ŞUBAT 2022 BURÇ YORUMLARI

ŞUBAT 2022

Doğum haritası, çocuk astrolojisi, ilişki uyum analizi, tarot eğitimleri, astroloji eğitimleri hakkında detaylar için

İLETİŞİM astrolojikulubu@gmail.com

İLETİŞİM Instagram @sukarakus DM

KOÇ

YENİ BİR EKİP KURABİLİRSİNİZ.

1 Şubat da Yeniay kova burcunun 12 derecesinde Satürn’le kavuşumda gerçekleşecek. Ekibinize ve arkadaşlarınıza karşı sorumluluklarınızı daha fazla önemseyecek, yalnız çalışmayı veya daha fazla görev üstlenmeyi de tercih edeceksiniz. Bununla birlikte mali alanda bazı sorunlar, şok eden haberler yaşanabilir. Çözüm olarak yeni arkadaşlar edinecek belki yeni bir ekip kurmak isteyeceksiniz. Özellikle deneyimli insanlar ekibinizde yer alacak. Yeni dostlarınız yaşça büyük de olabilir. Mali konularda kararlarınızı yalnız başınıza ve özgürce vermelisiniz.

MERKÜR RETROSU SONA ERİYOR. KARİYERDE GELİŞİME DEVAM.

4 Şubat da Merkür retrosu kariyer alanınızda sonlanacak.. Gölge dönem 15 gün daha yaşanacağı için Şubat ortasına dek özellikle kariyer ve arkadaşlık alanlarında dikkatli davranmalı, yanlışlıklar olabileceğini unutmamamalısınız. 5 Şubatdan itibaren kariyer, otoritelerle ilişkiler düşüncelerinizde ve konuşmalarınızda önemli yer tutacak.

MERKÜR YENİDEN DOSTLUK ALANINIZDA

14 Şubattan itibaren ekip olmanın, iyi dostlar edinmiş olmanın önemini kavrayacaksınız. Merkür tekrar kova burcuna giriş yapıyor. Yaptığınız hataları telafi etmek veya dileklerinize yeniden odaklanmak çok kolay olacak. Sevgililer gününde asıl sorunuz şu olabilir: aşk mı önemli partnerinizin en iyi arkadaşınız olması mı?

DOLUNAY AŞK ALANINIZDA, TECRÜBELER ÖNEMLİ.

16 Şubat da aslan burcunun 27.derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Ay düğümleri geçen ay burç değiştirmişti. Ay düğümleriyle TKare yapan dolunay, deneyimlerden yararlanmak yerine aynı hatayı yapmanıza neden olabilir. Deneyimlerini unutmayanlar için, aşk yaşamınız yeniden gözden geçirmek, kendi alanınızı korumak dolayısıyla geleceği daha zararsız bir forma getirmek kolay olacak. Çocuklarla ilişkiler, egonuz ve görünür olma ihtiyacınız da dolunayda öne çıkan temalar olacak.

18 ŞUBAT SONRASINDA DİNLENİN.

18 Şubat da Güneş balık burcuna transit geçiş yapıyor. Kişisel gelişim herşeyden daha anlamlı hale gelirken, içe dönmek, daha çok dinlenmek ve daha çok hissetmek isteyeceksiniz. Yaşamsal sorgulamalar açısından mükemmel bir dönem.

 

BOĞA

KARİYER ALANINDA YENİ TEKLİFLERE AÇIK OLUN.

Kariyer alanında 5 gün boyunca etkili olan yeniayla, aya başlıyorsunuz. Ve kariyer alanınızın yöneticisi Uranüs burcunuzda yolculuk yaparken büyük değişikliğe hazır olmalısınız. Zira kova burcunun 12.derecesinde gerçekleşen yeniay, hem yeni teklifler getirecek hem büyük bir stil değişikliğine zorlayacak. Yaptığınız işin niteliği değişebilir. Siz de görünüşünüzü, yaşam stilinizi değiştirmek zorunda hissedebilirsiniz. Her koşulda yenilik zorunlu olsa bile daha iyi yaşam koşullarına sahip olacaksınız.

 

 

YOLCULUKLAR YENİDEN BAŞLAYABİLİR.

Merkür retrosu uzun yolculuklarınızı ve eğitim yaşamınızı etkiliyordu. 4 Şubat da sona erecek. Özellikle 4 Şubat da dikkatli olun. Sonrasında artık seyahatleriniz yeniden başlayabilir ancak yine de olası şakalara maruz kalmamak için 15 gün daha dikkati elden bırakmayın. Eğitim alanında da daha başarılı hissedeceksiniz.

