 19 Şubat da balık burcuna yerleşecek. Kariyer yaşamınızı canlandıracaksınız. Yöneticilerinizle aranızda sorun varsa bu dönemde çözeceksiniz.

YENİ BİR TEKLİF ALACAKSINIZ, DEĞERLENDİRİN.

20 Şubat da kariyer yaşamınız için önemli bir yeniay doğacak. Bir yenilik yapacaksınız veya bir teklif alacaksınız değerlendirin. Bu teklifle birlikte sorumluluklarınızda artacak ancak en önemlisi ya düzenli yolculuk yapmak zorunda kalacaksınız veya sürekliliği olan eğitimler vermeniz/almanız gerekecek. Bu sorumluluklar sizi geleceğe hazırlayacak. Kaçınmayıp, katılmak geleceği inşaa etmeniz anlamına geliyor.

SOSYALLEŞMEK İSTEYECEKSİNİZ.

20 Şubat da Venüs’ün koç burcuna geçişiyle, daha çok sosyalleşecek, arkadaşlarınızla daha sevgi dolu bir ilişki kurmayı isteyeceksiniz. Dostlukların en verimli ve ideal olduğu evreyi yaşayacaksınız. Bu dönem kırgınlıkları sona erdirmek içinde uygun. İlk adımı atabilirsiniz, sorun yaşamayacaksınız.

 

 

YENGEÇ

EKSTRA GELİR KAZANABİLİRSİNİZ.

Mali konularda önemli kararları 5 Şubat civarında alacaksınız. Yetersiz gelirler veya emeğinizi heba eden çabalar yerine, daha yüksek hedefler belirleyeceksiniz. Giderleriniz hakkında büyük resmi görmek zorundasınız. Ekstra gelir kazanmak konusunda daha özgüvenli davranacaksınız. Arkadaş çevreniz bu konuda destek ve kredi sağlayabilir.

GARANTİ ARADIĞINIZ SÖZLEŞMELER İÇİN HARİKA BİR DÖNEM

Merkür 11 Şubat itibariyle, ek gelirler, borçlar, krediler alanınıza yerleşecek. Kredi almak, alacakları ele geçirmek gibi hedefler, sigorta başlatmak gibi sözleşmeyle yapılacak garantiler için son derece uygun bir dönem başlayacak. 3 Mart’a dek devam eden süreçte parayla ilişkinizi dengeleyebilirsiniz.

VİZE BEKLENTİNİZ OLUMLU SONUÇLANABİLİR.

Dostunuz balık burcuna 19 Şubat da Güneş’in geçişiyle birlikte, seyahatleriniz artacak ve keyifli hale gelecek. Vize beklentiniz varsa gerçekleşebilir. Eğitim almak istiyorsanız bu dönemde kolaylıklar oluşabilir. Öğrendiğiniz şeyleri sevmeniz şaşırtmaz.

YOLCULUKLARLA DÜNYAYI KEŞFEDİN, PARA KAZANIN.

Yollarda olmak, eğitim almak ya da yeni Dünya görüşleri kazanmak için 20 Şubat da doğan yeniayı iyi değerlendirin. Tekrarlayan ödemeler yorgunluk yaratsa da yeniliklerden vazgeçmeyin. Yeni kentler, yeni ülkeler keşfedin. Bu keşifler bir süre sonra paraya dönüşecek ve gelir kaynaklarınızı arttıracaksınız. Şimdi yatırım yaptığınız şeyler size olumlu şekilde geri dönecek.

YÖNETİCİLERİNİZİN TAKDİRİNİ KAZANACAKSINIZ.

Kariyeriniz için özel bir evre 20 Şubat da Venüs’ün koç burcuna girişiyle başlayacak. Yöneticilerinizle sevgi alışverişiniz artarken, anlayışlı karşılanmalarla başarınızı yükselteceksiniz. Otoritelerle ilişkilerinizde daha nazik ve objektif olmayı başaracaksınız.

 

 

ASLAN

DOLUNAY BURCUNUZDA DOĞUYOR. TADINI ÇIKARIN.

Dolunay 5 Şubat da burcunuzda doğuyor. Görünüşünüzü ve stilinizi değiştirmek için dolunaydan yararlanmalısınız. Yakınlarınızın desteği, moral ve motivasyonunuzu yükseltecek. Kariyerinizle ilgili değişiklikler ve yeniliklere esnek yaklaşın. Yenilikler konforunuzu yükseltecek bu nedenle itiraz etmeyin. Uzak çevreniz sabrınızı zorlayabilir, tepkileriniz kontrol altında olsun. Yakın çevrenizse harcamaya teşvik edecek, dikkatli olun.