SEVGİ GÜNÜNDE DOSTLUK ÖNE ÇIKACAK

14 Şubat dan itibaren Merkür kariyer alanınıza yerleşiyor. Tekliflere sıcak bakabilir, sözleşmeler imzalayabilir, kariyerinizi etkileyecek her konuşu anlaşmayla sonuçlandırabilirsiniz. Bu verimli bir dönem olacak. Öte yandan iş yaşamınızda evrensel değerleri ve ekip çalışmasını daha fazla önemsemeye başlayacaksınız.

DOLUNAYI DİKKATLE YÖNETMELİSİNİZ.

Dolunay 16 Şubat da ev satışı, alışı veya yuva kurmak gibi önemli kararları gündeme getirecek. 11-21 Şubat arasında etkili olacak. Kararlarınızı verirken pişman olmayacağınız seçenekleri belirlemelisiniz. Çünkü Ay düğümleri dolunaya sert bir açıyla bağlanıyor ve kadersel olayları tetikliyor. Geçmişte benzeri şeyler yaşadıysanız deneyimlerinizi hatırlamalı ve aynı hataları yapmamalısınız. Özellikle yakınlarınızla ters düşmek gibi bir olasılık varsa dikkatli olun. Sonradan onların desteği gerekecek.

ŞEFKAT DAĞITACAKSINIZ.

18 Şubattan itibaren Güneş balık burcuna giriş yapıyor. Arkadaşlarınız şefkatinizi bekleyecek ve daha çok sosyalleşeceksiniz. Özlediğiniz ortamlara katılacak, başkalarının dertleriyle ilgileneceksiniz. Morallerini yükseltecek, destek vereceksiniz.

 

İKİZLER

EĞİTİM ALMAYA BAŞLIYORSUNUZ

1 Şubat da kova burcunda doğan yeniay bir hayli yararlı. Kariyer basamaklarını tırmanırken tanınmaya ve çeşitli eğitimlere ihtiyaç duyacaksınız. Bu eğitimler içinde ufkunuzun geniş olması gerekiyor. Yorulacağınız muhakkak ama çabalarınızın ödüle dönüşmesi mutluluğunuz olacak. İç dünyanızda büyük bir değişiklik yapın, inançlarınızı gözden geçirin ve size yararı olmayan demode düşüncelerden vazgeçin. Böylece daha modern ve yararlanacağınız bir alan açılacak.

MERKÜR RETROSU ( GERİLEMESİ ) SONA ERİYOR

Yöneticiniz Merkür 4 Şubata dek  ekstra gelirler, borçlar, alacaklar, derin sorgulamalar alanınızda Retro konumda olacak. 4 Şubat da durağanlaşıyor. Kesinlikle başvuru ve sevgiyi sınamak gibi dertleriniz olmasın. 5 Şubat dan itibaren ruh haliniz mutlu ve algılarınız açık olacak. Daha net kararlar alabileceksiniz. Kredi almak, ekstra gelir kazanmak içinse 5 Şubatı beklemelisiniz.

MERKÜR SEYAHATLERİNİZİ ONAYLAYACAK

14 Şubatdan itibaren yöneticiniz Merkür, kova burcuna yeniden giriş yapacak ve bir filmin tekrarını görüyor duygusu yaşayacaksınız. Bu evre de uzun yolculuklara çıkabilir, yeni bir eğitime başlayabilir, kariyerinizi etkileyecek önemli ve değerli bilgilere ulaşabilirsiniz. Yatırımlarınız kariyer odaklı olmalı. Kent değişikliği veya ülke değişikliğini de bu evrede düşünebilirsiniz.

ELEKTRONİK EŞYALARINIZ DEĞİŞİYOR.

16 Şubat dolunayı sunum yapmanızı, elektronik araçlarınızı değiştirmenizi, iletişim dilinizi değiştirmenizi, yakın çevrenizle temaslarınızı etkileyecek. Sert bir dolunay ancak yararlanma olasılığınız yüksek. Doğru adımları atabilirseniz sonuçtan yararlanır, yaptığınız işle kendinizi daha görünür kılabilirsiniz. Bu süreçte sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Kararlarınızı alırken sezgilerinizi dinlemelisiniz.

MERHAMETİNİZ YÖNETİCİLERİNİZİ ETKİLEYECEK.