EVLİLİK İÇİN İYİ DÖNEM

Evlilik veya evlilik sözleşmesi yapmak için uygun dönemlerden biri 11 Şubat- 3 Mart arası. Merkür evlilik ve ortaklık alanınızdan geçiş yapacak. Bu süreçte istediğiniz konuda imza atabilirsiniz. Danışmanlarla da çalışmaya başlayabilirsiniz.

BORÇLARI KAPATABİLİRSİNİZ.

Başkalarının kaynaklarından yararlanmak, borçları ödemek, kredileri kapatmak veya kredi başvurunuza olumlu cevap almak için 19 Şubat dan itibaren harekete geçin çünkü Güneş balık burcuna yerleşecek.

 

GELİRLERİNİZİ ARTTIRMAYA ÇALIŞIN.

20 Şubat yeniayı ekstra gelir kazanmanızı sağlayacak. Bu kazanç için yakınların, danışmanlarınızın ve eşinizin fikirlerine önem vermelisiniz. Düşünceleri hızla eyleme geçirmelisiniz zira bu öneriyi veren kişilerin deneyimleri hayli kuvvetli. Diğer yandan ameliyat olmanız söz konusuysa, yine başkalarının tavsiye ettiği kişilerle irtibatta olmanız daha yararlı.

BİLGİ ALIŞVERİŞİNİZ ARTIYOR.

Venüs, dostunuz koç burcuna 20 Şubat da giriş yapacak. Yolculuklarda keyfiniz yerine gelecek. Eğitim yaşamınız devam ediyorsa öğrenmekten, bilgi alışverişinden mutluluk duyacaksınız. Yeni bilgilere ulaştıkça daha çok öğrenme isteği gelişecek dolayısıyla başarılı hissedeceksiniz.

 

BAŞAK

DOLUNAY KİŞİSEL GELİŞİMİNİZE KATKIDA BULUNACAK.

Kişisel gelişime önem veriyorsunuz ve bu konuda fırsat 5 Şubat dolunayıyla karşınıza çıkacak. İş arkadaşlarınız yardımcı olacak. Egosantrik yaklaşımların dengenizi bozmasına izin vermeyin. İş için uzun yolculuklara çıkmanız gerekebilir. İş seyahatleriniz için bir miktar harcama yaptıysanız, yakınlarınız daha çok kazanmanız için destek verecek, değerlendirin.

YÖNETİCİNİZ MERKÜR ORJİNAL FİKİRLERİ ONAYLAYACAK.

İş alanınızda 11 Şubat- 3 Mart arasında Merkür transitiyle rahatlayacaksınız. Tüm zekanızı işe aktaracak, iletişim kurmakta zorlanmayacak, yaratıcılığınız da yüksek olacağı için yeni projeler üretebileceksiniz. Düşüncelerinizi kaydedin, projelerinizi yazıya dökün ve mümkünse sözleşmelerinizi bu dönemde yapın.

EVLİLİĞİNİZLE İLGİLİ SORUNLAR, ÇÖZÜME ULAŞACAK.

Evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili sorunların çözümü, yeni davranış biçimlerine kolayca ısınmak 19 Şubat da Güneşin balık burcuna geçişiyle mümkün olacak. Değerlendirin.

İLİŞKİNİZİ İMZAYLA TAÇLANDIRABİLİRSİNİZ.

Yeniay 20 Şubat da evlilik ve ortaklık alanınızda doğacak. Evlenebilir, ortaklık kurabilirsiniz. Evliyseniz eşinizle ilişkinize heyecan katacak yenilikler yapabilirsiniz. İş ve sağlık yaşamınızla ilgili sorumluluk almalı, düzene geçmelisiniz. Eğer hem iş yaşamınız hem de sağlık sorunlarınız evliliğinizi etkiliyorsa, 15-25 Şubat arasında çözüm yaratmaya odaklanmalısınız.

EK GELİR KAZANMA ŞANSINI KAÇIRMAYIN.

Ekstra gelir kazanmak, kredi almak veya başkalarından destek almak isterseniz, Venüs 20 Şubat da koç burcuna girdiğinde fırsatları gözden geçirin. Daha çok hediye ve yardım alma şansınız yükselecek. Ek gelirler kazanacaksınız.

 

TERAZİ

DOSTLUK KAVRAMINI GÖZDEN GEÇİRİN.

Arkadaşlarınızla ve ekibinizle ilişkilerinizi tekrar incelemeniz için bir dürtü hissedeceksiniz. 5 Şubat da gerçekleşen dolunay buna zorlayacak. Partnerinizden yardım alabilir, gelirlerinizi düzenleyebilirsiniz. Zor zamanlarda yanınızda olmayan dostları sorgulayacak, muhtemelen hayatınızdan çıkaracaksınız. Partnerinizle birlikte uzun bir yolculuğa çıkarsanız sakin kalmaya özen gösterin.

BİRİNİN ZEKASINA AŞIK OLABİLİRSİNİZ.

Merkür aşk alanınız olan kova burcundan 11 Şubat da geçiş yapacak. 3 Mart da bitecek olan geçiş boyunca zekasına hayranlık duyacağınız biriyle tanışabilir, yakınlaşabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa daha çok sohbet ederek yakınlığınızı pekiştirebilirsiniz.

İŞ ARAKADAŞLARINIZLA İLİŞKİNİZ RENKLENİYOR.

19 Şubat da Güneş balık burcuna yerleşiyor. İş yaşamınızla ilgili çözümlere yönelebilir, iş arkadaşlarınızla ilişkinizi canlandırabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa, tedavi şansı karşınıza çıkabilir.

İŞ ALANINIZI YENİLEYEBİLİRSİNİZ.

20 Şubat yeniayı balık burcunun ilk derecesinde oluşacak. İş yaşamınızda bir yenilik yapmalısınız. Eleman almak, yeni iş arkadaşınızla tanışmak, ofis dekorasyonu veya yeni müşteriler kazanmak gibi seçenekleri değerlendirin. Özellikle partneriniz veya çocuklarınızın da bu tanışıklıkla bir bağlantısı olması güven duygunuzu pekiştirecek. Sağlık sorunlarınız varsa çözüm de bulabilirsiniz.

EVLİLİK TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ.

Venüs 20 Şubat da koç burcuna geçiyor. Evliyseniz en romantik dönemelerinden birini yaşayacak, sevmenin, sevilmenin tadını çıkaracaksınız. Evli değilseniz özel bir teklif alabilirsiniz.

 

AKREP

KARİYER, İLİŞKİLER TOPLUCA DEĞİŞİYOR.

5 Şubat dolunayı kariyer alanınıza başka bir açıdan bakmanızı sağlayacak. Ailenizin vereceği destekle kararlı davranacaksınız. Partnerinizle ilişkinizi yine ailenizin desteğiyle daha konforlu bir alana taşıyacaksınız. Ekstra gelir kazanma mücadeleniz başarıyla sonuçlanacak yeter ki enerjinizi hedefe odaklayın. Başkalarının sezgilerinden yararlanacağınız bir süreç yaşanacak.

TEKNOLOJİK GEREKSİNİMLERİNİZİ SAĞLAYACAKSINIZ.

Ev alım satımı, kiralamalar, eşya alımı veya evle ilgili teknolojik gereksinimlerin sağlanması için 11 Şubat 3 Mart arasındaki dönemi değerlendirin. Merkür bu alandan geçecek ve hem sözleşmelerde yardım edecek hem tüm zekanızı kullanmanızı sağlayacak.

ÇOCUKLARINIZIN SORUNLARINI BU DÖNEMDE ÇÖZÜN.

19 Şubatda Güneş dostunuz balık burcuna geçecek. Çocuklarınızın sorunlarını çözmek, partnerinizle ilişkinize yeniden bir miktar romantizm eklemek için Güneş transitinden yararlanabilirsiniz.

YENİ BİR AŞKA BAŞLAMAK İÇİN İDEAL DÖNEM.

Dostunuz balık burcunda 20 Şubat da bir yeniay doğacak. Yalnızsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa daha ciddi bir alanda devam etme kararı alabilirsiniz. Bebek sahibi olmayı düşünebilirsiniz. Bütün bunlar için aileniz onay vermese de, aile içinden birinin desteği güven duygunuzu pekiştirebilir. Yeni projeler teklif edilirse değerlendirin. Bu dönemde projeleriniz de başarıya ulaşacak.

İŞ ALANINIZ NEŞEYLE DOLACAK.

Venüs 20 Şubat da koç burcuna yerleşiyor. İş alanınıza biraz farklılık katmak, neşeyi çoğaltacak argümanlar eklemek isteyeceksiniz. Bu iyi de gelecek. Öte yandan estetik katkısı olan diyetler deneyebilirsiniz.

 

YAY

SERTİFİKANIZI VEYA DİPLOMANIZI ALABİLİRSİNİZ.