18 Şubat da Güneş balık burcuna yerleşiyor. Kariyer alanında bir canlanma beklemelisiniz. Yöneticilerinizin dikkatini çekecek, sorunları hızla çözerek puan toplayacaksınız. Anlayış ve merhamet konusunda öne çıkacak, takdir toplayacaksınız.

 

YENGEÇ

YENİAY DA EKSTRA PARALAR KAZANABİLİRSİNİZ.

1 Şubat yeniayı ekstra gelirler kazanmanızı sağlayabilir. Alacaklarınızın ve borçlarınızın listesini yaparak başlayın. Düzenli ödeme bütçesi hazırlayın. Çünkü Satürn küçük ama düzenli adımlara saygı duyar. Bu süreçte ekip arkadaşlarınızın ne yaptığı önem kazanıyor. Büyük değişiklikler için feyz alabilirsiniz ama son kararı kendiniz verin. Uranüs devrede olacağı için şaşırtıcı gelişmeleri esneklikle karşılamalısınız.

İLİŞKİLERİNİZİN ÜSTÜNDEKİ SARSICI ETKİ SONA ERİYOR.

4 Şubata dek Retro konumda kalan Merkür karşıt burcunuzda 4 Şubatta durağanlaşacak. O gün evde gerilim tırmanabilir veya haberleşmeler kesilebilir. 5 Şubatdan itibaren durumun düzelmesi, ilişkilerin iyileşmesi daha mümkün görünüyor. Konuşmak, çözmek gibi arzularınızı ancak 5 Şubattan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

ORJİNAL FİKİRLERİNİZ PARAYA DÖNÜŞEBİLİR.

Merkür kova burcuna 14 Şubat da yeniden girecek. Orjinal fikirleriniz sayesinde telif almak, ödül almak gibi onur verici sonuçlar yaratabilirsiniz. Bu evre de, yaratıcılığınızı ve sıradışı fikirlerinizi öne çıkartmaya çalışın. Ay boyunca mali konularda çıkış yapma şansı bulacaksınız. Bu şansı nasıl değerlendireceğiniz önemli.

DOLUNAY PARA GETİREBİLİR.

16 Şubat dolunayı 11-21 Şubat arasında etkili olacak. Mali konularda önemli kararlar almanız gerekecek. Yeni bir işe başlamak veya gelirlerinizi arttıracak görüşmeler yapmak olasılıklardan. Öte yandan bu konuda partneriniz, çocuklarınız, arkadaşlarınız da söz sahibi olacak gibi görünüyor. Büyük bir kalabalığın fikrini almak yerine kendi kararlarınızın sorumluluğunu almalısınız. Eğer başarılı olursanız özgüveninizi yükseltecek bir adım atmış olacaksınız.

NEŞELENİN GÜNEŞ BALIK BURCUNDA.

18 Şubat da dostunuz balık burcuna yerleşen Güneş, uzun yolculuklara yeniden çıkmanızı, neşelenmenizi ve eğitim hayatınızdaki sorunların çözümüne odaklanacağınızı müjdeliyor. Gelecek 4 hafta boyunca Dünya’ya daha farklı bir pencereden bakacaksınız.

 

ASLAN

YENİAY SORUMLULUK-HAFİFİLİK DENGESİ GETİRECEK

Yeniay 1 Şubat da karşıt burcunuzda doğacak. Satürn’ün gölgesindeki bu yeniayın beklentisi evliliğiniz veya iş ortaklığınız ya da yakınlarınızla ilişkiniz için daha çok sorumluluk almanız. Eğer tek amacınız sadece hafiflemekse, odaklanacağınız şey yöneticileriniz ve kariyeriniz olmalı. Sorumluluk- hafiflik dengesini bu iki alanda sağlamalısınız. Kendinizi iyice gözlemleyin ve sizi tahammülsüzleştiren alanları belirleyin.

İŞ VE SAĞLIK ALANINA DİKKAT

4 Şubata dek oğlak burcunda Retro konumda kalan Merkür iş ve sağlık yaşamınızı olumsuz etkileyecek. İşlerde yanlış anlamalar, aksaklıklar gözlemleyecek, gerileceksiniz. Gerginliğin dozu 4 Şubat da artabilir zira Merkür durağanlaşıyor. 5 Şubattan itibaren ileri pozisyonda olacağı için yanlışları düzeltmek daha kolay olacak.

MERKÜR  EVLİLİKLERİ VE ORTAKLIKLARI ONAYLIYOR.

14 Şubat dan itibaren Merkür evlilik ve ortaklık alanınıza yerleşecek. Bunun anlamı evlilik sözleşmesi imzalayabilir, sıradışı biriyle evlenebilir veya iş ortaklığı kurabilirsiniz demek. Bu dönemde sıradan olan hiçbir şey ilginizi çekmeyecek. Yakınlarla ilişkinizde daha fazla özgürlük ihtiyacı hissedeceksiniz. İletişim tarzınız da bu dönem de değişecek, gelişecek.

BURCUNUZDA DOLUNAY, STİLİNİZ DEĞİŞSİN.

16 Şubat da burcunuzda sert bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay görünüşünüz ve stilinizde yapacağınız yenilikleri tamamlamanız için bir fırsat. Ancak çok titizlikle kendiniz hakkında çalışmanız gerekiyor. Kariyerinizi gözardı etmemeli, otoritelerinize gelecekde ihtiyaç duyacağınızı unutmamalısınız. Ailenizde denge unsuru ancak daha önce aile bireylerinin fikirleriyle aldığınız kararlardan pişmanlık duyduysanız, bu tecrübeleri hatırlamanız gerekiyor. Son kararı kendiniz verin. Tarzınızı, stilinizi tamamen değiştirin.

FİNANSAL DÜŞLERİNİZ GERÇEKLEŞEBİLİR.

Güneş 18 Ocak da kova burcundan çıkıp, balık burcuna yerleşecek. Böylece miras, telif, ikramiye gibi alacaklar, borçlar gündeme gelecek. Güneş bu transitinde başkalarının kaynaklarından yararlanmanızı sağlayacak. Düşlerinize dokunacak.

 

BAŞAK

İŞ YAŞAMINIZ YENİLENİYOR, KENDİNİZİ DAHA ÇOK GELİŞTİRİN.

Yeniay 1 Şubat da iş alanınızda oluşuyor ve 6 Şubata dek etkili olacak. İş yaşamınızda yenilik yapmalı ancak sürekliliği de sağlamalısınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz aksi halde uzun sürecek iyileşme dönemlerinde hareketleriniz kısıtlanabilir. Uzun yolculuklar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda esnek olun ve Dünya görüşünüzü değiştirecek her yolculuğa olumlu bakın. Yeni eğitimler alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeye özellikle zaman ayırın.

MERKÜR 5 ŞUBATTAN SONRA AŞK YAŞAMINIZI PARLATACAK.

4 Şubata dek dostunuz oğlak burcunda Retro konumda olan Merkür 5 Şubattan itibaren ilerleyecek. Aşk yaşamınızda, projelerinizle ilgili veya çocuklarınız adına karar almanız gerekiyorsa 4 Şubatı pas geçin. Her şey iki katı zor olabilir. 5 Şubattan itibaren iletişim ve ilişkiler akışkanlık kazanacak. Hataları telafi etme yoluna gideceksiniz.

DOĞRU TEDAVİYİ BULABİLİRSİNİZ.

14 Şubattan itibaren Merkür kova burcuna ikinci kez dönecek. İş yaşamında orijinal fikirlerinizle dikkat çekecek, puan toplayacaksınız. Bu süreçte evrensel değerleri de ihmal etmeyeceksiniz. Her koşulda tansiyon ve dolaşım bozuklukları gibi hastalıklarınız varsa, doğru tedaviyi bulmanız da bu süreçte mümkün olacak.

KİŞİSEL GELİŞİMİNİZ ÖNEMLİ. MEDİTASYON VEYA ŞİFALARLA ÇALIŞMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

Kişisel gelişiminiz için önemli dönem aslan burcu dolunayında karşınıza çıkacak. 16 Şubat dolunayının etkisi 11 Şubat da başlıyor, 21 Şubata dek sürecek. Seyahatler, uzak yerlere yerleşme planlarınız, eğitimleriniz ve sunumlarınız bu evrede kaos yaratabilir ya da zamanınızı alabilir. Zaman planlaması yaparken, kendi gelişiminiz, ruhunuzu dinlendirme ihtiyacınız önde olmalı. Yoga, meditasyon, şifalar, ruhsal gelişim teknikleri ilginizi çekecek alanlar. Rüyalarınız da bu dönemde bir hayli canlı olacak.

İLİŞKİLERİNİZ CANLANIYOR.

Güneş 18 Şubat da balık burcuna yerleşecek. Evlilik ve ortaklık konusunda yeniden düşünmeye başlayacaksınız. İlişkilerinizi canlandıracak, şefkatli ve anlayışlı bir tutum sergileyeceksiniz. Aynı şekilde ailenizden, yakınlarınızdan daha fazla ilgi de göreceksiniz.