Eğitim yaşamınızın sonuna gelmiş olabilirsiniz. Bir sertifika veya diploma sizi mutlu edecektir. Yakın akrabalar veya kardeşlerin desteği, önerisi çok değerli olacak. İş yaşamınız için orijinal kararlar alacaksınız. Ve süper bir başlangıç yapacaksınız. Öte yandan evlilik arzunuz varsa acele etmek veya hırs yapmak için doğru zaman değil! Ailenizin, arkadaşlarınızın önerileri ve desteğiyle sakinleşebilirsiniz.

İLETİŞİMDE OLMA İHTİYACINIZ ARTIYOR.

Yakın çevre alanınız 11 Şubat dan itibaren hareketlenecek. Sosyalleşeceksiniz ve iletişim ihtiyacınız artacak. Sadece iletişim ihtiyacınız değil, iletişim araçlarınızı yenileme arzunuzda yükselişte olacak. 3 Marta dek alışverişlerinizi yapmalısınız.

TADİLATLARA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

Evinizde tamirat ve tadilat işlerini 19 Şubat dan itibaren yaptırmaya başlayabilirsiniz. Çözüm arayışlarımıza Güneş en güzel cevabı verir ve 19 Şubat da yuva alanınıza yerleşecek.

MÜLKLERLE İLGİLENMEK İÇİN EN UYGUN EVRE.

Yeniay 20 Şubat da balık burcunun 1.derecesinde doğacak. Ev almak/satmak, taşınmak için uygun bir evre yaşanacak. Öte yandan ev içinde tadilatlar, eşya yenilemek veya farklı yenilikler yapmak içinde uygun. Bunlar söz konusu değilse, aile içi ilişkileri geliştirecek yenilikler yapabilirsiniz. Büyük aile yemekleri organize etmek veya bir yuva kurmaya karar vermek de söz konusu olacak.

YILIN AŞKTA EN İYİ DÖNEMİ.

Venüs’ün koç burcuna girişiyle birlikte, aşk yaşamınızda bir canlanma gözlemleyeceksiniz. Hayranlarınız artacak, romantik ve sevgi dolu hissedeceksiniz ve bu yaydığınız enerji ilişkilerinizi iyileştirecek.

 

OĞLAK

DAHA EĞLENCELİ BİR YAŞAM OLUŞTURACAKSINIZ.

Ekstra gelirleri kontrol etmek, kredi talebiniz veya borç-alacak dengenizi korumak 5 Şubat civarında odaklanacağınız konular. Gelirlerinizi arttırmanın yolunu bulacaksınız. Öte yandan daha eğlenceli bir yaşam arzunuzu da dikkate almanız gerekiyor. Bakış açınızı değiştirin, kendinize biraz zaman ayırın. İş yaşamınıza ailenizin müdahalesi, partnerinizle geçireceğiniz zamanlar can sıkıcı olabilir biraz sakin ve uzak kalmak yatışmanızı sağlayacaktır.

MALİ GELİRLERİNİZ İÇİN SÖZLEŞME DÖNEMİ.

Merkür 11 Şubata dek burcunuzda dolaşacak ve zekanızı bileyleyecek. 11 Şubatdan itibaren para alanınıza geçerek yeni sözleşmeler yapmanızı ve yeni gelirler kazanmanızı sağlayacak. 3 Marta dek olan süreçte çabalarınızı yoğunlaştırın. Düzenli bir işiniz varsa kişisel gelişime ve donanımınızı arttırmaya odaklanın.

Yakın çevrenizle ve akrabalarla yeniden ilişki kurmak, yakınlaşmak veya ortak sorunlara çözüm aramak için 19 Şubat sonrasını seçmelisiniz. Güneş’in ışığı tüm sorunlara iyi gelir.

YAKIN ÇEVRENİZ DEĞİŞİYOR.

Yakın çevrenizi zaman zaman yenilemeniz, bambaşka bir çevreye dahil olmanız gerekiyor. Yılın bu dönemi çok uygun. 20 Şubat da balık burcunda doğan yeniay, 15-25 Şubat arasında yeni bir çevreye dahil olmanızı sağlayacak değerlendirin. Mali konularda zorlanıyor veya yatırım yapıyor olabilirsiniz. Daha çok çalışmanız gerekecek. Yeniaydan yararlanmak için yeni çevreniz ve kazancınız arasında bir bağlantı olduğunu keşfetmelisiniz.

DEKORASYON ÇALIŞMALARINIZI BAŞLATIN.

Venüs, 20 Şubat da koç burcuna, ev ve yuva alanınıza giriş yapacak. Evle ilgili tüm dekorasyon çabaları için mükemmel bir dönemde olacaksınız. Enerjiniz bitmeyecek.