 

TERAZİ

BİRDEN FAZLA ALANDA SORUMLULUK ALMANIZ GEREKECEK.

1 Şubat da dostunuz kova burcunda gerçekleşen dolunay 6 Şubata dek etkili olacak. Aşk yaşamınız adına daha fazla sorumluluk almanız gerekiyor. Çocuklarınız için daha çok zaman ayırmanız, projeleriniz için belki de gece gündüz çalışmanız bekleniyor. Bu zor evrede enerjiniz yüksek olacağı için hiçbir sorumluluktan kaçmayacaksınız. Öte yandan aniden oluşan harcamalar için hazırlıklı olmalısınız. Mali konularda dengesizlikleri tolere edecek çözümler üretmelisiniz.

5 ŞUBATDAN İTİBAREN ALIM/SATIM YAPABİLİRSİNİZ.

Merkür retrosu ev, yuva, aile alanınızda 4 Şubata dek sürecek. 4 Şubat da durağanlaşan Merkür anlayışı ve iletişim yeteneğini en alt seviyeye düşürecek. O gün uzlaşmak için çaba harcamayın. 5 Şubatdan itibaren tüm sorunların çözümüne odaklanabilirsiniz. Ev alım satımı için 5 Şubat sonrasını tercih etmelisiniz.

AŞK ALANINIZDAN MERKÜR TEKRAR VE KESİNTİSİZ GEÇİYOR.

Merkür 14 Şubat da aşk alanınıza tekrar ve kesintisiz bir dönüş yapacak. Tüm hataların farkına varmanızı ve telafi etmenizi sağlayacak. Bu dönemde yalnızsanız iletişimde olmayı sevdiğiniz biriyle yakınlaşmanız da olası. Projeleriniz için gelen teklifleri yazılı anlaşmalara dönüştürmeniz de mümkün. Düşüncelerinizde genişleme fark edeceksiniz.

ARKADAŞLARI VE EKİPLERİ İŞLEVSEL DURUMA GETİRECEKSİNİZ.

Arkadaşlarınızla ilişkinizi 16 Şubat dolunayıyla gözden geçirmek isteyeceksiniz. Dostluk, ekip gibi kavramları yeniden tanımlayacaksınız. Bu süreçte işlevini tamamlayan arkadaşlıklar veya verim alamadığınız ekipden vazgeçecek, yerine yenilerini koyacaksınız. Borçlanmalar, alacaklar, ortak kazançlar veya yüzleşmeler bu süreci hızlandıran faktörler. Değişiklikleri yaparken titiz olmalısınız. Çünkü bu sert bir dolunay ve hata payınız oldukça düşük. Kadersel etkileri hesaba katmalı, deneyimlerin önemini unutmamalısınız.

 

SAĞLIKLI HİSSEDECEKSİNİZ.

Güneş, 18 Şubat da balık burcuna yerleşmeye başlayacak. 4 haftalık süreçde iş yaşamınız canlanacak ve birçok sorunu çözme fırsatı bulacaksınız. Aynı şekilde sağlık sorunlarınızın da çözümünü bulabileceksiniz.

 

AKREP

EV ALABİLİR/ SATABİLİRSİNİZ.

Ev ve yuva alanınızda 1 Şubat da oluşan yeniayla aya hızlı bir giriş yapacaksınız. 6 Şubata dek etkili olan yeniay, evde yenilik veya mülk alma olanağı sağlayacak. Aile içinde işbölümünde işin büyük yükü size kalabilir. Partneriniz aniden ortamdan uzak bir yere gitmek zorunda kalabilir. Herşeye hazırlıklı olmalı gücünüzü, bilginizi göstermelisiniz. Ev alım/satım işleri için ideal tarih 5 Şubat. Merkür retrosunun etkisini unutmamalısınız.

REKLAM YAYINLARINIZ YENİDEN BAŞLAYACAK.

Merkür retrosu yakın çevreyle ilişkilerinizi, şirket tanıtımlarınızı olumsuz etkiledi. 4 Şubatda durağanlaşan Merkür son darbeyi vuracak. Ve 5 Şubat dan itibaren hataların giderilmesiyle ilgilenebileceksiniz. Tanıtımlarınızı 5 Şubatdan itibaren yeniden başlatabilirsiniz. İlişkilerinizi de yeniden iyileştirebilirsiniz.

EV DE YENİLİK VE FERAHLIK HAKİM OLACAK.

Merkür 14 Şubat da yuva ve ebeveyn ilişkileri alanına tekrar yerleşecek. Aile içi ilişkileri iyileştirmek için girişimlere başlayacak, evrensel değerleri önde tutacaksınız. Ev taşınmaları, sözleşmeler de bu dönemde yapılabilir. Ev dekorasyonunda özgürce değişiklikler de yapabilirsiniz. Sıradışı çözümlerle konfor alanınızı rahatlatacaksınız.

KARİYER YAŞAMINIZDA YENİ BİR SAYFA AÇILIYOR AMA DİKKAT!

Dolunay 16 Şubat da aslan burcunda doğuyor. 11-21 Şubat arasında etkili. Kariyer alanında tamamlanması gereken işler ve bitmesi gereken ilişkiler sizi bekleyecek. Ayrılan yöneticilerin sorumluluğunu üstlenmek veya istemediğiniz işlere imza atmanız gibi olaylarda seçimlerinizi çok doğru yapmalısınız. Ay düğümleri devredeyken kader ağlarını örebiliyor. Yanlış kararların sonuçlarıyla mutlaka yüzleşmek gerekiyor. En iyisi dürüstlük, cesaret ve etik değerler içeren yolu seçmek. Deneyimlerden yararlanmayı ihmal etmeyin.

AŞK ALANINIZ CANLANIYOR

Güneş 18 Şubat da balık burcuna yerleşerek aşk alanınızı canlandıracak. İlişkilerinize neşe, sıcaklık hakim olurken, aranızdaki sorunları konuşarak çözeceksiniz. Öte yandan daha yaratıcı ve sezgisel davranacak, çocuklarınıza karşı anlayışınızı geliştireceksiniz.

 

YAY

YENİAY DA İŞ PROGRAMINIZ DEĞİŞEBİLİR.

1 Şubat da gerçekleşen yeniay, 6 Şubata dek etkisini devam ettirecek. Yeniaylarda yenilik yapmamız gerekiyor ama Satürn bu yeniaya eşlik edecek ve kimi durumlarda düzenin devam etmesi gerektiğini vurgulayacak. Peki hangi durumlarda? Yakın çevrenizi değiştirmek yerine daraltmayı ve güvenli bir çember oluşturmayı denemelisiniz. Kardeşlerinizle ilişkinizde onların görevlerinin bir kısmını üstlenmeye hazır olmalısınız. Öte yandan iş ve sağlık programını değişecek. Esneklikle değişimi kabul etmelisiniz.

ORJİNAL FİKİRLERİNİZİ HAYATA GEÇİRİN.

4 Şubata dek para alanınızda Retro konumda ( geri giden) Merkür 4 Şubat da durağanlaşacak. Sakın çok önemli kararlarınızı 4 Şubat da almayın. 5 Şubattan itibaren yaratıcı, yenilikçi ve esnek düşünebildiğinizi fark edeceksiniz. Bu dönem de tüm orijinal fikirlerinizi hayata geçirme şansı bulabilirsiniz.

ÇEVRENİZİ SEVECEK, YENİDEN BAĞLANTI KURACAKSINIZ.

14 Şubat da yakın çevre ve reklam, tanıtım, kısa yolculuklar gibi temaları öne çıkaracak bir gelişme olacak Merkür kova burcuna yeniden yerleşecek. Çevreyle yeniden bağlantı kurmak, seyahatlere çıkmak ve sorunsuz tanıtımlar yapmak bir hayli rahatlamanızı sağlayacak. Kardeşlerinizle aranızdaki buzlarda bu dönemde eriyecek.

YOLCULUK VAKTİ

16 Şubat dolunayı dostunuz aslan burcunda gerçekleşiyor. Yararlanacağınız bir dolunay: uzun yolculuklara çıkabilir veya seyahatlerinizi tamamlayıp eve dönebilir, sertifika programlarınızı başarıyla noktalayabilirsiniz. İş ve sağlık konusundaki kararlarınızı dikkatle almalı, gereksiz umutlardan ve abartılı beklentilerden kaçınmalısınız. İş arkadaşlarınızın fikirlerini dinleseniz bile son kararı kendiniz vermelisiniz. Kadersel etkilerin yüksek olacağı bu evrede, şanslı sayılacak yeni başlangıçlar yapacaksınız.

EV DÜZENİNİZ OLUŞUYOR.

Güneş 18 Şubat da balık burcuna geçiş yapıyor. 1 ay boyunca ev ve aile yaşamınızda canlılık, neşe, heyecan hakim olacak. Uzun zamandır unuttuğunuz düzene yeniden kavuşurken, aile birliğinin, birbirinizi şefkatle kucaklamanın tadını çıkaracaksınız.