KOVA

İLİŞKİLERİNİZİ MERCEK ALTINA ALIN.

Evlenmek, boşanmak, ilişkinizi gözden geçirmek 5 Şubat civarında kafanızdan ışık hızıyla geçen düşünceler olabilir. Kendinizi hayatın merkezine koymakta ve son kararınızı buna göre vermekte fayda var. Evinizde konforu arttıran değişiklikler yapmalısınız. Çeşitli ritüeller ve düzenlemelerle bolluk bereketinizi arttırma eğiliminde olacaksınız. Öte yandan kısa bir yolculuk da hayat arkadaşınızla tanışma şansınız yüksek.

MERKÜR BURCUNUZDA YARATICILIĞINIZ ZİRVEDE.

Merkür 11 Şubat itibariyle burcunuzda yol alacak. 3 Mart’a dek burcunuzda kalacak. Daha çok okumak, öğrenmek, zekanızı doyurmak isteyeceksiniz. Hayatınızın her alanında sözleşmeler yapabilir, sunumlar yapabilir, sözel ve yazılı güçlü yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

MALİ SORUNLARA ÇÖZÜM BULMA ZAMANI.

Mali sorunlarınızı gidermek ve yeni düşünceleri hayata geçirmek, gelirlerinizi arttırmak için Güneş transiti yardımcı olacak ve 19 Şubat da başlayacak. Güneş’in balık burcuna geçişi özgüveninizi de yükseltecek.

YENİ GELİRLER ELDE EDECEKSİNİZ.

Yeni gelirler elde etmenize yardım edecek yeniay, 20 Şubat da balık burcunda doğuyor. Yeni kaynaklar araştırın. 15-25 Şubat arasında şansınızı zorlayın. Ok fazla kural koymak, çok fazla negatif beklentide olmak, en olumsuzu düşünmek gibi hatalar yapabilirsiniz. Kendinizi sabote etmeyin, engellemeyin. Disiplinli olduğunuz sürece, yeni başlangıçların sürekli olmasını da sağlayacaksınız.

YAKIN AKRABALARA SEMPATİK DAVRANACAKSINIZ.

Venüs 20 Şubat da koç burcuna yerleşiyor. Yakın çevrenizle yeni ilişkiler geliştirebilir, iletişim araçlarınızı yenileyebilirsiniz. Komşu ve kardeşlerinizin desteğini alabilirsiniz.

 

BALIK

İŞ YAŞAMINDA BİR YENİLİK ŞART

İş yaşamına adım atabilir veya büyük bir yenilik yapabilirsiniz. Sezgilerinizi kullanın. Yakın çevrenizi değiştirmeye, geliştirmeye çalışın. Ailenizle mali konularda hemfikir olmalısınız. Aksi halde beklenmedik gerilimler yaşanabilir. Kısa yolculuklara çıkmalı, dinlenmeli, kendinizle baş başa kalmalısınız. Yeni sağlık programları denemek de dolunaydan yararlanmanızı sağlayacak.

BİRAZ OKUMAK VE İÇE DÖNMEK İYİ GELECEK.

İçe dönmek, okumak, geçmişi düşünmek ve geleceği planlamak için 11 Şubat-3 Mart arası uygun. Merkür 12. Evinizden kova burcundan geçiş yapacak. Bu dönemde sosyalleşmek yerine içe dönüp kendinizi keşfetmek çok iyi gelecek.

YALNIZLIK İHTİYACINIZ AZALIYOR.

19 Şubatdan itibaren Güneş burcunuza yerleşiyor. Genel olarak daha canlı ve sağlıklı hissedecek, gitgide dış dünyaya açılacaksınız. Yalnızlık ihtiyacınız azalırken, kendinizi gösterme ihtiyacınız artacak.

YENİAY BURCUNUZA YENİ BİR STİL KAZANDIRACAK.

Burcunuzda 20 Şubat da doğan yeniay, görünüşünüzü, kişisel stilinizi etkileyecek ve yenilenmenizi sağlayacak. Öte yandan iç sıkıntılarıyla veya yaşlı yakınların sağlık sorunlarıyla ilgileniyor olabilirsiniz. Bu durum kendi kişisel bakımınızı ihmal etmenize de yol açabilir. Ortamdan biraz uzaklaşmak ve kendinize zaman ayırmak iyi gelecek.

HEDİYELER SEVİNDİRECEK.

Mali konularda avantajlı bir dönem 20 Şubat da Venüs’ün koç burcuna girişiyle başlayacak. Pazarlıkların kazanan tarafı olurken, size verilen hediyelerden de yeterince tatmin olacaksınız.