 

OĞLAK

SIRADIŞI PROJELER KAZANDIRACAK.

1 Şubat yeniayı mali alanda yenilikler yapmanız, yeni gelirler elde etmeniz anlamına geliyor. Süregelen gelirlerinizden vazgeçmeden bir yenisini daha kazanmanız mümkünse şahane. Değilse her koşulda yeni geliriniz hayırlı olsun. Yaratıcı projeler ortaya koymalı ve bunları defalarca yenilemelisiniz. Zamanın gerisinde kalarak kazanamazsınız. Orijinal olan ve sıradışı çizgilere sahip projelerinizle öne çıkabileceksiniz.

MERKÜR BURCUNUZDA DURAĞANLAŞIYOR AMAN DİKKAT!

4 Şubata dek burcunuzda Retro konumda olan Merkür 4 Şubat da durağanlaşıyor. Bu hayli zorlayıcı bir gün olacak. İlişkilerin ve iletişimin kesilmesi canınızı sıkabilir. Ve çözüm 5 Şubattan itibaren gelebilir. Bu kısa bekleyişi uzun algılayacaksınız. Öte yandan 19 Şubata dek tüm sorun kaynaklarından tamamen kurtulmuş olacaksınız.

ÖZGÜVEN VE PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

14 Şubat da para alanınıza yeniden yerleşen Merkür kazanmak için tüm orijinal fikirlerinizi ortaya koymanıza yardım edecek. Bunu yapabilirseniz gerçekten kazanırsınız. Yapamazsanız denemeye devam etmelisiniz. Öte yandan özgüvenle ilgili sorunlarınız varsa bu dönemde çözümlenecek.

ESKTRA GELİRLERİNİZİ PLANLAYIN

Dolunay 16 Şubat da ekstra gelirlerinizi yeniden gözden geçirmeniz için doğacak. Neye daha çok emek vermeniz gerektiğine karar vereceksiniz. Gelirleriniz ve varsa borçlarınız için bir sıralama yapacaksınız. Yetersiz gelirler yerine daha çok kazanacağınız alanlara yöneleceksiniz. Bu süreçte projeleriniz ve çocuklarınızın masrafları gözetmeniz gereken ayrıntılar. Küçük hatalarının bedelleri büyük olabilir ancak bu dönemi en az riskle atlatacaksınız. Yeni gelir kazanma temalarını doğru şekilde belirleyebileceksiniz.

ÇEVRENİZLE DAHA ÇOK KONTAKT KURUN

Güneş 18 Şubat da balık burcuna geçiyor. Yakın çevrenizle ilişkilerinizi yeniden canlandıracak, komşularınız ve kardeşlerinize daha çok zaman ayıracaksınız. Çeşitli sunumlar yapabilecek ve tanıtımınızı sağlayacaksınız.

 

KOVA

GÖRÜNÜŞÜNÜZ DEĞİŞİYOR, SAĞLIK SORUNLARINA DİKKAT!

1 Şubat da burcunuzda yeniay doğuyor. Satürn’ün gözetimindeki bu yeniay görünüşünüze daha ciddi ve ağır bir ifade yerleştirmeniz gerektiğini hatırlatacak. Yeni sorumluluklar yaşamınıza girerken, yaşam biçiminizi değiştireceksiniz.  Öte yandan ev düzeniniz ve yuvanızın adresi de değişecekler listesinde yer almalı. Görünüşünüz değişirken, kırık, çıkıklara dikkat etmeli, diş yaptırıyorsanız sabırlı olmalısınız.

MERKÜR RETROSU 5 ŞUBATTAN İTİBAREN ETKİSİNİ KAYBEDECEK.

4 Şubata dek geçmiş, rüyalar ve sezgiler alanında Retro konumda olan Merkür 4 Şubat da durağanlaşacak ve gerginliğinizi yükseltecek. 5 Şubattan sonra rahatlayacak ve anlayışınızın yükseldiğini fark edeceksiniz. Geçmişi doğru hatırlamak ve sezgilerinizden doğru şekilde yararlanmak ancak 5 Şubattan sonra mümkün.

MERKÜR YENİDEN BURCUNUZDA

14 Şubat da burcunuzda yeniden giriş yapan Merkür 10 Mart’a dek burada kalacak. Bu süreçte her türlü anlaşma, sözleşme yapabilir, zekanızı ortaya koymanız gereken çalışmalarda başarı kazanabilirsiniz. Keşfetmek, anlatmak ve anlaşılmak da yine bu evrede kolay olacak. Merkür orijinal fikirlerinizi hayata geçirmenizi de destekleyecek.

AYNI HATALARI TEKRARLAMAYIN

Dolunay evlilik ve ortaklık alanınızı 11-21 Şubat arasında hareketlendirecek. 16 Şubatta gerçekleşen dolunay evliyseniz ilişkinizi gözden geçirmenizi bekarsanız evlilik kararı almanızı ya da iş ortaklığı kurmanızı sağlayabilir. Ancak bu konu hem kariyerinizi hem aile bireylerini etkileyeceği için ortak bir karar alınmalı. Duyguların işin içinde olmadığı hiçbir şeye evet dememelisiniz. Bu dönemde en iyi desteğiniz deneyimleriniz olacak. Geçmişi düşünün ve aynı hataları tekrarlamayın.

MALİ KONULARDA SEZGİLERİNİZİ KULLANIN.

Güneş balık burcuna 18 Şubattan itibaren geçecek. Mali konularda daha canlı, daha çözüm odaklı ve sezgisel hissedeceksiniz. Bu sayede serbest çalışıyorsanız gelirlerinizi arttırmanız da mümkün. Özgüveninizi tazelemek için karakterinizin şefkat bölümüne bir miktar sevecenlik eklemeniz yerinde olacak.

 

BALIK

YENİAY DA ŞİFA TEKNİKLERİYLE TANIŞIN.

Kişisel gelişim önemli. Eğer bakış açınızı değiştirirseniz her şey değişecek. Ki bunu 1 Şubat yeniayı sayesinde başarabileceksiniz. Daha mantıklı ve daha disiplinli olmayı başaracaksınız. Yeni                                                             bir düzen oluşuyor. Yakın çevrenizin değişmesiyle benimsediğiniz insanlar hayatınıza katılacak. Öte yandan içsel gerilimleriniz için ekstra vitamin takviyesi almalı, yoga, meditasyon gibi sizi huzurla dolduracak şifa teknikleriyle tanışmalısınız. Huzur arayışınız mutlu sona ancak böyle ulaşacak.

MERKÜR DOSTLUK ALANINDA DURAĞANLAŞIYOR. İLİŞKİLERE DİKKAT

Merkür 4 Şubata dek dostluk ve ekip çalışmaları alanında Retro konumdayken, 4 Şubat da durağanlaşacak. Bir anda eski dostlar karşınıza çıkacak veya kimi arkadaşlarınızla yolları ayırma kararı alacaksınız. 5 Şubatdan itibaren, ilişkilerinizi yeniden düzenleyebileceksiniz. Ekip oluşturmanız gerekiyorsa bunu 5 Şubattan sonrasında yapmaya çalışın.

SEZGİLERİNİZ VE ANLAYIŞINIZ YÜKSELİYOR.

14 Şubat da sezgilerinizi parlatacak ve durugörü yeteneğinizin gelişmesini sağlayacak şekilde Merkür kova burcuna yerleşecek. Başkalarına karşı şefkat ve anlayışla davranacaksınız. Bu anlayışın geri dönüşü de güzel olacak, anlaşıldığınızı tüm kalbinizle hissedeceksiniz. Bu dönemde şiir yazmaya, resim yapmaya ve sanatsal çalışmalara ilginiz artabilir.

İŞ YAŞAMINIZDA YENİLİK YAPIN.

16 Şubat dolunayı iş alanınıza doğuyor. İş yaşamınızı gözden geçirmek ve daha Sağlıklı yeni başlangıçlar yapmak hakkınız. Yorgunlukları bir kenara bırakmanın zamanı geldi de geçiyor. Bekleyerek, erteleyerek veya hiçbir şey yapmadan iyi şeylerin olmasını umut ederek başarı yakalanmıyor. Tarzınızı değiştirmeli bunun içinde deneyimlerinizden yararlanmalısınız. Bu dönem de yolculukların büyük yararı olacak.

AJİTASYONA SON VERİN.

Ayın büyük bölümünü dinlenerek, bilgi toplayarak ve içe dönerek geçireceksiniz ve Güneş 18 Şubat da burcunuza girdiğinde, enerjini yeniden toparlanmaya başlayacak. 1 ay sürecek bu ziyaret de doğum gününüzü kutlayacaksınız. Yeni yaşınız için en iyi yatırım kendinize acımaktan vazgeçmeniz olacak.

HER HAKKI SAKLIDIR.